NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
IP kamera Reolink RLC-842A

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze IP kamera Reolink RLC-842A

Pro zvětšení klikněte na obrázek
IP kamera Reolink RLC-842A Obsah českého návodu IP kamera Reolink RLC-842A
 • Zařazení produktu: IP kamery Reolink
 • Značka: Reolink
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Reolink IP kamery

IP kamera Reolink RLC-842A IP kamera Reolink RLC-842A IP kamera Reolink RLC-842A IP kamera Reolink RLC-842A IP kamera Reolink RLC-842A IP kamera Reolink RLC-842A IP kamera Reolink RLC-842A
Návod k obsluze IP kamera Reolink RLC-842A obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Reolink a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Reolink návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Reolink výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Reolink RLC-842A, bílá


Chraňte, co je vám nejdražší, s odolnou IP kamerou Reolink RLC-842A, s níž se už nikdy nebudete muset bát o bezpečnost v okolí vašeho domu, chaty, kanceláře či garáže. Je určena do vnějších i vnitřních prostor a zaujme kvalitním obrazem v kvalitě 4K při 25 fps. Zorný úhel 96° poskytne výhled na širší část prostranství a rovněž pomůže efektivně redukovat slepá místa, která byste jinak jen obtížně mohli sledovat, k čemuž ještě přispěje motorizovaná varifokální čočka.
Kamera je navíc odolná proti vodě v souladu se standardem IP66, takže se vypořádá i s náročnějšími povětrnostními podmínkami, včetně silného deště či dokonce mrazu.

Uvidí i v naprosté tmě


Díky výkonnému infračervenému LED přísvitu se 24 žárovkami si tato kamera umí snímanou scénu dostatečným způsobem nasvítit i v naprosté tmě. Její noční režim zajišťuje skvělou viditelnost až na vzdálenost 30 metrů. Vy tak můžete pozorovat okolí sledovaného prostoru za všech okolností a v jakékoliv denní či noční době. 


Klíčové vlastnosti:


 • Snímač CMOS o velikosti 1/2,8"
 • Nahrávání videa v rozlišení 4K s podporou kodeku H.265
 • Mobilní aplikace kompatibilní s OS Android a iOS
 • Odolnost proti vodě v souladu se standardem IP66
 • Možnost přiblížení obrazu pomocí 5násobného optického zoomu
 • Rozpoznání pohybu osob a automobilů pomocí umělé inteligence
 • Připojení pomocí portu Ethernet
 • Noční režim se 24 IR LED a viditelností na až 30 m

 
Odolná IP kamera typu turret, díky které budete mít neustálý přehled, co se děje v okolí vašeho domu, garáže či kanceláře. Se špičkovou kvalitou 4K videa, nočním režimem s viditelností na až 30 metrů a odolností proti vodě standardu IP66.

Inteligentní detekce se zaměří na to důležité


Díky vysoce přesné technologii zpracování obrazu kamera rychle rozpozná přítomnost lidí či vozidel na záznamu a ihned pošle notifikaci na váš smartphone, takže budete moci zkontrolovat, zda-li se ve sledovaném prostoru skutečně něco děje, nebo šlo o planý poplach. 


5násobný optický zoom vás přiblíží k nahrávanému obsahu


Kamera RLC-842A díky přítomnosti motorizované varifokální čočky nabízí úhel záběru v rozmezí 27–96 stupňů. Navíc si budete moci záběr pořádně přiblížit s pomocí 5násobného optického zoomu a vidět i ty nejmenší obrazové detaily. 


4K obraz s podporou kodeku H.265 pro dokonalou kvalitu a velikost souborů


O kvalitní nahrávání se v případě této kamery stará snímač typu CMOS o velikosti 1/2,8" s rozlišením 3840 × 2160 pixelů (4K), abyste se vždy mohli spolehnout na obraz, kde vám neunikne ani ten nejmenší detail. Záznamy jsou přitom natáčeny rychlostí 25 snímků za vteřinu s efektivním kódováním H.265, díky čemuž ušetříte až 50 % místa na úložišti při totožné kvalitě záznamu. 


Noční hlídač, který nikdy nespí


 RLC-842A bude vaše nejbližší i majetek strážit ve dne v noci. Tato 4K kamera je vybavena 24 infračervenými LED, jež fungují jako přísvit v případě slabého okolního světla a umožní vám vidět na vzdálenost až na 30 metrů.

 
 


Funkce Time Lapse sleduje, jak plyne čas


Zachycení dlouhotrvajících událostí, jako jsou západ slunce nebo rozvití květů rostlin, je obtížné, ale zároveň velmi uspokojivé poté sledovat. S pomocí této kamery a funkce Time Lapse můžete kontinuálně nahrávat jedinou scénu a zachytit úžasné každodenní procesy, které se zkomprimují do pár minut trvajícího videa. 


Několik možností uložení záznamu


Nahrávané video můžete uložit na paměťové karty typu SD, úložiště NVR systémů či jej nahrávat pohodlně do FTP či cloudových úložišť. Jen pro představu – na SD kartu o kapacitě 256 GB se snadno vejde až 97,1 hodin záznamu, takže pokud budete chtít odjet na víkend a mít záznam, co se v jeho průběhu dělo v okolí vaší nemovitosti, není nic jednoduššího, než to svěřit kameře Reolink RLC-842A. A pro všechny, kdo mají zájem o delší nahrávání nebo potřebují spravovat několik kamer najednou, je připravena možnost připojit kameru ke kompatibilnímu systému Reolink NVR nebo jiným systémům správy bezpečnostních kamer. 


Maximálně snadná a cenově efektivní instalace


S využitím technologie Power over Ethernet (PoE) je tato IP kamera schopná přenášet video a nabíjet se pomocí jediného síťového kabelu. To vám umožní rychlou a maximálně čistou instalaci kamery, kde nehrozí, že vám v prostoru umístění vznikne klubko nevzhledných drátů a konektorů. 


S vandaly udělá krátký proces


Se standardem odolnosti IK10 nebude mít žádný vandal šanci. Kamera dokáže díky pevnému vnějšímu šasi i sklu snadno vzdorovat vnějšímu poškození – ať už půjde třeba o náhodně hozený míč nebo i kámen, či v případech, kdy ji bude z jakéhokoliv důvodu chtít vyřadit z provozu nezvaný návštěvník. 


Špatné počasí? Přeci není z cukru!


Kamera byla plně certifikována pro venkovní i vnitřní použití, takže se nebudete muset strachovat, jestli si poradí s rozličnými podmínkami. Ultra odolné šasi umožní zařízení snadno si poradit se závlahovými tryskami, intenzivními teplotami, vlhkostí a dokonce mrazem. To vše podloženo certifikací odolnosti proti vodě stupně IP66. 


Snadná správa a ovládání na dálku


Přístup ke kameře pochopitelně budete moci mít i ze svého mobilního telefonu. Jednoduše si stáhněte aplikaci  Reolink pro zařízení s operačním systémem Android či iOS a získávejte notifikace o podezřelých událostech, podívejte se na živý přenos v reálném čase odkudkoliv na světě nebo se perfektně zorientujte v již pořízených nahrávkách. Dokonce si budete moci nastavit, jaká místa kamera zabírat nemá, takže se jim během pohybu inteligentně vyhne. Navíc budete moci využít služeb hlasových asistentů Google Assistant či Amazon Alexa a ovládat kameru pouze pomocí svého hlasu.Obsah balení:


 • 1× kamera RLC-842A
 • 1× voděodolný kryt
 • 1× 1m síťový kabel
 • 1× rychlý návod k obsluze
 • 1× balení se šroubky
 • 1× instalační podložka
 • 1× informativní nálepka
RLC-842A
4K IK10 odolná kamera s umělou inteligencí

 • Rozpoznání automobilu a postavy od ostatních předmětů
 • Rozlišení 3840X2160 (8.0 Megapixels)
 • 5 x optický zoom
 • IK10 certifikace proti poškození
 • Napájení přes Ethernet
 • IP66 vodotěsná
 • Nahrává zvuk

8 megapixelů
RLC-842A má rozlišení pixelů 3840 x 2160.
S touto úžasnou kamerou máte šanci vidět každý detail.

Umělá inteligence
RLC-842A je kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat lidi a vozidla od jiných objektů. Dostávejte upozornění pouze, když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od pavouků nebo kymácejících se stromů jsou minulostí

Neuvěřitelné noční vidění – až 30 metrů
24ks infračervených LED diod umožňují super noční vidění na velké vzdálenosti – až 30 metrů za zhoršených světelných podmínek, kdy normální bezpečnostní systémy nefungují.

Působivý pětinásobný optický zoom
Objektiv s pětinásobným optickým zoomem umožňuje široký pozorovací úhel (27 ° ~ 96 °). To vám umožní přiblížit a zobrazit podrobněji také vzdálené objekty, aniž byste se k nim přiblížili, nebo oddálením získáte širší a větší zobrazení.

Detekce pohybu – nejchytřejší způsob, jaký kdy byl pro výstrahy vynalezen
Kdykoli je zjištěno nebezpečí, kamera RLC-842A vás okamžitě upozorní. Přehrajte si pohybové klipy na micro SD kartě nebo v REOLINK aplikaci.

E-mail
Budou vám zaslány 30sekundové videoklipy nebo fotografie

Aplikace
Zasílání oznámení na mobilní zařízení

Micro SD karta
Podpora 256 GB micro SD karty pro ukládání pohybových událostí

Vzdálený přístup nikdy nebyl tak snadný
Ať už jste kdekoli, můžete využít vzdálený přístup k síťové kameře RLC-842A k přehledu o vašem domově, či podnikání, a to díky živému streamování těmito způsoby
1.bezplatná aplikace Reolink na mobilním zařízení
2.bezplatná aplikace Reolink Client v počítači nebo webové prohlížeče (IE , Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox atd.).

Jednodušší a snadnější způsob instalace
Funkce Power over Ethernet (PoE) pomáhá přenášet videa a napájení pomocí jediného síťového kabelu. Ve srovnání s tradičními bezpečnostními kamerami, které nejsou standardem PoE, kamera RLC-842A snižuje počet vodičů a má větší flexibilitu při instalaci, což vyhovuje nadšencům a kutilům.

Vodotěsný design pro vynikající venkovní dohled
Tělo a pouzdro ze slitiny hliníku činí z IP kamery RLC-842A certifikovanou kameru IP 66. Venkovní sledovací kamera RLC-842A tak funguje perfektně venku i za drsných povětrnostních podmínek.

Pracujte s Reolink NVR pro spolehlivé nahrávání 24/7
Pokud máte více IP kamer nebo chcete nahrávat 24/7, je vaše nejlepší volba Reolink NVR jednotka. NVR pracuje perfektně a efektivně s kamerami pro nepřetržité monitorování a nahrávání.

Bezplatná aktualizace firmwaru – snadná, rychlá a flexibilní
Získat aktualizaci Reolink firmwaru pro bezpečnostní kamery IP je velmi snadné – stáhněte si firmware na stránce s firmwarem a aktualizujte firmware v klientském softwaru. Vše je zdarma! Další informace

Proces vydání a aktualizace firmwaru je také flexibilní a rychlý.


Návod k obsluze IP kamera Reolink RLC-842A

Stažení PDF návodu k obsluze pro IP kamera Reolink RLC-842A není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

IP kamera Reolink RLC-842A

Záruka 24 měsíců
Partnumber RLC-842A
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Virtuální asistentka s umělou inteligencí, která reaguje na vaše hlasové povely a tak ovládá např. chytré spotřebiče - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Jednotný systém, který vám třeba pomocí hlasových příkazů umožní ovládat chytrá zařízení v domácnosti - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Virtuální asistent, který naslouchá vašim hlasovým povelům a tak ovládá přístroje a spotřebiče ve vaší domácnosti - Google Home
Ano
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použítí je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.)
Použití
vnitřní, vnější
Napájení PoE
Max. rozlišení 3840 × 2160 DPI
Typ záznamu paměťová karta
Maximální velikost paměťové karty 256 GB
Zorný úhel 96 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Připojení Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy iOS, Android, Windows
Noční vidění Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ano
IP ochrana
Stupeň ochrany proti prachu a stříkající vodě - IP ochrana
IP66
Aplikace v češtině Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Základní sada Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 10.0 cm
Hloubka výrobku 13.5 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 18.5 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 15.2 cm
Hmotnost balení 1.0 kg

Hodnocení

40% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 2 z 5

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k IP kamera Reolink RLC-842A

Předmět: Vypnuti kamery Nový komentář
Datum: 03.02.2023 20:51:50Autor: neznámý
Dobry dwn. Jak mohu kamwru vypnout napriklad na vikend. Dekuji Iva S.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Střešní nosič,příčníky Octavia 3 hatchback originál ŠKODA. Děkuji....
Pouliční osvětlení shark light ly3...
Poloprofesionální meteostanice viking 02047...
Samsung Galaxy A13 3GB/32GB...
Šicí stroj TOYOTA SLR4D...
Dobrý den, hledám návod na parní čistič SharkSC630SL. Děkuji, Haváčková...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: neznámý
Televize Sony XR-55A83J černá
Dobrý den. Mám dotaz ohledně připojení TV k domácímu kinu. Rád bych využil TV jako centrální reproduktor. Na TV mám zdířku S-CENTER SPEAKER IN, nicméně na domácím kinu též od Sony mi chybí zdířka S-CENTER SPEAKER OUT. Můžete pomoci jak TV připojit jak...
Vypnuti kamery
Autor: neznámý
IP kamera Reolink RLC-842A
Dobry dwn. Jak mohu kamwru vypnout napriklad na vikend. Dekuji Iva S....
Dotaz
Autor: Markéta
Meteorologická stanice Hyundai WS 2331 stříbrná
Dobrý den objednala jsem si tuto meteostanici, protože se mi líbila u našich,ale vůbec nevím jestli v rohu musí být stále k vidění signál nebo občas zmizí.,nebo není delší dobu vidět.Venkovni i vnitřní teplota tam je ale jen ten signál, jestli je to v pořád...
Microwear Watch 7
Autor: neznámý
Chytré hodinky SMART WATCH series 7
Prosím,prečo nemám v ponuke slovenský jazyk? Ďakujem za odpoveď ...
televizor sony xr-65x93j
Autor: neznámý
Televize Sony XR-65X93J černá
kostickuje vice na na hd.pripojen na kabel vodafone.na hd kanaly se neda divat.zarizeni je v zaruce.hezky den a dekuji.petr ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou