NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá Obsah českého návodu IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá
 • Zařazení produktu: IP kamery EZVIZ
 • Značka: EZVIZ
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis EZVIZ IP kamery

IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá
Návod k obsluze IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku EZVIZ a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální EZVIZ návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku EZVIZ výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

EZVIZ H8C 2MP, bílá


Bezpečnostní IP kamera EZVIZ H8C poskytuje spolehlivou ochranu. Produkt je vybaven funkcí chytré detekce pohybu, díky které automaticky obdržíte upozornění při detekci pohybujících se vozidel nebo jdoucích osob. EZVIZ H8C navíc umožňuje vlastní nastavení konkrétní oblasti detekce, a vy tak můžete označit například parkoviště nebo vchodové dveře, abyste získali upozornění přesně v těchto oblastech. Díky vestavěné umělé inteligenci je kamera schopna minimalizovat falešné poplachy způsobené například poletujícím hmyzem nebo padajícím listím.

Ochranné krytí:


Ochranné krytí IP67 zajišťuje spolehlivý výkon kamery v jakémkoliv počasí bez ohledu na povětrnostní podmínky. Produkt je chráněn proti vlhkosti, stříkajicí vodě i prachu.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Bezpečností IP kamera pro vnější použití ochranným krytím IP67
 • Maximální rozšíření 1920 × 1080 DPI úhlem záběru 104°
 • Funkce nočního vidění
 • Pokročilý detektor pohybu včetně 360stupňové flexibilitě
 • Nahrávání na cloudové úložiště nebo na paměťové karty
 • Kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa a Google Home
 • Vestavěný mikrofon
 • Mobilní aplikace v českém jazyce

Inteligentní a spolehlivá ochrana vašeho domova.
 

Rozlišení 2MP


Kamera poskytuje vysoké rozlišení 2MP s úhlem vidění 360°, které umožňuje vykreslovat velmi čisté a živé snímky s vysokým rozlišením. Produkt dokáže detailně zachytit návštěvníky i přes ostré osvícení sluncem a je schopen se otáčet a naklánět tak, aby zachytil všechny informace.
 


 


Noční vidění


EZVIZ H8C je vybaven praktickým nočním viděním, díky kterému lze přepínat z černobílého režimu na plně barevný režim podle vašich potřeb
 


 


Velké úložiště


Kamera umožňuje uživatelům ukládat videa na paměťové karty nebo na cloudová úložiště. Využít můžete paměťové karty microSD s maximální kapacitou až 512 GB nebo cloudové úložiště předplacenou službou EZVIZ CloudPlayVýhodou cloudového úložiště je neomezená kapacita pro ukládání videí a zároveň poskytuje dostupnost kdykoli a odkudkoli prostřednictvím internetu.
 


 


Obousměrná komunikace


Snadné přivítání umožňuje moderní funkce obousměrné komunikace nebo automatické přehrávání předem nahraných hlasových zpráv. Pomocí vašeho mobilního telefonu můžete jednoduše komunikovat s osobami, které stojí před kamerou, nebo využít automatické přehrávání hlasového záznamu při detekci osob.
 


 


Moderní ovládání


Aplikace kamerového systému je pro uživatele dostupná v češtině a je kompatibilní s operačními systémy Android nebo iOS. Produkt lze jednoduše ovládat pomocí hlasových asistentů Google Home a Amazon Alexa.
 H8c
Kamera Wi-Fi s funkcí otáčení a naklánění

360stupňová ochrana, která je jednoduše chytrá
Kamera H8c, která zdědila základní technologie z oceňované řady venkovních kamer EZVIZ s funkcí otáčení a naklánění, obsahuje spoustu chytrých funkcí v kompaktní jednotce pro jednoduchou inteligentní ochranu domu. Tato důvěryhodná a dostupná kamera je spolehlivá za každého počasí a funguje stabilně na internetových platformách pro domácnosti.

Jasné 360stupňové vidění znamená, že budete vidět vše (žádné šedé zóny)
Nemá vaše současná bezpečnostní kamera dostatečně široký obraz? Váháte, zda investovat do bezpečnostního systému s více kamerami? Motorizovaná kamera H8c redukuje při sledování mrtvé úhly, takže uvidíte každý důležitý roh. Vykresluje ostrý obraz i v rozlišení 1080p. S jedinou cenově dostupnou kamerou H8c můžete být informováni jak o širších souvislostech, tak o drobných detailech.

Zjistěte a sledujte klíčové momenty
Kamera H8c rozlišuje osoby od domácích zvířat nebo bezvýznamných pohybujících se objektů. Při detekci lidské aktivity se kamera zaměří na cíl a automaticky se otočí tak, aby sledovala pohyb. Vaší pozornosti jen tak něco neunikne.

Poslouchejte a mluvte s návštěvníky, jako kdybyste byli na místě
S kamerou H8c můžete jednoduše použít svůj chytrý telefon, abyste slyšeli a mluvili s doručovatelem, přivítali hosty nebo požádali cizí lidi, aby opustili váš pozemek, i když nejste doma.

Působivé noční vidění s velkým dosahem
Kamera H8c zajišťuje, že nikdo nevyužije roušky tmy k proniknutí. Pomáhá vám vidět dostatečně daleko, abyste věděli, co se děje kolem vašeho domu.

Elegantní provedení se spolehlivým připojením Wi-Fi
Kameru H8c s kompaktním provedením lze umístit pod okap nebo na vnější zeď. Je vybavena dvěma vysoce výkonnými vestavěnými anténami, které zajišťují stabilní a pevné připojení kamery.

Robustní a odolná pro každodenní použití
Společnost EZVIZ navrhla kameru H8c tak, aby poskytovala jednoduchou, dlouhotrvající a bezstarostnou ochranu každé rodině. Její kryt odolný proti povětrnostním vlivům vydrží i v nepříznivém počasí.

Extra velké a bezpečné možnosti úložiště, kterým můžete důvěřovat
Nahraná videa lze uložit na místní kartu microSD s kapacitou až 512 GB nebo si lze předplatit službu EZVIZ CloudPlay a získat zcela šifrované cloudové úložiště.


Návod k obsluze IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 16 stránek, formát PDF, velikost souboru 5.33 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá

Technické parametry

IP kamera EZVIZ H8C 2MP bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber CS-H8c-R100-1K2WKFL
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ne
Další parametry
Typ bezpečnostní IP kamera
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující, v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použití je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.).
Použití
vnější
Napájení
Způsob, jakým dodáte zařízení potřebnou energii - Napájení
adaptér
Max. rozlišení
Max. rozlišení udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Max. rozlišení
1920 × 1080 DPI
Typ záznamu paměťová karta, cloudové úložiště
Maximální velikost paměťové karty
Udává max. velikost paměťové karty, kterou je možné do telefonu vložit - Maximální velikost paměťové karty
512 GB
Zorný úhel 104 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
Wi-Fi, LAN
Kompatibilní operační systémy
Systémy, které s daným zařízením nejlépe komunikují a jsou plně funkční - Kompatibilní operační systémy
iOS, Android
Noční vidění
Noční vidění udává schopnost zařízení zachytit obraz ve tmě nebo při nízkém osvětlení - Noční vidění
Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ano
IP ochrana
1. číslice udává stupeň ochrany před nebezpečným dotykem a vniknutím cizích těles a prachu:IP0X – bez ochrany
IP1X – od ⌀ 5 cm (např. dlaň)
IP2X – od ⌀ 1,25 cm (např. prst)
IP3X – od ⌀ 0,25 cm (např. nástroj)
IP4X – od ⌀ 0,1 cm (např. drát)
IP5X – částečně prach a jakékoli tělesa
IP6X – úplně prach a jakékoli tělesa2. číslice udává stupeň ochrany před vniknutím vody:IPX0 – bez ochrany
IPX1 – kapky vody dopadající svisle
IPX2 – kapky vody dopadající do 15°
IPX3 - kapky vody dopadající do 60°
IPX4 - stříkající voda
IPX5 - tryskající voda
IPX6 - intenzivně tryskající voda
IPX7 - dočasné ponoření do vody
IPX8 - trvalé ponoření do vody
IPX9 - vyšší tlak a teplá voda
">IP ochrana
IP67
Aplikace v češtině Ano
Smart IP kamera Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.0 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 15.0 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.6 cm
Výška balení 14.5 cm
Hloubka balení 19.7 cm
Hmotnost balení 0.8 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 02 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den, mužeme poprosit o návod pro notebook LENOVO V1S-ADA. Děkujeme ...
Prosím o navod v CZ jazyce pro Tamron AF 100-400 mm F/4,5-6,3 Di VC USD pro Nikon F...
TV Finlux 40FFG5660...
Singer 9803 C prosím o návod ...
Návod k obsluze pro přenosný digitální přehrávač Shanling M6 (21) 64GB ...
Singer M3505 návod k použití v cestine....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Návod - manuál v slovenčina alebo češtine na EPSON V850 PRO
Autor: Cyril
Skener Epson Perfection V850 Pro
Mám záujem o manuál na EPSON Perfection V850PRO v slovenčine alebo češtine....
Návod
Autor: Gabriela
Indukční varná deska Bosch PIE645FB1E černá
Dobrý den, prosím o zaslání návodu na varnou desku - PIE 645 FB1E. Děkuji Hofmanová...
Nastavení chlazení
Autor: Vlasta
Chladnička s mrazničkou Liebherr CNel 4313
Dobrý den, obracím se na vás s prosbou, nějakým způsobem naskočila teplota v lednici 18st. na místo 4st. když teplotu na displeji snížíme na 4st. , tak to začne problikávat a za chvilku naskočí opět 18 nevím čím to potvrdit, aby zůstala nastavená nová te...
Aku pila GKC1825L20
Autor: Vlk
Řetězová pila Black-Decker GKC1825L20
Prosím o radu.Pila poprvé použita,nemaže řetěz.Děkuji....
Návod k obsluze Lenco PDR-020-BK
Autor: Jiří
Lenco MCW-020BK
Zdravím,kdy bude k dipozici návod k použití Lenco PDR-020BK.Píšete,že zatím soubor není.děkuji...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou