NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
IP kamera Solight 1D76 bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze IP kamera Solight 1D76 bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
IP kamera Solight 1D76 bílá Obsah českého návodu IP kamera Solight 1D76 bílá
 • Zařazení produktu: IP kamery Solight
 • Značka: Solight
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Solight IP kamery

IP kamera Solight 1D76 bílá IP kamera Solight 1D76 bílá IP kamera Solight 1D76 bílá
Návod k obsluze IP kamera Solight 1D76 bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Solight a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Solight návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Solight výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Solight 1D76, bílá


Toužíte-li mít dokonalý přehled o všem, co se odehrává v okolí vaší domácnosti, na nic nečekejte a zainvestujte do venkovní IP kamery Solight 1D76. Již na první pohled vás zaujme elegantní provedení s motorizovaným podstavcem – kamerou tak budete moci hravě otáčet v horizontálním/vertikálním směru, a to i prostřednictvím jednoduchých gest. S instalací si poradí opravdu každý. Zařízení stačí umístit na libovolný stůl/zeď, zapojit do elektrické sítě pomocí adaptéru a nastavit skrze chytrou aplikaci Tuya Smart/Smart Life ve vašem tabletu či mobilním telefonu – kamera komunikuje přes Wi-Fi síť a je plně kompatibilní s mobilními zařízeními, které disponují operačním systémem iOS 8 (a novější) nebo Android 4.1 (a novější). Samotná aplikace je vhodná také pro sledování živého vysílání nebo již natočených záznamů.

Úctyhodná kvalita záznamu


Kamera je vybavena kvalitním snímačem CMOS, takže dovede fotografovat s rozlišením 2 Mpx a pořizovat videozáznamy ve Full HD kvalitě (se snímkovou frekvencí 22 fps) – veškeré kamerou zaznamenané osoby či objekty budou vykresleny do nejmenšího detailu. Obrovskou výhodou je také 95° zorný úhel, díky němuž záběry pokryjí značnou část vašeho pozemku, a podpora hlasových asistentů Google Home a Amazon Alexa.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Full HD rozlišení videozáznamu pro detailně vykreslené záběry okolí vašeho domu
 • Schopnost pořizovat záběry za šera i v noci zásluhou 8 LED diod
 • Chytrá aplikace Tuya Smart/Smart Life pro pohodlné ovládání kamery i sledování pořízených záběrů
 • O horizontální a vertikální pohyblivost kamery se postará motorizovaný podstavec
 • Podpora asistentů Google Home a Amazon Alexa pro ovládání kamery za pomoci hlasu
 • Odolnost vůči dešti, větru, prachu a extrémním teplotám zásluhou stupně krytí IP66

 
Díky stupni krytí IP66 si kamera zachová svou funkčnost i za nepříznivého počasí.
 

Nebojí se tmy


Tato outdoorová kamera v sobě ukrývá 8 LED diod pro noční vidění (účinnost na 20 m). Okolí vašeho domu tak zůstane monitorováno a chráněno před nejrůznějšími živly i poté, co jej zahalí černočerná tma. Veškeré pořízené záznamy se automaticky ukládají na microSD kartu s maximální kapacitou 128 GB (není součástí balení). 

Odolá negativním vnějším vlivům


Zásluhou stupně krytí IP66 si kamera zachová funkčnost i navzdory negativním vnějším viivům jako je prudký déšť, silný vítr, prach nebo příliš vysoká/nízká teplota (od –20 °C do +55 °C). 

Upozorní vás na každý pohyb


Na těle zařízení je umístěn senzor, který detekuje každý pohyb v monitorovaném prostoru. Jakmile dojde k pohybu, který by mohl znamenat potenciální hrozbu, na váš chytrý telefon se automaticky odešle upozornění. Úsměv na tváři vám jistě vykouzlí také funkce optického zoomu, s jejíž využitím jednoduše přiblížíte právě snímanou scénu. V kameře je navíc zabudován reproduktor a mikrofon s 2pásmovým záznamen zvuku – kdykoli tak můžete kontaktovat rodinu či přátele.
Zkontrolujte svůj domov téměř odkudkoliv pomocí kamery 1D76. Jednoduše vytáhněte telefon nebo tablet, abyste měli stále dohled nad vaším domovem, kdekoliv budete připojeni k internetu. Kamera je napájena zdrojem a tak nabízí živý přenos 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nebo dostávejte upozornění na vaše mobilní zařízení v momentě, kdy kamera zachytí pohyb a prohlédněte si video ve vysokém Full HD rozlišení 1080p. Informace:24/7 živý video přenos: Tato IP kamera pracuje přes bezdrátovou Wi-Fi síť vašeho domu, takže máte přístup k živým i zaznamenaným záznamům přímo z mobilní aplikace na Vašem mobilním zařízení (telefon nebo tablet s iOS 8 a novější nebo Androidem 4.1 a novější). Snadné nastavení: instalace je tak snadná; kameru jednoduše zapojte do elektřiny a nastavte pomocí aplikace v telefonu. Kameru můžete jednoduše umístit na stůl nebo ji namontovat na zeď. Upozornění na telefonu: Pokud zapnete detekci pohybu, kamera vám při zaznamenání pohybu pošle upozornění na vaše mobilní zařízení. Noční vidění: Kamera umožňuje noční vidění díky 8 LED snímačům, které vám zprostředkují jasný obraz za šera nebo ve tmě (účinnost na 20 metrů). Zvuk: 2-pásmový záznam zvuku vám dovolí komunikovat s rodinnými příslušníky nebo přáteli. Podívejte se na větší obrázek: Široký záběr o úhlopříčce 95 stupňů vám zprostředkuje široký obraz místnosti, zatímco zoom umožňuje přiblížit se k dění v případě potřeby. Odolá větru i dešti: kamera vám díky krytí IP66 umožní provoz za každého počasí, je totiž zcela odolná vůči dešti, prachu a odolá i teplotám od -20°C do +55°C. Otáčení: díky motorizovanému podstavci můžete kamerou otáčet jak horizontálně, tak vertikálně. V Smart Life aplikaci můžete otáčení ovládat gesty do stran, podle toho kam chcete, aby kamera směřovala. Křišťálově čistý záznam: snímač CMOS fotoaparátu zaznamenává křišťálově čisté rozlišení Full HD 1080p, takže máte skvělý pohled na to, co se děje ve vašem domě. Aplikace Smart Life:Aplikace je v Češtině, Angličtině a jiných jazycích Je kompatibilní s Wifi 2.4 GHz, Android 4.1 a vyšší, iOS 8.0 a vyšší, Tuya Smart app, Smart Life app , Amazon Echo, Google Home Vlastnosti:Připojení přes Wi-Fi Ovládání přes aplikaci Smart Life – iOS/Android Detekce pohybu Upozornění na mobil Časové nastavení záznamu Noční snímání – 8 LED diody Parametry:max. velikost karty: 128 GB (microSD, není součástí balení) rozlišení snímače: 2 Mpx mikrofon/reproduktor: vestavěný rozlišení: 1080p (1920x1080)/22FPS video komprese: H.265 otáčení: horizontálně 355°/vertikálně 90° pozorovací úhel: 95° stupeň krytí: IP66 napájení: 5V/1A (DC) aplikace v Čj"


Návod k obsluze IP kamera Solight 1D76 bílá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 19 stránek, formát PDF, velikost souboru 0.63 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze IP kamera Solight 1D76 bílá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze IP kamera Solight 1D76 bílá

Technické parametry

IP kamera Solight 1D76 bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 1D76
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Další parametry
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použítí je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.)
Použití
vnější
Napájení Adaptér
Max. rozlišení 1920 x 1080 DPI
Typ záznamu Paměťová karta
Maximální velikost paměťové karty 128 GB
Zorný úhel 95 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Připojení Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy iOS, Android
Noční vidění Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ano
IP ochrana IP66
Aplikace v češtine Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Základní sada Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 5.0 cm
Výška výrobku 8.5 cm
Hloubka výrobku 4.5 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.1 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 19.0 cm
Hmotnost balení 0.6 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 10 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k IP kamera Solight 1D76 bílá

Předmět: Kamera nenahráva
Datum: 01.01.2023 13:06:22Autor: Jozef
Dobrý deň. Chcem sa spýtať,ako mám nastaviť kameru aby mi nahrávala aj keď odídem z aplikácie v telefóne. Nahráva pekné,no keď odídem z aplikácie prestane nahrávať. Ďakujem
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 05.12.2022 15:59:06Autor: Josef
Dobrý den. Potřebuji poradit proč mě při připojení k telefonu po naskenování QR kódu píše vazby na jiného uživatele. Toto se děje i při resetu kamery. Kameru jsem měl dřív připojenu k jinému routeru teď když zadám heslo routeru tak píše: Already bound with another user
Odpovědět

Předmět: Detekce pohybu
Datum: 03.10.2022 11:47:27Autor: Miroslav
Prosím o info,jaký dosah má kamera při identifikaci pohybu.V návodu to není uvedeno.
Díky
Odpovědět

Předmět: Kamera1d76
Datum: 21.06.2022 18:49:14Autor: Rostislav
Po výpadku proudu je kamera ofline,jak ji zapnout,WiFi funguje
Odpovědět

Předmět: dvě kamery
Datum: 31.05.2022 06:21:56Autor: neznámý
Dobrý den mam prosbičku chtěl bych zprovoznit dvě stejné kamery a nevím jestli to půjde a jak jestli poradite Děkují
Odpovědět

Předmět: Solight 1D76
Datum: 22.03.2022 22:19:52Autor: neznámý
Dobrý den, když v aplikaci zapnu osvětlení kamery přes ikonu Lamp a pak tlačítko Switch rozsvítí se jen 6 ledek bíložlutou barvou, ale nesvítí dvě horní ledky. To je v pořádku? Neměly by svítít všechny, tedy 8 ledek? A když se zapne automatické přisvícení, tedy červené ledky, zase nesvítí dvě spodní. Je to normální nebo je to vadný kus? Díky Novák
Odpovědět

Předmět: chýbajúca ikona v aplikácií
Datum: 27.02.2022 21:46:43Autor: neznámý
Dobrý deň. Mám problém s inštaláciou kamery (Solight 1D76) cez telefón. Po prihlásení je potrebné pridať kameru. Po kliknutí na znamienko + v zozname nemám v riadku Electrical žiadnu ikonu kamery, tak ako je v návode. Po pripojení kamery na napájanie sa kamera dá do pohybu a po chvíli pípne. Viete mi poradiť prečo nemám ikonu kamery vo výbere zariadení? Ďakujem.
Odpovědět

Předmět: SOLIGHT IP1D76
Datum: 05.01.2022 11:30:38Autor: neznámý
V návodu není ani zmínka o umístění záznamové SD karty,o tom jak probíhá záznam, zda v nahrávací smyčce anebo se nastavuje přes aplikaci,co to za mikrotlačítko vedle místa pro SD kartu. Děkuji
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Střešní nosič,příčníky Octavia 3 hatchback originál ŠKODA. Děkuji....
Pouliční osvětlení shark light ly3...
Poloprofesionální meteostanice viking 02047...
Samsung Galaxy A13 3GB/32GB...
Šicí stroj TOYOTA SLR4D...
Dobrý den, hledám návod na parní čistič SharkSC630SL. Děkuji, Haváčková...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: neznámý
Televize Sony XR-55A83J černá
Dobrý den. Mám dotaz ohledně připojení TV k domácímu kinu. Rád bych využil TV jako centrální reproduktor. Na TV mám zdířku S-CENTER SPEAKER IN, nicméně na domácím kinu též od Sony mi chybí zdířka S-CENTER SPEAKER OUT. Můžete pomoci jak TV připojit jak...
Vypnuti kamery
Autor: neznámý
IP kamera Reolink RLC-842A
Dobry dwn. Jak mohu kamwru vypnout napriklad na vikend. Dekuji Iva S....
Dotaz
Autor: Markéta
Meteorologická stanice Hyundai WS 2331 stříbrná
Dobrý den objednala jsem si tuto meteostanici, protože se mi líbila u našich,ale vůbec nevím jestli v rohu musí být stále k vidění signál nebo občas zmizí.,nebo není delší dobu vidět.Venkovni i vnitřní teplota tam je ale jen ten signál, jestli je to v pořád...
Microwear Watch 7
Autor: neznámý
Chytré hodinky SMART WATCH series 7
Prosím,prečo nemám v ponuke slovenský jazyk? Ďakujem za odpoveď ...
televizor sony xr-65x93j
Autor: neznámý
Televize Sony XR-65X93J černá
kostickuje vice na na hd.pripojen na kabel vodafone.na hd kanaly se neda divat.zarizeni je v zaruce.hezky den a dekuji.petr ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou