NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell:

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition Obsah českého návodu Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell:
 • Zařazení produktu: Pro PlayStation PlayStack
 • Značka: PlayStack
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis PlayStack Pro PlayStation

Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition
Návod k obsluze Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku PlayStack a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální PlayStack návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku PlayStack výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Mortal Shell: Game of the Year Edition, PlayStation 5


Všichni milovníci série Dark Souls, která v novodobém gamingu odstartovala fascinaci žánrem Soulslike, by měli náležitě zbystřit. Od týmu zkušených veteránů herního vývoje přichází Mortal Shellnemilosrdné, komplexní akční RPG, které prověří vaše schopnosti přežít a houževnatost navzdory nesmiřitelným monstrům i fanatickým nepřátelům, nacházejícím se v roztříštěném světě. Zatímco většina obyvatel padla za oběť válkám či nemocem, v troskách kdysi obývaných oblastí se nachází hrozba, kterou budete moci překonat jen s nasazením vlastního života. Přežití ve světě Mortal Shell si žádá neustálou bdělost, přesnou koordinovanost všech vašich akcí a rychlé reflexy.

Posedněte těla dávno ztracených válečníků


Postavte se zlu sužujícím zemi čelem a vnořte se do těl kdysi ztracených a nyní znovu nalezených válečníků. Jejich tělesné schránky použijete k získání unikátních bojových schopností a charakteristik. I s jejich mocnou silou však zdaleka nebudete mít vyhráno – v cestě vám totiž budou stát protivníci, oddaní nevyzpytatelným božstvům. Potkejte tvory jak žalostné, tak ohyzdné, seberte veškerou svou odvahu a postavte se jim, pokud chcete ze zdejšího světa zachránit, co se dá.
 


Klíčové vlastnosti:


 • Akční RPG, které se hrdě hlásí k žánru Soulslike
 • Unikátní systém schopností postavy a zbraňových abilit
 • Temný středověký fantasy svět plný smrtících hrozeb a zmaru
 • Vysoká znovuhratelnost vlivem hned několika možných herních stylů
 • Zajímaví a obtížní bossové s hned několika fázemi
 • Detailní atmosférické grafické zpracování a hned několik rozličných prostředí
 • GOTY edice obsahuje plnou hru, steelbook, DLC The Virtuous Cycle, plakát formátu A3, 3 holografické pohlednice a číslovaný dopis

 
Vydejte se do pomalu vyhasínajícího světa a popasujte se s hrůzu nahánějícími nepřáteli ve hře Mortal Shell, která otevřeně staví na odkazu série Dark Souls. Najděte si svůj herní styl, využívejte jedinečných schopností a utkejte se se zarputilými fanatickými nepřáteli v komplexních a brutálních soubojích. Umírat se bude hodně, ale nezapomínejte, smrt má pouze otestovat vaši houževnatost a odhodlání. V GOTY edici se spoustou zajímavých bonusů a veškerým dosud vydaným obsahem.
 

Posedněte dávno ztracené smrtelné schránky

Při průzkumu umírajícího světa Mortal Shell objevíte schránky padlých, které budete moci posednout a získat jejich jedinečné schopnosti. Na výběr máte ze silného válečníka Harrose, zlodějíčka Tiela, mocného Solomona, rytíře Eredrima či mrštného Haderna, který se nově objevil v DLC The Virtuous Cycle. Každá z těchto schránek pak přichází s jedinečnou zbraní, ale rovněž různě rozdělenými body do statistik odolnost, výdrž a odhodlání. Vy si tak rychle najdete postavu, která vám nejlépe sedí, a rovněž získáte prostor pro další průchod hrou, který bude vypadat úplně jinak než ten předchozí.  
 

Čelte hrůzu nahánějícím nepřátelům

Mortal Shell představuje nelítostný svět, kde smrt číhá na každém kroku a na pozoru se budete muset mít i před řadovými nepřáteli. Ti budou útočit ze zálohy, či se vás pokusí přečíslit a získat nad vámi navrch pomocí řetězených útoků. Čas od času pak narazíte i na jednoho ze zdejších smrtících bossů, kteří se mohou pochlubit unikátními typy útoků a jednotlivými fázemi, jež zcela změní podmínky souboje.
 

Prostředí plná detailů

Objevte rozličné části vyhasínajícího světa, který se utápí v mlze a zmaru. Od vlhkých močálů přes ruiny dávno zničených kultur a prostředí věčného ledu až po neklid přinášející svatyně krvelačných bohů. Užít si můžete nádherně vymodelovaného prostředí plného moderních efektů, pokročilého nasvícení scény či nádherně plynulých animací, které jsou pro hru z žánru Soulslike stěžejní. Objevujte nové zkratky a vraťte se do ústředního hubu, kde budete moci nakoupit zásoby a nové schopnosti nebo zjistit více o historii světa od zdejších příběhových postav.
 

Fascinující taktické souboje

Využívejte schopností vámi posednutého válečníka a poraďte si se všemi hrozbami v taktických soubojích s nevšední hloubkou, spoléhajících na dokonalé znalosti vaší zbraně, vhodně zvolenou výbavu a schopnost ve správnou chvíli odrazit nepřátelské útoky. Zajímavostí je i způsob krytí, kdy na chvíli můžete ztvrdnout, což neutralizuje poškození a vám poskytne drahocenné vteřiny k promyšlení následujících kroků.Datum vydání: 27.05.2022 Mortal Shell je nemilosrdné a hluboké akční RPG, které prověří vaši příčetnost a houževnatost v roztříštěném světě. Zatímco zbytky lidstva chřadnou a hnijí, v troskách čekají fanatičtí nepřátelé. Jelikož neznají slitování, přežití si žádá prvotřídní uvědomělost, přesnost a instinkty. Najděte skryté svatyně oddaných stoupenců a odhalte své pravé poslání. Posedněte ztracené válečníky - můžete objevovat ztracené ostatky poražených válečníků. Probuďte tyto smrtelné schránky, obsaďte jejich těla a obohaťte své chápání o rozmanitá bojová mistrovství. Čelte silným nepřátelům - vaši cestu stráží protivníci oddaní nevyzpytatelným bohům. Potkejte tvory jak žalostné, tak ohyzdné, seberte veškerou svou odvahu a postavte se jim. Železo ostří železo - souboje jsou strategické, úmyslné a nemilosrdné. Po meči sáhněte pouze tehdy, když se naskytne příležitost. Obsah balení Game of the Year: *plná hra *steelbook *DLC The Virtuous Cycle *plakát A3 *3 holografické pohlednice *číslovaný dopis k Limited Edition


Návod k obsluze Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell: Game of the Year Edition není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra PlayStack PlayStation 5 Mortal Shell:

Záruka 24 měsíců
Partnumber 5055957703349
Další parametry
Platforma PlayStation 5
Typ hry RPG
Vydavatel PlayStack
Lokalizace anglická
Doporučený věk
Nálepka věkového ratingu na obalu hry potvrzuje, že je titul je vhodný pro hráče nad uvedenou věkovou hranici. Hra s nálepkou PEGI 7 je tedy vhodná pouze pro sedmileté a starší, naproti tomu hra s nálepkou PEGI 18 je vhodná pouze pro dospělé starší 18 let. PEGI rating posuzuje vhodnost obsahu hry pro danou věkovou kategorii, nikoliv úroveň její obtížnosti nebo jazykové náročnosti - Doporučený věk
16 let
Datum vydání 27.05.2022
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Typ elektronické licence StandardProduct
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.9 cm
Výška balení 2.0 cm
Hloubka balení 13.8 cm
Hmotnost balení 0.2 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 68 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den ,jedná se o hodinky CARNEO GEAR+DELUXE, NÁVOD JSEM SI STÁHNUL, zvětšil, ale stále nechápu kterým tačítkem mohu zapnout/vypnout/b...
prosím o návod k masážní matraci. Děkuji...
Lada SCM 8600,děkuji...
Mám zájem o návod na obsluhu POWERXL MULTI-COOKER 12 V 1 . Předem Děkuji Palm Pavel...
kombinovaná lednice Gorenje ONRK619DBK-L Při koupi žádný návod nebyl,prosím o vysvětlení nastavení teplot na displeji,děkuji....
Mám zájem o návod k meteostnici AURIOL IAN 70340. Děkuji. Karel Lyčka...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Tempomat
Autor: Katerina
Elektrická koloběžka City Boss GV5L
Dobry den, prosim o pomoc ohledne zapnuti elektricke kolobezky City Boss GV5 L. Mame ji doma od ctvrtka. Syn v patek na ni jel do skoly. Vse v poradku. Ze skoly uz bohuzel mu nesla kolobezka rozjet. Zapla se fce tempomat, ktera po zabrzdeni nesla vypnout a kolobezka od te doby ne...
Chlazení lednice
Autor: Jan
Chladnička s mrazničkou Beko RCNA366E60XBN
Dobrý den, rád bych se Vás zeptal, na chlazení lednice, kdy horní část lednice je chlazená, dle nastavené teploty a boxy v lednici jsou chlazené více, tzn. na nižší teplotu. Děkuji za odpověď ...
P12
Autor: Šimon
Nabíječka autobaterií Güde GAB 12V-15A-BOOST
Dobrý den, po připojení do síťe nabíječka stále ukazuje P12 a na nic nereaguje, v čem může být problém? Děkuji za odpověď ...
Nefunkční
Autor: Dalibor
Meteorologická stanice Sencor SWS 4250 černý
Tento tyden jsem koupil tento vyrobek. 1.Nelze spárovat stanici s venkovním čidlem - čidlo teplotu ukazuje 2.Teplota uvnitř (stanice) je o cca 2 stC jiná než na externim čidle, když jsou oba vedle sebe. Je nějaká rada kromě vrácení zboží?...
Dobrý den, nevím jak zapnout av vstup
Autor: Mira
Televize Sencor SPV 7012T černá
Av vstup ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou