NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic Obsah českého návodu Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic
 • Zařazení produktu: Pro PlayStation 4 Ubisoft
 • Značka: Ubisoft
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Ubisoft Pro PlayStation 4

Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic
Návod k obsluze Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Ubisoft a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Ubisoft návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Ubisoft výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic


Pokud patříte mezi milovníky adrenalinových sportů a současně vlastníte konzoli PlayStation 4 nebo PlayStation 4 Pro, jistě budete přímo u vytržení z vychytané hry Ubisoft Riders Republic s anglickou lokalizací. V tomto zábavném titulu, který je považován za více než důstojného nástupce populární hry Steep, se po hlavě vrhnete do šílených závodů na lyžích, snowboardu, wingsuitu, wingsuitu s raketovým pohonem nebo na různorodých kolech určených pro sjezd, akrobatické kousky i rychlou jízdu po hladkém povrchu. Hra je doporučena všem náruživým pařmenům, kteří dovršili věku 12 let.

Poutavé herní prostředí


Po celou dobu hry se budete pohybovat v naprosto otevřeném outdoorovém světě plném rozmanitého prostředí v podobě hlubokých kaňonůskalistých hor s vydatnou sněhovou pokrývkou. Svět navíc do nejmenšího detailu kopíruje americké národní parky Bryce Canyon, Yosemite Valley, Sekvojový park, Zionský kaňon, Mammoth Mountain a Grand Teto – během extrémních závodů, které vám rozpumpují krev v žilách, tak z pohodlí domova navštívíte i nepřeberné množství impozantních přírodních památek. 

Klíčové vlastnosti:


 • Otevřený svět kopírující nejznámější americké národní parky zaručí dechberoucí herní zážitek
 • Slušná rozmanitost zásluhou možnosti závodit na lyžích, snowboardu, kolech, wingsuitu nebo wingsuitu s raketovým pohonem
 • Závody pro více než 50 hráčů najednou (na nových konzolích a PC) vám umožní poměřit síly s neskutečným množstvím soupeřů
 • O možnost zábavného soupeření s vašimi přáteli se postarají různorodé multiplayerové arény
 • V kariérním režimu se 6 disciplínami budete moci zdokonalovat vlastního avatara a postupně budovat pověst neporazitelného sportovce

 
Díky kariérnímu režimu se budete moci neustále posouvat v žebříčcích a postupně tak budovat pověst špičkového sportovce.
 

Svět plný hráčů


Ve hře na vás čekají kompetitivní závody, online poháry, úžasné trikové výzvy a hromadné starty, kterých se může zúčastnit více než 50 hráčů v případě, že použijete novou konzoli či PC (v případě konzolí a počítačů současné generace se na startu objeví více než 20 hráčů). 

Zahrajte si s přáteli


Za zmínku stojí také multiplayerové arény (6 × 6 týmové PvP utkání), v nichž budete moci tvořit menší skupinky a spolu s přáteli poté soutěžit mezi sebou či v týmech. Tak neváhejte a posunujte úroveň vašich hráčských dovedností pomocí zdravé rivality. 

Budujte hvězdnou kariéru


V případě, že vás omrzí multiplayerová forma hry, nic vám nebrání ve spuštění kariérního režimu, který v sobě ukrývá 6 disciplín a možnost vystoupat v herním žebříčku doslova ke hvězdám. V tomto režimu si budete moci vytvořit vlastního avatara a postupně získávat obrovské množství stylových outfitů spolu s další potřebnou výbavou. K nabývání užitečných zkušeností a zlepšování herních schopností vám navíc dopomůže fiktivní guru adrenalinových sportů, jménem Brett Nale.
Vrhněte se do masivního multiplayerového hřiště hry RIDERS REPUBLIC™! Poznejte nové hráče a soupeřte s nimi, závoďte v mnoha adrenalinových aktivitách na kole, lyžích, snowboardu, wingsuitu a v raketovém wingsuitu.

Prožijte fantastický jezdecký prožitek volného pohybu v obrovském, živém a otevřeném světe, který vždy rezonuje napříč hráči kolem vás. Ponořte se do ikonických amerických národních parků, včetně Bryce, Yosemitského údolí, Mammoth Mountain… to vše je zde pro vás!

Spojte se s přáteli a soutěžte v široké škále režimů pro více hráčů: pociťte rychlost downhillových závodů, dominujte na mapě v týmových soutěžích, nebo podejte vás nejlepší výkon v epických hromadných PvP závodech s více než 50 dalšími hráči1.

Dejte do toho všechno. Připojte se k bláznovství!

Klíčový obsah
VRHNĚTE SE DO MASIVNÍHO SOCIÁLNÍHO HŘIŠTĚ – ať jedete kdekoli a kdykoli, vždy se ocitnete mezi ostatními hráči. Od zasněžených hor, až po vyprahlé kaňony projedete některými z nejúžasnějších destinací na Zemi: americkými národními parky. Bryce Canyon, Yosemite Valley, Sekvojový Park, Zionský kaňon, Mammoth Mountain a Grand Teton jsou věrně převedeny a spojeny dohromady, aby vytvořily nejunikátnější a nejživější hřiště. Shromážděte se v živém sociálním centru a setkejte se divokou komunitou ostatních jezdců. Sledujte jejich vzhled a dovednosti, řekněte jen ahoj nebo projděte kolem, je to na vás.

HAJTE SPOLU NEBO PROTI VAŠIM PŘÁTELŮM V BLÁZNIVÝCH MULTIPLAYEROVÝCH MÓDECH – vychutnejte si plnohodnotný zážitek hry pro více hráčů s celou řadou režimů:

Kompetitivní závody a trikové výzvy: hratelné v PVP/Co-opu/Sólo
Hromadné starty: zběsilé závody pro 50+ hráčů, kde nic není mimo limit1
Multiplayerové arény: 6x6 týmové PvP utkání
Online poháry: jen pro ty nejlepší, vystoupejte k nim po žebříčku
ZVLÁDNĚTE SVOU KARIÉRU A DOSTAŇTE SE AŽ NA VRCHOL ŽEBŘÍČKU – vytvořte a utvářejte svého vlastního jezdce prostřednictvím postupně se rozvíjející výbavy a definujte všechny aspekty svého avatara. Ať už chcete být nejlepším existujícím snowboardistou, nebo nejrychlejší bytostí na dvou kolech, všechno je možné. Udělejte si jméno v různých sportech, staňte v kariérním režimu na vrchol žebříčku a zahajte spolupráci s legendárními sponzory ze široké škály outdoorových akčních sportů.

150 hráčů současně bude zobrazeno v Riders Republic na konzolích další generace a PC, konzole současné generace budou zobrazovat přes 20 hráčů.


Návod k obsluze Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic

Záruka 24 měsíců
Partnumber USP406460
Další parametry
Platforma PlayStation 4, PlayStation 4 Pro
Typ hry závodní
Vydavatel UBISOFT
Lokalizace Anglická
Doporučený věk
Nálepka věkového ratingu na obalu hry potvrzuje, že je titul je vhodný pro hráče nad uvedenou věkovou hranici. Hra s nálepkou PEGI 7 je tedy vhodná pouze pro sedmileté a starší, naproti tomu hra s nálepkou PEGI 18 je vhodná pouze pro dospělé starší 18 let. PEGI rating posuzuje vhodnost obsahu hry pro danou věkovou kategorii, nikoliv úroveň její obtížnosti nebo jazykové náročnosti - Doporučený věk
12 let
Datum vydání 25.3.2021
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu.

Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 13.5 cm
Výška balení 17.0 cm
Hloubka balení 1.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 76 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Hra Ubisoft PlayStation 4 Riders Republic

Předmět: Ovládání wingsuitu
Datum: 25.11.2022 07:56:07Autor: Pavel Kolb
Dobrý den poradíte mi jak se ovládá wingsuit?
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Mixážní pult profesionální TEYUN 8 . Viz.: ALIexpress ...
Dobrý den, potřebuji český návod na Delongi Magnifica esam2900. S pozdravem Ivana Mašíková ...
DAEWOO KOC 8HBFMR ...
Dobry deň, prosím Vás pekne našiel by sa pre nas navod na klávesnicu Canyon Gaming Hazard. Ďakujem...
manuál pro tiskárnu LaserJet 1100A v češtině...
MeteorologickastaniceGreenBlueGB540.cesky návod....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Kávovar věstavěný bosh CTES 33
Autor: Karel Radomil
Espresso Bosch CTL636ES6 nerez
Kávor nespustí program mletí kávy nějaká rada nebo volat rovnou servis...
COMPASS Charger PROFI microprocessor 6 /12V PB/ GEL/AGM
Autor: Jiří Velísek
Nabíječka autobaterií Compass PROFI
Dobrý den, Můžete prosím zkontrolovat a provést údržbu nabíječky vaší výroby COMPASS Charger PROFI microprocessor 6 / 12V PB/ GEL/ AGM ? - Poslal jsem dotaz na email info@compass.cz, ale tam zřejmě nevědí, netuší ... nepřišla žádná odpověď. Díky ...
Robotický vysavač
Autor: Barbora Kratochvílová
Vysavač robotický Evolveo RoboTrex ROB RTX-H6
Dobrý den, už jsem se ptala ale nedostala jsem odpověď. Vysavač H6 se nabil a od té doby nedělá nic. Nezapne se úklid ani ovladačem ani na vysavači. Svítí zelená. Prosím o odpověď. Děkuji Barbora Kratochvílová ...
zrušení zámku
Autor: Ondrušová Zdenka
Mobilní telefon vivo Y21s - Midday
Při nastavení Peněženky jsem si nastavila zámek displeje, nyní bych chtěla zámek zrušit, ale nenabízí mi to zrušení, jen změnu tapety atd. Již jsem v nastavení prošla vše možné, asi někde to přehlížím, tak se obracím o radu na vás. Mám VIVO V2110, nik...
Nabíjení
Autor: Věra Hevkánová
Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20
Dobrý den, vysavač jsem dostala k Vánocům před dvěma lety, záruka vypršela 27.11. Nebyla příležitost ho zapnout, a nyní je to možné. Dle návodu jsme zapojili nabíječku, vysavač tři vteřiny zapnuli a položili na nabíječku. Chvíli blikalo červeně a potom z...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou