NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý Obsah českého návodu Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO
 • Zařazení produktu: Instantní fotoaparáty (polaroidy) Fujifilm
 • Značka: Fujifilm
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Fujifilm Instantní fotoaparáty (polaroidy)

Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý
Návod k obsluze Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Fujifilm a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Fujifilm návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Fujifilm výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Fujifilm Instax mini EVO (USB-C), hnědá


Hybridní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO vás okouzlí retro designem a odkazem na klasické analogové fotoaparáty. Spojuje v sobě totiž prvky pohodlného digitálního snímání a zobrazování s možností filmového výstupu – okamžitého tisku. Na rozdíl od klasických instantních fotoaparátů ale můžete tisknout snímky, které si sami vyberete, a navíc tolikrát, kolikrát budete chtít.

Hravě překoná své předchůdce


Tento model navazuje na Instax Mini LiPlay, liší se ale řadou vylepšení a také
lepší kvalitou tisku. 1/5" snímač CMOS s citlivostí ISO 1 600 produkuje digitální snímky v dostatečném rozlišení. Pevný objektiv má ohniskovou vzdálenost ekvivalentní širokoúhlému 28mm objektivu a světelnost f/2.0. Můžete proto bez obav fotit i při zhoršeném osvětlení (scénu si lze ještě přisvítit zabudovaným bleskem). 

Klíčové vlastnosti:


 • Kombinuje pohodlné digitální focení s možností tisku
 • Citlivý obrazový snímač pro skvělou kvalitu každého záběru
 • Možnost propojení s telefonem a mobilní aplikací
 • Pestré individuální nastavení rozproudí vaši kreativitu
 • Díky automatickému režimu můžete rovnou fotit
 • Velký displej, blesk a 2 tlačítka spoustě pro váš komfort
 • Speciální efekty dodají záběrům umělecký nádech
 • Dlouhá výdrž baterie a slot na microSD kartu


Žádná momentka vám s ním neuteče a navíc si můžete vybrat ten nejlepší záběr k okamžitému tisku.
 

Mobilní aplikace


Fotoaparát lze prostřednictvím Bluetooth spárovat s mobilním telefonem a mobilní aplikací, po jejíž instalaci získáte pestrou škálu možnosti. Svůj Instax pak můžete použít jako tiskárnu a vyvolávat snímky přímo z mobilního zařízení. S funkcí Save printed Images naopak uložíte do smartphonu snímky pořízené fotoaparátem, a to i s digitální podobou rámečku, abyste se s nimi pak mohli pochlubit na sociálních sítích. Smartphone lze použít také jako dálkovou spoušť, což oceníte například při pořizování velkých skupinových fotek. 

Nebojte se experimentovat


K dispozici budete mít řadu vylepšených funkcí, s jejichž pomocí upravíte živost barev, měkkost zaostření nebo expozici. Lze experimentovat s vlastním vyvážením bílé, které dodá snímkům unikátní nádech. Jistě oceníte také režim makro, díky němuž se můžete přiblížit k objektu na maximum. Instax Mini Evo vám zkrátka poskytne spoustu prostoru, abyste se kreativně vyjádřili i zaznamenávali nezapomenutelné momentky. 

Intuitivní obsluha


Automatický režim Program AE optimalizuje citlivost ISO, rychlost závěrky a další nastavení s ohledem na aktuální podmínky. Nemusíte si lámat hlavu s výběrem vhodného nastavení, místo toho začněte rovnou fotit. 

Disponuje praktickými prvky


Fujifilm Instax mini EVO je opatřen dvěma tlačítky spoustě, selfie zrcátkem, bleskem a sáňkami pro příslušenství. Jeho součástí je také 3palcový LCD displej pro váš lepší přehled. Do paměti fotoaparátu se vejde až 45 snímků. V případě potřeby lze použít až 1GB microSD kartu. K okamžitému tisku vybraného snímku slouží páčka u spouště, jež připomíná tu na posun filmu u analogových přístrojů. 

Projevte svou kreativitu


Vyberte si některý ze 100 způsobů uměleckého vyjádření. Stačí zkombinovat některý z 10 efektů objektivu s 10 filmovými efekty. Tento model se také chlubí vyšší kvalitou tisku, přičemž na výběr budete mít hned ze 2 režimů. Instax Rich zdůrazňuje teplé tóny a sytost barev. Instax Natural naopak dodá snímku přirozené odstíny. 

Dlouhá výdrž baterie


Kvalitní Li-Ion akumulátor vydrží na jedno nabití tisk až 100 snímků, přičemž produkce jedné fotografie trvá 16 sekund a 23 sekund v režimu Rich.
Hybridní instantní fotoaparát instax řady mini. Díky 10 efektům objektivu a 10 filmovým efektům můžeš uvést v život přesně takovou vizi, jakou máš v hlavě. Instax mini EVO také umožňuje také tisk fotografií a ovládání pomocí vašeho chytrého telefonu.

Instax Mini EVO v retro designu je první hybridní fotoaparát, který odkazuje na klasické analogové fotoaparáty. Kombinuje pohodlné digitální snímání obrazu s tradičním okamžitým filmovým výstupem. Tato metoda vám umožňuje volně fotografovat a tisknout, kdykoli chcete, nebo tisknout snímek tolikrát, kolikrát chcete. Novinka je top modelem v nabídce fotoaparátů Instax a navazuje na model Instax Mini LiPlay, oproti němu, ale přináší další vylepšené funkce a vyšší kvalitu tisku. Můžete experimentovat s živými barvami, přidat měkkost zaostření, upravit expozici, změnit vyvážení bílé a dokonce vybrat režim makro, když si situace vyžaduje maximální přiblížení. Instax Mini EVO můžete přes Bluetooth propojit s telefonem a ukládat do něj fotografie, fotografie z telefonu přímo tisknout, nebo telefon použít jako dálkovou spoušť.

Instax Mini Evo se svou vestavěnou tiskárnou je stylovým společníkem na cestách, akcích nebo pro zachycení vzpomínek a sdílení okamžiků s ostatními. Fotoaparát spojuje kouzlo moderních analogů, jako je Instax Mini 11 s prvky digitálního zobrazování, nabízí různé efekty a barevné vzhledy snímků a navíc vám umožňuje tisknout pouze vybrané fotografie.

Používání fotoaparátu je téměř zcela automatické díky režimu Program AE. Instax Mini Evo automaticky optimalizuje rychlost závěrky (1/4 sekundy až 1/8000 sekundy), výkon blesku, citlivost ISO (100 až 1600) a další klíčová nastavení podle aktuálních podmínek fotografování.

Uvnitř Fujifilm Mini Evo je 1/5palcový CMOS snímač, který je schopen produkovat digitální snímky v rozlišení 2560 x 1920 pixelů. Pevný objektiv nabízí ekvivalentní ohniskovou vzdálenost 28 mm s objektivem f/2. Fotoaparát je vybaven dvěma tlačítky spouště, 3“ LCD displejem, sáňkami pro příslušenství, selfie zrcátkem, bleskem, nabíjecím portem a slotem pro micro SD.

Samostatná páčka připomínající tu na posun filmu u analogových přístrojů slouží k okamžitému tisku vybrané fotografie. Pro ty, kteří chtějí projevit svou kreativitu, Instax Mini Evo nabízí 100 různých způsobů, jak se vyjádřit. A to díky kombinaci 10 efektů objektivu (nastavují se otáčením prstence objektivu) a 10 filmovým efektům (nastavených pomocí voliče vedle displeje na zadní straně přístroje).

Oproti předchůdcům se může Instax mini EVO pochlubit vyšší kvalitou tisku. Vybírat můžete ze dvou různých režimů tisku, Instax Rich zdůrazňuje teplé tóny a fotografie má syté barvy, Instax Natural klade důraz na přirozené odstíny snímku.

Vestavná Li-Ion baterie fotoaparátu Instax Mini Evo vám umožní vytisknout až 100 snímků na jedno nabití (doba nabíjení přibližně 2 až 3 hodiny). Tisk jedné fotografie trvá 16 vteřin (v režimu Rich je to 23 vteřin). Fotoaparát disponuje interním úložištěm pro 45 snímků, ale máte také možnost uložit fotografie přímo na microSD kartu s maximální kapacitou 1 GB, což odpovídá přibližně 850 snímkům.

S aplikací Instax Mini Evo získáte možnost přenosu snímků mezi fotoaparátem a smartphonem, bezdrátového dálkového ovládání fotoaparátu a přes telefon můžete také aktualizovat firmware fotoaparátu. Díky funkci "DIRECT PRINT" můžete svůj fotoaparát proměnit v tiskárnu pro fotografie uložené ve vašem mobilním zařízení. Funkce "SAVE PRINTED IMAGES" vám umožní uložit snímky, které jste vytiskli pomocí fotoaparátu Mini Evo, do vašeho telefonu jako digitální fotografie s Instax rámečkem. Tyto kreativní výtvory pak můžete snadno sdílet na různých sociálních sítích.

 • 1/5palcový 4,6 Mpx obrazový snímač CMOS s primárním barevným filtrem
 • Rozlišení 2560 x 1920 px
 • Ohnisková vzdálenost 28 mm (ekvivalent 35 mm filmu)
 • Clona F2.0
 • 3“ TFT barevný LCD displej cca. 460 000 bodů
 • ISO100 až 1600 (automatické přepínání)
 • Rychlost závěrky 1/4 sekundy až 1/8000 sekundy (automatické přepínání)
 • Korekce expozice -2,0 EV až +2,0 EV (krok 1/3 EV)
 • Vyvážení bílé: AUTO, Jemný, Odstín, Zářivka 1, Zářivka 2, Zářivka 3, Žárovka
 • Automatický blesk / Vynucený blesk / Potlačený blesk
 • Samospoušť 2 sekundy nebo 10 sekund
 • Tisk fotografie přibližně 16 sekund
 • Rozlišení tisku 1600 x 600 bodů (800 x 600 bodů při tisku z aplikace pro chytré telefony)
 • RGB stupnice 256 barev
 • Opakovaný tisk pro snímky uložené v historii tisku (až 50)
 • Formát obrázku pro tisk: JPEG pořízené tímto zařízením
 • Obrazové efekty: 10 efektů objektivu, 10 filmových efektů
 • Externí rozhraní USB Micro-B (pouze pro nabíjení)


Návod k obsluze Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 29 stránek, formát PDF, velikost souboru 9.78 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO hnědý

Technické parametry

Instantní fotoaparát Fujifilm Instax mini EVO

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ fotoaparátu instantní fotoaparát
Menu v CZ / SK jazyku Ne
Materiál těla plast
Závit na stativ Ano
Snímací čip
Druh snímače
Snímač (snímací čip) snímá požadovaný obraz a tvoří nejdůležitější prvek fotoaparátu. Pro představu vypadá jako destička s miliony snímacími body (pixely), které zaznamenávají intenzitu světla a další obrazové informace. Tyto informace pak dále zasílá do procesoru - Druh snímače
CMOS
Rozlišení (foto)
Počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí – čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie - Rozlišení (foto)
5 Mpx
Max. citlivost (ISO)
Max. citlivost (ISO) vyjadřuje citlivost snímače zařízení na světlo. Vyšší citlivost využijete především v horších světelných podmínkách pro zamezení a rozmazání šumu - Max. citlivost (ISO)
1600
Objektiv
Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
Minimální ohnisková vzdálenost je nejmenší hodnota, na kterou můžete nastavit objektiv fotoaparátu. Určuje, jak blízko se k objektivu můžete při focení přiblížit, abyste zachovali ostrost - Min. ohnisková vzdálenost (ekv. 35mm kinofilmu)
28 mm
Elektronická stabilizace
Elektronický stabilizátor ke své funkci využívá rozdíl mezi fyzickým a efektivním počtem bodů obrazového snímače. Neposkytuje tak kvalitní výsledky jako stabilizátor optický, je však konstrukčně vcelku nenáročný, a proto se objevuje i v levnějších zařízeních - Elektronická stabilizace
Ano
Světelnost objektivu (f)
Světelnost objektivu vyjadřuje množství světla, které je objektiv schopný využít při fotografování pro vykreslení foceného objektu - Světelnost objektivu (f)
2.0
Nejkratší čas expozice
Čas expozice (nebo také čas závěrky) určuje dobu, po kterou je snímek vystaven světlu. Delší expozice vám umožní zachytit více světla a vytvořit efekt rozmazání pohybu, kratší čas je vhodný pro zachycení rychlých akcí - Nejkratší čas expozice
1/8 000 s
Nejdelší čas expozice
Čas expozice (nebo také čas závěrky) určuje dobu, po kterou je snímek vystaven světlu. Delší expozice vám umožní zachytit více světla a vytvořit efekt rozmazání pohybu, kratší čas je vhodný pro zachycení rychlých akcí - Nejdelší čas expozice
B (dle stisku spouště) s
Displej a hledáček
Displej
Displej fotoaparátu poskytuje přehled o pořizované fotografii na velké ploše. Velikost je uváděna v palcích (jeden palec = 2,5 cm).
Celé nastavení fotoaparátu se provádí prostřednictvím displeje - Displej
Ano
Velikost LCD
Velikost LCD vyjadřuje velikost (rozměr úhlopříčky) zadního displeje - Velikost LCD
7.6 cm
Dotykový displej
Dotykový displej umožňuje uživateli ovládat obrazovku zařízení přímo dotykem bez použití funkčních kláves - Dotykový displej
ne
Typ hledáčku
Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně - Typ hledáčku
elektronický
Interní blesk
Vestavěný zdroj světla ve fotoaparátu, který slouží k osvětlení scény za horších světelných podmínek. Interní blesk je obvykle umístěn nad objektivem - Interní blesk
Ano
Kreativní režimy
Pomocí kreativních režimů lze fotografie upravovat ještě ve fotoaparátu. Jde o základní a snadné úpravy pro ty, kteří nechtějí nebo nemohou fotografie složitě upravovat v počítači. Jedná se např. o režimy „černobílý, sépie, rybí oko″ apod - Kreativní režimy
ano
Rozhraní
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ne
NFC
NFC umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi elektronickými zařízeními, a to na velmi krátkou vzdálenost. Typickým příkladem jsou bezkontaktní platby či přenos souborů - NFC
Ne
Bluetooth
Bluetooth je hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
Ano
Tisk
Typ fotopapíru Instax mini
Rozměr fotky 8,6 × 5,4 cm
Doba vyvolání fotografie 90 s
Paměť
Podpora paměťových karet
Pokud vaše zařízení podporuje paměťové karty, můžete si tímto způsobem jednoduše navýšit kapacitu úložiště a uschovat tak mnohem více dat a souborů - Podpora paměťových karet
Ano
Podporované paměťové karty / typ karty
Udává typ karty, kterou můžete v zařízení využívat k rozšíření paměti - Podporované paměťové karty / typ karty
microSD, microSDHC
Napájení
Typ baterií Li-Ion akumulátor
Barva
Barva hnědá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.8 cm
Výška výrobku 12.3 cm
Hloubka výrobku 4.5 cm
Hmotnost výrobku 0.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.4 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 10.9 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 46 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Mini trouba Berlinger 45L 45 l černá...
NAIPO MGF K68...
NAIPO MGF K68...
Rovus nano zvlhčovač vzduchu...
Kávovar DeLonghi EC685...
Prosím o návod ke strunové sekačce HECHT GT-PS3031. děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Hodinky
Autor: Jan
Chytré hodinky Honor Watch Magic
Nevím si rady, s tím, jak to sparovat s telefonem? ...
Offline zařízení
Autor: Valentina
Alarm iGET SECURITY M4 - WiFi
Dobrý den, mám problém s aplikací k alarmu igetM4 (píše, že příslušenství je offline a nejde se do ní dostat, alarm funguje, wifi také, ale nelze nic korigovat v mobilní aplikaci), na helpdesk se nejde dostat, protože jsem zapomněla heslo a při požádání o nov...
Dotaz
Autor: Lukáš
Mobilní klimatizace ETA Freezy 1578 90000
Dobrý den, přístroje je velice hlučný. Ze zadní části se ozývá hlučná rezonance z odvodní hadice na teplý vzduch. Nevím jak toto vyřešit. Děkuji za odpověď. Bárta ...
Dotaz
Autor: Lukáš
Mobilní klimatizace ETA Freezy 1578 90000
Dobrý den, přístroje je velice hlučný. Ze zadní části se ozývá hlučná rezonance z odvodní hadice na teplý vzduch. Nevím jak toto vyřešit. Děkuji za odpověď. Bárta ...
mop stříkací 1.2
Autor: Ilona
Mop sada Vileda 1.2 Spray Max
mop mi nejde zacvaknout ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou