NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller Obsah českého návodu Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC
 • Zařazení produktu: Vytápění Netatmo
 • Značka: Netatmo
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Netatmo Vytápění

Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller
Návod k obsluze Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Netatmo a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Netatmo návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Netatmo výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Netatmo Smart AC Controller NAC-EC, černá


Zažijte jednoduché a rychlé ovládání klimatizace s Netatmo Smart AC Controller NAC-EC. Ovladač je určen pro pevné i mobilní klimatizace nebo tepelná čerpadla. Všesměrový infračervený paprsek vám přináší unikátní ovládání. Použití je vhodné pro klimatizace s infračerveným ovladačem a displejem, který zobrazuje nastavené parametry. Nastavení můžete ovládat dálkově pomocí mobilního telefonu nebo tabletu kdykoliv a kdekoliv. Okamžitě můžete upravit teplotu dle svých potřeb. V mobilní aplikaci Home + Control můžete nastavit týdenní plán, který přesně odpovídá vašemu dennímu harmonogramu.
Funkce Eco-Assist šetří náklady na energii díky integrované geolokaci. Integrovaná čidla teploty a vlhkosti dovolují monitoring v reálném čase i prohlížení historie. Ovládání je možné volně umístit na pevnou plochu nebo připevnit na zeď. Doporučená okolní teplota pro použití ovladače je 0 až 50 °C. Zařízení vyžaduje Wi-Fi připojení. Součástí balení je adaptér, šroub a hmoždinka. 

Klíčové vlastnosti:


 • Inteligentní ovládání pro klimatizace
 • Wi-Fi připojení
 • Mobilní aplikace Home + Control
 • Má všesměrový infračervený paprsek
 • Pro volné umístění nebo montáž na zeď
Připojte svou klimatizaci jednoduše se Smart Ovládáním Klimatizace

Vaše klimatizace, jen chytřejší
Připojte jakýkoliv model klimatizace (pevný, mobilní atd.) nebo tepelného čerpadla vzduch-vzduch. Naše technologie všesměrového infračerveného paprsku vám nabízí jedinečnou uživatelskou zkušenost. Všechny klimatizace s infračerveným ovladačem, jehož displej zobrazuje všechny parametry, jsou kompatibilní.

Nastavte teplotu, a to i na dálku
Smart Ovládání vám umožňuje snadno převzít kontrolu nad klimatizací nebo čerpadlem vzduch-vzduch odkudkoliv. Upravte teploty a nastavení ze svého smartphonu nebo tabletu pomocí aplikace Home + Control. Vaše děti se domů vrací dříve? Zapněte klimatizaci na dálku ještě před jejich příchodem.

Chlaďte nebo vytápějte, když je to potřeba
Chcete zchladit obývací pokoj mezi 14.00 a 16.00 pouze v létě? Odpovědi na pět otázek Smart Ovládání stačí k tomu, aby připravilo týdenní plán na míru, který bude kopírovat váš životní styl. Nastavte své zařízení v závislosti na části dne a na vaší přítomnosti a zkroťte svůj účet za elektřinu, aniž byste museli omezit své pohodlí.

S funkcí Eco-Assist už neplýtvejte energií
Díky integrované funkci geolokace Smart Ovládání rozpozná, kdy odcházíte a kdy se vracíte: vypněte klimatizaci při odchodu a zase ji zapněte při návratu a rovnou si užívejte správné teploty. Šetřete energií, bez přemýšlení!

Sledujte a analyzujte své pohodlí v interiéru
Pocit pohodlí závisí na teplotě i vlhkosti. Smart Ovládání má integrovaná čidla vlhkosti a teploty, která vám nabízí vám náhled v reálném čase a minulé údaje o pohodlí ve vašem interiéru.

Dokončete instalaci, připojte všechny klimatizace
V každé místnosti s klimatizací nainstalujte jedno Smart Ovládání Klimatizace a celý klimatizační systém ovládejte z jedné aplikace.​ Nastavte různé teploty a a parametry podle místnosti a vaší potřeby během dne. Sledujte vývoj vnitřního klimatu v každé místnosti, která je vybavená klimatizací.

Rychlá a snadná instalace
Smart Ovládání Klimatizace nastavíte během několika minut přímo ze svého mobilu. Připojte ovládání do blízkosti klimatizace a zvolte pro něj ideální umístění: připevněné ke zdi nebo položené na kusu nábytku.

Seznamte se s naší aplikací
Vytvořte si systém dle vlastních potřeb: mějte přístup ke všem zařízením řady Netatmo Comfort a jejich funkcím prostřednictvím aplikace Home + Control, bez předplatného či dalších poplatků.

Aplikace je dostupná v obchodech App Store / Google Play.

Technické specifikace:
Rozměry: 125x65x20 mm
Hmotnost: 79 g
Teplota (vnitřní): Rozsah měření 0 ° C až 50 ° C (± 0,1 ° C)
Teplota (rozmezí podporované vaší klimatizací): Rozsah měření 15 °C až 40 °C (± 0,5 °C)
Vlhkost (vnitřní): Rozsah měření 0 až 100 % (± 3 %)

Instalace a kompatibilita
Připevňuje se na zeď nebo se odkládá na rovnou plochu.
Kompatibilní se všemi modely klimatizace nebo čerpadel vzduch-vzduch, které jsou vybavené ifračerveným ovladačem s displejem zobrazujícím všechny parametry.

Aplikace
Home + Control, dostupná zdarma.
iOS: k ovládání tohoto příslušenství kompatibilního se systémem HomeKit se doporučuje nejnovější verze operačního systému iOS nebo iPad OS.
Android: doporučuje se aktuální verze operačního systéme Android s přístupem ke Google Play.

Kompatibilní s Hlasoví asistenti Google Home, Amazon Alexa, Apple Home

Parametry připojení
Vyžadovaná konfigurace
Vyžaduje připojení k vysokorychlostnímu internetu. Veřejné přístupové body (hotspoty) nejsou podporovány.

Parametry připojení
Security
Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4 GHz)
Otevřený/WEP/WPA/W-PA2-osobní

Napájení:
Musí být zapojeno do sítě přes dodaný adaptér. Vstupní napájení 100-240V CA - 50/60 HZ 0,5 A - výstupní napájení 5V CC 2 A.

Určeno pouze pro použití v interiéru

Obsah balení
1 Smart Ovládání Klimatizace
1 síťový adaptér micro USB
1 šroub
1 hmoždinka


Návod k obsluze Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller

Stažení PDF návodu k obsluze pro Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC Controller není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Inteligentní ovládání klimatizace Netatmo Smart AC

Záruka 24 měsíců
Partnumber NAC-EC
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ano
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Komunikační technologie Wi-Fi
Typ zařízení ovladač
Funkce (Typ) chytrý spínač
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.5 cm
Výška výrobku 12.5 cm
Hloubka výrobku 2.0 cm
Hmotnost výrobku 0.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.3 cm
Výška balení 7.5 cm
Hloubka balení 12.9 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 84 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, nedokážu odemknout telefon evolveo Easyphone Fm...
Avon Hodinky Kiah ...
Hodinky Timex T2N721...
Dobrý den prosím návod: vlhkomer-teplomer-hodiny-meric-vlhkosti-htc-2/ nebo htc-1 Děkuji ...
Domácí pekárna - Tefal- Pain plaisir. ...
Podrobný návod na bezdotykový teploměr Xiaomi Hoco YQ6 Za vaši odpověd děkuji...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Hisense 43A7003F nejde zapnúť tv aj keď svieti červená kontrolka
Autor: neznámý
Televize Hisense 43A7300F černá
Dobrý deň,mám prosbu ide o to že telke svieti červená kontrolka a zapnem na ovládači zablika ale nezapne. Prosím čo máme urobiť aby išla telka ,skúšali sme všetko možné aj vypnúť aj elektrické zásuvky stále len svieti červená kontrolka. Ďakujem ...
sušička prádla siemens iq300 E-NrmWT46E1K3/30 FD 9109 200355
Autor: Jana
Sušička prádla Siemens iQ300 WT45H201CS bílá
Prosím o návod k této sušičce. Při sušení prádla mi stále rozsvěcuje filter a behalter Děkuji předem za odpověď Jana Nejdek ...
Zamrazeni celeho obsahu mraznicky
Autor: Dana
Mraznička Electrolux EC2233AOW1 bílá
Naplnila jsem mraznicku a chci, aby co nejrychleji byl obsah zmrazen. Mam dobre nastaveny regulator teploty, kdyz tecka na nem je v poloze 7? Z navodu to neni dost jasne, jak mam zamrazovat plny obsakh. Mate mne tam poloha snehove vlocky. Naplnila jsem mraznicku, tecku na regulat...
Vysavač se nabije, ale při spuštění zhasne a nejde.
Autor: Jana
Robotický vysavač Lenovo Robot Vacuum T1s
Vysavač se nabije, ale při spuštění zhasne a nejde....
Televize jvc
Autor: Roman
Televize JVC LT-43VF42L černá
Dobrý den,moje televize JVC se mi pokaždé automaticky zapne ve 3h ráno a vůbec nemůžeme přijít na chybu. V menu jsme vše prohlizeli několikrát a nevíme si rady. Prosím o nějakou radu co nám pomůže ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou