NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý Obsah českého návodu Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý
 • Zařazení produktu: Instantní fotoaparáty (polaroidy) Fujifilm
 • Značka: Fujifilm
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Fujifilm Instantní fotoaparáty (polaroidy)

Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý
Návod k obsluze Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Fujifilm a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Fujifilm návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Fujifilm výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Fujifilm Instax SQ40, černá


Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 se chlubí klasickým retro designem, který je ještě zdůrazněn texturovaným povrchem s prémiovým koženým vzhledem. Tento model je určen pro čtvercový formát filmu. Objektiv má ohniskovou vzdálenost 65,75 mm, což je ekvivalent zorného pole 32,4 mm.

Foťte za každých podmínek


Fotoaparát Instax Square je opatřen invertorovým hledáčkem Galiley s 0,4násobným zvětšením. Objektiv má světelnost f/12.6. Citlivost ISO dosahuje až hodnoty 800 a v kombinaci s naprogramovanou elektronickou závěrkou (1/2 až 1/400 s.) umožňuje fotografování i při zhoršených světelných podmínek. 

Klíčové vlastnosti:


 • Retro design s prémiovým koženým vzhledem
 • Umožňuje focení i za nízké hladiny osvětlení
 • Příjemný povrch a velikost tak akorát do ruky
 • Automatický blesk umožňuje noční focení
 • Čtvercový formát filmu rozproudí vaši kreativitu
 • Sám nastaví expozici podle aktuálních podmínek
 • Selfie režim i zrcátko pro skvělé autoportréty


Navržen pro kreativní tvůrce i nadšence do fotografování v retro stylu.
 

Perfektně padne do ruky


Zařízení má kompaktní rozměry a příjemnou texturu, díky čemuž se s ním velmi příjemně manipuluje. 

Ve tmě si přisvítí


Zabudovaný blesk s dosahem 0,3 až 2,2 metru automaticky přisvítí scénu při nedostatku světla, takže můžete klidně fotit i při party v klubu. Doba jeho opětovného nabití je cca 7,5 sekundy. 

Čtvercový formát


Film má čtvercový formát, který pro mnoho tvůrců představuje způsob, jak se kreativně vyjádřit. Kromě focení momentek ze života můžete totiž experimentovat s kompozicí i symetrií každého snímku. 

Automatická expozice


Nemusíte nad ničím přemýšlet. Instax SQ40 sám přizpůsobí své nastavení podle aktuálních podmínek, takže na vás zůstane jen kompozice a stisknutí spouště. 

Selfie režim


Stačí otočit objektiv a rázem máte k dispozici close-up režim pro focení ze vzdálenosti 30 až 50 cm. Ten je ideální pro tvorbu autoportrétů a selfies. A abyste měli jistotu, že jsou skutečně všichni v záběru, je součástí objektivu i malé zrcátko.
Fujifilm Instax Square SQ40 je tu pro ty, co chtějí pořizovat stylový okamžitý fotky v čtvercovém formátu. Tahle retro alternativa k SQ1 je se svým předchůdcem podobná – používají stejný film čtvercového formátu, stejný objektiv i baterie. Ale SQ40 se odlišuje svojí dvoubarevnou černo-stříbrnou povrchovou úpravou, s příjemnou texturou a prémiovým koženým vzhledem, který evokuje ten starý, před-digitální look fotoaparátů.

Žádné pravidlo neříká, že instax fotografie musí být čtvercové, ale je to formát, který má svébytný a ikonický vzhled spojen s retro polaroidními fotoaparáty. Pro mnoho fotografů a umělců má formát čtvercové fotografie zvláštní přitažlivost a potenciál pro kreativní výraz. Pomocí čtvercového formátu můžete zkoumat symetrii, rovnováhu a kompozici svých snímků a vytvářet tak jedinečné umělecké dílo.

Objektiv o ohniskové vzdálenosti 65,75 mm a světelnosti f/12,6 nabízí přibližně ekvivalentní zorné pole 32,4 mm. SQ40 používá invertovaný hledáček Galiley se zvětšením 0,4x a naprogramovanou elektronickou závěrku (1/2 až 1/400 s.) s pomalou synchronizací při nedostatku světla. Vestavěný automatický blesk má efektivní dosah 0,3 – 2,2 metru s dobou nabití cca. 7,5 vteřiny.

Instax SQ40 je jednoduchý a intuitivní ve svém používání. Stačí vložit film, otočit objektivem pro zapnutí, přiložit hledáček k oku, stisknout spoušť a nechat Instax Square SQ40, aby se postaral o zbytek. Funkce automatické expozice fotoaparátu SQ40 dokáže při stisknutí spouště automaticky detekovat úroveň okolního osvětlení a optimalizovat nastavení času závěrky a výkonu blesku pro aktuální scénu. Je tak ideální pro všechny uživatele, protože umožňuje pořizovat fotografie, které jsou automaticky upraveny bez ohledu na okolní podmínky.

Dvojitým pootočením objektivu se aktivuje režim Selfie a ostření na blízko, kdy objektiv udrží zaostřené všechno od 0,3 do 0,5 m. Při práci zpoza fotoaparátu dbejte na to, abyste objektiv drželi přímo na objektu, protože hledáček nekoriguje paralaxu. S pořizováním selfie fotek naopak pomůže malé zrcátko na přední straně, které umožní kontrolovat, jak budou autoportréty vypadat.

2ks baterií typu CR2 by měli vydržet na přibližně 30 balení filmů (300 snímků).

 • Typ fotoaparátu:Instax - Analog
 • Vhodný pro žánr:Rodina, Selfie
 • Podporovaný film:Instax Square (86 × 72 mm)
 • Velikost snímku:62 × 62 mm
 • Hledáček:zvětšení 0,4x
 • Konstrukce objektivu:2 komponenty / 2 členy
 • Ohnisková vzdálenost:65,75 mm, 1:12.6
 • Rychlost závěrky:od 1/2 do 1/400, pomalá synchronizace pro horší světelné podmínky
 • ISO: 800
 • Minimální zaostřovací vzdálenost:30 cm
 • Blesk:Ano (dosah 0,3 až 2,2m)
 • Utěsnění (prach/vlhkost):Ne
 • Typ paměťové karty:Bez paměťové karty
 • Napájení:2x CR2
 • Rozměry v mm:134,2 x 120,2 x 60,5
 • Hmotnost:453 g


Návod k obsluze Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 58 stránek, formát PDF, velikost souboru 3.3 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý

Technické parametry

Instantní fotoaparát Fujifilm Instax SQ40 černý

Záruka 24 měsíců
Obecné informace
Typ fotoaparátu instantní fotoaparát
Menu v CZ / SK jazyku Ne
Materiál těla plast
Závit na stativ Ne
Snímací čip
Rozlišení (foto)
Počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Ovlivňuje kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí – čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie - Rozlišení (foto)
neuvádí se Mpx
Max. citlivost (ISO)
Max. citlivost (ISO) vyjadřuje citlivost snímače zařízení na světlo. Vyšší citlivost využijete především v horších světelných podmínkách pro zamezení a rozmazání šumu - Max. citlivost (ISO)
800
Objektiv
Elektronická stabilizace
Elektronický stabilizátor ke své funkci využívá rozdíl mezi fyzickým a efektivním počtem bodů obrazového snímače. Neposkytuje tak kvalitní výsledky jako stabilizátor optický, je však konstrukčně vcelku nenáročný, a proto se objevuje i v levnějších zařízeních - Elektronická stabilizace
Ne
Nejkratší čas expozice
Čas expozice (nebo také čas závěrky) určuje dobu, po kterou je snímek vystaven světlu. Delší expozice vám umožní zachytit více světla a vytvořit efekt rozmazání pohybu, kratší čas je vhodný pro zachycení rychlých akcí - Nejkratší čas expozice
1/400 s
Displej a hledáček
Displej
Displej fotoaparátu poskytuje přehled o pořizované fotografii na velké ploše. Velikost je uváděna v palcích (jeden palec = 2,5 cm).
Celé nastavení fotoaparátu se provádí prostřednictvím displeje - Displej
Ne
Typ hledáčku
Hledáček zobrazuje stejný obraz, jaký zmáčknutím spouště vyfotíte. V případě optického hledáčku je obraz z objektivu přenesen soustavou hranolů, zrcadel a čoček. Elektronický hledáček pak tvoří malý displej, na který je přenášen obraz digitálně - Typ hledáčku
optický
Interní blesk
Vestavěný zdroj světla ve fotoaparátu, který slouží k osvětlení scény za horších světelných podmínek. Interní blesk je obvykle umístěn nad objektivem - Interní blesk
Ano
Rozhraní
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ne
NFC
NFC umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi elektronickými zařízeními, a to na velmi krátkou vzdálenost. Typickým příkladem jsou bezkontaktní platby či přenos souborů - NFC
Ne
Bluetooth
Bluetooth je hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth
Ne
Tisk
Typ fotopapíru Instax Square
Rozměr fotky 8,6 × 7,2 cm
Doba vyvolání fotografie 60 s
Paměť
Podpora paměťových karet
Pokud vaše zařízení podporuje paměťové karty, můžete si tímto způsobem jednoduše navýšit kapacitu úložiště a uschovat tak mnohem více dat a souborů - Podpora paměťových karet
Ne
Napájení
Typ baterií CR2
Barva
Barva černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 12.0 cm
Výška výrobku 13.4 cm
Hloubka výrobku 6.1 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.2 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 16.4 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 45 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Podrobný návod na bezdotykový teploměr Xiaomi Hoco YQ6 Za vaši odpověd děkuji...
Český návod k obsluze VESTAVMÁ ELEKTRICKÁ TROUBA HOOVER HOC5S587INWIFI...
PHILIPS TAEP 200/12...
Návod na tiskárnu Epson L 3250. Jak nastavit skener na této tiskárně....
Candy CSTG 47TME/1-S, bílá...
Sháním návod k vestavné troubě Typ: MORA EVP341-444M Model: VT536AW Děkuji ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Televize jvc
Autor: Roman
Televize JVC LT-43VF42L černá
Dobrý den,moje televize JVC se mi pokaždé automaticky zapne ve 3h ráno a vůbec nemůžeme přijít na chybu. V menu jsme vše prohlizeli několikrát a nevíme si rady. Prosím o nějakou radu co nám pomůže ...
Hodinky Bracelet
Autor: Josef
Chytrý náramek - smart bracelet
Dobrý den dostal jsem hodinky Bracelet k narozeninám ale nemohu je spárovat s telefonem prosím mohl by mi někdo poradit ani to nemá český návod musel jsem si ho najít na internetu ale stejně tomu nerozumím prosím o radu s pozdravem Josef ...
návod
Autor: Jiří
Dotykový tablet iGET SMART L203C šedý
Dobrý den, k tabletu chybí návod. Jak ho můžu získat ? Děkuji za odpověď. Jiří Palacký...
návod k použití
Autor: Vilém
Diktafon Olympus VN-541PC černý
žádám o zasání návodu k obsluze pro vn-5451pc...
Třeba Mora VTS545DX
Autor: Radka
Trouba Mora VTS 545 DX
Dobrý den, dnes jsme zapojili, troubu Dle návodu jsme pro učinily vše co psali V návodu. Při zapnutí trouba ne nahříva tak jak By měla. Ani po osmi hodinách stále se nezahraje. Prosím pomoc jak to spustit nebo nastavit, aby fungovali. Dekuji...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou