NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Indukční varná deska Gorenje Advanced Line

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Indukční varná deska Gorenje Advanced Line IS645BLG černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Indukční varná deska Gorenje Advanced Line IS645BLG černá Obsah českého návodu Indukční varná deska Gorenje Advanced Line
 • Zařazení produktu: Indukční varné desky Gorenje
 • Značka: Gorenje
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Gorenje Indukční varné desky

Návod k obsluze Indukční varná deska Gorenje Advanced Line obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Gorenje a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Gorenje návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Gorenje výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Gorenje IS645BLG


Hledáte indukční varnou desku, která je výkonná a může se pyšnit mnoha nadstandardními funkcemi a technologiemi? Indukční sklokeramická deska Gorenje IS645BLG je sázka na jistotu. Tuto elegantní desku v černém provedením lze instalovat přímo do pracovní desky s dokonale hladkým přechodem. Nabízí 4 varné zóny. Dvě větší (∅ 21 cm, 1,5/2 kW) a dvě menší (∅ 14,5 cm, 1,2/1,6 kW). Intenzitu žáru si nastavíte snadno sami s dotykovým ovládáním. K dispozici máte stupnici od 1 do 9. S tímto jednoduchým ovládáním a zajímavými funkcemi bude ta pravá!

Inteligentní vaření


Vaření nikdy nebylo jednodušší s inteligentním systémem IQcook. Funkce IQgrill vám umožní grilovat s možností nastavení požadované úrovně propečení. Při přípravě jídel s velkým množstvím vody, jako jsou polévky nebo těstoviny, je tu funkce IQboil – program rychle přivede obsah hrnce do varu a udržuje ho na optimální teplotě. Pokrmy, které vyžadují pomalé a dlouhé vaření, je ideální funkce IQSimmer – umožní připravit delikátní pokrmy, která vyžadují pomalé vaření při nižší a konstantní teplotě. Funkce StayWarm udržuje stabilní teplotu na 70 °C, aby vaše hotová jídla si uchovávala svou teplotu a chutnost až do servírování. A s funkcí SoftMelt můžete šetrně rozpouštět třeba čokoládu při nízké teplotě 42 °C. 

Klíčové vlastnosti:

 • Systém IQcook vám poskytne přesnou kontrolu při přípravě pokrmů
 • Rychlejší vaření s funkcí Powerboost, která zkrátí dobu ohřevu
 • Pro rozměrné hrnce je zde technologie AreaFlex, která spojí dvě varné desky v jednu velkou
 • Hladký a elegantní přechod mezi varnou a pracovní deskou
 • Zastavte dočasně vaření a poté pokračujte se stejným nastavením s funkcí StopGo
 • Pohodlnější vaření s časovačem, funkcí Recall pro obnovení nastavení a detekcí hrnce
 • Kuchyňská minutka EggTimer
 • Dětský zámek ChildLock Pro


Dokonalé vaření díky nespočtu funkcí a technologií. 
 

Rychlý ohřev a funkce AutoDetect


S funkcí Powerboost zažijete extra výkon varné desky. Powerboost velmi zintenzivní ohřev a výrazně zkrátí dobu ohřevu. Nabízí ihned maximální výkon po dobu 10 minut, poté se sníží na stupeň 9. Vy se těšte na výtečný oběd pro rodinu, který bude za chvíli hotový. Funkce AutoDetect detekuje polohu hrnce a aktivuje příslušnou varnou zónu. Stačí umístit hrnec na varnou desku a během 10 sekund se automaticky aktivuje odpovídající varná zóna, buď samostatná nebo spojená. Vaření se stane pohodlnější a efektivnější.Spojení varných zón


Příliš rozměrné nádoby na vaření a malé varné zóny? Nevadí, technologie AreaFlex vám zjednoduší vaření. Jedním dotykem spojíte dvě varné desky v jednu rozsáhlou a velké vaření může začít.Chytrá funkce StopGo


Přetekl vám během vaření obsah nádoby a potřebujete rychle vyčistit desku? Stiskněte funkci StopGo, která okamžitě přeruší provoz všech varných zón. S jedním dotykem proces obnovíte se stejným nastavením a můžete pokračovat ve vaření.Obnovte nastavení


V případě nechtěného vypnutí varné desky lze s funkci Recall do 5 sekund reaktivovat poslední nastavení použitá na varné desce. 


Sleduje čas


Nastavte si s odpočítávacím časovačem dobu vaření vašich pokrmů a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když je jídlo hotové, zazní pípnutí. 


Minutka EggTimer


Jste zvyklí používat v kuchyni minutku? Indukční varná deska má vestavěný časovač, který vás upozorní zvukovým znamením. Tato funkce není propojena s varnými zónami a funguje nezávisle. Časovač lze nastavit až na 99 minut 


Dětský zámek ChildLock Pro


Bezpečnost je na prvním místě. Proto je tu pro všechny případy funkce dětského zámku, zvláštně pro rodiny s malými dětmi. Varnou desku lze uzamknout stisknutím symbolu na desce.Zapadne do každé kuchyně a pracovní desky


Nejen svým moderním nadčasovým vzhledem zapadne do každé stylové kuchyně. S její chytrou instalací do roviny také zapadne do pracovní desky s elegantním a hladkým přechodem. 
Varná deska indukce Gorenje IS645BLG
 • IQgrill - automatický program grilování s možností nastavení úrovně propečení Funkce umožňuje zdravé grilování.
 • IQboil - automatický program vaření s velkým množstvím vody Skvělá volba pro přípravu jídel, které potřebují velké množství vody, jako například polévky či těstoviny. Funkce IQboil rychle přivede obsah hrnce do varu a pak teplotu varu udržuje.
 • IQSimmer - automatický program pro pomalé dlouhé vaření Automatický program IQsimmer nabízí jednoduchý způsob přípravy pokrmů, které vyžadují delší dobu vaření, s pomalým ohříváním nebo vařením na nižší, konstantní teplotě. Ideální pro vaření pokrmů, jako například guláš.
 • IQ programy - automatické programy vaření Funkce StayWarm udržuje stabilní teplotu zóny 70 ˚C, takže hotová jídla si tak uchovají teplotu a svou původní chuť, dokud je nebudete servírovat.
 • Funkce StopGo - okamžité dočasné zastavení vaření bez ztráty nastavených parametrů Funkce StopGo okamžitě přeruší provoz všech varných zón a šetří tak energii. Jedním dotykem proces obnovíte. Pokud obsah nádoby během vaření přeteče, funkce StopGo vám umožní snadno vyčistit varnou desku a okamžitě pokračovat. S funkcí StopGo je vaření pod neustálou kontrolou a to i v případě, že je z jakéhokoli důvodu dočasně přerušeno.
 • Funkce časovač Odpočítavací časovač můžete nastavit až na 99 minut. Pokud znáte optimální dobu vaření pro příslušný pokrm z vlastní zkušenosti, můžete nastavit časovač a varný panel se automaticky po uplynutí doby vypne. Když je jídlo hotové, zazní pípnutí.
 • Funkce StayWarm Funkce StayWarm - udržování teploty 70 °C
 • Ukazatel zbytkového tepla Ano
 • Funkce SoftMelt Funkce SoftMelt - šetrné rozpouštění 42 °C
 • PowerBoost Funkce PowerBoost zintenzivňuje ohřev, což dobu ohřevu výrazně zkracuje.
 • Typ ovládání SliderTouch - ovládání výkonu pohybem prstu
 • Skupina výrobků Indukční deska
 • Broušené hrany Dalším bonusem je určitě instalace do roviny, což umožní hladký přechod mezi varnou deskou a pracovní deskou. Plocha se tak snadněji udržuje a přináší moderní stylový vzhled do vaší kuchyně.
 • AreaFlex propojení varných zón Ano
 • StepZone - intuitivní vaření StepZone - spojuje dvě varné zóny do jedné, s možností nastavení výkonu pro každou zónu IQ programy - automatické programy vaření Funkce StayWarm udržuje stabilní teplotu zóny 70 ˚C, takže hotová jídla si tak uchovají teplotu a svou původní chuť, dokud je nebudete servírovat.
 • Dětský zámek ChildLock Pro Funkce dětského zámku ChildLock Pro je určena speciálně pro rodiny s malými dětmi. Nechat děti v kuchyni bez dozoru nebylo nikdy bezpečnější, protože tato funkce jim brání varnou desku zapnout. U pokročilejších modelů lze tuto funkci aktivovat v režimu uživatelských nastavení, který automaticky varnou desku uzamkne při každém vypnutí. Jinak lze varnou desku uzamknout stisknutím symbolu.
 • AutoDetect detekce polohy hrnce Varná deska po zapnutí automaticky zaznamenává polohu hrnců a automaticky aktivuje pouze tu varnou zónu, samostatnou nebo spojenou, pod kterou se nádoba nachází. Aktivace se spustí do 10 sekund od zapnutí, případně můžete funkci aktivovat manuálně.
 • Funkce Recall pro obnovení nastavení Tato funkce je velice užitečná, když varnou desku neúmyslně vypnete. Máte 5 sekund na to, abyste reaktivovali poslední nastavení použitá na varné desce, což je velmi užitečné, když vaříte více než jeden pokrm. Během 5 sekund po náhodném vypnutí varné desky ji znovu zapněte a během dalších 5 sekund stiskněte funkci StopGo.
 • Funkce TimeAssist sleduje čas připravy jídla za vás Časovač 3 v 1 je určen pro pomoc při načasování. Časovač uchovává záznam o tom, jak dlouho už vaříte, takže délku vaření můžete zkontrolovat přímo na varné desce. Časovač lze nastavit až na 99 minut a varná deska se po uplynutí času automaticky vypne. Časovač vajíček je jediný, který není propojen s varnými zónami, takže po uplynutí nastaveného času vás jen upozorní speciální zvuk.
 • Funkce EggTimer - kuchyňská minutka Funkce navržená tak, aby pomáhala při načasování přípravy vajec, čaje, nudlí nebo čehokoli jiného. Tato funkce není propojena s varnými zónami, funguje nezávisle. Nastavte čas, a když vyprší, upozorní vás speciální zvukové znamení. Již žádné rozvařené těstoviny, nechtěná vejce uvařená natvrdo nebo čajové sáčky zapomenuté v šálku.
 • Funkce Delete pro vypnutí všech nastavení jedním stlačením Tato funkce je užitečná zejména když vaříte několik pokrmů najednou. Když potřebujete buď vypnout jednu z varných zón, nebo funkci AreaFlex s IQGrill a nastaveným časovačem, stačí stisknout tlačítko X a je to hotové. Už žádné nesčetné mačkání tlačítek.
Základní informace :
 • Druh vstupní energie Elektřina
 • Celkový počet varných zón použitelných zároveň 4
 • Počet elektrických varných míst 4
 • Počet indukčních varných zón 4
 • Počet elektrických ohřívacích zón 4
 • Umístění ovládacího panelu Přední část
 • Základní materiál Sklokeramika
 • Druh rámečku Sklo
 • Barva rámečku Broušená hrana
 • Elektrický příkon (W) 7360.0 W
 • Napětí (V) 220-240 V
 • Kmitočet (Hz) 50/60 Hz
 • Certifikáty CE,UA01215A,4.00
 • Typ zástrčky Bez zástrčky a připojovacího kabelu
 • Šířka výrobku (mm) 600 mm
 • Výška výrobku (mm) 54 mm
 • Hloubka výrobku (mm) 525 mm
 • Šířka zabaleného výrobku (mm) 640 mm
 • Výška zabaleného výrobku (mm) 160 mm
 • Hloubka zabaleného výrobku (mm) 575 mm
 • Minimální výška otvoru pro vestavění (mm) 70 mm
 • Minimální šířka otvoru pro vestavění (mm) 560 mm
 • Maximální šířka otvoru pro vestavění (mm) 562 mm
 • Hloubka otvoru pro vestavění (mm) 490 mm
 • Hmotnost netto (kg) 8,7 kg
 • Hmotnost brutto (kg) 9,2 kg
Vlastnosti :
 • Umístění 1. varného elementu Vlevo vpředu
 • Typ 1. varného elementu Indukční zóna OCTA
 • Průměr 1. varného elementu 210X190 mm
 • Výkon 1. varného elementu 2100/3000/0,0 W
 • Umístění 2. varného elementu Vlevo vzadu
 • Typ 2. varného elementu Indukční zóna OCTA
 • Průměr 2. varného elementu 210X190 mm
 • Výkon 2. varného elementu 2100/3000/0,0 W
 • Umístění 3. varného elementu Vpravo vzadu
 • Typ 3. varného elementu Indukční zóna
 • Průměr 3. varného elementu 210 mm
 • Výkon 3. varného elementu 2300/3000/0,0 W
 • Umístění 4. varného elementu Vpravo vpředu
 • Typ 4. varného elementu Indukční zóna
 • Průměr 4. varného elementu 160 mm
 • Výkon 4. varného elementu 1400/1850/0,0 W
 • Kontrolka zapnutého stavu spotřebiče Ano
 • Kontrolka zapnutého stavu varného místa 4
 • Způsob regulace Plynulá regulace
 • Typ příklopu Není
 • Pojistky plynových hořáků 4
 • Indikace zbytkového tepla Oddělený
 • Hlavní vypínač Ne
 • Popis bezpečnostního zařízení Ano
 • Včetně příslušenství
 • Elektronický časovač Vypnout


Návod k obsluze Indukční varná deska Gorenje Advanced Line IS645BLG černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 44 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.19 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Indukční varná deska Gorenje Advanced Line IS645BLG černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Indukční varná deska Gorenje Advanced Line IS645BLG černá

Technické parametry

Indukční varná deska Gorenje Advanced Line

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ varné desky indukce
Provedení
Ovládání
Způsob, jakým budete se zařízením či spotřebičem manipulovat - Ovládání
dotykové
Provedení desky sklokeramika
Umístění ovládání vpředu
Provedení hrany VD zaoblený okraj
Zóny
Počet varných zón 4
Počet víceokruhových zón
Víceokruhová zóna umožní používání nádobí s různým průměrem, a to pomoci přepnutí velikosti. Rozšíření je rozlišeno dle množství „kruhů“ různých průměrů, např. dvouokruhová, tříokruhová - Počet víceokruhových zón
1
Funkce
Časovač/minutka
Zabudovaná vychytávka, která vám pomocí vámi nastaveného času usnadní jakoukoliv práci v kuchyni - Časovač/minutka
ano
Dětská pojistka
Nastavení spotřebiče, které zabrání dětem jej použít a ochrání je tak před úrazem - Dětská pojistka
Ano
Signalizace zbytkového tepla
Kontrolka vysoké teploty varné zóny, která je nebezpečná na dotyk. Jakmile kontrolka zhasne, je zóna dostatečně ochlazena - Signalizace zbytkového tepla
Ano
Booster
Funkce, kterou oceníte při prudkém opékání. Umožní rychlý ohřev varné zóny na maximum - Booster
Ano
Hob2Hood
Tato funkce vám umožní bezdrátové propojení varné desky s digestoří. Při vaření tak odsavač par automaticky přizpůsobí intenzitu dle výkonu varné desky - Hob2Hood
Ne
Automatické vypnutí při nečinnosti Ne
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ne
Další parametry
Celkový příkon
Udává hodnotu elektrické energie, kterou přístroj spotřebuje za jednu hodinu - Celkový příkon
7.36 kW
Rozšířená záruka značky Ne
Rozšířená záruka
Jinak také nazývána prodloužená záruka. Tento bezplatný servis platí i po skončení zákonné dvouleté záruční lhůty. Rozsah záruky je definován v záručních podmínkách. Záruku uplatníte na základě záručního listu nebo po registraci na stránkách výrobce - Rozšířená záruka
-
Barva černá
Šířka 60 cm
Výška 5.4 cm
Hloubka 52.5 cm
Vhodné pro kuchyně IKEA METOD
Tento spotřebič bude svými rozměry pasovat do kuchyní IKEA METOD - Vhodné pro kuchyně IKEA METOD
Ne
Značka kvality dTest
Ocenění výrobku, který v nezávislém a objektivním testu získal hodnocení min. 70 % - Značka kvality dTest
Ne
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
220–240 V
Připojovací kabel součástí balení Ano
Retro
Retro design spotřebiče, který je kombinovaný s těmi nejmodernějšími funkcemi - Retro
Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 5.4 cm
Hloubka výrobku 52.5 cm
Hmotnost výrobku 8.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 64.0 cm
Výška balení 16.0 cm
Hloubka balení 57.5 cm
Hmotnost balení 9.2 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 39 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Pračka Candy Holiday 80 formula inox ...
Alarm Tesla SecureQ i7...
HUAWEI Y6p...
Kamera do auta Lamax T10...
Gritzner 4222...
Huawei AF30-1...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Funkčnost Bluetooth - spárování se sluchátky Audio-Technica ATH-CKS50TW
Autor: Josef
Přenosný digitální přehrávač Shanling M6 černý
Zdravím, bojuji s přehrávačem Shanling M6 PRO, nedaří se mi zprovoznit shora uvedená sluchátka. Mám je v Shanlingu vyhledané a následně spárované (ale trvalo to docela dlouho, opakovaně spouštěno), bohužel zvuk "0". Na telefonu vše proběhlo OK a spárování v...
Napájení
Autor: neznámý
Vysílačky Cobra AM 1035
Určitě se používají k napájení články typu AAA? Řekl bych, že AA....
Hue hdmi sync box
Autor: Lukáš
Philips Hue HDMI Sync Box
Dobrý den, nedaří se mi propojit přes Bluetooth hdmi sync box. V nastavení telefonu ho vyhledám a dokážu spárovat, ale když spustím vyhledávání přes aplikaci hue, tak to nenajde žádné zařízení přitom postupuju dle instrukcí aplikace. Děkuji za odpověď. ...
o meu pece nao tem imagem.
Autor: neznámý
PC mini Umax U-Box N41
tentei por um outro sistema linux, fui na activaçao do chipset tirei a opçao windows e coloquei linux de seguida apertei no F4 salvou e saiu quando ligou ficou sem imagem na tela. ...
Prepojenie do MESH
Autor: neznámý
Komplexní Wi-Fi systém Mercusys Halo H50G
Dobrý deň, pre vytvorenie MESH siete sa jednotlivé boxy pripájajú výlučne prostredníctvom WiFi, alebo je možné pre vyššiu stabilitu siete každý box pripojiť ETH káblom priamo do portov routera ISP?...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou