NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Indukční varná deska Amica DI 6411

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Indukční varná deska Amica DI 6411 SBB černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Indukční varná deska Amica DI 6411 SBB černá Obsah českého návodu Indukční varná deska Amica DI 6411
 • Zařazení produktu: Indukční varné desky Amica
 • Značka: Amica
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Amica Indukční varné desky

Indukční varná deska Amica DI 6411 SBB černá Indukční varná deska Amica DI 6411 SBB černá Indukční varná deska Amica DI 6411 SBB černá Indukční varná deska Amica DI 6411 SBB černá
Návod k obsluze Indukční varná deska Amica DI 6411 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Amica a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Amica návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Amica výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Amica DI 6411 SBB, černá


Ideální pomocník pro vaření do moderní kuchyně je černá indukční varná deska Amica DI 6411 SBB. Zajistí rychlé a efektivní vaření. S automatickým rozpoznáním přítomnosti hrnce se velikost indukčního pole automaticky přizpůsobí velikosti nádoby.

Automaticky se přizpůsobí hrnci


Varná deska Amica disponuje celkovým příkonem 7,4 kW. Pro vaření nabízí prostor na 4 varných zónách o různém průměru a výkonu. K dispozici jsou 3 zóny o průměru 18 cm a jedna o průměru 22 cm. Funkce Bridge vám umožní ze dvou varných ploch vytvořit jednu. Snadno tak můžete vařit i ve velkých hrncích a pekáčích. Každá z varných zón má k dispozici funkci Booster, která zajistí rychlé zvýšení výkonu. Ukazatel zbytkového tepla značí horkou zónu do vychladnutí.

Mnoho praktických funkcí


Intuitivní dotykové ovládání, umístěné v přední pravé části varné desky, probíhá velmi snadno. Varná deska Amica disponuje mnoha praktickými funkcemi. Pro bezpečnost je deska vybavena dětským zámkem, který blokuje ovládací panel, a zabraňuje tak náhodnému zapnutí vypnutého varného pole. Ochráníte tak své děti před popálením. Funkce časovače umožňuje nastavit dobu vaření na každém varném poli zvlášť až na 99 minut. Po uplynutí doby vás informuje zvukovým signálem. Lze ji využít také jako minutku.
Dvě indukční zóny lze v mžiku proměnit v jednu velkou Bridge zónu.
 

Senzorové ovládání


Ovládání indukční desky probíhá pomocí Slideru. Pokročilé senzorové ovládání zjednoduší provoz a z vaší kuchyně vytvoří moderní místo. Pro nastavení výkonu se stačí dotknout posuvnému a navolit přesně tak, jak potřebujete.
 

Funkce Pauza


Ideální funkcí, pokud potřebujete na malou chvíli přerušit vaření, je Pauza. Díky ní je možné odejít z kuchyně, pokud se například potřebujete zrovna věnovat dětem. Zároveň pomocí jednoho senzorového tlačítka desku vypnete. Všechna nastavení zůstanou zapamatována a při opětovném spuštění se k nim vrátíte.
 

Přednastavené programy


Tři přednastavené programy lze využít pro snadné vaření. Program s teplotou 42° C vám snadno rozehřeje máslo nebo čokoládu, 70° C se hodí pro ohřev polévek nebo omáček a program 94° C je skvělý pro přípravu těstovin nebo rýže.
 

Funkce udržování tepla


Ideální teplota pro udržování tepla, aniž by se jídlo připálilo je 65° C. Při zvolení této funkce bude zvolená zóna udržovat danou teplotu a vaše jídlo bude vždy připravené k servírování v ideální teplotě.
 

Sklo Schott Ceran


Německá technologie firmy Schott Ceran umožňuje vyrobit indukční varnou desku bez použití arzenu a těžkých kovů. Můžete si být jisti, že při pořízení indukční varné desky Amica zároveň pečujete o přírodu.OVLÁDÁNÍ: SENZOROVÉ OVLÁDÁNÍ VÝKONU SLIDER
Plynulé nastavení výkonu SLIDER nahradilo klasický typ ovládání. Toto pokročilé ovládání zjednodušuje provoz a dělá z vaší kuchyně příjemnější místo. Stačí se dotknout posuvníku a nastavit požadovaný stupeň ohřevu.

FUNKCE BRIDGE
Je vhodná při vaření ve velkých hrncích nebo v pekáči. Funkce Bridge umožňuje vytvoření jedné varné plochy ze dvou topných polí a současně jejich kontrolu.

ZBYTKOVÉ UKAZATELE TEPLA
Po vypnutí varného pole se rozsvítí symbol „H“, jako indikace horkého pole.

FUNKCE PAUZA
Musíte během vaření na chvíli odejít z kuchyně? Praktická funkce Pauza vypne desku a současně si zapamatuje všechna její nastavení. Jedním stisknutím senzoru se deska znovu zapne a navrátí předchozí nastavení indukčních polí.

FUNKCE UDRŽOVÁNÍ TEPLA
Určitě se vám už někdy stalo, že jste jídlo připálili. Pro případ, aby se to již příště nestalo jsou desky Amica vybaveny funkcí udržování teploty. Stačí vybrat tuto funkci a teplota pro zvolenou zónu ohřevu bude nastavena na 65 ° C. Tato teplota je například ideální pro podávání polévek a jídlo je tak vždy připravené k servírování.

ČASOVAČ
Časovač umožňuje nastavení doby trvání vaření na daném poli (až 99 minut). Po uplynutí nastavené doby se pole vypne a informuje o dokončení vaření zvukovým signálem. Funkce je dostupná na jednom nebo čtyřech polích nezávisle. Časovač může také fungovat jako minutka.

SKLO SCHOTT CERAN
Díky inovační německé technologii patentované firmou Schott Ceran jsou všechny indukční a keramické desky jako jediné ve světě vyráběny bez použiti arzenu a těžkých kovů, proto jsou desky Amica recyklovatelné i po dlouhém období exploatace a materiál, ze kterého jsou vyráběny, může být použit jako stavební materiál. Pečujte s firmou Amica a Schott Ceran o přírodu i vy.

PŘEDNASTAVENÉ PROGRAMY: 42°C, 70°C, 94°C
Tato funkce umožňuje použít přednastavené teploty vaření. Teplota 42 °C je ideální pro rozehřátí másla a čokolády, 70 °C pro ohřátí polévek a omáček, zatímco 94 °C je ideální teplota pro přípravu těstovin nebo rýže.

DĚTSKÝ ZÁMEK
Slouží k ochraně vypnutého varného pole proti náhodnému zapnutí. Díky tomu chráníte sebe a své blízké před zraněním.

Vestavná indukční varná deska DI 6411 SBB

SPECIFIKACE
 • Barva Černá
 • Výška 5,5 cm
 • Šířka 57,6 cm
 • Hloubka 51,8 cm
 • Typ varné desky Indukční
 • Ovládání: Senzorové ovládání výkonu SLIDER
 • Celkový příkon 7,4 kW
 • Počet varných zón/hořáků 4 ks.
 • Připojení k elektrické síti 400 V
VARNÉ ZÓNY
 • 2x Booster indukční zóna 18 cm (1,5 / 2,5 kW) nebo 1x Bridge zóna 18 x 38,5 cm (5 kW)
 • Indukční zóna BOOSTER 18 cm (1.2/1.4 kW)
 • Indukční zóna BOOSTER 22 cm (2/3 kW)
VARNÁ DESKA
 • Funkce Bridge
 • Zbytkové ukazatele tepla
 • Funkce Pauza
 • Funkce udržování tepla
 • Časovač
 • Sklo Schott ceran
 • Přednastavené programy: 42°C, 70°C, 94°C
 • Dětský zámek
 • Automatické rozpoznání přítomnosti hrnce
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Indukční varná deska Amica DI 6411 SBB černá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Stažení návodu

Návod k obsluze pro Indukční varná deska Amica DI 6411 SBB černá je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - Indukční varná deska Amica DI 6411 SBB černáStáhnout PDF návod - Indukční varná deska Amica DI 6411 SBB černá
(PDF file, 2.43 MB)


Technické parametry

Indukční varná deska Amica DI 6411

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ varné desky
Určuje druh sporáku:
- indukční
- sklokeramický
- litinový">Typ varné desky
Indukce
Provedení
Ovládání
Typ ovládání
Typ ovládání určuje způsob, jakým se zařízením budete manipulovat. Elektronické ovládání spoléhá na tlačítka a elektroniku, mechanické na ruční spínače, otočné regulátory a páky - Ovládání
dotykové
Provedení desky sklokeramika
Umístění ovládání vpředu
Provedení hrany VD bez rámečku
Zóny
Počet varných zón 4
Počet víceokruhových zón
Varná deska vybavená takovou zónou, dává možnost používání různých průměrů nádobí na dané varné zóně.
Jde o možnost přepnutí velikosti (průměru) ohřevné plochy - zóny podle průměru varné nádoby. Rozšíření je rozlišeno dle množství "kruhů" různých průměrů (2 kruhová, 3 kruhová).
Výhodou je přiblížení průměru varné zóny k nádobí pro co nejnižší energetické ztráty a nejvyšší možnou účinnost.
Počet víceokruhových zón
1
Funkce
Časovač/minutka ano
Dětská pojistka Ano
Signalizace zbytkového tepla
Kontrolka na varné desce signalizuje stav vysoké teploty varné zóny, tedy teplotu, která je nebezpečná na dotyk. Po zhasnutí této kontrolky je již zóna ochlazena na bezpečnou teplotu - Signalizace zbytkového tepla
Ano
Booster Ano
Další parametry
Celkový příkon 7.4 kW
Rozšířená záruka
Prodloužená záruka je bezplatný servis a to i po skončení zákonné záruční lhůty. Její rozsah je přesně definován v záručních podmínkách. Záruku lze v případě potřeby uplatnit na základě klasického nebo speciálního záručního listu, který je přiložen v každém balení nebo po registraci výrobku na stránkách výrobce (záleží na konkrétní značce) - Rozšířená záruka
-
Barva
Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva
černá
Šířka 57.6 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD Ano
Značka kvality dTest Ne
Připojení 400 V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 57.6 cm
Výška výrobku 5.5 cm
Hloubka výrobku 51.8 cm
Hmotnost výrobku 10.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 70.0 cm
Výška balení 12.5 cm
Hloubka balení 60.0 cm
Hmotnost balení 11.7 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 48 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Indukční varná deska Amica DI 6411 SBB černá

Předmět: funkce udržování teploty
Datum: 20.09.2020 14:23:45Autor: Vojtěch Novosad
Jak se zapíná funkce udržování tepla(na 65°C) u Amica DI6411SBB ??? V návodu na použití o tom není zmínka. Je vysvětleno pouze zapnutí přednastavených teplot (42,70 a 94°C).
Děkuji.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

chladnička Bosch KGN49XLEA/04...
Fossil gen5 Julianna HR 44 mm smartwatches, model DW10F1 ...
Desková hra nové Monopoly pro věk 8+...
Mi Wi-Fi Range extender Pro...
Navigace do auta Navitel MS700...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

SMS
Autor: Honza
Mobilní telefon CUBOT King Kong Mini
Podařilo se vám to nějak vyřešit?...
uložení radiostanic
Autor: Marie Valná
Mikrosystém Sharp XL-B510BK černý
mám stejný problém. Nevím, jak uložit radiostanice: naladím stanici, stisknu Save a číslo a stanice se neuloží. Co nahrazuje na ovladači funkci OK. Nebo, jak tedy stanici uložím, abych si je mohla ovladačem přepínat? Děkuji...
Manuál k čítačke kníh
Autor: Lýdia Fašiangová
Čtečka e-knih Amazon Kindle Paperwhite 4
Prosím o zaslanie českého alebo slovenského manuálu k čítačke kníh Amazon New Kindle. Manuál, priložený k čítačke neobsahuje tieto jazyky. Ďakujem...
Cubot King Kong Mini
Autor: Honza
Mobilní telefon CUBOT King Kong Mini
Stejný problém jako předchozí přispěvatelé. Došlá SMS není nijak signalizována. (zvukem, modrou led)...
Guzzanti GZ-592
Autor: Miloš
Odvlhčovač Guzzanti GZ 592 bílý
Dobrý den,chci se optat na pohlcovačů svítí chyba E1 v návodu jsem se nikde nedočetl co znamená.Přístroj nejde ani zapnout.Děkuji...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Sušička ovoce Sencor SFD 4235WH bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ susicka-ovoce-sencor-sfd-4235wh-bila-4112-cesky-navod.pdf
Detail - Nabíječka autobaterií Compass 6 12V, 120
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ nabijecka-autobaterii-compass-6-12v-120-ah-07145-10301-cesky-navod.pdf
Detail - Elektrická koloběžka Denver SCK-5300
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ elektricka-kolobezka-denver-sck-5300-34775-cesky-navod.pdf
Detail - Myš Canyon vertikální černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mys-canyon-vertikalni-cerna-37326-cesky-navod.pdf
Detail - Zavařovací hrnec Vigan ZH27DGX černý nerez
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ zavarovaci-hrnec-vigan-zh27dgx-cerny-nerez-16134-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020