NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra Activision PlayStation 5 Call of

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II Obsah českého návodu Hra Activision PlayStation 5 Call of
 • Zařazení produktu: Pro PlayStation Activision
 • Značka: Activision
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Activision Pro PlayStation

Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II
Návod k obsluze Hra Activision PlayStation 5 Call of obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Activision a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Activision návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Activision výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Call of Duty: Modern Warfare II, PlayStation 5


Přivítejte další výlet na bojiště s Call of Duty: Modern Warfare II – adrenalinem a akcí nabušeným pokračováním Modern Warfare z roku 2019. Zpět jsou ikonický velitel týmu, maskot celé série Call of Duty kapitán John Price a dále neohrožený John „Soap“ MacTavish, bojem zocelený seržant Kyle „Gaz“ Garrick i hráči milovaný Simon „Ghost“ Riley. Tato skupinka plná slavných jmen se opět vydává na ty nejobtížnější mise a hráči na vlastní kůži poznají, proč je Task Force 141 v armádních kuloárech opředena tolika legendami.

Vítejte v nové éře Call of Duty


Call of Duty: Modern Warfare II přináší další porci hráči milované hratelnosti, známé z ultra úspěšného předchůdce. Vaším úkolem tak bude zúčastnit se menších infiltračních akcí, při nichž jde o hodně, až po přísně tajné mise – to vše s nutností ovládnout arzenál zbrusu nových zbraní, vozidel a kusů špičkového vybavení, pokud chcete mít alespoň šanci popasovat se se smrtícími hrozbami z rukou vašich nepřátel. 


Klíčové vlastnosti:


 • Další pokračování legendární válečné série Call of Duty
 • Pokračování, navazující na mega úspěšného předchůdce Call of Duty: Modern Warfare (2019)
 • Poutavá příběhová kampaň, v níž figurují staré známé tváře, v čele s kapitánem Johnem Pricem
 • Vylepšený a rozšířený multiplayer se spoustou nové výbavy a zábavných map
 • Kooperativní taktický režim Special Ops
 • Podpora hraní a přenášení postupu napříč jednotlivými platformami
 • Dokonalé audiovizuální zpracování s podporou nejnovějších technologií včetně fotogrammetrie
 • Zbrusu nový zážitek v Battle Royale režimu Warzone

 
Pokračování hráči i kritikou vřele přijaté hry Call of Duty: Modern Warfare (2019). Staňte se členem elitních jednotek a zúčastněte se akcí, které rozhodují o stabilitě našeho světa. V audiovizuálním zpracování nové generace, oblíbenými multiplayerovými módy i návratem mega úspěšného Battle Royale režimu Warzone.
 

Realističnost enginu nové generace

Call of Duty: Modern Warfare II je poháněn enginem nové generace, který se poprvé objevil v Call of Duty: Modern Warfare (2019). Ten přináší neuvěřitelnou vizuální rozmanitost, fotorealistické ztvárnění herního světa a charaktery, které jako by vypadly ze skutečných vojenských akcí. Grafické pozlátko je navíc doplněno o řadu důležitých technických vychytávek, mezi které patří vylepšený systém umělé inteligence, použití fotogrammetrie pro špičkový převod skutečných lokací do virtuálního světa a podpora hraní napříč jednotlivými platformami.
 

Vydejte se za nepřátelské linie

Dejte dohromady výbavu a bojujte dál od pobřeží, kde budete obléhat nepřátele pod vodou, pronikněte do silně opevněné nepřátelské základny, infiltrujte se za nepřátelské linie podél průlivů a osvoboďte tolik potřebné spojence na tajném místě v horách. Moderní válka se jednoduše vede na mnoha frontách.
 

Vylepšený multiplayer i kooperativní režim

Zkušený tým vývojářů ze studia Infinity Ward znovu přináší hráči milovanou hratelnost se spoustou vylepšení v oblasti práce se zbraní, novým systémem přizpůsobování výbavy a grafikou, která vám svou detailností naprosto vyrazí dech. Kromě klasických multiplayerových módů si rovněž budete moci naplno vychutnat taktický kooperativní režim Special Ops.
 

Zpět do válečné zóny

V rámci Modern Warfare II se budete moci těšit na zbrusu nový zážitek v režimu Warzone, jenž do vysoko nastavené laťky žánru Battle Royale přinese další evoluci se zcela novým herním prostředím a sandboxovým režimem. Po vydání pak budete moci očekávat záplavu bezplatného obsahu včetně změn v hratelnosti, obohacené o nové mapy, režimy, sezónní eventy, komunitní oslavy a další. Pokusit se zůstat naživu jako poslední – ať už o samotě, či s vaším týmem – nebylo ještě nikdy více vzrušující.Datum vydání: 31.10.2022Vítá vás nová éra Call of Duty®Call of Duty: Modern Warfare® II je pokračování hitu Modern Warfare® z roku 2019. Dočkáte se návratu ikonického velitele týmu, kapitána Johna Price, neohroženého Johna „Soapa“ MacTavishe, ostříleného seržanta Kylea „Gaze“ Garricka i samotného osamělého vlka, oblíbeného Simona „Ghosta“ Rileyho. Hráči na vlastní kůži poznají, díky čemu je Task Force 141 tak legendární.Od menších infiltračních akcí, kdy se hraje o velké sázky, po přísně tajné mise – hráči budou muset ovládnout nové zbraně, vozidla a špičkové vybavení, aby zdolali své nepřátele. Dejte dohromady výbavu a bojujte dál od pobřeží, kde budete obléhat nepřátele pod vodou, proniknete do silně opevněné nepřátelské základny, budete infiltrovat nepřátelské linie podél průlivů a osvobodíte tolik potřebné spojence na tajném místě v horách.Infinity Ward hráče uchvátí dynamickou moderní hratelností nové generace. Bojujte po boku přátel ve skutečně podmanivém zážitku s úžasně realistickým zvukem, nasvícením a grafikou, díky které je tento díl tou nejpokročilejší hrou v historii Call of Duty. Modern Warfare® II bude obsahovat přepracovaný pokročilý systém umělé inteligence, vylepšené vykreslování a fotogrammetrickou technologii, nový systém Gunsmith, který umožní větší možnosti úprav než kdy dřív, a řadu dalších inovací hratelnosti a grafiky, které tuto značku posunou do nových výšin. Budoucnost této značky je plná průkopnických inovací a definuje základy hratelnosti nové generace.Modern Warfare II bude obsahovat obrovské množství obsahu od prvního dne – spojte se do týmu a bojujte po boku TF141 v kampani pro jednoho hráče, která vás provede celým světem. Hrajte sami nebo se spojte do týmu v podmanivém souboji více hráčů, soutěžte v nových lokalitách a s novými možnostmi hry a zažijte rozvinutý příběhový herní režim Special Ops s taktickou kooperativní hratelností.Modern Warfare II navíc propojuje nový zážitek Warzone™, který vyjde ještě letos, a díky tomu přinese evoluci žánru Battle Royale se zcela novým herním prostorem a sandboxovým režimem. Očekávejte obrovský kalendář plný bezplatného obsahu po vydání včetně hratelnosti, která bude obohacena o nové mapy, režimy, sezónní události, komunitní oslavy a další.Buďte ve střehu.


Návod k obsluze Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra Activision PlayStation 5 Call of

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5030917297038
Další parametry
Platforma PlayStation 5
Typ hry akční
Vydavatel ACTIVISION
Lokalizace anglická
Doporučený věk
Nálepka věkového ratingu na obalu hry potvrzuje, že je titul je vhodný pro hráče nad uvedenou věkovou hranici. Hra s nálepkou PEGI 7 je tedy vhodná pouze pro sedmileté a starší, naproti tomu hra s nálepkou PEGI 18 je vhodná pouze pro dospělé starší 18 let. PEGI rating posuzuje vhodnost obsahu hry pro danou věkovou kategorii, nikoliv úroveň její obtížnosti nebo jazykové náročnosti - Doporučený věk
18 let
Datum vydání 28.10.2022
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Typ elektronické licence StandardProduct
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 12.0 cm
Hloubka výrobku 0.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.0 cm
Výška balení 17.0 cm
Hloubka balení 4.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 30 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Hra Activision PlayStation 5 Call of Duty: Modern Warfare II

Předmět: Call of duty modern warfare ll
Datum: 17.06.2024 15:01:46Autor: Petr
Dobrý den,nemůžu spustit hru... jsem přihlášený,ale stále to po mě chce nějaké maily a hesla...stále dokola,tak kdyby někdo poradil,diky
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

emos-kn-8501-54480...
Dobrý deň , potrebujem návod k mikrovlnej rúre STUDIO MD12434 . výrobca MEDION AG, 45307 Essen , najpelšie v slovenčine alebo češtine . Ďa...
Google pixel 8a...
Návod k obsluze vivo v 40 SE ...
...
Fotopast Colors camo, vyrobeno pro ČR a SR , česke menu . Bunaty Mimi FULL HD . 32 megapixelů. Bohužel jsme při stěhování ztratili návod ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Zapomenuté heslo
Autor: neznámý
Mobilní telefon HONOR 90 Lite 5G
Jak mám odblokovat telefon, když jsem zapomněl heslo. ...
Stopky
Autor: neznámý
Chytré hodinky Xiaomi Redmi Watch 3
Hezký den. Kdo prosím v redmi watch 3 stopky budik......
Pártybox JBL 310
Autor: neznámý
Party reproduktor JBL PARTYBOX 310 černý
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se může pártybox JBL 310 připojit k televizi a jak? Děkuji za odpověď....
Dotaz
Autor: Martin
Ochlazovač vzduchu ETA Frost 2568 90000
Dobrý den , chci se zeptat proč když zapnu ochlazovač vzduchu tak hned se po zapnutí vypne děkuji za informaci. ...
fritovaci hrnec tefal versalio
Autor: ludmila
Fritéza Tefal Versalio De Luxe FR495070
cesky navod k obsluze a udrzby...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou