NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez Obsah českého návodu Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG
 • Zařazení produktu: Sklokeramické sporáky Gorenje
 • Značka: Gorenje
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Gorenje Sklokeramické sporáky

Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez
Návod k obsluze Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Gorenje a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Gorenje návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Gorenje výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Gorenje Essential line GEITS5C70XPG, nerezová 


Indukční sporák Gorenje Essential line je všestranný kuchyňský spotřebič, který zastane funkci trouby i varné desky, takže stačí koupit jen jedno zařízení. S objemem 70 litrů poskytuje dostatek místa pro pečení a vaření i větších jídel a příloh, díky čemuž je ideální volbou pro vícečlenné rodiny. Třída energetické účinnosti A se spotřebou 0,98 kWh zajišťuje nižší provozní náklady

11 programů


ICON LED senzorové ovládání je přehledné a intuitivní, s jeho pomocí vám půjde práce skutečně od ruky. Stačí jednoduše nastavit požadovanou teplotu a způsob ohřevu pomocí otočných tlačítek. K dispozici budete mít hned 11 způsobů ohřevu. Kromě klasických kombinací horního a dolního topného tělesa a ventilátoru můžete použít také grilovací těleso, funkci pro zdravé fritování, pečení pizzy nebo rozmrazování. 

Klíčové vlastnosti:


 • Dostatek prostoru na pečení a vaření i pro větší rodiny
 • Snadný a rychlý ohřev na 4 varných zónách a BridgeZone
 • Odborník na rozpékání mražených pokrmů i fritování bez tuku
 • Parní funkce pro dokonale křupavou kůrku pečiva
 • Stabilní teplota vzduchu zajistí propečení ze všech stran
 • Můžete péct různá jídla na více úrovních současně
 • Jednoduchá údržba po každém pečení
 • Bezpečnostní prvky včetně dětského zámku


Multifunkční sporák se spoustou místa na vaření a pečení pomocí moderních technologií. 
 

4 indukční plotýnky


Indukční sporák je vybaven hned 4 varnými zónami, které disponují výkonem až 2 000 W. Plotny mají různé průměry, takže můžete používat menší i větší hrnce a zároveň šetřit energií. Indukční technologie zajistí 2krát rychlejší ohřev, díky čemuž je úspornější a bezpečnější než jiné způsoby ohřevu. Při indukci se totiž ohřívá skutečně jen plotýnka, zatímco okolní povrch zůstává chladný, takže nehrozí, že byste se o něj popálili. 

Vařte ve velkém hrnci bez starostí


Indukční varná deska je opatřena dvěma navazujícími zónami BridgeZone, které lze jednoduše přemostit v jednu velkou plotnu. Na té můžete bez problému připravovat jídla i v extra velkých hrncích a pekáčích. 

Ještě rychlejší vaření


Potřebujete rychle přivést k varu vodu na čaj nebo těstoviny? Vyzkoušejte funkci PowerBoost, která vyvíjí extra tepelný výkon. Tím ještě více zkracuje celkovou délku vaření. Ohřev 2 litrů vody s ní zabere jen 5 minut, takže nemusíte na nic čekat. 

Intuitivní ovládání


Varná deska sporáku Gorenje je opatřena senzorovou technologií pro intuitivní dotykové ovládání. Jistě také oceníte, že se její hladký povrch velmi snadno čistí. 

Mražená jídla jako z pece


Program FrozenBake představuje nejrychlejší způsob pečení mražených dobrot. S jeho pomocí rychle a snadno připravíte chutné pečivo i hotovky. 

Smažené jídlo? Bez výčitek!


Multifunkční trouba Gorenje Essential line s sebou přináší také možnost zdravého horkovzdušného fritování. Stačí aktivovat funkci AirFry, která díky mimořádně intenzivnímu horkému vzduchu nevyžaduje při pečení žádný tuk. Výsledkem jsou na povrchu dokonale propečené, křupavé pokrmy, jež jsou uvnitř lahodné. Ideální pro pečení masa, ryb, zeleniny i hranolek. 

Pečení s párou pro lepší výsledky


Parní funkce ExtraSteam vytváří prostředí plné páry, v němž si chléb a další pečivo vytvoří neodolatelně křupavou kůrku. Stačí nalít vodu do mělkého podnosu a vybrat správnou funkci. 

Dokonale propečeno ze všech stran


Trouba sporáku Gorenje má zaoblenou klenbu stropu, inspirovanou tradičními kamny na dřevo, která je charakteristickým znakem této značky. Speciální tvar zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu. Model GEITS5C70XPG navíc přichází s přepracovaným designem s lépe rozloženými ventilačními otvory a novou konstrukcí topných těles. Tím se v průběhu ohřevu udržuje všude stejná teplota, díky čemuž nebude pokrm nikde spálený nebo nedopečený. 

Lepší proudění vzduchu


Technologie MultiAir s sebou přináší chytře umístěný ventilační otvor, který v kombinaci se zaobleným tvarem rovnoměrně rozptýlí vzduchu uvnitř celé trouby. Optimální cirkulace horkého vzduchu napomáhá dokonalému propečení jídla ze všech stran. S její pomocí můžete také péct na několika úrovních současně, aniž by se mísily chutě a vůně. 

Snadné čištění každý den


Skvrny od omastku a zapečených kousků jídla jsou minulost. S funkcí AquaClean bude trouba perfektně čistá a bez zápachu. Stačí do pekáče nalít půl litru vody a na 30 minut zapnout výše zmíněný program. Skvrny a mastnota vlivem páry povolí a po skončení programu je stačí jednoduše setřít. 

Pusťte se do XXL receptů


Inovativní konstrukce sporáku umožnila, aby byl prostor pro pečení ještě větší a zabíral téměř celou šířku spotřebiče. Díky tomu budete mít na každém plechu ještě více místa, takže můžete klidně vařit hlavní jídlo i přílohu pro celou rodinu současně. 

Myslí na bezpečí celé rodiny


Pokud máte doma děti, jistě oceníte zámek bránící změně nebo resetování nastavených parametrů. Dalšími bezpečnostními prvky jsou dvojité sklo s 1 reflexní vrstvou a ukazatel zbytkového tepla předcházející nechtěnému popálení o stále horkou vypnutou plotýnku. 

Navržena pro pohodu v kuchyni


Trouba OptiBake dosáhne teploty 200 °C za pouhých 5 minut. Bude tedy předehřátá dřív, než se stačíte rozkoukat. Oproti standardnímu předehřívání vám ušetří asi 30 % času. Dále jistě oceníte technologii GentleClose pro hladké dovírání dvířek bez hluku.
 

Promyšlená do posledního detailu


Smalt SilverMatte je mimořádně odolný až do 500 °C. Trojnásobný nátěr interiéru navíc podporuje tepelnou reflexi a poskytuje dodatečnou izolaci. Ve spodní části pak najdete praktickou úložnou zásuvku na pekáče.
Sporák I50 Gorenje GEITS5C70XPGNejrychlejší způsob pečení mražených dobrot
 • Tento efektivní program pečení je ideální volbou pro všechna mražená jídla a hotová jídla.
Pro zdravé hřešení
 • Nyní si můžete vychutnat lahodné, křupavé smažené jídlo bez kalorií navíc. Tato metoda mimořádně intenzivního pečení horkým vzduchem nevyžaduje žádný tuk, aby se zajistila dokonale lahodná křupavá zlatá kůrka. Vhodné pro pečení malých kousků masa, ryb, zeleniny nebo mražených výrobků, jako jsou hranolky či kuřecí nugetky.
Jednodušší způsob pečení s párou
 • Tento program vytváří perfektně napařené prostředí, které zajišťuje, že váš chléb bude mít vysokou a křupavou kůrku. Jediné, co musíte udělat, je nalít vodu do mělkého podnosu, zvolit program ExtraSteam a nechat troubu provést práci.
Pokaždé rovnoměrně upečené
 • Trouby sporáků Gorenje jsou známé díky své inovativní zaoblené klenbě stropu, která je jejich charakteristickým znakem již mnoho let. Tvar HomeMade byl inspirován tradičními kamny na dřevo a zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu v porovnání s konkurencí. Nyní byl tvar HomeMade zcela přepracován a proudění vzduchu zdokonaleno díky nové konstrukci topných těles a vylepšenému rozložení ventilačních otvorů. Proto je teplota v celé troubě stabilní. Váš pokrm už nebude nikdy spálený na jedné straně a nedopečený na druhé straně.
Perfektní ze všech stran
 • Technologie MultiAir zaručuje optimální cirkulaci horkého vzduchu v troubě. Vzduch se díky chytře umístěnému ventilačnímu otvoru na zadní stěně a jedinečnému zaoblenému tvaru rovnoměrně rozptýlí po celé troubě. Ventilátor tlačí horký vzduch kolem celého objemu trouby, takže se jídlo dokonale upeče ze všech stran. Dynamický pohyb vzduchu také umožňuje současné víceúrovňové pečení bez míchání vůní a chutí.
Snadné, každodenní čištění
 • AquaClean nabízí skvělou pomoc při čištění vnitřku trouby sporáku. Stačí nalít půl litru vody do pekáče a po každém pečení zapnout AquaClean. Již za 30 minut jsou výsledky viditelné na celém povrchu a pečicích plechách. Skvrny a mastnota jsou změkčeny a lze je snadno setřít.
Technické detaily Základní informace
 • Druh spotřebiče: Elektrický sporák
 • Produktová linie: Řada Essential
 • Třída energetické účinnosti: A
 • Barva spotřebiče: Nerez
 • Typ varné desky: Indukční sklokeramická varná deska
 • Materiál/barva čelního panelu: Skleněné
 • Materiál dveří: Sklo
 • Materiál vnitřního prostoru: SilverMatte mimořádně odolný smalt v troubě
 • Materiál víka: Nemá víko
 • Zavírání dvířek: GentleClose - tlumené zavírání dveří trouby
 • HomeMade tvar trouby: Ano
Účinnost
 • Objem trouby: 70 l
 • Typ trouby: Multisystémová trouba
 • Povrch největšího plechu na pečení: 1260 cm2
Ovládání
 • Programovací hodiny: ICON LED senzorové ovládání
