NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra EA PlayStation 5 Madden NFL

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24 Obsah českého návodu Hra EA PlayStation 5 Madden NFL
 • Zařazení produktu: Pro PlayStation EA
 • Značka: EA
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis EA Pro PlayStation

Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24 Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24 Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24 Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24 Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24 Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24 Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24 Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24
Návod k obsluze Hra EA PlayStation 5 Madden NFL obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku EA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální EA návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku EA výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Madden NFL 24, PlayStation 5


Připravte se na novou sezónu amerického fotbalu s nejpropracovanějším simulátorem tohoto fyzicky náročného, ale krásného sportu. Těšit se můžete na spoustu novinek a vylepšení již známých režimů včetně Franchise, Superstar nebo Madden Ultimate Team. Ponořte se do dynamické hratelnosti, sdílejte vývoj svého charakteru mezi režimy Superstar a upravujte týdenní strategie na základě informací o vašich soupeřích.

Soupeřte s ostatními hráči v režimu Ultimate Team


Znovu vytvořte tým plný silných osobností a rozdrťte všechny, kdo se vám postaví do cesty za titulem v kompetitivním režimu Madden Ultimate Team. V tom budete moci plnit jednotlivé výzvy a získávat odměny či vylepšovat výstroj jednotlivých hráčů v průběhu sezóny. V Madden NFL 24 navíc tento oblíbený režim doznal spoustu dalších novinek v hratelnosti, mezi které patří vylepšené možnosti přizpůsobení strategie v poločasu výměnou schopností Superstar X-Factor, nové statistiky, nové UX a MUT Hub, Ultimátní sezóny, spousta nových hráčů, a ještě mnoho dalšího. 


Klíčové vlastnosti:


 • Další sezóna oblíbeného simulátoru amerického fotbalu Madden NFL
 • Spousta herních módů včetně Franchise, Superstar: Showdown, The Yard nebo Superstar: The League
 • Vylepšený kompetitivní režim Madden Ultimate Team, který vám umožní soupeřit s ostatními hráči a získávat cenné odměny
 • Rychlý eliminační režim SSKO s neustále aktivními superhvězdnými schopnostmi
 • Ultra detailní grafické zpracování s maximálně věrnými animacemi všech hráčů díky systému FieldSENSE a technologii SAPIEN 
 • Sjednocený postup mezi režimy Face of the Franchise a The Yard poslouží k vytvoření nejstylovějšího hráče ligy

 
Připravte se na svěží sezónu amerického fotbalu ve hře Madden NFL 24. Vytvořte si vlastního hráče a vybudujte vysněnou kariéru v režimech Superstar, nebo naskočte do kompetitivního režimu Madden Ultimate Team a staňte se šampionem, který nechá konkurenci daleko za sebou.
 

Zapište se do historie v režimu Face of the Franchise: The League

Vezměte ligu NFL útokem na postu dle vlastního výběru (QB, WR, RB, CB, MLB) ve vysněném týmu. Získávejte svými výkony na hřišti odměny, získávejte zkušenosti a postupujte na další úrovně. Spolehněte se na hodnocení Drive Goals a Drive Summaries, která vám umožní vyladit si herní zážitek, získat zpětnou vazbu, a ještě mnohem více. Budete patřit mezi nejlepší hráče NFL všech dob? To záleží pouze na vás.
 

Dominujte na hřišti v režimu The Yard

Staňte se nejlepšími atlety světa v tomto zajímavém herním režimu 6 na 6 a zahrajte si na fantastických místech po celém světě. Vystavte na odiv svůj styl s nejbombastičtějším vybavením ve hře. The Yard je plně integrovaný do režimu Face of the Franchise a nabízí další možnosti vývoje vaší postavy.
 

Zahrajte si proti hráčům na jiných zařízeních

Máte přátele, se kterými byste si chtěli zahrát, ale jste každý na jiné platformě? Nezoufejte – hra Madden NFL 24 podporuje režim cross-play, takže pokud někdo z vás hraje na PC a někdo třeba na PlayStation 5 nebo Xbox Series X|S, ihned po zapnutí hry se budete moci spojit a rozdat si to v zápasech amerického fotbalu bez jakéhokoliv složitého nastavování.
 

Tvorba týmu v novém kabátě s Madden Ultimate Team

Pracujte se svým vysněným týmem, poskládaným ze současných hvězd NFL, legend Síně slávy a dalších profesionálních fotbalistů. S Field Pass a přehledem odměn Madden Ultimate Team je vždy o co hrát. Vyhranými zápasy získávejte vstupní žetony do MUT Champions a soupeřte s ostatními hráči podle svého gusta. Díky zjednodušené tvorbě sad se můžete těšit na lepší navigaci sbírkou předmětů, takže vám nic nebrání soustředit se na celosezónní vylepšování soupisky svého Ultimate Teamu.
 

Madden NFL 24 Standard Edition Ztělesněte slávu v Madden NFL 24 pro PlayStation®4. Doveďte svůj tým v režimu Franchise k vítězství v Super Bowlu, vybudujte špičkový Madden Ultimate Team™, ovládněte The Yard, staňte se hvězdou v režimu Face of the Franchise a předveďte svéX-Factors v SSKO.PŘEDOBJEDNÁVKOVÉ BONUSYPředobjednejte si Standard Edition a získejte:Dvojí nárok** Elitní hráčský předmět Joshe Allena Výběr dvou strategických předmětů (jeden útok a jeden obrana) Vybavení NFL Marble Bills FranchiseBUDUJTE SVŮJ ODKAZ Prožijte kompletní kariéru v NFL jako hráč, trenér, nebo vlastník klubu v rámci režimu jednoho či více hráčů (s on-line propojenými soutěžemi) a doveďte svůj tým ke slávě. Plánujte a promýšlejte budoucí tahy jako hlavní trenér v NFL se skautingem, správou týmu a každotýdenním stanovením strategie, které vám pomohou dovést organizaci na vrchol. Hráčské stimuly jako lokalita týmu a požadavky na plat ovlivňují jednání o smlouvách v režimu Franchise a zvyšují napětí při vyjednáváních s volnými hráči NFL. Madden Ultimate TeamTVORBA TÝMU NOVÉ ÚROVNĚDíky novým sezónám obsahu v průběhu celého roku můžete rychleji rozvíjet a vylepšovat svou vysněnou soupisku hvězd NFL a legend Síně slávy. Mějte vždy o co hrát zásluhou výzev ve Field Passu, které odemykají odměny do Madden Ultimate Teamu™ a pomáhají vám sestavit co nejsilnější tým.SSKOPŘEDVEĎTE SVÉ X-FACTORSUtvořte tým a vyzkoušejte rychlý kooperativní eliminační režim hry Madden NFL 24 s neustále aktivními superhvězdnými schopnostmi X-Factor. Hrajte krátké zápasy na unikátních stadionech s dynamickými pravidly a ikonami fotbalové kultury.Hrajte hned Utkejte se jeden proti jednomu v on-line a off-line zápasech (v režimu jednoho i více hráčů) nebo si zahrajte sami off-line proti týmu řízenému hrou. Nastavte si vše od délky čtvrtin přes pravidla až po stadion a dresy.Tato hra obsahuje volitelné nákupy virtuální měny ve hře, kterou lze použít k získání virtuálních herních předmětů, včetně namátkového výběru virtuálních herních předmětů.Face of the Franchise: The LeagueZAPIŠTE SE DO HISTORIEVezměte NFL útokem na postu dle vlastního výběru (QB, WR, RB, CB, MLB) ve vysněném týmu. Skvělými výkony na hřišti získejte odměny a postupte na vyšší úrovně. Drive Goals a Drive Summaries vám umožní vyladit si herní zážitek a získat zpětnou vazbu a odměny na základě vašich výkonů. Získejte výkonnostní bonusy z týdenních aktivit a tréninků mezi zápasy, abyste na své cestě Road to 99 dosáhli maximální prestiže. Je načase ukázat všem, že patříte mezi nejlepší hráče NFL všech dob.The Yard DOMINUJTE NA HŘIŠTIStaňte se nejlepšími hráči světa v tomto zajímavém herním režimu 6 na 6 a zahrajte si na fantastických místech po celém světě. Vystavte na odiv svůj styl s nejbombastičtějším vybavením ve hře. The Yard je plně integrovaný do režimu Face of the Franchise a nabízí další možnosti vývoje vaší postavy.*Platí podmínky a omezení. Podrobnosti naleznete na .**Podléhá podmínkám. Podrobnosti naleznete na .


Návod k obsluze Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra EA PlayStation 5 Madden NFL 24 není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra EA PlayStation 5 Madden NFL

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAP54532
Další parametry
Platforma
Uvádí kompatibilní zařízení, které vám po spárování nabídne kompletní funkce - Platforma
PlayStation 5
Typ hry sportovní, dětské
Vydavatel EA
Lokalizace
Přizpůsobení hry v podobě dabingu či titulků - Lokalizace
anglická
Doporučený věk 3 roky
Datum vydání 18.08.2023
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 1.5 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 3.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 98 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Hyundai PR 570PLLUB rádio ...
Pioneer VSX-528 český návod...
Infinix hot 40 pro ...
Dobrý den! Prosím o zaslání návodu k ovládání pro- FUJIFILM i ta WIDE 300 - Jde o instantní fotoaparát. Mockrát Děkuji! S pozdravem Jiří...
AV receiver DENON AVR-S670H - český návod...
Manželka potřebuje český návod na žehličku Elektrolux,typ PRA-L-01,model E6SI1-2MN Děkuji a ochotu Zelenka Jan...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz jak odstranit červený zameček
Autor: Karel
Holicí strojek Braun Series 9 PRO
Dobry den,mam dotaz jak odstranit červený zameček, strojek nelze zapnout prosim o postup jak zprovoznit strojek Děkuji....
Ovladače pro mac.os 15
Autor: František
Tiskárna laserová HP LaserJet 107a
Dobrý den. Zakoupil jsem tiskarnu hp 107a Bohužel mi na mém iMAC nejde tiskárnu zprovoznit. Potřeboval bych balíček ovladačů pro os.mac 15 Předem děkuji za pomoc...
Český navod k obsluze
Autor: Hana
Pračka Hoover H-WASH 500 HWP 49AMBCR
Žádám o bezplatné zaslání ceskeho návodu k obsluze automat.pracky,ktery má být součástí každého výrobků. Pračka Hoover H-WASH 500 HWP. Děkuji...
Dotaz
Autor: Libuše
Espresso Sencor SES 7018BK
Ve funkcích kávovaru je uvedeno, že lze nastavit sílu kávy. Nevím jak. Poraďte. Děkuji ...
Jan Štípek
Autor: Jan
Akumulátor Einhell 18V 3,0 Ah Power
Dobrý den mám Akumulátor Einhell Power X-Change Li-ion 18V 3,0Ah 45.113.41 a při nabíjení blikají obě kontrolky červená a zelená a baterie nejde nabít dá se s tím něco dělat nebo musím koupit nové děkuji za radu J.Š....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou