NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra Microsoft Xbox Series X Forza

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport Obsah českého návodu Hra Microsoft Xbox Series X Forza
 • Zařazení produktu: Pro Xbox Microsoft
 • Značka: Microsoft
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Microsoft Pro Xbox

Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport
Návod k obsluze Hra Microsoft Xbox Series X Forza obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Microsoft a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Microsoft návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Microsoft výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Forza Motorsport, Xbox Series X


Usedněte za volant některého z více než 500 nejsilnějších závodních strojů světa a popasujte se s náročnou řidičskou konkurencí ve své zcela nové kariéře profesionálního jezdce. Forza Motorsport – další příspěvek do série, která se místo arkádového závodění soustředí na realističtější pojetí automobilového sportu, právě přijíždí. Vydejte se na okruhy známých tratí a pokuste se probojovat až na první místo navzdory špičkové umělé inteligenci a pokročilému fyzikálnímu systému, který bere v úvahu váhu vozidla, počasí a další podmínky.

Nové pojetí online závodění


Staňte na stupni vítězů v závodech pro více hráčů se strukturou inspirovanou závodním víkendem nebo si přizpůsobte pravidla ve volné hře s přáteli. Online závody budou nyní ještě bezpečnější, zábavnější a kompetitivnější díky pravidlům Forza Race poháněným umělou inteligencí, strategii pneumatik a paliva a novému hodnocení řidičů včetně bezpečnosti. 


Klíčové vlastnosti:


 • Další pokračování realistické závodní série Forza Motorsport
 • Překonejte konkurenci s více jak 800 výkonnostními vylepšeními ve zbrusu novém zážitku pro jednoho hráče – režimu kariéry Poháru konstruktérů
 • Závoďte po boku svých přátel v hodnocených závodech pro více hráčů, které jsou ovlivňovány detaily, jako je typ použitých pneumatik a paliva, strukturou inspirovanou závodními víkendy a novými hodnoceními řidičů a bezpečnosti
 • Nechte se okouzlit pokročilou umělou inteligencí, pokročilou fyzikou, výkonnými asistenty, novými systémy poškození a fotorealistickou grafikou s počítáním odlesků na trati (Ray Tracing) v reálném čase
 • Usedněte za volant jednoho z 500 exotických závodních vozů, včetně více jak 100 ikon motorsportu

 
Překonejte svou konkurenci a rozjeďte novou kariéru v náročném světě Forza Motorsport. Usedněte za volant více jak 500 závodních vozů, získávejte vylepšení a rozdejte si to proti pokročilé umělé inteligenci či vašim přátelům v zábavných online režimech. To vše s pokročilým audiovizuálním zpracováním nové generace a pokročilým fyzikálním modelem.
 

Technicky dokonalé stroje budou ještě dokonalejší

Buďte o součástku před vaší konkurencí a získejte přes 800 výkonnostních vylepšení. Ty budete při závodech proti dosud nejchytřejší AI vašich oponentů v historii série v rámci režimu zábavné kampaně pro jednoho hráče rozhodně potřebovat. Osvojte si jednotlivé vozy a tratě v režimu Otevřené hry, kde se vám na každém kroku bude počítat skóre. Posbírejte zkušenostní odměny a body vozidel a pořiďte si vylepšení pro každé z vašich aut. Ty pak použijte v okamžicích, kdy vyzvete startovní pole pro škálovatelné odměny a další pokrok směrem k zisku sezónních trofejí v tomto neustále se měnícím herním režimu.
 

Vybudujte garáž snů se stovkami exotických vozů

V rámci hry Forza Motorosport se budete moci projet více než 500 závodních speciály, včetně více jak stovky úžasných strojů motorsportu. Pro všechny pak budou k dispozici mechanická vylepšení, takže si je budete moci poladit ke své úplné spokojenosti. Celkově se můžete těšit na soupisku nejnovějších aut, která se kdy v sérii Forza Motorsport objevila.
 

Next-gen zpracování, které si užijete i v plné rychlosti

Všechny tratě, prostředí i modely vozů byly zpracovány pomocí technologie laserového skenování a fotogrammetrie, přičemž jsou dále renderovány s pomocí v reálném čase počítaném Ray Tracingu, globálním nasvícení, včetně desítek tisíc plně animovaných 3D diváků. Vynechány pak nebyly ani ty nejmenší vizuální detaily, včetně věrné reprodukce tloušťky nátěru a z toho vyplývajícího fyzikálního modelu tření vzduchu. Navíc se jedná o titul vytvořený speciálně pro konzole Xbox Series X|S, takže se můžete těšit na optimalizované načítání, kvalitu grafiky, citlivosti a odezvy.
 

Žádné dva okruhy nebudou stejné

Vyrazte na 20 kompletně přepracovaných tratí z celého světa, z nichž se každá představuje hned několika rozvrženími, včetně 5 zatím v sérii nikdy neviděných okruhu in a Motorsport game. Popasujte se s náročnými podmínkami, zažijte dynamické počasí a střídání dne a noci, realisticky se chovající davy diváků, volumetrické efekty a povrch, věrně reagující na teplotní změny. Pro vás to bude znamenat nutnost přizpůsobit styl jízdy i výbavu aut právě nastalým podmínkám, které, když zvládnete, vás odmění rozhodujícím náskokem při protnutí cílové čáry.UVIDÍME SE NA STARTOVNÍ ČÁŘE  Překonejte konkurenci ve zcela nové kariéře. Závoďte s přáteli ve hře pro více hráčů. Závoďte s více než 500 vozy na světoznámých tratích se špičkovou umělou inteligencí a pokročilou fyzikou. Optimalizováno pro Xbox Series X|S Hry vytvořené pomocí vývojové sady pro konzoli Xbox Series X|S jsou vytvořené tak, aby využívaly jedinečných možností Xbox Series X|S. Dosahují bezkonkurenčních dob načítání, kvality grafiky, citlivosti a odezvy.Prvky a funkce hry Překonejte konkurenci Překonejte konkurenci pomocí více než 800 vylepšení výkonu ve zcela novém, zábavném a uspokojivém režimu kariéry Builders Cup pro jednoho hráče.Závoďte spolu se svými přáteli Závoďte spolu s přáteli v řízených závodech pro více hráčů* se strategií výměny pneumatik a doplňování paliva, strukturou inspirovanou závodním víkendem a novými hodnoceními řidičů a bezpečnostiSoutěžte s nejmodernější umělou inteligencí Soupeřte se špičkovými protivníky s umělou inteligencí, pokročilou fyzikou, výkonnými asistenty, novými systémy poškození a znečištění a fotorealistickým zobrazením s ray tracingem v reálném čase na trati.Ponořte se do více než 500 skutečných vozů Ponořte se do více než 500 skutečných vozů ve 20 světoznámých prostředích, včetně fanoušky oblíbených lokalit a několika rozvržení tratí, z nichž každé má plně dynamickou denní dobu s počasím a jedinečnými jízdními podmínkami.


Návod k obsluze Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra Microsoft Xbox Series X Forza Motorsport není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra Microsoft Xbox Series X Forza

Záruka 24 měsíců
Partnumber VBH-000016
Další parametry
Platforma
Uvádí kompatibilní zařízení, které vám po spárování nabídne kompletní funkce - Platforma
Xbox Series
Typ hry závodní, simulátor, auta
Vydavatel MICROSOFT
Lokalizace
Přizpůsobení hry v podobě dabingu či titulků - Lokalizace
anglická
Doporučený věk 3 roky
Datum vydání 10.10.2023
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.5 cm
Výška balení 1.0 cm
Hloubka balení 14.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 15 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Podrobný návod na bezdotykový teploměr Xiaomi Hoco YQ6 Za vaši odpověd děkuji...
Český návod k obsluze VESTAVMÁ ELEKTRICKÁ TROUBA HOOVER HOC5S587INWIFI...
PHILIPS TAEP 200/12...
Návod na tiskárnu Epson L 3250. Jak nastavit skener na této tiskárně....
Candy CSTG 47TME/1-S, bílá...
Sháním návod k vestavné troubě Typ: MORA EVP341-444M Model: VT536AW Děkuji ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Televize jvc
Autor: Roman
Televize JVC LT-43VF42L černá
Dobrý den,moje televize JVC se mi pokaždé automaticky zapne ve 3h ráno a vůbec nemůžeme přijít na chybu. V menu jsme vše prohlizeli několikrát a nevíme si rady. Prosím o nějakou radu co nám pomůže ...
Hodinky Bracelet
Autor: Josef
Chytrý náramek - smart bracelet
Dobrý den dostal jsem hodinky Bracelet k narozeninám ale nemohu je spárovat s telefonem prosím mohl by mi někdo poradit ani to nemá český návod musel jsem si ho najít na internetu ale stejně tomu nerozumím prosím o radu s pozdravem Josef ...
návod
Autor: Jiří
Dotykový tablet iGET SMART L203C šedý
Dobrý den, k tabletu chybí návod. Jak ho můžu získat ? Děkuji za odpověď. Jiří Palacký...
návod k použití
Autor: Vilém
Diktafon Olympus VN-541PC černý
žádám o zasání návodu k obsluze pro vn-5451pc...
Třeba Mora VTS545DX
Autor: Radka
Trouba Mora VTS 545 DX
Dobrý den, dnes jsme zapojili, troubu Dle návodu jsme pro učinily vše co psali V návodu. Při zapnutí trouba ne nahříva tak jak By měla. Ani po osmi hodinách stále se nezahraje. Prosím pomoc jak to spustit nebo nastavit, aby fungovali. Dekuji...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou