NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy's

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Advanced Edition

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy Obsah českého návodu Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy's
 • Zařazení produktu: Pro Xbox One Ubisoft
 • Značka: Ubisoft
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Ubisoft Pro Xbox One

Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy
Návod k obsluze Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy's obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Ubisoft a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Ubisoft návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Ubisoft výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Advanced Edition, Xbox One


Teroristé proti elitním policejním silám. Že to zní povědomě? Rainbow Six Siege v mnohém navazuje na původní kultovní sérii Rainbow Six, která se cestou srazila s Counter-Strikem. Výsledkem je taktická FPS akce, inspirovaná skutečnými protiteroristickými operacemi po celém světě. Dejte společně s dalšími hráči dohromady jednotku složenou z ostřílených operátorů a využívejte své schopnosti, prostředí i kombinaci zbraní k získání výhody nad nepřítelem. Intenzivní boje na blízko i na dálku, taktika, týmová hra a neustálé napětí – to všechno tvoří jádro herního zážitku.

Připraveni na pořádnou porci novinek?


Vůbec poprvé v historii série budou mít hráči možnost zažít zbrusu nový styl boje. Členové nepřátelského týmu promění jednotlivé úrovně v bludiště plné smrtících pastí, obranných systémů a opevnění, které má za cíl zbrzdit či zcela zastavit postup  jednotek Rainbow, snažících se prostor úspěšně infiltrovat a splnit svůj úkol. 


Klíčové vlastnosti:


 • Taktická střílečka z první osoby
 • Tři hlavní herní režimy – Situation, Multiplayer a Terror Hunt
 • 64 hratelných operátorů, pocházejících ze skutečných nejznámějších protiteroristických jednotek
 • Dynamický a realistický destrukční model ovlivní hratelnost
 • Spousta rozličných druhů zbraní a vybavení
 • Úžasně detailní grafické zpracování
 • Speciální edice obsahuje základní hru, 600 R6 kreditů a 10 Outbreak sběratelských balíčků

 
Staňte se jedním ze členů elitní jednotky Rainbow a splňte náročné úkoly při snaze o zastavení teroristů. Přidejte se k milionům registrovaných hráčů a ponořte se do taktického multiplayeru s množstvím unikátních skillů a zbraní, jež jsou podpořeny v rámci žánru nevídaně realistickým destrukčním modelem.
 

Elita na scéně

Každý z agentů protiteroristických jednotek Rainbow byl speciálně vycvičen pro zvládnutí extrémních situací, jako je záchrana rukojmí či infiltrace i těch nejlépe střežených prostorů. Coby specialisté v boji na krátkou vzdálenost se jejich výcvik soustředí především na operace uvnitř budov. V Rainbow Six Siege si posléze budete moci zahrát za členy, působící v hned 5 celosvětově nejuznávanějších protiteroristických organizacích: britské SAS, americké SWAT, francouzské GIGN, německé GSG9 a ruské SPETSNAZ. Výsledkem bude jedinečný koktejl jednotlivých přístupů, které mají ovšem společný cíl – zbavit svět teroristických hrozeb.
 

Vypilujte spolupráci do posledního detailu

Abyste mohli čelit všem nečekaným výzvám, budete mít k dispozici úroveň volnosti, která nebyla k vidění v žádné z předchozích her série. Kombinace taktických map, pozorovacích dronů a nového systému slaňování přináší týmům Rainbow mnohem širší spektrum možností k plánování, útoku a splnění své mise. To dohromady s vychytaným systémem operátorů vyústí v maximálně vzrušující hratelnost.
 

 

Probourejte se k vítězství

Jednu z hlavních rolí hraje v Rainbow Six Siege jednoznačně destrukce. Vám a členům vašeho týmu se tak naskytne ideální příležitost vytvořit si dokonalý plán postupu zničením okolního prostředí a jeho využitím k vlastnímu prospěchu. Strhněte zdi a překvapte nepřítele ze strany. Prorazte podlahy či stropy a získejte nové přístupové cesty. V okolním prostředí vše reaguje realisticky, dynamicky a přesně na základě velikosti a kalibru vaší munice nebo množství použité trhaviny. V Rainbow Six Siege je jednoduše destrukce nezbytnou součástí taktiky a její ovládnutí je často rozdílem mezi porážkou a vítězstvím.
 
Rainbow Six Siege je pokračování populární série stříleček z pohledu první osoby, vyvinuté známým studiem Ubisoft Montreal pro novou generaci počítačů a herních konzolí.Inspirováno reálnými proti-teroristickými operacemi po celém světě, Rainbow Six Siege nabízí hráčům dosud nejbohatší možnosti využití prostředí k získání výhody pro svou jednotku. Intenzivní boje na blízko, smrtelné nebezpečí, taktika, týmová hra a neustálé napětí tvoří jádro herního zážitku.Multiplayer Rainbow Six Siege posouvá prožitek z intenzivních přestřelek a týmové strategie, kterými je celá série proslulá, zase o úroveň výš.OBLÉHÁNÍ A DOBÝVÁNÍ Poprvé v historii série Rainbow Six hráči okusí zcela nový styl boje - nepřátelé mají možnost proměnit své okolí ve vlastní soukromou pevnost: mohou připravovat pasti, opevňovat se a sestavovat obranné systémy s cílem zabránit jednotkám Rainbow v úspěšném průniku.Aby mohli čelit této výzvě, mají hráči k dispozici úroveň volnosti, jaké se nemůže rovnat žádná z předchozích her Rainbow Six. Kombinací taktických map, pozorovacích dronů a nového systému slaňování mají týmy Rainbow k dispozici mnohem širší spektrum možností k plánování, útoku a splnění své mise.PROTITERORISTICKÉ JEDNOTKY Agenti z protiteroristických jednotek jsou vycvičeni k tomu, aby dokázali zvládnout extrémní situace, jako je záchrana rukojmí, s chirurgickou přesností. Jako specialisté v boji na krátkou vzdálenost se jejich výcvik soustředí především na operace uvnitř budov. V těsných formacích jsou tyto jednotky experty na boj v uzavřených prostorách, přesné demolice a koordinované útoky. V Rainbow Six Siege budou působit členové pěti celosvětově nejuznávanějších protiteroristických jednotek: britské SAS, americké SWAT, francouzské GIGN, německé GSG9 a ruské SPETSNAZ.Každý z těchto operátorů je specialista plnící v rámci mise zcela odlišnou roli. Každý z nich tak má svou vlastní unikátní osobnost a nabízí velmi odlišný herní zážitek. Někteří se soustředí na rychlý útok, zatímco jiní se zaměřují spíše na obranu – změňte složení týmu a otevřou se vám zcela nové strategie pro splnění vašich úkolů!PROCEDURÁLNÍ DESTRUKCE Destrukce tvoří jádro hratelnosti Rainbow Six Siege. Hráči mají nyní zcela bezprecedentní schopnost ničit okolní prostředí - zdi mohou být strženy a otevřít tak nové palebné linie. Podlahy a stropy mohou být proraženy k získání nových přístupových cest. Všechno v okolním prostředí reaguje realisticky, dynamicky a přesně na základě velikosti a kalibru vaší munice nebo množství použité trhaviny. V Rainbow Six Siege je destrukce nezbytnou součástí taktiky a její ovládnutí je často klíčem k vítězství.ADVANCED EDITION OBSAHUJE:základní hru Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, 600 Rainbow Six kreditů, 10 Outbreak sběratelských balíčků.


Návod k obsluze Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Advanced Edition

Stažení PDF návodu k obsluze pro Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Advanced Edition není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy's

Záruka 24 měsíců
Partnumber USX307284
Další parametry
Platforma Xbox One
Typ hry FPS
Vydavatel UBISOFT
Lokalizace české titulky
Doporučený věk
Nálepka věkového ratingu na obalu hry potvrzuje, že je titul je vhodný pro hráče nad uvedenou věkovou hranici. Hra s nálepkou PEGI 7 je tedy vhodná pouze pro sedmileté a starší, naproti tomu hra s nálepkou PEGI 18 je vhodná pouze pro dospělé starší 18 let. PEGI rating posuzuje vhodnost obsahu hry pro danou věkovou kategorii, nikoliv úroveň její obtížnosti nebo jazykové náročnosti - Doporučený věk
18 let
Datum vydání 13.02.2018
Distribuce
Výrobek z oficiální distribuce je možné reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Případná reklamace výrobku, který pochází z distribuce EU, nebo mimo EU, musí být vyřizována přímo u prodejce, kde byl výrobek zakoupen - Distribuce
oficiální ČR
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 15.0 cm
Výška výrobku 17.0 cm
Hloubka výrobku 1.5 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 17.6 cm
Výška balení 1.5 cm
Hloubka balení 13.5 cm
Hmotnost balení 0.1 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 18 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Hra Ubisoft Xbox One Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Advanced Edition

Předmět: tutoriál hry část útok
Datum: 28.05.2024 21:04:52Autor: Tomáš
dobrý den. Prosím vás nejde mi označit kameru v instruktáži část útok. Co s tím mužů dělat?
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, pořidily jsme novou pračku, a nedokážu ji spustit na 1 prani. Děkují ...
Dobrý den, sháníme český návod na DVD Trevi PDX 1409 S2. Vůbec není nic v češtině a nejdou nám spustit hry. Jinak obraz, super pro na...
Vakuovačka Power XL DuoNutriSealer...
Zavárací hrniec SENCOR digital Preserving Boiler SPP 3200SS, potrebovala by som návod na zaváranie. Ďakujem, Štefancová...
horkovzdušná fritéza innsky is-af002 ...
Daewoo model no: KOR-8167...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Ledovač Klarstein
Autor: Luboš
Výrobník ledu Klarstein Chillout černý
Ledovač nenapusti vodu z řádu. Má snahu hadička párkrát zaškube, ale voda se nenapustí ???? dekuji Luboš 737312087...
dotaz
Autor: Jiřina
Dálkový ovladač Nedis kompatibilní se všemi
K nově zakoupené televizi Samsung jsme pořídilo ovladač NEDIS TVRC45SABK; manžel má sluchovou vadu, proto potřebujeme k programům titulky. Prosím o radu, jak je zapnout i vypnout. Moc děkuji...
Návod na tcl oné touch telefon
Autor: Ján
Mobilní telefon TCL Onetouch 4021 šedý
Neviem sa dostať do menu a nastaviť tak telefon...
Zpráva
Autor: Lenka
Party reproduktor Sony MHC-V72D černý
Dobrý den, měla bych na vás velkou prosbičku, máme bednu sony Mhc-v72d, a nejde nám to to připojit k Bluetoothu, děkuji vám moc za odpověď ...
mlynček na maso
Autor: neznámý
Mlýnek na maso KENWOOD Pro 2000
motor ide ale šnek sa neotača mlynček nemele.poradte čo stým...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou