NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra Milestone Xbox Moto GP 22

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra Milestone Xbox Moto GP 22

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra Milestone Xbox Moto GP 22 Obsah českého návodu Hra Milestone Xbox Moto GP 22
 • Zařazení produktu: Pro Xbox Milestone
 • Značka: Milestone
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Milestone Pro Xbox

Hra Milestone Xbox Moto GP 22 Hra Milestone Xbox Moto GP 22 Hra Milestone Xbox Moto GP 22 Hra Milestone Xbox Moto GP 22 Hra Milestone Xbox Moto GP 22
Návod k obsluze Hra Milestone Xbox Moto GP 22 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Milestone a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Milestone návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Milestone výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

MotoGP 22, Xbox Series X|S


Nastartujte svou závodní motorku a vydejte se zažít dosud nejpodmanivější a nejautentičtější zážitek motocyklových závodů se hrou MotoGP 22. Vydejte se na okruh, kde se budete muset popasovat s křivolakými zatáčkami, konkurenčními jezdci, ale především proměnlivými podmínkami, jež na vás mohou na tratích čekat. Když k tomu přidáte možnost vklouznout do kůže jednoho z nejslavnějších jezdců tohoto sportu nebo nový herní mód, věrně převádějící na herní obrazovky ikonickou sezónu 2009, dojde vám, že na vás čeká pořádná adrenalinem nasáklá zábava.

Celý svět MotoGP na dosah vašich jezdeckých rukavic


Každý závod v MotoGP 22 nabízí neuvěřitelnou nálož adrenalinu a ikonické závodní momenty v neuvěřitelných rychlostech. Čeká na vás 120 závodníků, více než 20 oficiálních závodních okruhů a rovněž všechny závodní třídy – od Moto 3, přes Moto 2, až po šampionát MotoGP, kde se rozhodne o tom, kdo se stane dvoustopým mistrem!
 


Klíčové vlastnosti:


 • Další pokračování oblíbené závodní série MotoGP
 • Více jak 20 oficiálních okruhů, 120 závodníků a dokonalá atmosféra, podobná skutečnosti
 • Výukový systém MotoGP Academy, jenž z vás udělá elitní jezdce
 • Přepracovaný režim manažerské kariéry
 • Více jak 70 historických šampionů, se kterými si můžete zazávodit
 • Herní mód Season 2009, představující klasické jezdce, mezi které patří Rossi, Lorenzo, Stoner a Pedrosa
 • Multiplayer s funkcí cross-play mezi konzolemi stejné značky a lokální režim split-screen
 • Rozmanité povětrnostní podmínky a reálné chování motorek v závislosti na jednotlivých statistikách včetně gravitačních sil

 
Další pokračování oblíbené závodní série MotoGP, které přináší nejrealističtější zážitek z motocyklových klání. V ultra realistické grafice, s více jak 120 jezdci a 20 závodními okruhy, manažerským režimem a herním módem Season 2009, který představí klasické jezdce a umožní vám znovu prožít osudové okamžiky jejich vrcholové kariéry.
 

Staňte se elitním jezdcem – stylově

Než začnete porážet všechny své soky na jedné z perfektně vymodelovaných tratí, pusťte se do od základu přepracovaného tutoriálu, jenž vám ukáže všechny tipy a triky, které budete muset coby elitní jezdec MotoGP perfektně znát a ovládat. A pokud budete chtít jednoduše pilovat to, co již znáte, i zde máme dobrou zprávu! Své brány otevírá zbrusu nové výukové středisko MotoGP Academy, které ze začátečníků i mírně pokročilých rychle udělá mistry svého řemesla.   
 

I manažerská práce od stolu je důležitá

V rámci MotoGP 22 se vrací i režim manažerské kariéry, který byl vylepšen a rovněž rozšířen, v jehož rámci si budete moci vytvořit svůj vlastní tým nebo se přidat k již existujícímu a vybrat si své spolupracovníky nebo pomoci s návrhem motorky. Rovněž se pustíte i do nižších soutěží Moto 2 a Moto 3, kde vytvoříte juniorský tým, najmete týmového manažera, technického ředitele a jezdce, který se bude snažit dostat až do samotného šampionátu MotoGP.
 

Vytvořte si jezdce přesně dle vašich požadavků

Ponořte se do toho dosud nejrealističtějšího a nejpodmanivějšího zážitku s MotoGP! Každý detail byl zpracován s láskou k motosportu – od tváří všech závodnických hrdinů až po stylizaci oficiálních boxů. Vytvořte si vlastní svět ve videohře MotoGP a závoďte ještě stylověji díky 5 výkonným grafickým editorům, s nimiž si budete moci přizpůsobit každý aspekt hry od barev motocyklů až po kombinézy závodníků.
 

Cross-play multiplayer a lokální split-screen

Ponořte se do zábavných a nervy drásajících závodů proti skutečným jezdcům ve vychytaném online režimu, jenž navíc umožní zabojovat proti majitelům starších konzolí v rámci jednotlivých platforem. Proti sobě se tak například mohou utkat majitelé hry na Xbox One a Xbox Series X|S či PlayStation 4 a PlayStation 5. Že nemáte nikoho, ke komu byste se mohli přidat a online režimy proti vám neznámým hráčům vám nic neříkají? Snadná pomoc – využijte služeb funkce split-screen a zajezděte si ve dvou na jedné obrazovce.Datum vydání: 21.04.2022Motory běží: pojďme nastartovat ten nejpodmanivější a nejautentičtější herní zážitek s MotoGP™ všech dob. Virtuální a skutečné závody ještě nikdy takhle nesplynuly!Celý svět MotoGP™Prozkoumejte veškerý nový obsah ze sezóny MotoGP™ 2022. Čeká vás přes 120 závodníků, více než 20 oficiálních okruhů a všechny emoce oficiálního šampionátu.A pokud se chcete ponořit do minulosti, více než 70 historických šampionů vám umožní připomenout si to nejlepší z historie MotoGP™.Devět sezón 2009Znovu prožijte jeden z nejnapínavějších a nejslavnějších šampionátů v historii MotoGP™!Čeká vás 17 kapitol, jedna pro každou Grand Prix ze sezóny 2009! Vžijte se do role takových legend, jako je Rossi, Lorenzo, Stoner a Pedrosa na vrcholu jejich kariéry. V každé epizodě budete čelit různým výzvám a připomenete si na vlastní oči ty nejslavnější momenty mistrovství světa. Veškerý obsah bude doplněn o více než 50 minut skutečných záběrů na začátku každé kapitoly, které režíroval a komentoval Mark Neale, režisér těch nejlepších dokumentů o MotoGP™.Kde se rodí šampioniStaňte se závodníkem, kterým jste vždy chtěli být, díky novým výukám, které vám pomohou se rychle zlepšit díky krátkým herním relacím, anebo se zapište na MotoGP™ Academy a odhalte v sobě šampiona! Díky novým herním výzvám se naučíte všechny triky, abyste byli nejrychlejší na každé trati.Prožijte ten nejrealističtější herní zážitek a přizpůsobte si motorkuPonořte se do toho dosud nejrealističtějšího a nejpodmanivějšího zážitku s MotoGP™! Od tváří vašich hrdinů po stylizaci oficiálních boxů se každý detail dočkal dosud nevídané péče. Vytvořte si vlastní svět ve videohře MotoGP™ a závoďte ještě stylověji: díky 5 výkonným grafickým editorům si budete moct přizpůsobit každý aspekt hry od barev po kombinézy závodníků.Naplánujte si úspěch díky manažerské kariéře!Založte si vlastní tým nebo se přidejte k nějakému oficiálnímu. Vyberte si zaměstnance a rozvíjejte svou motorku, u které můžete vylepšovat motor, rám, aerodynamiku a elektroniku. Převezměte kompletní kontrolu nad svým herním zážitkem! Založte juniorský tým v Moto2™ a Moto3™: najměte si manažera týmu, technického ředitele a závodníka a dosáhněte nových cílů.Nová hra více hráčůPoprvé v sérii značky budete moct vyzvat kamarády v režimu pro 2 hráče na rozdělené obrazovce: nenechte si tuto šanci ujít! A pokud by to nestačilo, užijte si šílené online závody mezi platformami!*Cross-play je dostupný mezi konzolemi stejné skupiny.


Návod k obsluze Hra Milestone Xbox Moto GP 22

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra Milestone Xbox Moto GP 22 není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra Milestone Xbox Moto GP 22

Záruka 24 měsíců
Partnumber 8057168505290
Další parametry
Platforma Xbox Series, Xbox One
Typ hry závodní, motorky
Vydavatel Milestone
Lokalizace anglická
Doporučený věk
Nálepka věkového ratingu na obalu hry potvrzuje, že je titul je vhodný pro hráče nad uvedenou věkovou hranici. Hra s nálepkou PEGI 7 je tedy vhodná pouze pro sedmileté a starší, naproti tomu hra s nálepkou PEGI 18 je vhodná pouze pro dospělé starší 18 let. PEGI rating posuzuje vhodnost obsahu hry pro danou věkovou kategorii, nikoliv úroveň její obtížnosti nebo jazykové náročnosti - Doporučený věk
3 roky
Datum vydání 21.04.2022
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Typ elektronické licence StandardProduct
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 14.1 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 17.6 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 83 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

ETA Twixer Typ 6011/00 220-240V~ 50/60Hz 1000 W seriál number: 1892306000959...
iRobot Roomba i3 (RVD-Y1)...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
Vanová termobaterie Vittoria 72026...
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Přehrávání záznamu z kamery Mio MiVue 935W
Autor: JOSEF
Autokamera Mio MiVue 955W Dual černá
Dobrý den, poraďte mi prosím, jaký je nutný mít grafický program pro zobrazení tohoto videa z tímto vysokým rozlišením. Používám v počítači programy All Video Player a GOM Player. Záznam se přehrává skokově, trhavě, není plynulý. Diky. JOSEF ILL. ...
Zvonění
Autor: Vobornik
Mobilní telefon CPA Halo 11 černý
Mám cpa halo 21 jak ztlumit zvonění děkuji ...
Nabíjení z panelů
Autor: Jiří
Nabíjecí stanice EcoFlow DELTA Max
Dobrý den, vlastníme stanici delta max. Při nabíjení z panelu ukazuje nabíjecí hodnotu cca 300w po nějakém čase to přestane nabíjet touhle hodnotou a nabíjí jen cca 30-60w. Po odpojení a znovu zapojení panelu to zase nabíjí cca 300w, to trvá zase cca 3 hodiny a...
Návod k obsluze THINK PAD K NOTEBOOKU
Autor: Jaroslav
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
MANUÁL K NOTEBOOK THINK PAD...
Návod k obsluze THINK PAD K NOTEBOOKU
Autor: Jaroslav
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
MANUÁL K NOTEBOOK THINK TANK...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou