NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra kalypso Xbox Series X Tropico

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra kalypso Xbox Series X Tropico 6

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra kalypso Xbox Series X Tropico 6 Obsah českého návodu Hra kalypso Xbox Series X Tropico
 • Zařazení produktu: Pro Xbox kalypso
 • Značka: kalypso
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis kalypso Pro Xbox

Hra kalypso Xbox Series X Tropico 6 Hra kalypso Xbox Series X Tropico 6 Hra kalypso Xbox Series X Tropico 6 Hra kalypso Xbox Series X Tropico 6 Hra kalypso Xbox Series X Tropico 6
Návod k obsluze Hra kalypso Xbox Series X Tropico obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku kalypso a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální kalypso návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku kalypso výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Tropico 6, Xbox Series X | Xbox One


V časech politických krizí a společenských bouří lidé volají po vizionářských vůdcích, kteří jejich zemi povedou směrem k prosperitě s přehledem a vynalézavostí. Dokažte znovu své schopnosti a staňte se obávaným... vlastně milovaným diktátorem nebo mírumilovným státníkem v ostrovním státečku Tropico. Vaším úkolem bude utvářet osud vám svěřené banánové republiky, kterou povedete napříč 4 rozličnými etapami. Čelte novým výzvám na mezinárodním politickém poli a vždy myslete na potřeby vašich lidí – tedy hned, jak si postavíte pořádný palác pro sebe, samozřejmě.

Rozsáhlý svět Tropico čeká na pevnou ruku diktátora


Vůbec poprvé v historii této budovatelské strategické série můžete spravovat rozlehlá souostroví, propojit jednotlivé ostrovy dohromady pomocí mostů a integrovat zbrusu nové možnosti dopravy a infrastruktury. Pošlete své věrné soudruhy na výpravy za krádežemi divů světa, včetně Sochy svobody a Eiffelovy věže. Přizpůsobte si jednotlivé prvky vašeho paláce a dělejte proslovy přímo z balkónu jedné z vašich ložnic, abyste znovu získali hlasy v nadcházejících, ne tak úplně demokratických volbách.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Další pokračování oblíbené budovatelské série Tropico
 • Vůbec poprvé v historii budete moci spravovat více jak jeden ostrov najednou
 • Promluvte emotivně ke svým občanům z balkónu v rámci politických projevů
 • Stavte mosty, zkonstruujte tunely a transportujte obyvatele či turisty taxíky, autobusy a lanovkami po památných místech jednotlivých ostrovů
 • Přizpůsobte si vzhled svého diktátorského paláce s mnoha rozličnými prvky
 • Ultra detailní grafické zpracování s množstvím nových animací, pokročilých efektů a nativní podporou rozlišení 4K
 • Online Multiplayer pro až 4 hráče s možností napadat se či spolupracovat (nebo zůstat neutrálními)

 
Již šesté pokračování budovatelské série Tropico, v němž se opět stanete diktátorem a povedete vaši banánovou republiku vstříc světlým zítřkům při budování „socialistického ráje na zemi“. Nově s možností spravovat hned několik ostrovů naráz, v rozlišení až 4K a dodatečným obsahem ve speciální edici, určené pro konzole nové generace.
 

Next Gen edice přinese novou generaci zábavy

Ve speciální edici hry, určené pro konzole nové generace Tropico 6 s názvem Next Gen Edition budou ulice na vašem ostrově rušnější, pláže a panoramatické vyhlídky krásnější a zrak El Presidenta ještě pozornější. Kromě podpory nativního rozlišení 4K se rovněž můžete těšit na DLC „The Llama of Wall Street“ a El Prez Pack, která obsahují dodatečnou misi, nové budovy, dodatečné možnosti úprav pro váš palác, obleky pro El Presidenta a spoustu dalšího doplňujícího obsahu.   
 

Hned několik rumem nasáklých rájů zároveň

Vůbec poprvé v historii série Tropico získáte možnost budovat a spravovat hned několik souostroví naráz – a to pěkně v reálném čase. Budete se tak muset adaptovat na nové výzvy, které navíc budou přicházet i v okamžicích, kdy se vám to třeba zrovna dvakrát hodit nebude. O to větší radost ale přijde, když vám bude šlapat ekonomika na plné obrátky a z kdysi chátrajících kuč se pomalu začnou stávat výškové budovy a z malých náměstíček velká městská centra, pulzující životem a turistickým ruchem.
 

Propaganda? To je vůbec to nejdůležitější!

Zpět se vrací možnost přímo promluvit k vašim podda... vlastně občanům vaší mírumilovné pokrokové republiky. Staňte na balkóně vaší rezidence a řekněte lidem to, co chtějí slyšet, naslibujte jim to, co nemůžete splnit. Protože dobrý diktátor je ten, kdo drží lid na své straně – za jakoukoliv cenu. A když se někdo sem tam postaví na odpor vaší vůli? Však vy už si poradíte.
 

Online multiplayer napoví, kdo je tu nejlepší diktátor

Budovat svůj socialistický ráj na zemi nebudete muset o samotě. Tropico 6, podobně jako jeho předchůdci, obsahuje online multiplayer pro až 4 hráče, kdy si každý z vás bude budovat své souostroví a čas od času požádá ostatní o peníze nebo je napadne v případě, že se mu jejich socialistický skanzen zalíbí a bude cítit, že na podobný útok má vojenskou sílu. Celkem na vás bude čekat více jak desítka map, která jasně ukáže, kdo z vás má na to stát se tím nejlepším vůdcem svého lidu.Datum vydání: 31.03.2022El Presidente ještě nikdy neměl takhle čistý štít – poprvé přináší nativní rozlišení 4K na konzole. Tato pečlivě vylepšená verze hry Tropico 6 – Next Gen Edition posouvá svůj úchvatný šarm tropického ostrova na novou úroveň.V časech politických svárů a společenských nepokojů lidé volají po vizionářském vůdci, který díky předvídavosti a ostrovtipu dokáže odvrátit zkázu jejich země. Předveďte se ještě jednou jako obávaný diktátor nebo mírumilovný státník na ostrovním státu Tropico a proveďte svůj národ čtyřmi odlišnými obdobími. Čelte různým výzvám na mezinárodní scéně a vždy se starejte o potřeby svého lidu – a o své konto ve švýcarské bance.Budete mít na starost rozsáhlá souostroví, budete stavět mosty a propojovat své ostrovy a také používat nové dopravní prostředky a infrastrukturu. Vyšlete své Tropičany na nájezdy krást divy světa včetně Sochy svobody a Eiffelovy věže. Upravte si palác podle svého, promlouvejte k lidu před volbami ze svého balkónu a získejte si přízeň svých poddaných.Ve hře Tropico 6 – Next Gen Edition budou ulice na vašem ostrově rušnější, pláže a panoramatické vyhlídky krásnější a zrak El Presidenta pozornější než kdy dřív. Hráči rovněž získají DLC „The Llama of Wall Street“ a El Prez Pack, který obsahuje jednu dodatečnou misi, nové budovy, nové možnosti úprav pro váš palác, obleky pro El Presidenta a spoustu dalšího!Vlastnosti:Užijte si Tropico 6 – Next Gen Edition na konzoli v nativním rozlišení 4k, díky kterému budou vaše ulice překypovat životem. Poprvé v této sérii budete hrát na velkých souostrovích. Spravujte hned několik ostrovů najednou a přizpůsobujte se různým novým výzvám. Vysílejte své agenty na nájezdy do cizích zemí, aby tam kradli divy světa a pamětihodnosti, které si pak můžete přidat do sbírky. Stavte mosty, budujte tunely a převážejte své občany a turisty v taxíkách, autobusech a lanovkách. Tropico 6 nabízí zcela nové přepravní a infrastrukturní možnosti. Upravte si vzhled paláce dle svého a vyberte si z různých bonusů. Tropico 6 obsahuje revidovaný systém výzkumu, který se zaměřuje na politické aspekty života největšího světového diktátora. Volební proslovy jsou zpět! Oslovte lidi a slibte jim to, co ani náhodou nemůžete splnit. Kooperativní i soutěžní hra až pro čtyři hráče. Obsahuje digitální soundtrack, DLC „The Llama of Wall Street“ a DLC El Prez Pack s novými herními mechanismy, dalšími budovami a spoustou dodatečného obsahu!


Návod k obsluze Hra kalypso Xbox Series X Tropico 6

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra kalypso Xbox Series X Tropico 6 není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra kalypso Xbox Series X Tropico

Záruka 24 měsíců
Partnumber 4260458362822
Další parametry
Platforma Xbox Series
Typ hry strategická
Vydavatel Kalypso
Lokalizace anglická
Doporučený věk
Nálepka věkového ratingu na obalu hry potvrzuje, že je titul je vhodný pro hráče nad uvedenou věkovou hranici. Hra s nálepkou PEGI 7 je tedy vhodná pouze pro sedmileté a starší, naproti tomu hra s nálepkou PEGI 18 je vhodná pouze pro dospělé starší 18 let. PEGI rating posuzuje vhodnost obsahu hry pro danou věkovou kategorii, nikoliv úroveň její obtížnosti nebo jazykové náročnosti - Doporučený věk
16 let
Datum vydání 31.03.2022
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Typ elektronické licence StandardProduct
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.0 cm
Výška balení 19.0 cm
Hloubka balení 1.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 84 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

ETA Twixer Typ 6011/00 220-240V~ 50/60Hz 1000 W seriál number: 1892306000959...
iRobot Roomba i3 (RVD-Y1)...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
Vanová termobaterie Vittoria 72026...
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Koloběžka
Autor: Kamila
kugdoo g1
Manuál koloběžka G2 max cedky...
Přehrávání záznamu z kamery Mio MiVue 935W
Autor: JOSEF
Autokamera Mio MiVue 955W Dual černá
Dobrý den, poraďte mi prosím, jaký je nutný mít grafický program pro zobrazení tohoto videa z tímto vysokým rozlišením. Používám v počítači programy All Video Player a GOM Player. Záznam se přehrává skokově, trhavě, není plynulý. Diky. JOSEF ILL. ...
Zvonění
Autor: Vobornik
Mobilní telefon CPA Halo 11 černý
Mám cpa halo 21 jak ztlumit zvonění děkuji ...
Nabíjení z panelů
Autor: Jiří
Nabíjecí stanice EcoFlow DELTA Max
Dobrý den, vlastníme stanici delta max. Při nabíjení z panelu ukazuje nabíjecí hodnotu cca 300w po nějakém čase to přestane nabíjet touhle hodnotou a nabíjí jen cca 30-60w. Po odpojení a znovu zapojení panelu to zase nabíjí cca 300w, to trvá zase cca 3 hodiny a...
Návod k obsluze THINK PAD K NOTEBOOKU
Autor: Jaroslav
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
MANUÁL K NOTEBOOK THINK PAD...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou