NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark Obsah českého návodu Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone
 • Zařazení produktu: Pro PlayStation THQ Nordic
 • Značka: THQ Nordic
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis THQ Nordic Pro PlayStation

Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark
Návod k obsluze Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku THQ Nordic a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální THQ Nordic návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku THQ Nordic výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Alone in the Dark, PlayStation 5


Milujete hry jako Silent Hill, Dead Space, Amnesia: The Dark Descent, Fatal Frame a další tituly z žánru psychologického hororu? A víte, že dávno před nimi existovalo jméno, bez něhož by pravděpodobně nikdy nevznikly? Řeč je o Alone in the Dark, vizionářském zážitku, který již v roce 1992 přenesl gotický horor na obrazovky počítače a vystrašil nejednoho hráče, který se odvážil vydat do jeho temných Lovecraftiánských zákoutí. A právě nyní přichází moderní přepracování klasické látky, slibující zachovat originálu co možná nejvěrnější atmosféru v technologicky pokročilém hávu.
Píší se 20. léta 20. století. Američanka Emily Hartwood si najme soukromého detektiva Edwarda Carnbyho, který se má pokusit najít jejího ztraceného strýce. Stopa jej zavede až do sídla Derceto Manor – instituce pro duševně choré nacházející se hluboko v srdci amerického Jihu, skrývající temná a děsivá tajemství.

Dva hrdinové, jedna noční můra


Vklouzněte do role Edwarda nebo Emily, zatímco budete prozkoumávat zešeřelé sídlo a objevovat hrůzy, které se vymykají jakýmkoliv pokusům o logické vysvětlení. Na své cestě se budete muset odvážně vydat do stínů, řešit hádanky a přežít husí kůži nahánějící střety s vražednými nestvůrami. Tedy pokud chcete z této noční můry vyváznout živí. 


Klíčové vlastnosti:


 • Psychologický survival horor
 • Nová reimaginace prvků původní legendární herní trilogie z 90. let
 • Skutečně filmový zážitek díky hercům Davidovi Harbourovi a Jodie Comer, kteří se vžijí do role hlavních postav Edwarda Carnbyho a Emily Hartwood
 • Vraťte se ke kořenům žánru psychologického hororu a prožijte atmosférickou cestu hodnou série, která založila celý žánr
 • Vychutnejte si příběh z pera Mikaela Hedberga – tvůrce příběhů her Amnesia a SOMA
 • Hrajte za Edwarda i Emily a prožijte jednotlivé hrůzu nahánějící události z odlišných perspektiv
 • Zažijte, co je to skutečný survival horor – popasujte se s nepřáteli jen s minimální porcí střeliva a vyzkoušejte kombinaci soubojů, řešení hádanek a průzkumu okolí
 • Zaposlouchejte se do atmosférických tónů soundtracku, pohybujícího se v žánru doom jazz, o který se postarala legenda žánru Jason Köhnen

 
Vydejte se zpět na začátek žánru survival horor a objevte hrůzu nahánějící tajemství sídla Derceto Manor v rolích soukromého vyšetřovatele Edward Carnbyho a jeho klientky Emily Hartwood. Zbrusu nová reimaginace legendární série Alone in the Dark byla svěřena do rukou elitního týmu vývojářů a zachovává atmosféru originálu při jejím citlivém přenesení do technického zpracování nové generace.
 

Filmový zážitek ve velkém stylu

V rolích hlavních hrdinů Edwarda a Emily se představí áčkoví herci David Harbour (Stranger Things, Black Widow) a Jodie Comer (Killing Eve, Free Guy), kteří využijí svého jedinečného talentu a přispějí k uvěřitelnosti celého zážitku. Mimika jejich tváře i pohyby byly navíc nasnímány technologií Motion Capture, takže budete mít pocit, jako že sledujete film z Hollywoodské produkce. Každý z nich má pak jasně rozpoznatelný charakter, který jim umožní reagovat na zažívané hrůzy pěkně po svém.  
 

Hororová laskomina pro nováčky i veterány

Ačkoliv Alone in the Dark je spíše reimaginací než remakem, přinášející zbrusu nový originální příběh, do jeho rámce byly zakomponovány postavy, místa a témata z původní devadesátkové trilogie. Vy se tak nemusíte bát, že k dokonalému vychutnání celého zážitku budete potřebovat znát původní hry, ale pokud jste je hráli, jistě vám budou některé věci hned povědomé.
 

Tým, složený ze samých legend

Takovou legendu, jakou série Alone in the Dark, bylo po mnoha minulých neúspěších nutné konečně vložit do povolaných rukou. Tým ze studia Pieces Interactive se pokusil vytvořit hluboký psychologický zážitek, který jde za hranice představitelného. O příběh se postarala Mikael Hedberg – kultovní autor příběhů ke hrám Amnesia a SOMA. Tomu a jeho spolupracovníkům navíc v průběhu vývoje asistoval Guy Davis – dlouholetý designér monster filmů legendárního režiséra Guillermo del Tora. Opomenuta pak nezůstala ani hudba, o kterou se stará legendární hudebník z žánru doom jazz Jason Köhnen, který svými strašidelnými a podmanivými melodiemi dotvoří tu správnou atmosféru.ALONE IN THE DARK JE ZPĚT! V tomto milostném dopise přelomovému originálu vám THQ Nordic and Pieces Interactive představují novou představu klasického survival hororu Alone in the Dark. Odehrává se na gotickém americkém jihu a ovládáte jednoho z našich dvou protagonistů: Hrajte za Edwarda Carnbyho nebo Emily Hartwood a prozkoumávejte svá prostředí, bojujte s monstry, řešte hádanky a odhalte skutečné tajemství Derceto Manor….A-LIST HERECKÝ TALENT Podívejte se na Emily a Edwarda, které oživil hollywoodský talent Jodie Comer (Killing Eve, Free Guy) a David Harbour (Stranger Things, Black Widow), kteří protagonistům propůjčili své hlasy, svůj vzhled a své impozantní herecké schopnosti.NOVÁ VIZE – VĚRNÁ ORIGINÁLU Zatímco představujeme zcela originální příběh, začleňujeme postavy, místa a témata z původní trilogie 90. let. K tomu, abyste si hru užili, nejsou potřeba žádné předchozí znalosti, přesto ti, kteří pociťují nostalgii po původních hrách, poznají docela dost věcí...POUTAVÁ NOČNÍ MŮRA Emily Hartwoodová zjistí, že se její strýc ztratil, a vydá se ho hledat s pomocí soukromého detektiva Edwarda Carnbyho. Po příjezdu do Derceto Manor, domova pro duševně unavené, se setkávají s podivnými obyvateli, portály do světů nočních můr, nebezpečnými monstry – a nakonec se spiknutím povstání zla a jeho následovníků.SPRÁVNÝ TÝM PRO TUTO PRÁCI Zažijte hluboký psychologický příběh, který přesahuje sféry představitelného, ​​od Mikaela Hedberga, kultovního spisovatele hororů SOMA a Amnesia. Tým v Pieces interactive podporuje designér monster a legendární spolupracovník Guillermo del Toro, Guy Davis, stejně jako legenda Doom Jazz Jason Köhnen, který dodává své děsivé a strašidelné melodie pro tu správnou atmosféru.Klasický hororový zážitek, který obsahuje boj, puzzle, průzkum a příběh.Hrajte za Edwarda nebo Emily a odhalte Dercetovy záhady ze dvou pohledů, včetně zcela odlišných cutscén a úrovní.Hra se odehrává na gotickém americkém jihu 20. let 20. století a nabízí noirové prostředí s klasickými lovecraftovskými hororovými prvky, kde se známé potkává s neskutečným.Ponořte se do náladové atmosféry temnoty a stínů, nesené děsivým vizuálem a strašidelným, originálním Doom Jazz Soundtrackem.


Návod k obsluze Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone in the Dark není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra THQ Nordic PlayStation 5 Alone

Záruka 24 měsíců
Partnumber 9120080078520
Další parametry
Platforma
Uvádí kompatibilní zařízení, které vám po spárování nabídne kompletní funkce - Platforma
PlayStation 5
Typ hry horor
Vydavatel THQ
Lokalizace
Přizpůsobení hry v podobě dabingu či titulků - Lokalizace
anglická
Doporučený věk 18 let
Datum vydání 25.10.2023
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 17.0 cm
Výška balení 13.0 cm
Hloubka balení 2.0 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 91 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Mini trouba Berlinger 45L 45 l černá...
NAIPO MGF K68...
NAIPO MGF K68...
Rovus nano zvlhčovač vzduchu...
Kávovar DeLonghi EC685...
Prosím o návod ke strunové sekačce HECHT GT-PS3031. děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Blikajuca cervena kontrolka
Autor: neznámý
Espresso Sencor SES 4040BK černé
Dobry den, pocas pripravy kavy zacala na kavovare blikat cervena svetelna kontrolka sprevadzana zvukovou signalizaciou vo forme pipania, napriek akejkolvek snahe to nejde odstranit, vyskusane bolo vsetko, tak vas ziadam o pomoc. Dakujem. S pozdravom Prokos.L....
Hodinky
Autor: Jan
Chytré hodinky Honor Watch Magic
Nevím si rady, s tím, jak to sparovat s telefonem? ...
Offline zařízení
Autor: Valentina
Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi
Dobrý den, mám problém s aplikací k alarmu igetM4 (píše, že příslušenství je offline a nejde se do ní dostat, alarm funguje, wifi také, ale nelze nic korigovat v mobilní aplikaci), na helpdesk se nejde dostat, protože jsem zapomněla heslo a při požádání o nov...
Dotaz
Autor: Lukáš
Mobilní klimatizace ETA Freezy 1578 90000
Dobrý den, přístroje je velice hlučný. Ze zadní části se ozývá hlučná rezonance z odvodní hadice na teplý vzduch. Nevím jak toto vyřešit. Děkuji za odpověď. Bárta ...
Dotaz
Autor: Lukáš
Mobilní klimatizace ETA Freezy 1578 90000
Dobrý den, přístroje je velice hlučný. Ze zadní části se ozývá hlučná rezonance z odvodní hadice na teplý vzduch. Nevím jak toto vyřešit. Děkuji za odpověď. Bárta ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou