|
Český návod k obsluze Internetový radiopřijímač s DAB Technisat DIGITRADIO 143 CD stříbrná Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Internetový radiopřijímač s DAB Technisat DIGITRADIO
- Zařazení produktu: Internetové radiopříjímače Technisat
- Značka: Technisat
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Technisat Internetové radiopříjímače
|
Návod k obsluze Internetový radiopřijímač s DAB Technisat DIGITRADIO obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Technisat a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Technisat návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Technisat výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuPříjem současného analogového FM rádia Příjem nového digitálního DAB+ rádia Příjem internetových rádií z celého světa Přehrávání hudby z CD přehrávačů, Bluetooth, USB zařízení, PC sítě Hi-Fi rozměry 430 mm Přístup k tisícům skladeb přes Spotify connect (účet není součástí dodávky) Ovládání pomocí aplikace TechniSat CONNECT Integrovaný Wi-Fi adaptér pro snadné připojení k internetu DIGITRADIO 143 CD (V3) je třetí generace oblíbené Hi-Fi komponenty, která rozšiřuje možnosti stávajících Hi-Fi systémů o digitální rádio DAB+, internetová rádia, připojení externích zařízení přes Bluetooth a mnoho dalšího. Se šířkou 435 mm do vašeho kvalitního hudebního Hi-Fi systému dokonale zapadne. - TCHDIGIT602WS (0) (Prohlášení o shodě (CE), 116.47 KB)
- Návod_DIGITRADIO_143_CD_CZ (Návod k použití CZ, 614.86 KB)
|
Návod k obsluze Internetový radiopřijímač s DAB Technisat DIGITRADIO 143 CD stříbrná
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 41 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.63 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Internetový radiopřijímač s DAB Technisat DIGITRADIO 143 CD stříbrnáPo dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Internetový radiopřijímač s DAB Technisat DIGITRADIO 143 CD stříbrná
Technické parametry Internetový radiopřijímač s DAB Technisat DIGITRADIO| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Typ rádia | stolní | | Internetové rádio | Ano | Tuner Máme 2 základní typy tuneru. Televizní může být například DVB-T,S,C pro příjem televizního signálu. Rádiový tuner - dekóduje z rádiového signálu signál jedné stanice (modulovaný nejčastěji AM nebo FM) a ten převádí na nízkofrekvenční elektrický signál v akustickém pásmu">Tuner | digitální DAB+ | | Vlnový rozsah | DAB+, FM | | Přehr. média | USB, CD mechanika | | Přehrávané formáty | MP3 | | LCD displej | Ano | Hodiny Udává zda popisované zařízení zobrazuje na některém ze svých displejů aktuální čas - Hodiny | Ano | Budík Udává zda má produkt funkci budíku. Budík | Ano | Bluetooth Hojně využívaná technologie přenosu dat, která umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi dvěma a více zařízeními - Bluetooth | Ano | Wi-Fi Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes Wi-Fi. Neudává jestli je Wi-Fi jako volitelné příslušenství.
Díky technologii Wi-Fi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech. Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech - Wi-Fi | Ano | Sluchátkový výstup Výstup na sluchátka se hodí, když se chcete dívat na televizi, ale zvukem byste rušili své okolí. Stačí zapojit sluchátka a zvuk uslyšíte jen vy - Sluchátkový výstup | ano | Dálkové ovládání v balení Dálkovým ovládáním rozumíme systém, který umožňuje řídit funkce přístroje, bez nutnosti být s ním ve fyzickém kontaktu. Můžeme tak ovládat například televizi z křesla, bez nutnosti vstávat pokaždé když si chceme přepnout kanál. Dálkové ovládání v balení | Ano | | Napájení | síťové | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 43.5 cm | | Výška výrobku | 7.5 cm | | Hloubka výrobku | 29.0 cm | | Hmotnost výrobku | 2.8 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 50.0 cm | | Výška balení | 34.0 cm | | Hloubka balení | 13.0 cm | | Hmotnost balení | 4.0 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 14 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
GPS Helmer LK 716... Bourací kladivo KD1545
... Mio MiVue 955 W 4K... Polaroid iS2132... Robot Aspirádor ES330... Prosím o zaslání návodu na myčku nádobí Beko bPRO 700. Děkuji...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Trouba Mora k5657 Autor: Terezie Kombinovaný sporák Mora K 5657 BW Dobrý den nejde mi nastavit trouba na pečení je zamčena a nejde nijak odemknout prosím o pomoc.dekuji... Vivax Autor: Pavel Televize VIVAX TV-40LE120T2S2SM černá Dobrý den, prosím o radu jak napravit vadu VIVAX TV-40LE120T2S2SM , která jde zapnout jak lokal tak remote ale booting se zastaví na nápisu VIVAX a barevném logu a dále nelze ničím ovládat.
... Vivax Autor: Pavel Televize VIVAX TV-40LE120T2S2SM černá Dobrý den, prosím o radu jak napravit vadu VIVAX TV-40LE120T2S2SM , která jde zapnout jak lokal tak remote ale booting se zastaví na nápisu VIVAX a barevném logu a dále nelze ničím ovládat.
... PRAČKA ZANUSSI ZWQ 61225 WI Autor: Milos Automatická pračka Zanussi Lindo 100 Mám o ročnú pračku PRAČKA ZANUSSI ZWQ 61225 WI
Po napustení vody a začatí prania, z nej vyteká voda
kde je chyba?... PRAČKA ZANUSSI ZWQ 61225 WI Autor: Milos Automatická pračka Zanussi Lindo 100 Mám o ročnú pračku PRAČKA ZANUSSI ZWQ 61225 WI
Po napustení vody a začatí prania, z nej vyteká voda
kde je chyba?... |
|