NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
IP kamera EZVIZ HB8 2K

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze IP kamera EZVIZ HB8 2K

Pro zvětšení klikněte na obrázek
IP kamera EZVIZ HB8 2K Obsah českého návodu IP kamera EZVIZ HB8 2K
  • Zařazení produktu: IP kamery EZVIZ
  • Značka: EZVIZ
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Návod k obsluze
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis EZVIZ IP kamery

IP kamera EZVIZ HB8 2K IP kamera EZVIZ HB8 2K IP kamera EZVIZ HB8 2K IP kamera EZVIZ HB8 2K IP kamera EZVIZ HB8 2K IP kamera EZVIZ HB8 2K
Návod k obsluze IP kamera EZVIZ HB8 2K obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku EZVIZ a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální EZVIZ návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku EZVIZ výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Žádné provázky, žádná oblast bez povšimnutí
Seznamte se s první bateriově napájenou bezpečnostní kamerou Pan & Tilt společnosti EZVIZ, HB8. Je to opravdu unikát! HB8 2K⁺ zachycuje detaily ze všech směrů a dokáže „vidět“ v 360 stupních s neuvěřitelně ostrým rozlišením a poskytuje bezplatné úložiště v zařízení pro automatické nahrávání aktivity v okolí. Se svou ultra dlouhou výdrží baterie 210 dní představuje HB8 revoluci ve složité instalaci venkovní kamery a zároveň má stejný výkon jako její kabelový ekvivalent. A s volitelným solárním napájením je HB8 ještě lepší.

Je snadné to uvést v akci
HB8 2K⁺ má možná největší kapacitu baterie mezi venkovními pan & tilt bezpečnostními kamerami na trhu. A tam, kde jsou jiné kamery omezeny umístěním zásuvky nebo délkou propojovacího vodiče, nabízí bezdrátový HB8 neomezené možnosti. Nastavte si jej, kam chcete – kdekoli, kde bude mít nejlepší výhled.

Zůstaňte nabití zelenou energií
Nechce se vám lézt po žebříku a dobíjet fotoaparát? Máte obavy z rychlé ztráty energie kvůli častému zjišťování aktivity?

Připojte svou kameru ke kompatibilnímu solárnímu panelu EZVIZ pro stálé napájení a zapomeňte jednou provždy na jakékoli starosti s vybitou baterií.

Oko pro všestrannou ochranu ve 2K⁺
Pan-and-tilt design fotoaparátu a rozlišení 2K⁺ spolupracují, aby vám poskytly úplný obraz s úžasnými detaily. Tyto skvělé funkce vám pomohou sledovat velké otevřené plochy s minimálním úsilím.

Chytřejší detekce s automatickým sledováním
Když je kamera v akci, je pro nikoho těžké zůstat bez povšimnutí. Díky integraci PIR senzoru a algoritmu detekce tvaru osoby je HB8 2K⁺ dostatečně chytrý, aby vás upozornil na pohybující se lidi spíše než na triviální objekty. A co je lepší, zamkne se na detekovanou osobu a může sledovat celý proces aktivity.

Díky bezplatnému úložišti videa nezmeškáte žádný okamžik
Než fotoaparát začne ukládat důležité okamžiky, nemusíte platit za paměťové karty nebo předplatné. HB8 2K⁺ je osazena velkou 32 GB úložnou kapacitou eMMC.

Aktivní strážce vašeho domova
Funkce aktivní obrany fotoaparátu poskytuje další vrstvu ochrany. Při detekci pohybující se osoby kamera spustí hlasitou sirénu a zabliká dvěma reflektory⁵ pro okamžité odstrašení na místě.

Živé noční vidění
Díky dvěma vestavěným reflektorům dokáže kamera vykreslit živé barvy i v temné tmě. To vám umožní vidět důležité detaily, které by jinak byly ztraceny.

Elegantní a odolný design
Díky svému elegantnímu designu se HB8 2K⁺ skvěle hodí do každé domácnosti. Je také odolný vůči povětrnostním vlivům, aby poskytoval dlouhodobý výkon.

Pozdrav může být tak snadný
Užijte si obousměrnou komunikaci pouhým použitím telefonu. Nebo předem nahrajte konkrétní hlasové zprávy, které se automaticky přehrají, když jsou na kameře detekováni lidé.

Chytrá integrace, ovládání handsfree
Snadno spravujte svůj HB8 2K⁺ prostřednictvím aplikace EZVIZ. A co je lepší, můžete hlasem aktivovat živé sledování pomocí „Hey Google“ nebo „Alexa“ a zkontrolovat, co se děje na větší obrazovce.

Šetří peníze za úložiště a šířku pásma
Kamera je vybavena pokročilou technologií komprese videa H.265, která dosahuje lepší kvality videa s pouze poloviční šířkou pásma a polovičním úložným prostorem požadovaným předchozím standardem komprese videa H.264⁶.

Chráníme vaše data a soukromí
Ochrana vašich dat a soukromí je naší nejvyšší prioritou. Přenos dat mezi kamerou a cloudem EZVIZ je šifrován od začátku do konce. Klíče k dešifrování dat máte pouze vy.
  • HB8_User Manual_CZ_V1.0.0 (Návod k použití CZ, 6.66 MB)


Návod k obsluze IP kamera EZVIZ HB8 2K

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 14 stránek, formát PDF, velikost souboru 6.99 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze IP kamera EZVIZ HB8 2K

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze IP kamera EZVIZ HB8 2K

Technické parametry

IP kamera EZVIZ HB8 2K

Záruka 24 měsíců
Partnumber CS-HB8 (4MP)
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Reaguje na hlasové povely a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je označení pro systém, jež umožňuje sjednocení všech zařízení chytré domácnosti do jedné aplikace. Výsledkem je pak jednoduchá obsluha. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta. Můžete se s ním setkat v mobilních telefonech, televizích nebo třeba soundbarech. Dostupnost asistentů se odvíjí od podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Tuya
Tuya je platforma, která posouvá smart home o další krok kupředu. Byla navržena, aby poskytla efektivní řízení jednotlivých chytrých zařízení, což v sobě zahrnuje i monitoring aktuální spotřeby, plnou automatizaci, zajištění bezpečného uložiště a mnoho dalšího. Tuya se zároveň stále vyvíjí a rozšiřuje své působení - Tuya
Ne
Další parametry
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použítí je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.)
Použití
vnější
Napájení bateriové, solární
Max. rozlišení 2560 × 1440 DPI
Typ záznamu interní paměť, cloudové úložiště
Zorný úhel 100 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Připojení Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy iOS, Android
Noční vidění Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ano
IP ochrana IP65
Aplikace v češtině Ano
Funkce (Typ) kamera
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.0 cm
Výška výrobku 27.0 cm
Hloubka výrobku 19.0 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 25.0 cm
Výška balení 23.5 cm
Hloubka balení 24.0 cm
Hmotnost balení 2.5 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 17 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Mixážní pult profesionální TEYUN 8 . Viz.: ALIexpress ...
Dobrý den, potřebuji český návod na Delongi Magnifica esam2900. S pozdravem Ivana Mašíková ...
DAEWOO KOC 8HBFMR ...
Dobry deň, prosím Vás pekne našiel by sa pre nas navod na klávesnicu Canyon Gaming Hazard. Ďakujem...
manuál pro tiskárnu LaserJet 1100A v češtině...
MeteorologickastaniceGreenBlueGB540.cesky návod....

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Kávovar věstavěný bosh CTES 33
Autor: Karel Radomil
Espresso Bosch CTL636ES6 nerez
Kávor nespustí program mletí kávy nějaká rada nebo volat rovnou servis...
COMPASS Charger PROFI microprocessor 6 /12V PB/ GEL/AGM
Autor: Jiří Velísek
Nabíječka autobaterií Compass PROFI
Dobrý den, Můžete prosím zkontrolovat a provést údržbu nabíječky vaší výroby COMPASS Charger PROFI microprocessor 6 / 12V PB/ GEL/ AGM ? - Poslal jsem dotaz na email info@compass.cz, ale tam zřejmě nevědí, netuší ... nepřišla žádná odpověď. Díky ...
Robotický vysavač
Autor: Barbora Kratochvílová
Vysavač robotický Evolveo RoboTrex ROB RTX-H6
Dobrý den, už jsem se ptala ale nedostala jsem odpověď. Vysavač H6 se nabil a od té doby nedělá nic. Nezapne se úklid ani ovladačem ani na vysavači. Svítí zelená. Prosím o odpověď. Děkuji Barbora Kratochvílová ...
zrušení zámku
Autor: Ondrušová Zdenka
Mobilní telefon vivo Y21s - Midday
Při nastavení Peněženky jsem si nastavila zámek displeje, nyní bych chtěla zámek zrušit, ale nenabízí mi to zrušení, jen změnu tapety atd. Již jsem v nastavení prošla vše možné, asi někde to přehlížím, tak se obracím o radu na vás. Mám VIVO V2110, nik...
Nabíjení
Autor: Věra Hevkánová
Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20
Dobrý den, vysavač jsem dostala k Vánocům před dvěma lety, záruka vypršela 27.11. Nebyla příležitost ho zapnout, a nyní je to možné. Dle návodu jsme zapojili nabíječku, vysavač tři vteřiny zapnuli a položili na nabíječku. Chvíli blikalo červeně a potom z...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou