NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars Obsah českého návodu Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars
 • Zařazení produktu: Pro Nintendo Nintendo
 • Značka: Nintendo
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Nintendo Pro Nintendo

Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars
Návod k obsluze Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Nintendo a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Nintendo návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Nintendo výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Mario Party Superstars, Nintendo Switch


Voláme všechny Superstars! Mario Party je zpět s 5 klasickými herními plány z éry Mario Party pro konzoli Nintendo 64. Sněhová poleva se potkává s květinami na Peach's Birthday Cake boardu, zatímco vy a vaši přátelé závodíte o to, kdo získá nejvíce hvězd a podaří se mu ukrást hvězdy ostatních či alespoň sabotovat jejich postup. Sledujte odpočet, který spustí Bowserův paprsek penízků, které si podržíte na mapě Space Land. Štěstěna je však vrtkavá, takže budete muset v průběhu hry neustále dávat bedlivý pozor na všechny nástrahy nejen herního plánu, ale i strategii vašich konkurentů, kterým jde jen o jediné – mít na konci hry lepší skóre, než vy a předstihnout vás na pódiu vítězů. Rovněž lze hrát v týmech proti počítači a obvyklou řevnivost proměnit ve snahu o co nejlepší spolupráci.  

Spousta klasických miniher


Mario Party Superstars přináší hned 100 klasických miniher, které jste měli možnost zažít již ve verzi pro Nintendo 64 a Nintendo Game Cube. Většina se jich točí okolo sbírání bonusových mincí, takže se připravte procvičit si svůj postřeh, logické uvažování, nebo paměť. Všechny se navíc ovládají pomocí tlačítek, takže můžete použít jak Joy-Con ovladač, tak i Nintendo Switch Pro Controller či si hru zahrát v handheldovém módu či na konzoli Nintendo Switch Lite.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Nová verze party hry Mario Party Superstars
 • Hra pro až 4 hráče
 • 100 miniher z éry Nintendo 64 a Nintendo Game Cube
 • 5 klasických herních plánů
 • Všechny módy lze hrát online
 • Krásně animovaná detailní grafika

 
Nová verze party hry Mario Party Superstars, přinášející 100 klasických miniher z éry Nintendo 64 a Nintendo Game Cube a hned 5 herních plánů, na kterých se budete v daném počtu tahů snažit překonat konkurenci a sesbírat co možná největší porci mincí.
 

Stylizovaná roztomilá grafika


Mario Party Superstars získala díky technologii konzole Nintendo Switch slušivý grafický kabátek, který ctí novější díly série Super Mario Bros. a zároveň přináší vizuální rozmanitost. Každý z nepřátel tak bude nádherně animován, ať už vám bude v postupu pomáhat či se vás naopak snažit pozdržet nebo ukrást vaše vydělané mince a power-upy.
 


 


Multiplayer pro až 4 hráče


Příznivci deskových her jistě ocení již tradiční možnost hry pro až 4 hráče, takže vám nic nebrání uspořádat doma pořádnou Mario Party! V nabídce je jak kompetitivní režim, v němž může zvítězit jen jeden, tak i možnost týmové hry, kdy se ve dvojicích snažíte překonat vaše konkurenty vymýšlením té nejlepší strategie, která jim zamezí v postupu po mapě.
 
 


Rovná stovka miniher procvičí vaše schopnosti


Zpět se vrací většina miniher z verzí pro Nintendo 64 a Nintendo Game Cube. Jejich cíl je jasný – zasypat vás odměnou v případě, že vyhrajete. Dávejte ovšem bedlivý pozor, protože budou vyžadovat rozličné schopnosti z vašeho arzenálu. Naštěstí jsou vysoce zábavné a návykové, takže i ty náročnější si dáte s chutí.

 

 


Hrajte jakýmkoliv způsobem


Hrajte jakýmkoliv způsobem – na jedné konzoli, lokálně přes bezdrátovou síť či online. Hra se uloží po každém tahu na herním plánu, takže si budete moci kdykoliv udělat přestávku a později se k rozehrané hře vrátit. Používejte nálepky a oceňujte či pošťuchujte hráče, zatímco se budete snažit překonat jeden druhého. Všechny módy podporují online multiplayer, takže můžete vyzvat přátele jak na pár miniher, tak i maraton o až 30 kolech.Svoláváme všechny superhvězdy! Užijte si pět klasických stolních her z éry konzole Nintendo 64 i dalších 100 miniher, které jsme si mohli už dříve v této sérii zahrát. To vše díky Mario Party Superstars pro Nintendo Switch!Hvězdná kolekce stolních her z Nintendo 64Mario Party se vrací s pěti klasickými stolními her z Mario Party her z konzole Nintendo 64. Rozložení sil v jednotlivých hrách se může velmi rychle proměnit, tak zůstaňte ostražití, pařmeni! Tento i ostatní herní režimy mohou být hrány rovněž online!100 klasických miniher z Nintendo 64 a Nintendo GameCube se vrací!Vyzkoušejte hvězdnou kolekci miniher známých napříč celou Mario Party sérií. Všechny minihry lze hrát tradičním tlačítkovým ovládáním, tudíž můžete využít ovladačů Joy-Con, Nintendo Switch Pro Controlleru i konzole Nintendo Switch Lite.Hvězdná party doma i na cestáchZahajte party kdykoliv a kdekoliv skrz lokální bezdrátové přepojení či díky možnosti hrát online. Souboje ve stolních hrách s přáteli se ukládají po každém tahu, pauzu si tedy můžete udělat kdykoliv budete potřeba. Pomocí samolepek můžete při sbírání hvězd ostatní hráče pochválit, nebo jim naopak ztížit situaci. Všechny režimy podporují online multiplayer, tudíž se můžete s přáteli dohodnout na několika rychlých hrách, ale i zahájit maraton klidně i o 30 tazích. Ochutnat pocit vítězství (a krást ostatním hvězdy) je skvělé bez ohledu na to, kde se aktuálně nacházíte. Mario Party Superstars má datum vydání nastaveno na 29. října na konzoli Nintendo Switch.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Hra Nintendo SWITCH Mario Party Superstars

Záruka 24 měsíců
Partnumber NSS4326
Další parametry
Platforma Nintendo Switch
Typ hry akční, pro děti, dětské, dobrodružná
Vydavatel NINTENDO
Lokalizace Anglická
Doporučený věk
Nálepka věkového ratingu na obalu hry potvrzuje, že je titul je vhodný pro hráče nad uvedenou věkovou hranici. Hra s nálepkou PEGI 7 je tedy vhodná pouze pro sedmileté a starší, naproti tomu hra s nálepkou PEGI 18 je vhodná pouze pro dospělé starší 18 let. PEGI rating posuzuje vhodnost obsahu hry pro danou věkovou kategorii, nikoliv úroveň její obtížnosti nebo jazykové náročnosti - Doporučený věk
3 roky
Datum vydání 29.10.2021
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.

Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 17.0 cm
Hloubka balení 1.1 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 37 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

vestavná trouba Electrolux PNO949499046-00...
Rádio budík SMARTON SM 905...
Návod k použití svářečky folií ETA 0760...
Telefon Xiaommi Redmi Note 10 5G...
Prosím Vás o český návod rádia Denver DAP-36. Děkuji...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Návod na Xiaomi RED Mi 9A
Autor: Bruno Radecki
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A -
Návod na Xiaomi RED Mi 9A...
NÁVOD na Xiaomi RED Mi 9A
Autor: Bruno Radecki
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A -
Mate návod na mobilní telefon v češtině...
Uvedeni zpět do provozu po výpadku proudu
Autor: Dalibor Adam
Americká lednice Samsung RS68N8231S9 EF Inoxlook
Došlo výpadku k proudu a po zpětnahození blikají všechny kontrolky a nereaguje na žádné podržení tlačítka. Jak spustit?...
Dotaz
Autor: Peter
Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20
Kde sa nachádza servis Slovensko/ Česko?...
Scháním manuál auto rádio Kenwood kdc-bt440u
Autor: Honza
Autorádio s CD KENWOOD KDC-BT440U černé
Poradíme někdo díky. ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - DVB-T2 přijímač Maxxo T2 HEVC H.265
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dvb-t2-prijimac-maxxo-t2-hevc-h-265-wifi-adapter-cerny-939-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch 2019
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-touch-2019-s-reklamou-cerna-37479-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch 2020
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-touch-2020-bez-reklamy-bila-64132-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon KINDLE PAPERWHITE 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-paperwhite-3-2015-bez-reklam-bila-14304-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch 2020
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-touch-2020-kids-edition-s-reklamou-cerna-64135-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021