NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It Together!

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It Together! Obsah českého návodu Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It
 • Zařazení produktu: Pro Nintendo Nintendo
 • Značka: Nintendo
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Nintendo Pro Nintendo

Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It Together! Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It Together! Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It Together! Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It Together! Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It Together!
Návod k obsluze Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Nintendo a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Nintendo návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Nintendo výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

WarioWare: Get It Together!, Nintendo Switch


I padouchové mají své dny! Přidejte se k Wariovi a jeho přátelům ve více jak 200 rychlých a zároveň pořádně rozpustilých miniher, které jsou až po okraj naplněny šílenou poťouchlou zábavou – přesně ve stylu anti hrdiny Waria. Každou z nich si pak budete moci projít pěkně jak v režimu pro jednoho hráče tak i ve dvou v rámci kooperativního módu, který se v sérii objevuje vůbec poprvé.   

Příběh? No jistě, máme!


Když se Wariovi nepodaří jeho poslední podnikatelský záměr, vše se zcela zhroutí. Náš rozpustilý popleta tak bude muset použít svůj jedinečný styl a pokusit se vše napravit. Jak? No samozřejmě hraním šílené kolekce miniher, jak jinak. Od stavby robota přes houpání plačtivého mimina po vytrhávání chlupů z podpaží sochy – připravte se na naprosto bláznivou jízdu s velkou dávkou humoru a ničím nerušené zábavy!
 


Klíčové vlastnosti:


 • Akční party hra WarioWare: Get It Together!
 • Kooperativní režim pro až 2 hráče
 • Více jak 200 miniher
 • Bláznivý design jednotlivých pozadí
 • Možnost hraní za Waria a jeho přátele
 • Krásně animovaná roztomilá grafika

 
Přidejte se k Wariovi a jeho přátelům, kteří jej musejí vytáhnout z nepříjemné situace hraním více jak 200 svižných a bláznivých miniher. To vše navíc ve zbrusu novém režimu pro dva hráče, který celý zážitek posune na novou úroveň zábavy.
 

Pozadí plná fantazie


Ve hře WarioWare: Get It Together! se určitě nudit nebudete. Zvládnete vymáčknout zubní pastu na kartáček, vyhýbat se výkalům holubů sedících na drátech nebo uchránit narozeninový dort před nájezdem much? Všechna pozadí byla animována s notnou dávkou satirického humoru, takže ať už si vyberete kteroukoliv z více jak 200 miniher, zaručeně se pobavíte.
 


 


Kooperativní multiplayer pro 2 hráče


Vůbec poprvé v sérii se do akce můžete pustit v kooperativním režimu pro dva hráče, která minihry pozvedne na novou úroveň. Pak už je jen na vás, jestli budete spolupracovat či si po vzoru Waria zahrajete na sabotéry a vaším úkolem bude jeden druhému škodit v jeho snaze zachránit, co se dá. Hrát můžete buď na jedné konzoli či lokálně po bezdrátové síti – pohodlně každý na vlastním handheldu.
 
 


Stejná minihra, různé schopnosti


Kromě samotného Waria si můžete každou z miniher zahrát i za jeho přátele, přičemž budete mít na výběr z mnoha rozličných schopností, takže každá kombinace bude vždy trošku jiná. Stereotyp se jen tak nedostaví a díky tomu, že se můžete vzájemně hecovat s ostatními hráči, si budete moci vymýšlet i vlastní výzvy v rámci jednotlivých úrovní.

 

 


Hrajte jakýmkoliv způsobem


Hrajte jakýmkoliv způsobem WarioWare: Get It Together! podporuje televizní, tabletop i handheld mód, takže si hru užijete doma před vaší televizí i na cestách. Dlouhé cestování tak uteče jako voda a vy se se spolucestujícími či sami skvěle pobavíte.Mikroherní šílenství dorazí na Nintendo Switch!Wario opět zkouší své videoherní štěstí, ale tentokrát do toho dává opravdu vše - doslova! Pomozte Wariovi a jeho přátelům najít cestu z mikrosvěta mikroher tím, že uspějete ve více než 200 ztřeštěných hrách ve hře WarioWare: Get It Together! pro konzoli Nintendo Switch.Pustťe se sami nebo s přáteli do více než 200 rychlých a nepředvídatelných mikroher, které budou bleskově za vámi a navíc jsou šíleně zábavné. Ve chvíli, kdy jeho aktuální, tak trochu splašený byznys tak úplně nevyjde, Wario musí využít svůj tradiční styl (a také zápach) k tomu, aby vše napravil. Jak? No přeci tím, že bude hrát celou řádku mikroher! Ať už budete sestavovat robota nebo vytrhávat chlupy v podpaží sochy, WarioWare: Get It Together! je vtipné a kooperativní dobrodružství plné mikroher.Spousta mikroher čeká na vás i vaše přáteléPomozte nechvalně proslulému hernímu designerovi Wariovi poté, co sám byl nasát do svého posledního výtvoru ve Story módu. Hrajte sami, nebo s kamarádem ve dvoučlenné kooperaci, která si v sérii odbude svou premiéru! Společné hraní můžete vyzkoušet buď na jedné konzoli, či skrz lokální bezdrátové připojení. Vůbec poprvé můžete ovládat Waria s jeho přáteli v rámci jejich vlastních chaotických her. Využijte jejich vyloženě hloupé schopnosti a pokořte jednotlivé mikrohry. V této hře míchání a spojování jednotlivých postav vede k té nejlepší zábavě! WarioWare: Get It Together! vyjde na Nintendo Switch 10. září.Abyste mohli hrát WarioWare: Get It Together! na konzoli Nintendo Switch, musíte ke konzoli připojit ovladače Joy-Con (prodáváné samostatně). V takových případech hráči rovněž musejí mít zařízení na nabíjení ovladačů Joy-Con, například Joy-Con charging grip.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It Together! v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Hra Nintendo SWITCH WarioWare: Get It

Záruka 24 měsíců
Partnumber NSS780
Další parametry
Platforma Nintendo Switch
Typ hry pro děti, bojová, dětské
Vydavatel NINTENDO
Lokalizace Anglická
Doporučený věk
Nálepka věkového ratingu na obalu hry potvrzuje, že je titul je vhodný pro hráče nad uvedenou věkovou hranici. Hra s nálepkou PEGI 7 je tedy vhodná pouze pro sedmileté a starší, naproti tomu hra s nálepkou PEGI 18 je vhodná pouze pro dospělé starší 18 let. PEGI rating posuzuje vhodnost obsahu hry pro danou věkovou kategorii, nikoliv úroveň její obtížnosti nebo jazykové náročnosti - Doporučený věk
7 let
Datum vydání 10.09.2021
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.

Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 10.5 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 1.1 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 10.5 cm
Výška balení 17.0 cm
Hloubka balení 1.1 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 35 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Volumax5...
Prosím o zaslání Návod k obsluze k tiskárně HP lASER jET pRO m 25 A ...
vestavná trouba Electrolux PNO949499046-00...
Rádio budík SMARTON SM 905...
Návod k použití svářečky folií ETA 0760...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Návod na Xiaomi RED Mi 9A
Autor: Bruno Radecki
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A -
Návod na Xiaomi RED Mi 9A...
NÁVOD na Xiaomi RED Mi 9A
Autor: Bruno Radecki
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9A -
Mate návod na mobilní telefon v češtině...
Uvedeni zpět do provozu po výpadku proudu
Autor: Dalibor Adam
Americká lednice Samsung RS68N8231S9 EF Inoxlook
Došlo výpadku k proudu a po zpětnahození blikají všechny kontrolky a nereaguje na žádné podržení tlačítka. Jak spustit?...
Dotaz
Autor: Peter
Powerbank Prestigio Graphene PD Pro 20
Kde sa nachádza servis Slovensko/ Česko?...
Scháním manuál auto rádio Kenwood kdc-bt440u
Autor: Honza
Autorádio s CD KENWOOD KDC-BT440U černé
Poradíme někdo díky. ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Set-top box Tesla SENIOR T2 černý
https://www.euronics.cz/ navod/ set-top-box-tesla-senior-t2-cerny-tesseniort2/ p554473/
Detail - DVB-T2 přijímač Maxxo T2 HEVC H.265
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ dvb-t2-prijimac-maxxo-t2-hevc-h-265-wifi-adapter-cerny-939-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch 2019
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-touch-2019-s-reklamou-cerna-37479-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon Kindle Touch 2020
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-touch-2020-bez-reklamy-bila-64132-cesky-navod.pdf
Detail - Čtečka e-knih Amazon KINDLE PAPERWHITE 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ctecka-e-knih-amazon-kindle-paperwhite-3-2015-bez-reklam-bila-14304-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021