 • Tvar knoflíků ovládání: Zasouvací knoflíky
 • Typ ovládání: Dotykové ovládání
 • MultiSlider ovládání: Ne
 • Elektrické zapalování: Ne
Varná deska
 • Typ levé přední varné zóny: Indukční varná zóna
 • Rozměr levé přední varné zóny (mm): 180
 • Výkon levé přední varné zóny: 1500 W
 • Výkon levé přední zóny s PowerBoost: 2000 W
 • Typ pravé přední varné zóny: Indukční varná zóna
 • Rozměr pravé přední varné zóny (mm): 145
 • Výkon pravé přední varné zóny: 1200 W
 • Výkon pravé přední zóny s PowerBoost: 1600 W
 • Typ levé zadní varné zóny: Indukční varná zóna
 • Rozměr levé zadní varné zóny (mm): 180
 • Výkon levé zadní varné zóny: 1500 W
 • Výkon levé zadní zóny s PowerBoost: 2000 W
 • Typ pravé zadní varné zóny: Indukční varná zóna
 • Rozměr pravé zadní varné zóny (mm): 210
 • Výkon pravé zadní varné zóny: 1500 W
 • Výkon pravé zadní zóny s PowerBoost: 2000 W
Způsoby ohřevu
 • Způsob ohřevu trouby: Rychlý předohřev trouby
 • Způsob ohřevu trouby: Spodní a horní topné těleso s ventilátorem
 • Způsob ohřevu trouby: Velké grilovací těleso s ventilátorem
 • Způsob ohřevu trouby: AirFry zdravé fritování
 • Způsob ohřevu trouby: Kruhové topné těleso s párou
 • Způsob ohřevu trouby: Spodní a horní topné těleso s párou
 • Způsob ohřevu trouby: Infra grilovací těleso
 • Způsob ohřevu trouby: Pizza
 • Způsob ohřevu trouby: FrozenBake program pro hotová a mražená jídla
 • Způsob ohřevu trouby: Rozmrazování
 • Způsob ohřevu trouby: AquaClean čištění trouby vodou
Vlastnosti
 • Osvětlení trouby: Zadní
 • Sklopné horní topné těleso: Ne
 • MultiAir cirkulace horkého vzduchu: Ano
 • ExtraSteam funkce extra pára: Ano
 • Funkce StayWarm - udržování konstantní teploty: Ne
 • Funkce SoftMelt - šetrné rozpouštění: Ne
 • Funkce spojení zón: BridgeZone spojení varných zón
 • Funkce StopGo - okamžité dočasné zastavení vaření bez ztráty nastavených parametrů: Ne
 • Uzamčení ovládání: Ne
Výbava
 • Vedení plechů v troubě: Částečně vysouvací teleskopické lišty na 2 úrovních
 • Otoční grilovací rožeň: Ne
 • Pekáče: 1 hluboký smaltovaný plech, 1 mělký smaltovaný plech
 • Rošt trouby: 1 ks
 • Termosonda pro pečení: Ne
 • Redukce pro malé hrnce - mřížka: Ne
 • Filtr proti mastnotám: Ne
Bezpečnost
 • Počet skel ve dveřích: 2 skla s 1 reflexní vrstvou
 • Teplota povrchu dveří: CompactDoor
 • Zámek dveří: Ne
 • Chladicí ventilátor: Dynamický chladicí systém - DC+
 • Ukazatel zbytkového tepla: Ano
 • Bezpečnostní funkce: Ano
 • Dětský zámek ChildLock: Ano
 • Termoelektrická pojistka: Ne
Čištění
 • Katalytický systém čištění: Kryt ventilátoru
Technické parametry
 • Spotřeba energie konvenční trouba (nový energetický štítek): 0.98 kWh
 • Spotřeba energie s nuceným oběhem vzduchu: 0.8 kWh
 • Příkon: 10.5 kW
 • Šířka spotřebiče: 500 mm
 • Výška spotřebiče: 850 mm
 • Hloubka spotřebiče: 594 mm
 • Šířka obalu spotřebiče: 576 mm
 • Výška obalu spotřebiče: 952 mm
 • Hloubka obalu spotřebiče: 718 mm
 • Brutto hmotnost: 46 kg
 • Netto hmotnost: 42.8 kg
 • Frekvence: 50/60 Hz
 • Elektrické připojení: 220-240 V
 • Typ konektoru: AC 230V/400V


Návod k obsluze Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 32 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.86 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG nerez

Technické parametry

Indukční sporák Gorenje Essential line GEITS5C70XPG

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Objem 70 l
Typ volně stojící
Varné zóny indukční
Typ varné desky indukce
Funkce
Časovač/minutka
Zabudovaná vychytávka, která vám pomocí vámi nastaveného času usnadní jakoukoliv práci v kuchyni - Časovač/minutka
ano
Gril/infragril
Spotřebič je vybavený grilovací spirálou, díky níž si vychutnáte samé grilované pochoutky - Gril/infragril
Ano
Horký vzduch
Umožní rovnoměrnou přípravu jídla ze všech stran spotřebiče - Horký vzduch
Ano
Otočný gril
Umožňuje rovnoměrnou přípravu např. celého kuřete - Otočný gril
Ne
Počet programů 11
Displej
Informuje vás o stavu a nastavení zařízení (čas, teplota a další), a to buď číselně, symboly funkcí nebo textem - Displej
ano
Kruhové těleso
Je montováno okolo ventilátoru, díky čemuž dosáhnete efektu horkovzdušné trouby = stejnoměrná teplota v celém prostoru spotřebiče - Kruhové těleso
Ano
Speciální funkce
Zde jsou uvedeny některé zajímavé funkce, které spotřebič nabízí (nejedná se o celý výpis jeho funkcí) - Speciální funkce
HomeMade, ExtraSteam, MultiAir
Dětská pojistka
Nastavení spotřebiče, které zabrání dětem jej použít a ochrání je tak před úrazem - Dětská pojistka
Ano
Ukazatel zbytkového tepla
Kontrolka vysoké teploty varné zóny, která je nebezpečná na dotyk. Jakmile kontrolka zhasne, je zóna dostatečně ochlazena - Ukazatel zbytkového tepla
Ano
Energetické vlastnosti
Energetická třída
Slouží pro zjištění energetických vlastností výrobku. Značí se písmeny A–G, nejúspornější je třída A (A+/A++/A+++) - Energetická třída
A
Spotřeba energie
Označuje spotřebu při normalizovaném cyklu/provozu v plné zátěži spotřebiče. Skutečnou spotřebu pak ovlivní stupeň použití - Spotřeba energie
0.98 kWh
Celkový příkon
Udává hodnotu elektrické energie, kterou přístroj spotřebuje za jednu hodinu - Celkový příkon
10.5 kW
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
220–240 V / 400 V
Doplňující vlastnosti
Osvětlení ano
Výsuv plechů s teleskopickým výsuvem
Ovládání
Způsob, jakým budete se zařízením či spotřebičem manipulovat - Ovládání
dotykové
Čištění trouby
Kromě klasického manuálního čištění můžete využít také automatické programy, jež vám s údržbou trouby pomohou - Čištění trouby
hladký smalt
Příklop
Příklop dodávaný jako součást balení - Příklop
ne
Odkládací plocha
Umístěním na varnou desku zvětší pracovní plochu linky - Odkládací plocha
Ano
Tlumené zavírání dvířek
Tyto speciální závěsy zaručují bez vaší asistence velmi tiché a šetrné zavírání dvířek trouby s tlumeným dovíráním. Dvířka se sama dovřou a správně utěsní troubu - Tlumené zavírání dvířek
Ano
Další parametry
Příslušenství trouby / sporáku
Dodávané příslušenství v balení - Příslušenství trouby / sporáku
2 x plech na pečení, 1 x rošt
Připojovací kabel součástí balení Ano
Rozšířená záruka značky Ne
Rozšířená záruka
Jinak také nazývána prodloužená záruka. Tento bezplatný servis platí i po skončení zákonné dvouleté záruční lhůty. Rozsah záruky je definován v záručních podmínkách. Záruku uplatníte na základě záručního listu nebo po registraci na stránkách výrobce - Rozšířená záruka
-
Značka kvality dTest
Ocenění výrobku, který v nezávislém a objektivním testu získal hodnocení min. 70 % - Značka kvality dTest
Ne
Šířka sporáku 50 cm
Výška sporáku 85 cm
Hloubka sporáku 59.4 cm
Barva sporáku nerez
Retro
Retro design spotřebiče, který je kombinovaný s těmi nejmodernějšími funkcemi - Retro
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 50.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hloubka výrobku 59.4 cm
Hmotnost výrobku 42.8 kg
Rozměry balení
Šířka balení 57.6 cm
Výška balení 95.2 cm
Hloubka balení 71.8 cm
Hmotnost balení 46.0 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 37 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

USB mosquito Killer elktronický odpuzovač hmyzu 365 nanometer mosquito contr...
Klarstein Skyscraper Frost 10035819...
immax stříbrné 09034 chytré hodinky...
Český návod k obsluze. Krovinořez Hecht 145 ...
LG Direct Drive 8kg (Steam)...
Samsung UE50CU7092U...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Blikajíci senzor kohoutku na display?
Autor: neznámý
Americká lednice Gorenje Superior NRS9182VX1
Dobrý den, na displeji lednice problikává senzor kohoutku, co to prosím znamená? Dekuji...
Dotaz
Autor: Ladislav
Autokamera TrueCam A7S černá
Když nastartuji, tak se kamera zapne a nahrává. To ale trvá asi jen 1 minutu, potom mi obraz zmizí a kamera již nenahrává. Předpokládám, že bude chyba u mě v nastavení, ale nevím jak to vyřešit. děkuji za reakci...
Primární levé tlačítko
Autor: Barbora
Myš Marvo G942 černá
Dobrý den, omylem jsem nastavili levé tlačítko jako primární (na myši, v nastavení v pc je vše v pořádku), mohli byste nám poradit jak to nastavit zpět, aby pravé tlačítko bylo primární. Předem mnohokrát děkujeme za pomoc. ...
Zavady
Autor: Lenka
Indukční sporák Gorenje EIT6355XPD nerez
Dobrý den prosím o radu dnes mi přestala fungovat trouba u indukčního sporáku. Varné desky jdou ,ale trouba hlásí Loc..... Děkuji za odpověď....
senzor 2
Autor: neznámý
Dron DJI Mini 2 šedý
Zdravím, chci se zeptat co znamená, chyba senzoru 2....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou