NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra GIANTS software PC Farming Simulator

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22 Obsah českého návodu Hra GIANTS software PC Farming Simulator
 • Zařazení produktu: Pro PC GIANTS software
 • Značka: GIANTS software
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis GIANTS software Pro PC

Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22 Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22 Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22 Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22 Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22 Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22 Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22
Návod k obsluze Hra GIANTS software PC Farming Simulator obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku GIANTS software a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální GIANTS software návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku GIANTS software výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Farming Simulator 22, PC


Připravte se znovu vytvořit dokonale fungují farmu v dosud největším, nejlepším a nejpropracovanějším simulátoru moderního zemědělce, který kdy spatřil světlo světa. Přidejte se k milionům hráčů a ukažte jim, že od semínka k rozsáhlým sadům to pro vás není zas až tak dlouhá cesta. Farming Simulator 22 vám nabídne větší hloubku zážitku a v rámci série dosud nezažitou míru svobody, s jakou se budete moci po svých pozemcích pohybovat.

Na pole, milí farmáři


Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie, takže ať už byl váš sen nasednout do obřích zemědělských strojů a vydat se zušlechťovat ornou půdu, nebo chcete vašim ratolestem ukázat, jak nádherný je svět pěstování stromů, keřů, lesnictví, a dokonce i chov hospodářských zvířat, tento unikátní simulátor bude vždy k dispozici. Celkem na vás čeká přes 400 kusů strojů a nástrojů od více než 100 skutečných výrobců zemědělské techniky, mezi které patří Fendt, John Deere, New Holland, Valtra a mnoho dalších.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Další pokračování série simulátorů farmaření Farming Simulator
 • Více než 400 kusů strojů a vybavení od více jak 100 skutečných výrobců zemědělské techniky
 • Režim hry pro jednoho hráče i kooperativní online multiplayer s podporou hraní napříč platformami
 • Několik nových plodin a kategorií strojů
 • Výrobní řetězce přinášejí nový ekonomický rozměr
 • Dvě zbrusu nové mapy inspirované evropskými a americkými regiony + vylepšená alpská mapa Erlengrat
 • Špičkové technické zpracování s podporou DirectX 12, TAA a dalších moderních technologií

 
Vydejte se znovu na pole a dokažte, že váš dávný sen stát se respektovaným farmářem se může stát skutečností! Hrajte sami či s přáteli v kooperativním online režimu, pěstujte plodiny, chovejte hospodářská zvířata a věnujte se i lesnictví. S hned 400 kousky zemědělské techniky to nebude dřina, ale zábava na stovky hodin.
 

Fascinující ztvárnění bitevní vřavy

Vžijte se do role moderního farmáře. Pěstování rozličných plodin, lesnictví a rovněž chov dobytka a dalších hospodářských zvířat nabídnou rozličné možnosti aktivit a farmářského vyžití, které navíc bude plné náročných výzev kvůli realisticky se měnícímu počasí a střídání ročních období – to platí především pro zimu, kdy je půda zmrzlá a zvířata je třeba kromě výkrmu i chránit před nízkými teplotami. Postavte si svou vlastní farmu a pomalu vytvářejte jednotlivá odvětví produkce, vydělejte dostatek peněz na další expanzi a postupně vybudujte z pár budov obří zemědělské impérium.
 

Překonejte nástrahy počasí

Farming Simulator 22 před vás postaví skutečné výzvy v podobě realisticky se měnícího počasí a střídání ročních období, kdy budete moci důmyslně plánovat, jak se připravíte na tuhé zimy, které vaší bohulibé činnosti příliš přát nebudou. Přesto se i v tomto období najde spousta práce – starání o hospodářská zvířata nebo kultivování přilehlých lesů těžkou technikou totiž právě probíhající kalendářní měsíc nikterak neovlivní.
 

Zahrajte si obsah vytvořený samotnými hráči

Kromě stovek hodin, které budete moci pohodlně strávit hraním oficiálního obsahu na vás rovněž bude čekat velký výběr z bezplatných modifikací vytvořených samotnou komunitou, z nichž některé jsou navíc testovány samotnými vývojáři z GIANTS Software. Co takhle se rovněž zkusit pustit do vytváření modů, protože nikdy nevíte, třeba se právě ten váš posléze stane oficiálním přídavkem do další verze hry.
 

Spousta novinek, které zaujmou nováčky i veterány

Farming Simulator 22 s sebou přináší spoustu novinek v hratelnosti, mezi které patří například mulčování nebo sbírání kamenů a dále vylepšený režim stavění, přidávající skleníky a včelíny. Rovněž budete moci využít služeb zbrusu nové tvorby vlastních charakterů a promítnout svůj obraz přímo do hry.  
 

Dvě nové mapy, tři nové plodiny

Ve hře na vás čekají dvě nové mapy inspirované americkými a evropskými regiony a aktualizovaná alpská mapa Erlengrat nabízející různé druhy zemědělských aktivit včetně tří nových plodin. Hráči nyní mohou využít různé výrobní řetězce a nadále si tak zvyšovat příjem – ať už půjde o výrobu chleba, oleje, moštu či dalších surovin. To vše v režimu jednoho hráče, či společně s přáteli v online kooperaci s podporou hraní napříč rozličnými platformami v režimu cross platform.Datum vydání: 22.11.2021Hra obsahuje české titulky.Nechte dobré časy růst!Větší, lepší, propracovanější – dokonalá farmářská simulace, které už se prodalo několik milionů kusů, se vrátí letos v listopadu! Farming Simulator 22 nabízí větší hloubku a zároveň největší svobodu v historii značky. Díky více než 400 strojům a nástrojům od 100 autentických zemědělských značek se hráči mohou těšit na vylepšenou a velmi realistickou simulaci. Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie hráčů, kteří se ponoří do ještě rozmanitějšího zemědělství, chovu zvířat a lesnictví.Dvě nové mapy inspirované americkými a evropskými regiony a aktualizovaná alpská mapa Erlengrat nabízejí různé druhy zemědělských aktivit včetně tří nových plodin. Přídavek v podobně sezónních cyklů přidává nové výzvy v průběhu roku a mnohonásobně vylepšuje atmosféru. Hráči nyní mohou využít různé výrobní řetězce a nadále si tak zvyšovat příjem – ať už budou vyrábět chléb, olej, mošt, nebo něco jiného.Nástroj pro úpravy byl výrazně přepracován, takže přidává do hry spoustu nových možností a umožňuje vytvářet jedinečné farmy a postavy. Farming Simulator, který běží na GIANTS Engine 9, rovněž obsahuje řadu technických vylepšení, jako je realističtější chování umělé inteligence, bohatší světy a výrazný nárůst výkonu na všech systémech.Klíčové vlastnosti:Více než 400+ strojů, nové kategorie, více než 100 zemědělských značek Pohodový rodinný režim pro 1-16 hráčů Nové plodiny a stroje: hrozny, olivy a čirok Nové herní mechaniky založené na střídání ročních období Výrobní řetězce, které přidávají nový ekonomický rozměr Dvě zcela nové mapy + aktualizovaná alpská mapa Výrazně vylepšené možnosti úprav Zvýšení výkonu na všech systémech Nejnovější technologie: DirectX 12, TAA atd. Dlouholetý farmářský bestseller! -|CZ|SK|EN


Návod k obsluze Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22 není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra GIANTS software PC Farming Simulator

Záruka 24 měsíců
Partnumber 4064635100296
Další parametry
Platforma Počítač
Typ hry společenská, dětské
Vydavatel Giants software
Lokalizace České titulky
Doporučený věk
Nálepka věkového ratingu na obalu hry potvrzuje, že je titul je vhodný pro hráče nad uvedenou věkovou hranici. Hra s nálepkou PEGI 7 je tedy vhodná pouze pro sedmileté a starší, naproti tomu hra s nálepkou PEGI 18 je vhodná pouze pro dospělé starší 18 let. PEGI rating posuzuje vhodnost obsahu hry pro danou věkovou kategorii, nikoliv úroveň její obtížnosti nebo jazykové náročnosti - Doporučený věk
3 roky
Datum vydání 22.11.2021
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.

Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.2 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 19.3 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 62 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Hra GIANTS software PC Farming Simulator 22

Předmět: naviják na lesní traktor
Datum: 02.01.2023 10:17:23Autor: neznámý
Dobrý den, můžete mi poradit jak zprovoznit a ovládat naviják na lesní traktor ve FS 22? Děkuji
Odpovědět

Předmět: Farming 22
Datum: 05.12.2022 09:50:30Autor: Tomáš
Chtěl bych se zeptat, zda na x box konzoli jdou nějakým způsobem odstavit mašiny, které nepoužívám, aby při změně stroje mi tam neskakali.
Např. je zima a mám 4 kombajny.
Vozím močuvku na pole 2 traktory, ale když prepinam mezi těma traktory,tak tam skáčou ty 4 kombajny, které v tuto chvíli vůbec nepotřebuji.
Děkuji za radu
Odpovědět

Předmět: Farming
Datum: 03.12.2022 16:19:42Autor: Romana
Dobrý den, zakoupili jsme hru Farming Simulator 2022. A po instalaci hra nejde spustit. Co s tím dál? V PC je místa dost.
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 22.03.2022 04:55:11Autor: neznámý
Dobry den ne ví té proč na Farmingu Simulator 22 píše tohle Instrukce na adrese 0x00007FF6AEAAEAE Odkazovala na andresu paměti 0x000002700B3F9000.S pamětí nelze provést operaci written.
Odpovědět

Předmět: Farming Simulator 2022
Datum: 09.03.2022 21:18:28Autor: Petra
Dobrý den, manžel si zakoupil hru Farming Simulator 2022. Po instalaci hra nejde spustit. Mohla bych poprosit o radu, co s tím? Děkuji
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Logitech Wireless Keyboard K350...
Střešní nosič,příčníky Octavia 3 hatchback originál ŠKODA. Děkuji....
Pouliční osvětlení shark light ly3...
Poloprofesionální meteostanice viking 02047...
Samsung Galaxy A13 3GB/32GB...
Šicí stroj TOYOTA SLR4D...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Xiaomi Mi Robot PREMIUM nefunguje správně.
Autor: Vladimír
Vysavač robotický Xiaomi Mi Robot Vacuum
Vysavač pracuje dobře cca 20 min., pak se zastaví a odmítá pokračovat. Vyjímečně se uráčí reagovat na povel Start Cleaner, potom si však nepamatuje co už vyluxoval, takže nestačí nabití baterie. Robot se potom připojí k nabíjecí stanici, a když má dobrou n...
dotaz
Autor: neznámý
Televize Sony XR-55A83J černá
Dobrý den. Mám dotaz ohledně připojení TV k domácímu kinu. Rád bych využil TV jako centrální reproduktor. Na TV mám zdířku S-CENTER SPEAKER IN, nicméně na domácím kinu též od Sony mi chybí zdířka S-CENTER SPEAKER OUT. Můžete pomoci jak TV připojit jak...
Vypnuti kamery
Autor: neznámý
IP kamera Reolink RLC-842A
Dobry dwn. Jak mohu kamwru vypnout napriklad na vikend. Dekuji Iva S....
Dotaz
Autor: Markéta
Meteorologická stanice Hyundai WS 2331 stříbrná
Dobrý den objednala jsem si tuto meteostanici, protože se mi líbila u našich,ale vůbec nevím jestli v rohu musí být stále k vidění signál nebo občas zmizí.,nebo není delší dobu vidět.Venkovni i vnitřní teplota tam je ale jen ten signál, jestli je to v pořád...
Microwear Watch 7
Autor: neznámý
Chytré hodinky SMART WATCH series 7
Prosím,prečo nemám v ponuke slovenský jazyk? Ďakujem za odpoveď ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou