NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá Obsah českého návodu IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá
 • Zařazení produktu: IP kamery D-Link
 • Značka: D-Link
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis D-Link IP kamery

IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá
Návod k obsluze IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku D-Link a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální D-Link návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku D-Link výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

D-Link DCS-8627LH, bílá


D-Link DCS-8627LH představuje skvělý způsob, jak účinně ochránit váš dům, zahradu či jinou nemovitost. Jedná se totiž o moderní IP kameru, která je přímo určena k využití ve venkovním prostředí. Může se pochlubit stupněm krytí IP65, takže je odolná vůči vodě, prachu i vlhkosti, a dokáže pracovat v teplotách od –25 °C až do +45 °C. Váš majetek i rodinu tak zvládá střežit po celý rok.
Kamera nabízí bezpečnostní záznamy ve skvělé Full HD kvalitě a k tomu ještě přidává integrovaný reflektor (světelný tok 400 lm), který dokáže ve tmě nasvítit monitorovaný prostor až do sedmi metrů. Můžete se tak spolehnout i na barevné noční vidění, takže máte okolí kamery pod dohledem 24 hodin denně. Světlo reflektoru se dá aktivovat ručně (v mobilní aplikaci) nebo automaticky – v takovém případě se spustí při detekci pohybu.

Různé možnosti ukládání záznamů


Videozáznamy z kamery D-Link DCS-8627LH se mohou ukládat na paměťovou microSD kartu nebo také do zabezpečeného cloudu mydlink. A aby toho nebylo málo, přístroj podporuje i protokol ONVIF (Profil S), a tak jej můžete začlenit i do dohledových systémů s nahráváním do NVR, VMS nebo NAS.

Rozpozná člověka od ostatních objektů


Bezpečnostní kamera D-Link DCS-8627LH disponuje přesným detektorem osob, zvuků a pohybu. Díky tomu rozpozná člověka od ostatních pohybujících se objektů, takže vás dokáže včas upozornit na skutečné nebezpečí – v případě neoprávněného vniknutí vám pošle notifikaci na mobil, přičemž se nemusíte obávat planých poplachů (zaviněných např. změnou světlených podmínek).

Upozorní vás na rozbité sklo


Tato IP kamera je jedním z prvních přístrojů svého druhu, který dokáže automaticky rozpoznat rozbití skla. Jakmile se tak stane, dostanete okamžité upozornění a můžete spustit i vestavěnou sirénu (hlasitost 100 dB).

Mikrofon a reproduktor


Protože je tato IP kamera vybavena integrovaným reproduktorem a mikrofonem, umožňuje i obousměrnou komunikaci. Případného narušitele tak můžete vyplašit svým hlasem, nečekané návštěvě zase můžete říct, kdy se vrátíte domů.

Součást chytré domácnosti


Aby se mohla IP kamera D-Link DCS-8627LH stát plnohodnotnou součástí vaší chytré domácnosti, je kompatibilní s ostatními zařízeními mydlink a také s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. 

Klíčové vlastnosti:


 • Venkovní bezpečnostní IP kamera s Full HD rozlišením a odolností vůči vodě, prachu a vlhkosti
 • Reflektor pro barevné noční vidění
 • Různé možnosti ukládání pořízených videozáznamů (microSD karta, cloud, systém ONVIF)
 • Přesná detekce osob, zvuků a pohybu pomocí umělé inteligence
 • Funkce automatického rozpoznání rozbití skla
 • Možnost obousměrné komunikace prostřednictvím vestavěného reproduktoru a mikrofonu
 • Kompatibilita s ostatními zařízeními mydlink a s hlasovými asistenty Amazon Alexa Google Assistant
Posviťte si na vetřelce pomocí umělé inteligence (AI).
Chraňte svůj venkovní prostor ve dne i v noci pomocí kamery s umělou inteligencí, která dokáže odlišit osobu a jiný pohybující se objekt. Dokonce i v úplné tmě zvládne kamera osvětlit pohybující se objekt a nabídne vám barevné noční vidění.

Noční snímaní za každého počasí a světlomet navíc
Po celý rok můžete střežit své venkovní prostory bez ohledu na počasí. Stupeň krytí IP65 ochrání kameru před deštěm, vlhkostí a prachem. Kamera může být vystavena teplotám v rozmezí -25°C až 45°C. Reflektor 400 lumenů svítí jasným světlem, aby odradil každého vetřelce.

Vidí daleko i v úplné tmě
Vychutnejte si nepřetržitou bezpečnost díky 400 lumenovému reflektoru, který svítí až do vzdálenosti 7 metrů. Světlo lze sepnout ručně nebo je automaticky spuštěno při detekci pohybu ve sledovaném prostoru. Barevné noční vidění vám umožní přesně vidět, co se právě děje.

Kamera odliší člověka od ostatních objektů
Chcete-li odlišit osobu od ostatních pohybujících se objektů, zapněte režim detekce osob na základě umělé inteligence a budete dostávat upozornění pouze tehdy, když někdo vstoupí do vašeho domu, namísto falešných upozornění, jako je např. změna světelných podmínek.

Upozorní vás na rozbité sklo a spustí alarm
Jedna z prvních inteligentních domácích kamer na světě s funkcí detekce rozbití skla. Pokud dojde k rozbití skla, budete o tom okamžitě informováni a můžete automaticky spustit sirénu 100 db, abyste vystrašili vetřelce. Výkonný mikrofon a reproduktor vám umožňují hovořit s návštěvníky a varovat před narušiteli.

Nahrávejte na externí úložiště
Snadné nahrávání do systému NVR, VMS nebo NAS kompatibilního s ONVIF pro centralizovaný náhled nebo nepřetržité nahrávání 24/7 s podporou kamery pro ONVIF profil S. Můžete také použít zařízení kompatibilní s ONVIF k ovládání nastavení kamery bez použití aplikace mydlink™. Stručný návod: Jak nastavit ONVIF kompatibilní mydlink kameru s úložištěm Synology NAS

Bezplatné ukládání do zabezpečeného osobního mydlink™ Cloudu nebo na microSD kartu.
Vestavěný slot pro micro SD kartu podporuje až 256 GB paměti pro zaznamenání vašich videí. Zdarma můžete videa nahrávat také do zabezpečeného mydlink ™ Cloudu. Pomocí bezplatné aplikace mydlink ™ snadno vyberte výchozí způsob ukládání.

Nahrávání do osobního cloudu mydlink™
Možnost nahrávání do zabezpečeného osobního cloudu mydlink™ vám usnadní dohled nad vaším domácím či firemním prostředím. Nahrávat můžete zdarma (záznam se uchová max. 24 hodin pro max. 3 kamery) nebo si můžete předplatit některý z našich prémiových balíčků.
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme


Návod pro IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní.


NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%

Návod pro IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní.

Stažení návodu

Návod k obsluze pro IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - IP kamera D-Link DCS-8627LH bíláStáhnout PDF návod - IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá
(PDF file, 1.67 MB)


Technické parametry

IP kamera D-Link DCS-8627LH bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber DCS-8627LH
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Další parametry
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použítí je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.)
Použití
vnější
Napájení Adaptér
Max. rozlišení 1920 x 1080 DPI
Typ záznamu Paměťová karta, Cloudové uložiště
Maximální velikost paměťové karty 256 GB
Zorný úhel 150 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Připojení Bluetooth, Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy iOS, Android
Noční vidění Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ne
IP ochrana IP65
Aplikace v češtine Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Základní sada Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.0 cm
Výška výrobku 8.4 cm
Hloubka výrobku 12.6 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.7 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 23.2 cm
Hmotnost balení 0.7 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 18 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Chytrý náramek Xiaomi Mi6...
zahradní traktor sekačka yard man RE 7125 transmatic...
Dobrý večer, touto cestou sa Vám chcem poďakovať za Vašu maximalnu pomoc a ochotu mi vyhovieť.A tak Vás chcem poprosím o úplný IBAN k posl...
Prosím o návod k použití pro automatickou pračku Indesit Innex BWSA61253. Děkuji....
Mobilní telefon UleFone Armor 11T 5G (ULE000421) černý...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

s62 pro
Autor: Jiří Souček
Mobilní telefon Caterpillar S62 PRO černý
no to je krypl telefon, to v te americe asi zaspali dobu. telefon se sam vypina a nejde zapnout,teda jde ale musi se vzdy strcit do nabijecky a tu ne vzdy mate po ruce,psani zprav nefunguje jak ma obcas si pise co chce a to jsou teda hovadiny..no suma sumarum vyhozenych 15tis kc...
num10629342tetcher
Autor: num10629342tetcher
Žehlička Tefal FV4950E0
mes10629342ngkyt 9OF4sT2 qPcZ ua0jP5o...
jak rozeběhnout exter.disk
Autor: Luděk Dvořák
Externí pevný disk 2,5" Lacie Rugged
Dobrý den, děkuji Vám za informace o exter.disku Lacie Rugged USB-C 1T. Bohužel tam není postup, jak ho na mém notebooku HP 250 G4 rozeběhnout. Vím, že muj notebook nemá USB-C konektor. Mohu použít redukci, případně jakou, aby byla vhodná a pro přenos dat. M...
Dotaz
Autor: Jaroslav Šollar
Mobilní telefon Realme 6i zelený
Dobrý den. Na telefonu realme 6i přestala svítit obrazovka a po chvíli se na ni objevil nápis realme a telefon na nic nereaguje.Ani tlačítkem nejde zapnout ani vypnout prostě nic nefunguje. ...
Dotaz
Autor: Petra Brzobohatá
Mikrosystém Sencor SMC 2100B černá
Dobrý večer,prosím jak se na rádiu Sencor SMC 605,vypne funkce spánku? V návodu sem se nikde nedočetla. Děkuji...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Mobilní telefon Samsung Galaxy A52 256
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-samsung-galaxy-a52-256-gb-modry-65813-cesky-navod.pdf
Detail - Notebook HP 255 G7 stříbrný
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-hp-255-g7-stribrny-48563-cesky-navod.pdf
Detail - Digitální fotoaparát Fujifilm X-E3 XF18-55 mm
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ digitalni-fotoaparat-fujifilm-x-e3-xf18-55-mm-stribrny-62953-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Nokia G20 modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-nokia-g20-modry-71383-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Mobvoi TicWatch Pro 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-mobvoi-ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-79249-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2022