NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny Tina's Wonderlands

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny Tina Obsah českého návodu Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny
 • Zařazení produktu: Pro PlayStation 4 2K Games
 • Značka: 2K Games
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis 2K Games Pro PlayStation 4

Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny Tina Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny Tina Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny Tina Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny Tina Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny Tina
Návod k obsluze Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku 2K Games a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální 2K Games návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku 2K Games výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Tiny Tina's Wonderlands, PlayStation 4


Od tvůrců hráči i kritikou oceňované série Borderlands – studia Gearbox Software přichází Tiny Tina's Wonderlands – zbrusu nové dobrodružství, které se ze sci-fi přetvořilo v pořádně ztřeštěné fantasy, jež se navíc odehrává uvnitř deskové hry. Váš úkol je jednoduchý – vydat se na epické dobrodružství plné úžasných záhad, barvitých charakterů  a vysoce smrtících zbraní! Kulky, kouzla a meče spolu svedou zápas napříč chaotickým fantaskním světem, přivedeným k životu nevyzpytatelnou Tiny Tinou.

Na výpravě za zastavením dračího lorda


Vytvořte si vlastního hrdinu s více třídami a získávejte loot, střílejte, sekejte a sesílejte kouzla, abyste si proklestili cestu přes smrtící monstra a poklady přetékající dungeony, zatímco vaším hlavním úkolem bude zastavit zlotřilého padoucha Dragon Lorda. Dokážete splnit svůj úkol a navzdory všem překážkám zvítězit nad zlem a neumřít přitom smíchy?
 


Klíčové vlastnosti:


 • Zbrusu nové fantasy dobrodružství od tvůrců série Borderlands
 • Spousta zbraní, kouzel, výbavy a dalšího lootu
 • Rozsáhlé možnosti vytvoření vlastní postavy, včetně propracovaného systému vícenásobných tříd
 • Propracovaný fantasy svět plný záhad, dungeonů a pokladů k objevení
 • Kooperativní režim pro až 4 hráče
 • Silně stylizované detailní grafické zpracování
 • Zajímavé vedlejší postavy, mezi které patří kapitán Valentine a pravidly posedlý robot Frette

 
Vydejte se do fantasy světa, inspirováného deskovými hrami a pošahanou myslí postavy Tiny Tina, známé ze série Borderlands. Vytvořte si hrdinu přesně dle svého gusta, získávejte nové zbraně, schopnosti a výbavu a pokuste se zastavit zlotřilého Dragon Lorda předtím, než zotročí celé království. Na nesnadný úkol však nebudete muset být sami – pozvěte své přátele a užijte si celé dobrodružství v kooperativním režimu pro až 4 hráče.
 

Fantaskní království v nesnázích

Bláznivá Tiny Tina se stane vaším průvodcem napříč nepopsatelným královstvím uvnitř deskové hry, v němž klasická pravidla platí jen málokdy. Vytvořte si svého hrdinu a vydejte se prozkoumat rozlehlé prostředí, naplněné majestátními městy, lesy s podezřelými houbami (nejezte je), do výšky se tyčícími pevnostmi a především ne vždy úplně přátelsky naladěnými obyvateli, kteří se vás budou snažit ve splnění vašeho úkolu zastavit za každou cenu  
 

Kulky, kouzla, meče a mnohem víc

Zlikvidujte nepřátele pomocí silných zbraní a devastujících kouzel ve frenetické akci z první osoby. Využijte mocného arzenálu a ničte celé legie dotěrných stvoření, včetně drzých kostlivců, pozemních žraloků a kolosálních bossů. Poté se odvažte do nebezpečných kobek a zkuste své štěstí při hledání epických pokladů a dalších kousků do vaší výbavy.
 

Vytvořte si vlastního hrdinu – přesně po vzoru deskovek

Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte perfektního hrdinu pomocí hlubokých možností přizpůsobení, včetně systému vícenásobných tříd, umožňujícího vytvořit si unikátní postavu mixováním šesti rozličných dovednostních stromů, přičemž každý z nich se může pochlubit parádními schopnostmi. Postupujte na nové úrovně, vylepšujte build, rozšiřujte zbraňový arzenál a staňte se dobrodruhem, kterého na jeho putování vůbec nic nepřekvapí.
 

Hrajte sólo nebo až s 3 spoluhráči v kooperaci

Celý příběh si budete moci užít jak sólo v rámci hry pro jednoho hráče, tak i ve vychytaném kooperativním režimu, jenž je velice oblíbený i v rámci série Borderlands a vývojáři z Gearbox dobře vědí, jak na něj. Navíc se k vám vaši spoluhráči budou moci připojit kdykoliv v průběhu hraní, takže se nebudete muset dlouho a složitě dávat dohromady. Poté už bude jen na vás, jestli se podělíte o získaný lup nebo vezmete čáru a pokusíte se ukořistit ten nejlepší loot sami pro sebe.Kulky, kouzla a obrovské meče se střetnou v chaotickém světě, který stvořila nepředvídatelná Tiny Tina!V tomto velkolepém looter shooter fantasy žánru si hráči mohou vytvářet a upravovat své vlastní hrdiny z více tříd a s nimi drancovat, střílet, sekat a vrhat se na bizardní příšery nebo do dungeonů plných pokladů, ve snaze zastavit tyranského Dragon Lorda. Kulky, magie a obrovské meče se střetávají v chaotickém fantasy světě, který oživila nepředvídatelná Tiny Tina, jenž vytváří jeho pravidla, mění svět za běhu a vede hráče na jejich cestě.Tiny Tina's Wonderlands je zcela samostatným zážitkem s bohatou kooperativní kampaní založenou na příběhu až pro čtyři hráče a také znovu hratelným obsahem na konci hry. 2K a Gearbox v nové ukázce představili jedinečné téma hry, fantastické prostředí a hvězdné obsazení."Wonderlands je vyvrcholením více než deseti let vývoje Gearbox Software směrem k RPG střílečce zasazené do fantasy světa" uvedl zakladatel Gearbox Entertainment a výkonný producent Tiny Tina's Wonderlands, Randy Pitchford. "Pro mě je přenesení zbraní z Borderlands® do boje s draky, kostlivci, skřety a dalšími stvůrami v originálním fantasy světě Tiny Tina's Wonderlands, jako plně vybavené AAA videohře, splněný sen".K hráčům se připojí vášnivý kapitán Valentine (Andy Samberg), robot posedlý pravidly Frette (Wanda Sykes) a milovaná Tiny Tina (Ashly Burch), která bude hráče provádět jako průvodce, ve světě, kde pravidla platí jen zřídka. Během jejich snahy porazit Dragon Lorda (Will Arnett) se hráči setkají s obsazením milých ztracených postav, jako je loutkový Bardbarian a jejich vlastní Fairy Punchfather."Stále hledáme nápady a způsoby, jak stavět na síle naší značky a jsme nadšení, že vám náš vášnivý kreativní tým může přinést skvělý svět a postavu, která bude rezonovat nejen u našich dlouholetých fanoušků ale i nováčků" řekl David Ismailer, prezident společnosti 2K.Tiny Tina's Wonderlands bude k dispozici v roce 2022 pro Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, PlayStation®4, a PC (digitálně) u vybraných prodejců.


Návod k obsluze Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny Tina's Wonderlands

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny Tina's Wonderlands není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra 2K Games PlayStation 4 Tiny

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5026555430005
Další parametry
Platforma PlayStation 4
Typ hry akční
Vydavatel 2K GAMES
Lokalizace Anglická
Doporučený věk
Nálepka věkového ratingu na obalu hry potvrzuje, že je titul je vhodný pro hráče nad uvedenou věkovou hranici. Hra s nálepkou PEGI 7 je tedy vhodná pouze pro sedmileté a starší, naproti tomu hra s nálepkou PEGI 18 je vhodná pouze pro dospělé starší 18 let. PEGI rating posuzuje vhodnost obsahu hry pro danou věkovou kategorii, nikoliv úroveň její obtížnosti nebo jazykové náročnosti - Doporučený věk
16 let
Datum vydání 25.03.2022
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.

Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 0.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 17.0 cm
Hloubka balení 4.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 34 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

hľadám kompletný návod na obsluhu žehličky Tefal ultragliss anti-calc plus FV68332EO...
NÁVOD NA PRAČKU CANDY CBD 485D1E-S DĚKUJI...
forever 4sport twe-300 cerny...
pro rozšíření wifi sitě jsem zakoupil MERCUSYS ME10 nazakaznické lince mne odkázali na/mwlogin net kde je v angličtině návod k zapojeni 2.n...
Kulatý dětský blikající dron Flynova PRO...
Zigybot Viktor...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Manual k hodinkám - model W26
Autor: Jiří Mencner
Chytré hodinky Apple Watch Series 6
prosím o zaslání manualu k hodinkám - model W26...
Blackview Bw4000
Autor: Bohouš
Mobilní telefon iGET BLACKVIEW GBV4000 oranžový
Dobrý den ,prosím o radu , telefon byl dlouho vypnutý a po zapnutí se resetuje pořád dokola ...
Router MikroTik hAP ac2 RBD52G
Autor: Tibor
Router MikroTik hAP ac2 RBD52G-5HacD2HnD-TC
Dobrý deň, router MikroTik hAP ac2 RBD52G ma po admin prihlásení odpája po 3 sekundách. Čo to spôsobuje?...
Automaticke vakuovanie
Autor: Anton Mego
Vakuovačka Maxxo VM Comfort
Odsaje vzduch ale potom automaticky nezavari ostane nač.6....
Po instalaci nemohu probudit
Autor: Ivan
Notebook Prestigio SmartBook 141 C03 šedý
Instalovali mně Office a při zapnutí je vidět pouze tapeta. Touchpad nefunguje. Nevím co mám dělat abych se dostal do systému. Děkuji Ivan ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou