NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra EA Sports PlayStation 5 FC

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24 Obsah českého návodu Hra EA Sports PlayStation 5 FC
 • Zařazení produktu: Pro PlayStation EA
 • Značka: EA
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis EA Pro PlayStation

Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24 Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24 Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24 Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24 Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24 Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24 Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24 Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24 Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24
Návod k obsluze Hra EA Sports PlayStation 5 FC obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku EA a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální EA návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku EA výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

EA SPORTS FC 24, PlayStation 5


Znovu zažijte jedinečný pocit z plných ochozů, skandujících jména těch nejlepších současných fotbalových hráčů. Vyběhněte ve hře EA SPORTS FC 24 na více než 100 travnatých stadionů z celého světa a popasujte se s konkurencí, která nikdy nespí. I letos na vás čeká velká porce změn a vylepšení co se realističnosti výsledného pojetí hry týče. Sledujte, jak se vaši fotbaloví svěřenci hýbou jako ve skutečném světě a využívají pokročilých modelů HyperMotionV a Herní styly, optimalizovaných daty od analytické společnosti Opta.
Kromě režimu Kariéra pro jednoho hráče se samozřejmě vrací i online režimy včetně oblíbeného FIFA Ultimate Team, jenž vám umožní vybudovat si vysněné družstvo a poměřit síly s ostatními hráči. Vybírejte z 19 000 licencovaných fotbalistů a bezpočtu způsobů, jakými si upravit klub na hřišti i mimo něj. Vůbec poprvé v historii série navíc budete moci vylepšovat jednotlivé hráče ve svém klubu pomocí systému Ultimate Team Evolutions a postavit tým kolem vašich oblíbených hráčů. Do režimu navíc přibyly i ženské týmy – a tedy 6 nových ligových soutěží, nové ikony a hrdinové.

Dosud největší evoluce v historii série


Pokud jste si mysleli, že v rámci žánru fotbalového simulátoru již nelze jít dále, byli jste na omylu. EA SPORTS FC 24 hrdě představuje technologii HyperMotionV, která do hry přináší rytmus a plynulost skutečného fotbalu pomocí volumetrických dat, posbíraných z více než 180 profesionálních utkání z mužské i ženské mutace soutěží Ligy mistrů, Premier League a LaLiga EA SPORTS. 


Klíčové vlastnosti:


 • Další ročník nejúspěšnějšího fotbalového simulátoru světa
 • Dosud nejrealističtější herní zážitek, postavený na technologii HyperMotion a vylepšeném enginu Frostbite
 • Skutečné proporce a herní styl nejznámějších fotbalových hvězd, vyjádřený systémem Herní styly, poháněným daty společnosti Opta
 • Kampaň pro jednoho hráče, režim více hráčů i nejoblíbenější mód FIFA Ultimate Team, včetně ženských týmů a lig
 • Režim VOLTA FOOTBALL opět přináší fotbal na pouličních hřištích, nově s podporou cross-play na zařízeních stejné generace
 • Hra maximálně blízká realitě s více jak 19 000 hráči ze 700+ týmů na 100+ věrně vyobrazených stadionech
 • Podpora hraní napříč platformami v režimu FUT 1 proti 1

 
Milovníci fotbalu – zbystřete! Je tu nejnovější ročník sportovního simulátoru EA SPORTS FC 24, slibující dosud největší skok v realističnosti zážitku. Od famózního systému pohybu HyperMotionV, podpořeného vylepšeným enginem Frostbite, přes nové možnosti hry napříč konzolemi stejné generace, až po Herní styly, které berou v úvahu silné stránky jednotlivých hráčů.
 

Hráčem i manažerem v režimu Kariéra

Napište si svůj vlastní fotbalový příběh v režimech Hráčská kariéra a Manažerská kariéra. Prožijte ty největší světové fotbalové turnaje a ligy na vlastní kůži s větší kontrolou nad jednotlivými týmovými rozhodnutími. Coby hráč budete moci využít služeb zbrusu nové herní agenty – stačí jim říci, jakým směrem se chcete vydat, a oni vám pomohou otevřít další možnosti pro vaši seberealizaci. Coby manažer pak budete mít pod palcem správu taktiky, včetně příležitostí pro využití nejnovějších manažerských a tréninkových postupů.
 

VOLTA FOOTBAL s dalšími možnostmi hry více hráčů

Ani ročník FC 24 nemohl zapomenout na oblíbený režim VOLTA FOOTBAL, který nově přináší podporu cross-play – a to jak v režimu Arcade, tak i Squads. Ty poskytnou online fotbalovou zábavu, která nikdy nekončí.
 

Zážitek zase o něco bližší realitě

EA SPORTS FC 24 oproti svým předchůdcům co do realističnosti zase míří o něco výše. Užijte si hru maximálně blízkou realitě s více jak 19 000 hráči ze 700+ týmů na 100+ stadionech. S více jak 30 soutěžemi je EA SPORTS FC 24 jediným fotbalovým simulátorem, v němž si můžete zahrát kultovní soutěže UEFA Champions League, UEFA Europa League a Conference League, Premier League, Bundesligu a mnoho dalších – a to hned na více než stovce věrně zpracovaných stadionech z celého světa.
 

FUT + Herní styly = fotbalové nebe

Zbrusu nový systém Herní styly do režimu Ultimate Team přidává novou úroveň dynamiky, která dalece přesahuje dříve používané číselné hodnocení. To vám umožní postavit tým v závislosti na povědomí o jednotlivých hráčích – v závislosti na jejich skutečném výkonu na hřišti. Herní styly+ tak pak vašim jednotlivým týmovým svěřencům dodávají specifické schopnosti, které má jen málo dalších hráčů na světě. Ty navíc budou zobrazeny přímo u hráče, takže rychle zjistíte, čím vašemu fotbalovému stylu mohou přispět.
 

 

Audiovizuální zpracování, které vám vezme dech

Speciálně pro hru vylepšený engine Frostbite přináší realistické animace, které každému průběhu zápasu vetknou jedinečný ráz. Zbrusu nová technologie SAPIEN se zaměřuje na vzezření a pohyby jednotlivých hráčů, včetně přepracovaných modelů, které jsou až 10krát anatomicky přesnější a vypiplány do posledního detailu – včetně dresů vlajících ve větru. Výsledkem je zážitek, který jen těžko rozeznáte od reality.
Poznámka:
Hra obsahuje volitelné nákupy virtuální měny ve hře, kterou lze použít k získání virtuálních herních předmětů, včetně namátkového výběru virtuálních herních předmětů.Popis produktuEA SPORTS FC™ 24 je novou érou The World’s Game: 19 000+ plně licencovaných hráčů, 700+ týmů a 30+ ligových soutěží zaručují historicky nejautentičtější fotbalový zážitek.Přibližte se ke hře ještě víc díky špičkovým technologiím, které zajišťují bezkonkurenční realismus v každém zápase: Herní styly optimalizované Opta a revoluční engine Frostbite™.Technologie HyperMotionV zachycuje skutečnou hru a využívá volumetrická data z více než 180 profesionálních mužských a ženských zápasů, aby pohyb ve hře přesně odrážel skutečné dění na hřišti.Herní styly dimenzují sportovce a interpretují data z Opta a dalších zdrojů do charakteristických schopností, které zvyšují realističnost a individualitu každého hráče.Revoluční engine Frostbite™ přináší The World’s Game v realistických detailech, takže budete do každého zápasu ještě více ponořeni.Rozvíjejte klubové legendy a vylepšujte své hráče díky zcela novému systému evolucí v režimu Ultimate Team™. Přivítejte na hřišti fotbalistky po boku jejich mužských protějšků a vybudujte si vysněnou jedenáctku.EA SPORTS FC™ 24 je další kapitolou inovativnější budoucnosti fotbalu.Tato hra obsahuje volitelné nákupy virtuální měny ve hře, kterou lze použít k získání virtuálních herních předmětů, včetně namátkového výběru virtuálních herních předmětů.*Platí podmínky a omezení. Více informací na .Platí podmínky a omezení. Podrobnosti naleznete na .


Návod k obsluze Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra EA Sports PlayStation 5 FC 24 není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra EA Sports PlayStation 5 FC

Záruka 24 měsíců
Partnumber EAP520622
Další parametry
Platforma
Uvádí kompatibilní zařízení, které vám po spárování nabídne kompletní funkce - Platforma
PlayStation 5
Typ hry sportovní, dětské
Vydavatel EA
Lokalizace
Přizpůsobení hry v podobě dabingu či titulků - Lokalizace
anglická
Doporučený věk 3 roky
Datum vydání 29.09.2023
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 17.5 cm
Hloubka balení 1.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 86 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Makita LD060P - laserovy meric vzdalenosti...
Sušička BEKO B3T42242 prosím o návod jak otočit dveře. Hlavne jak otočit sklo ve dveřích...
elektrická řetězová pila Narex EPR 30-S...
Dobrý večer, prosím o zaslání manuálu pro mobilní telefon VIVO V40 SE - Android. Nevím si se vším rady. Děkuji velmi. ...
GPS Tractive GPS DOG 4...
Extender TP Link AC 120090 WiFi range RE305...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: Jana
Satelitní přijímač Optibox miniZebra, Irdeto
Poradíte mi, jak zapojit HDD Disk k Optiboxu?Při zadání PIN 1234 se zobrazuje Formátování USB disku se nezdařilo. PIN 0000 je chybný.Děkuji...
Kontakty
Autor: Sedlák
Mobilní telefon Sencor Element P013 černý
Dobrý den. Již alespoň 4 roky používám Samsung E1200, tlačítkový. Vyměnil jsem ho za Sencor Element P013. Dodaný návod mi nevysvětluje, jak lze ukládat Kontakty, jaká je paměť atd. Když odstraním SIM kartu z Samsung, musím odlomit její "límec" a už ji zpět...
mini camera SQ11FULL HD MINI
Autor: jana
Mini kamera SQ11 Mini DV
DOBRY DEN NEVIEM SPUSTIT KAMERU UKAZUJE MI ZE CHYBA OVLADACA CO MAM UROBIT DAKUJEM ...
Bosch EasyGrassCut 26
Autor: Martina
Strunová sekačka Bosch EasyGrassCut 26 0.600.8C1.J01
Dobrý deň, chcem sa spýtať ako sa dá otvoriť priestor pod kotúčom kde sa namotáva struna ? Teda sa jedná priestor pri motorčeku, namotala sa mi tam zelina a kosačka teda neštartuje ako má, treba to vyčistiť, no keď sa snažím do priestoru dostať nedá sa. Za od...
Paměťová karta
Autor: Vlastimil
Mobilní telefon Xiaomi 13 Pro 5G
Zdravím zakoupil jsem telefon redmi note 13 pro 5g , chtěl bych se zeptat jestli v se v tomto telefonu používá paměťová karta. Děkuji ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou