|
Český návod k obsluze Internetový radiopřijímač Lenco DIR-250 černý Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Internetový radiopřijímač Lenco DIR-250 černý
- Zařazení produktu: Internetové radiopříjímače Lenco
- Značka: Lenco
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Lenco Internetové radiopříjímače
|
Návod k obsluze Internetový radiopřijímač Lenco DIR-250 černý obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Lenco a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Lenco návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Lenco výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuInternetové rádio, FM a DAB+ rádia, Bluetooth a Spotify Connect Máte doma starší HiFi sestavu, zmodernizujte ji tunerem Lenco DIR-250BK a budete mít přístup k internetovým rádiím z celého světa. Vyzkoušíte kvalitu nového vysílání DAB+ rádia, které časem nahradí současné FMrádio. Připojíte se i bezdrátově Bluetooth a můžete poslouchat hudbu z vašeho smartphonu. - DAB + rádio
- PLL FM rádio
- internetové rádio pro příjem rozhlasových stanic z celého světa
- připojení Wi-Fi, nebo kabelem LAN RJ45
- Spotify Connect
- Bluetooth 5.0
- barevný TFT LCD displej 3,2" (8,1 cm)
- více jazyčné OSD
- přehrává audio formáty: MP3, WAV, AAC
- konektivita DLNA a UPnP
- konektor 3,5 mm jack pro připojení sluchátek
- výstup: optický, digitál koaxiální, nebo analogový RCA
- vstup: anténní 75 Ohm, připojení k internetu RJ45
- napájení adaptérem ze sítě 230V
OBSAH BALENÍ: dálkové ovládání AC adaptér 2 antény
|
Návod k obsluze Internetový radiopřijímač Lenco DIR-250 černýStažení PDF návodu k obsluze pro Internetový radiopřijímač Lenco DIR-250 černý není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Internetový radiopřijímač Lenco DIR-250 černý| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Internetové rádio | Ano | Tuner Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu">Tuner | Digitální DAB/DAB+ | | Vlnový rozsah | DAB+, FM | | Přehr. média | USB, Vstup AUX | | Přehrávané formáty | MP3, AAC, WAV | | LCD displej | Ano | Hodiny Udává zda popisované zařízení zobrazuje na některém ze svých displejů aktuální čas - Hodiny | Ano | Bluetooth Technologie která umožňuje bezdrátový přenost dat - Bluetooth | Ano | Wi-Fi Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes Wi-Fi. Neudává jestli je Wi-Fi jako volitelné příslušenství.
Díky technologii Wi-Fi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech. Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech - Wi-Fi | Ano | Sluchátkový výstup Výstup na sluchátka se hodí, když se chcete dívat na televizi, ale zvukem byste rušili své okolí. Stačí zapojit sluchátka a zvuk uslyšíte jen vy - Sluchátkový výstup | Ano | Dálkové ovládání v balení Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál. Dálkové ovládání v balení | Ano | | Napájení | Síťové | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 43.0 cm | | Výška výrobku | 7.2 cm | | Hloubka výrobku | 28.7 cm | | Hmotnost výrobku | 1.5 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 51.6 cm | | Výška balení | 13.2 cm | | Hloubka balení | 36.8 cm | | Hmotnost balení | 3.2 kg |
Hodnocení50% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 40 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Nový komentář k Internetový radiopřijímač Lenco DIR-250 černý
| Předmět: Lenco DIR-250 černý dpassword do weboveho rozhrani | | Datum: 11.10.2022 16:47:56 | Autor: Martin | 1- Dobrý den. Prosím vás jaké je jméno a heslo do webového rozhraní?
2- z nějakého důvod mi nejde propojené s mobilem. Ani Spotify ani Airmusic. Zařízení je připojeni kabelem k síti a mobil do wifi v té samé. | | Odpovědět |
| Předmět: LENCO DIR - 250 | | Datum: 06.09.2022 10:33:59 | Autor: František | Dobrý den!
Jak prosím stáhnou aktualizaci software a provést restart.
Díky,pěkný den Kopl. | | Odpovědět |
| Předmět: Porovnání Lenco a Technisat | | Datum: 18.01.2021 20:56:37 | Autor: Svatopluk | | Je lepší Lenco DIR-250BK nebo Technisat Digitradio 143 ? | | Odpovědět |
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Akumulátorová řetězová pilka ONDRAGON OD-9136 návod pouze v polštině. Děkuji... Barello vysa vač... Svářečka MMA TIG lift vdr 330A
Kraft Déle KD1785... hayami ha 1024 aku krovinorez... Suzuki SX4 český 2010... Dobrý den, sháním návod na šicí stroj Brother PX-300.
děkuji Holanová...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Nejde spustit kavovar Autor: neznámý Kávovar Delonghi Autentico Cappuccino 5313232961 Dobry den, prosim o radu, delsi dobu jsem kavovar nepouzivala, ted nejde spustit, ma vodu, ma mleko a na displeji stale blikaji tri ikonky, muzete mi poradit prosim?... nPLFLhbourowvlhGtTdUm Autor: neznámý Mobilní telefon Aligator S6100 vínový lkruaJvYOCglwYedfRw... Dotaz Autor: Pavel Kultivátor Einhell GC-RT 7530 Classic Jaký olej, nebo vazelínou do převodovky elektrického kultivátoru GC-RT 7530 Clasic... Varovné pípání a hlášení Ed Autor: neznámý Mraznička Haier H2F 255WSAA bílá Stejný problém jako předchozí- pípa a hlásí chybu Ed co s tím prosím děkuji za odpověď.
Hezky den... dotaz Autor: neznámý Gramofon Lenco LS-101 černý Jak spárují reproduktory Lenco LS 101 s telefonem. Zkoušel jsem všechno a nic. Že prý mám zapnout gramofon, ale když to udělám automaticky se začne točit talíř jako bych chtěl poslouchat desku, ale ani po zapnutí BT k žádnému spárování s telefonem nedojde ... |
|