|
Český návod k obsluze Hubice Rowenta ZR001120 černá Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Hubice Rowenta ZR001120 černá
- Zařazení produktu: Příslušenství k vysavačům Rowenta
- Značka: Rowenta
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Rowenta Příslušenství k vysavačům
|
Návod k obsluze Hubice Rowenta ZR001120 černá obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Rowenta a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Rowenta návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Rowenta výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuSADA NA VYSÁVÁNÍ ZVÍŘECÍCH CHLUPŮ ZR001120 - Řešení, které odstraňuje zvířecí chlupy
- Sada se skládá ze 3 kartáčů:
- 1 speciální sací hubice na čalounění s jemným povrchem
- 1 speciální mini turbo kartáč na křesla
- 1 speciální maxi turbo kartáč na koberce a kovraly
- Určeno pro všechny sáčkové i bezsáčkové vysavače o průměru sací trubice 32 a 35 mm.
- 2 univerzální adaptéry
|
Návod k obsluze Hubice Rowenta ZR001120 černáStažení PDF návodu k obsluze pro Hubice Rowenta ZR001120 černá není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Hubice Rowenta ZR001120 černá| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Typ hubice | turbohubice | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 9.0 cm | | Výška výrobku | 38.5 cm | | Hloubka výrobku | 40.0 cm | | Hmotnost výrobku | 1.5 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 10.0 cm | | Výška balení | 39.5 cm | | Hloubka balení | 41.0 cm | | Hmotnost balení | 2.7 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 72 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
myčka MIELE G582 SC... Energetko... úhlová vrtačka Makita DA3000R ... Whirlpool sušička model FFS P8 IT
Návod by sme potrebovali, nedostali sme ho k výrobku ... Radiopřijímac Panasonic RX DT 75... Kulatý budíkGH8025...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Napájení Autor: Milos Zastřihovač vlasů ETA Austin 8345 90000 Když mám strojek nabytí vyndám ho napájení problém mám nejde mě zapnout značka ETA Austin 5v1 děkuji
... aktualizace Autor: neznámý Mobilní telefon myPhone Hammer Energy 2 Dobrý den, mám v telefonu banku české spořitelny a ta mi nejde otevřít protože mi píšou že mám neaktuální operační systém a já nemůžu najít kde ho aktualizovat. Verze systému android je 9. Prosím o radu kde aktualizovat. děkuji... rozebrání lisu Autor: Helena Kuchyňský robot Philco PHSM 9000 Prosím o zaslání návodu ke kuchyňskému robotu Philco PHSM 9000. Potřebuji rozebrat a vyčistit lis na ovoce. Bohužel podle tohoto návodu:
Zajištění: Stiskněte pojistkový zámek/ tlačítko na těle lisu.
Víko: Otočte horní část s nálevkou proti směru hodinov... Návod na trilogii Mafia PS4 Autor: Jiří Hra 2K Games PlayStation 4 Mafia Žádám o zaslání návodu na Mafia trilogy PS4... Dotaz Autor: neznámý Drtič zahradního odpadu Einhell GC-KS 2540 Přístroj se rozjede a vypne zapne jako když přidáváte plyn čím to může být ... |
|