NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra 2K Games Xbox One The

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra 2K Games Xbox One The Quarry

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra 2K Games Xbox One The Quarry Obsah českého návodu Hra 2K Games Xbox One The
 • Zařazení produktu: Pro Xbox One 2K Games
 • Značka: 2K Games
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis 2K Games Pro Xbox One

Hra 2K Games Xbox One The Quarry Hra 2K Games Xbox One The Quarry Hra 2K Games Xbox One The Quarry Hra 2K Games Xbox One The Quarry Hra 2K Games Xbox One The Quarry Hra 2K Games Xbox One The Quarry Hra 2K Games Xbox One The Quarry Hra 2K Games Xbox One The Quarry Hra 2K Games Xbox One The Quarry
Návod k obsluze Hra 2K Games Xbox One The obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku 2K Games a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální 2K Games návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku 2K Games výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

The Quarry, Xbox One


Od tvůrců hráči i kritikou oceňovaných her Until Dawn a antologie The Dark Pictures – ze studia SuperMassive Games přichází zbrusu nové hororové dobrodružství, které odkazuje na filmový žánr slasher – jmenovitě například sérii filmů Pátek třináctého. Skupinka mladých táborových vedoucích se vydává do odlehlých lesů, a stejně jako v Until Dawn se brzy objeví hrozba, která bude usilovat o život jednotlivých postav. A právě jejich boj s osudem máte možnost ovlivnit. Zvládnete se dožít dalšího rána ve zdánlivě bezvýchodné situaci, nebo se stanete obětí po vaší krvi lačnících sil a už nikdy neopustíte letní tábor v Hackett's Quarry?

Posedněte těla dávno ztracených válečníků


Hrajte za jednu z 9 postav v  hrůzu nahánějícím syrovém zážitku, v němž každé vaše rozhodnutí může mít nepředvídatelné následky, které společně rozmotávají klubko osudu této skupiny mladých lidí. Každý charakter se pak může snadno stát hlavní hvězdou – nebo zůstat v hlubokých lesích už navždy.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Hororová adventura od tvůrců oblíbených her Until Dawn a série The Dark Pictures
 • Hned 9 postav, jejichž osud budete moci spoluvytvářet
 • Online kooperativní režim pro až 7 hráčů či lokální multiplayer
 • Hollywoodské obsazení a dokonalé zpracování výrazů obličejů technologií Motion Capture
 • Úchvatné, detailní grafické zpracování se skvělým nasvícením scény a efekty nové generace
 • Nastavitelná obtížnost všech herních prvků umožní hrát zkušeným i občasným hráčům

 
Zažijte hrůzu nahánějící dobrodružství ve hře The Quarry od tvůrců oblíbených titulů Until Dawn a série The Dark Pictures. Vžijte se do kůže táborových vedoucí a vydejte se do Hackett's Quarry v očekávání letních párty, prvních lásek a odpočinku u vody. To se ovšem rychle změní v okamžiku, kdy o vaše životy začnou usilovat nejen zdejší obyvatelé, ale i nadpřirozená hrozba. Dokážete přežít všechny nástrahy a zůstat naživu v této poctě hororovému žánru slasher?
 

Staňte se režisérem jejich osudu

Během tohoto smrtícího dobrodružství na vás čeká spousta voleb, které nevyhnutelně ovlivní osud právě hrané postavy – ale nejen jí. Vydáte se prozkoumat, co se skrývá pode dveřmi v podlaze? Pokusíte se odhalit zdroj podivného řevu, jenž se šíří lesem? Zachráníte své přátele v nebezpečí, nebo se raději postaráte sami o sebe? Jakákoliv i ta nejmenší volba může mít nedozírné následky, které ve finále určí, jakým směrem se budou další kroky tohoto nevšedního a hrůzu nahánějícího interaktivního filmu ubírat.  
 

Vizuály mrazivé do morku kostí

Užijte si úžasné vizuální zpracování plné nejmenších detailů, včetně věrných výrazů ve tvářích jednotlivých postav, kterých bylo dosaženo technologií Motion Capture a technologiemi, jež běžně používají filmová studia. To ve spojení s úžasným nasvícením vdechne život hrůzám Hackett’s Quarry a přinese pořádnou adrenalinem naplněnou jízdu.
 

Obsazení, které stojí za to

Filmové prostředí Hackett's Quarry skýtá spoustu možností pro to poznávat nové postavy, které ztvární zkušení Hollywoodští herci. Těšit se můžete na Davida Arquette, Siobhan Willians, Skyler Gisonda, Ariel Winter, Brendu Song, Justice Smithe, Milese Robbinse, Teda Raimiho, Lance Henriksena, Grace Zabriskie a spoustu dalších známých i zatím méně známých tváří, jejichž obličeje navíc díky použití pokročilé technologie Motion Capture jaksepatří vyniknou.
 

Objevte děsivá tajemství společně s přáteli

Vložte svou důvěru do až 7 přátel v průlomovém online kooperativním režimu a umožněte jim dívat se na právě hranou hru a hlasovat o jednotlivých klíčových rozhodnutích, což jim umožní stát se skupinovými spolutvůrci hry. Stejně tak budete moci hrát pouze ve dvou v lokálním módu, kdy si každý z hráčů vybere jednu z postav a ovládá její činy a volby.Partička teenagerů uspořádá poslední den na letním táboře oslavu. Žádné děti. Žádní dospělí. Žádná pravidla!Věci ale naberou rychlý spád.Teenageři začnou být pronásledování něčím nebezpečným a krvelačným a čeká je noc hrůzy. Přátelské žerty a flirt jdou stranou a čeká je rozhodnutí na život a na smrt. Společné vztahy se budou budovat i bortit podle tlakem rozhodnutí, která uděláte. Zahrajte si za každou z devíti postav v napínavém filmovém příběhu, kde každé rozhodnutí ovlivní vývoj, kam se bude příběh ubírat. Každá postava se může stát hvězdou show, nebo zemřít, než se dočkáte rána.Jak se bude váš příběh vyvíjet?VÁŠ PŘÍBĚH, JEJICH OSUD Odvážíte se zkontrolovat, co je za padajícími dveřmi? Prozkoumáte výkřiky, vycházející z lesa? Zachráníte své přátelé, nebo budete zoufale utíkat? Každá volba, ať je velká nebo malá, vás posune jiným směrem.ÚŽASNÝ FILMOVÝ ZÁŽITEK Špičkové technologie, zachycující reálné obličeje a filmové osvětlení dodávají hře realistický vizuál. To vše je doplněno neuvěřitelnými hereckými výkony hollywoodských hvězd.UŽIVEJTE SI STRACH S PŘÁTELI Vložte svou víru do svých sedmi přátel v online hře*, kde pozvaní spoluhráči sledují a hlasují o klíčových rozhodnutích a vytvářejí tak příběh s vámi. Nebo si zahrajte v kooperativním módu z pohodlí gauče, kdy každý hráč řídí své akce.PŘIZPŮSOBTE SVÉ ZKUŠENOSTI Nastavitelná obtížnost pro všechny herní prvky umožňuje hráčům jakékoli úrovně užít si horor. A pokud se raději díváte než hrajete, Movie Mode vám umožní vychutnat si The Quarry jako filmový thriller, který stojí za to. Vyberte si, jak chcete, aby se příběh rozvinul, odvažte se a mezi všemi výkřiky si dejte popcorn!*Funkce pro více hráčů bude pouze ve stejné generaci PlayStation/Xbox.


Návod k obsluze Hra 2K Games Xbox One The Quarry

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra 2K Games Xbox One The Quarry není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra 2K Games Xbox One The

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5026555367141
Další parametry
Platforma Xbox One
Typ hry horor
Vydavatel 2K GAMES
Lokalizace anglická
Doporučený věk
Nálepka věkového ratingu na obalu hry potvrzuje, že je titul je vhodný pro hráče nad uvedenou věkovou hranici. Hra s nálepkou PEGI 7 je tedy vhodná pouze pro sedmileté a starší, naproti tomu hra s nálepkou PEGI 18 je vhodná pouze pro dospělé starší 18 let. PEGI rating posuzuje vhodnost obsahu hry pro danou věkovou kategorii, nikoliv úroveň její obtížnosti nebo jazykové náročnosti - Doporučený věk
18 let
Datum vydání 10.06.2022
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 0.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 13.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 22 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Word 2021 návod podrobný...
RADIOBUDÍK PHILIPS TAR3306 AR ...
Nejde mi nic ani multiplayer ...
Dobrý den,prosím o návod na autorádia Pioneer DEH-1500UB Ďakujem ...
Dobrý den,prosím o návod na autorádia Pioneer DEH-1500UB Ďakujem ...
Prstový Žací stroj Agrostroj Jičín Žtn 183...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...
Xbox series x
Autor: neznámý
Mikrofon YENKEE YMC 1060 ALIEN
Dá sa napojiť tento mikrofón aj k Xbox series x?...
DOTAZ
Autor: KRISTINA
Televize Sencor SLE 43FS600TCS černá
Dobry den,zakoupila jsem tel. SENCOR SLE 43FS801TCSB205 a nejsem spokojená se zvukem. Hudba je příliš hlasitá a řeč není slyšet. Jde to prosím upravit? Děkuji,Kristina Čakurdová ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou