NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
IP kamera Tesla Smart Camera 360

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze IP kamera Tesla Smart Camera 360 Baby šedá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
IP kamera Tesla Smart Camera 360 Baby šedá Obsah českého návodu IP kamera Tesla Smart Camera 360
 • Zařazení produktu: IP kamery Tesla Smart
 • Značka: Tesla Smart
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Tesla Smart IP kamery

IP kamera Tesla Smart Camera 360 Baby šedá IP kamera Tesla Smart Camera 360 Baby šedá IP kamera Tesla Smart Camera 360 Baby šedá IP kamera Tesla Smart Camera 360 Baby šedá
Návod k obsluze IP kamera Tesla Smart Camera 360 obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Tesla Smart a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Tesla Smart návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Tesla Smart výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Tesla Smart Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9SG), šedá


Tesla Smart Camera 360 Baby (TSL-CAM-SPEED9SG), to je moderní přístroj, který dokáže spolehlivě střežit bezpečí a pohodu vašich dětí. Stačí jej umístit do pokojíčku a rázem máte vše podstatné pod naprostou kontrolou – dění v monitorovaném prostoru můžete odkudkoliv sledovat prostřednictvím svého chytrého telefonu. Počítat přitom můžete s možností dálkově ovládané rotace kamery v obou osách a také s citlivou detekcí pohybu a zvuku, díky níž jste v případě potřeby na každou důležitou událost okamžitě upozorněni.

Sledujte dění v celé místnosti


Díky funkci Pan and Tilt můžete kamerou na dálku otáčet, a to v obou osách (až o 355 stupňů horizontálně a 85 stupňů vertikálně). To vám ve spolupráci s širokoúhlým objektivem a praktickou funkcí aktivního sledování zajistí dokonalý přehled o dění v celém pokoji – ze záběru jen tak nezmizí ani to nejneposednější dítě.

Full HD kvalita záznamů


Záznamy z této chytré kamery vás potěší špičkovou obrazovou kvalitou. Postará se o ni 1/2,9" CMOS senzor, který se může pochlubit rozlišením 2 megapixely a také variabilní snímkovací frekvencí. Její zásluhou jsou záběry vždy krásně ostré, což navíc platí i v případě snímání ve tmě – kamera je vybavena i výkonnými infračervenými LED světly pro noční přisvícení.

Rozpozná pohyb i zvuk


K výhodám chytré kamery Tesla Smart Camera 360 Baby patří i vestavěné detektory pohybu a zvuku. Jejich prostřednictvím vás přístroj dokáže včas upozornit na dětský pláč, štěkot psa nebo třeba rozbité okno. O nenadálé události vás informuje pomocí notifikace v kompatibilní mobilní aplikaci Tesla Smart, které je dostupná v češtině, a to pro zařízení s Androidem i operačním systémem iOS.

Praktické funkce navíc


Tesla Smart Camera 360 Baby nabízí vedle kvalitních videozáznamů i další praktické funkce. Když vaše dítě nemůže usnout, přehraje mu ukolébavku. Také prostřednictvím integrovaných senzorů bedlivě sleduje okolní teplotu a vlhkost. A v neposlední řadě disponuje funkcí dvoucestného audia (s možností uskutečnění hovoru stiskem jednoho tlačítka), takže přes ni můžete se svými ratolestmi na dálku komunikovat. 

Klíčové vlastnosti:


 • Širokoúhlý objektiv a funkce Pan and Tilt (rotace v obou osách)
 • Funkce aktivního sledování
 • Parádní kvalita záznamů díky 1/2,9" CMOS senzoru s rozlišením 2 Mpx a variabilní snímkovací frekvencí
 • Výkonná IR LED světla pro bezproblémové noční vidění
 • Detekce pohybu i zvuku, která vás upozorní na dětský pláč, psí štěkot i rozbité okno
 • Kompatibilní s mobilní aplikací Tesla Smart
Pan & Tilt
Funkce Pan and Tilt umožňuje kameře rotaci v obou osách a to konkrétně 355 stupňů horizontálně a až 85 stupňů vertikálně. V kombinaci s kvalitním širokoúhlým objektivem, s Tesla Smart Camera 360 vždy najdete ten správný úhel pohledu, aby vám nic neuniklo. S funkci aktivního sledování vám ze záběru neuteče ani vaše neposedné dítě.

Detekce zvuku a pohybu
Tesla Smart CameraOutdoornení pouze vášdomácí strážce, dokáže být i mocný pomocník. S pomocí inteligentní detekce zvuku a pohybu, vás sama upozorní například na psí štěkot, nebo rozbité okno.

Full HD senzor
Tesla Smart Camera 360 Baby používá 1/2.9'' CMOS senzor s rozlišením 2megapixely a variabilní snímkovací frekvencí. To znamená, že záznam je vždy dostatečně ostrý se spoustou detailů. A když se setmí, s pomocí výkonných infračervených LED světel si kamera s nedostatkem světla bez problému poradí.

Technické parametry

 • Rozlišení: 1920 x 1080
 • Zdroj energie: DC5V, 1A
 • Snímací senzor: 1/2.9'' 2 Megapixel CMOS
 • IR dosvit: až 10m
 • Objektiv: 3.6mm@F2.0
 • Rozměry: 87 x 87 x 140 mm
 • Uložiště: microSD card, cloud storage
 • Funkce: Inteligentní detekce pohybu i zvuky, náklon i rotace s aktivním sledováním, 2-cestné audio, ukolébavka, senzor teploty a vlhkosti, funkce hovoru stiskem jednoho tlačítka
 • Aplikace: Tesla Smart app for Android and iOS
 • Jazyk aplikace: CZ, SK, PL, HU, SL, HR, DE, EN


Návod k obsluze IP kamera Tesla Smart Camera 360 Baby šedá

Stažení PDF návodu k obsluze pro IP kamera Tesla Smart Camera 360 Baby šedá není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

IP kamera Tesla Smart Camera 360

Záruka 24 měsíců
Partnumber TSL-CAM-SPEED9SG
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek Výrobce. Aplikace poskytuje všechny potřebné funkce pro ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů, nastavení teplot a časů pro vytápění včetně vzdáleného dohledu nad domem nebo bytem. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použítí je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.)
Použití
vnitřní
Napájení Adaptér
Max. rozlišení 1920 x 1080 DPI
Typ záznamu Cloudové uložiště, Paměťová karta
Maximální velikost paměťové karty 128 GB
Zorný úhel 355 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Připojení Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy Android, iOS
Noční vidění Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ano
Aplikace v češtine Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Základní sada Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.7 cm
Výška výrobku 8.7 cm
Hloubka výrobku 14.0 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 19.2 cm
Výška balení 9.5 cm
Hloubka balení 20.1 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k IP kamera Tesla Smart Camera 360 Baby šedá

Předmět: dotaz Nový komentář
Datum: 24.11.2022 12:49:23Autor: Šobr
dobrý den , mám kameru 360, používáme jako chuvicku, přítelkyně i já každý na svém telefonu , ale přítelkyně má ve funkcích nastavení i detekci pohybu, zvuku atd já to ve svém mobilu nemám... takto rozšířené, kde se dá v nastavení toto také nastavit aby mi zařízení upozorňovalo když dcera brečí? už jsem to tu také někde měl ale nyní to nikde nemůžu najít
Odpovědět

Předmět: Připojení mimo domov
Datum: 21.11.2022 19:49:43Autor: Karolína
Dobrý den, na domácí WiFi mi kamera funguje, ale jakmile jedeme pryč a chci kameru případě jít na jiné WiFi, tak kamera nefunguje. Můžete mi prosím poradit.
Děkuji K
Odpovědět

Předmět: zvuk sound detection
Datum: 13.06.2022 09:02:17Autor: katarina al-saman
Dobry den prajem, prosim o radu, mam kameru tesla smart 360 baby vsetko mi len čo sa týka zvuku ide ide mi len jednosmerny zvuk - pritom v nastaveni mam obojsmerny - nepocujem osobu ktora je doma kde je kamera - ja viem hovorit z mobilu do kamery, ale ja nepocujem zvuk len šuštenie
prosím o pomoc prípadne kde si to mam nastaviť

ďakujem Al-Saman
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

eques, greeter plus digital doorviewer...
Beko WMN 6506e ...
český návod venkovní kamery wifi panorama camera bulbcam model ZAQ8-12...
Prosím o manuál notebook Honor Magic Book X5 komplet - nevieme ako funguje klávesnica. Boli sme zvyknutý používať inú klávesnicu klasiku. Ďa...
Samsung Galaxy Tab A8...
Český návod pro TV PHILIPS 32PHS5301/12 a výr.č. F21A1649015043...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Dotaz na pozáruční servis
Autor: Martina Cichá
Horkovzdušná fritéza Klarstein AirVital 10032332
Dobrý den. Moc prosím o zprávu, zda je někde v ČR (jsem z Olomouce) možný pozáruční servis na vaše výrobky. Mám horkovzdušnou fritézu "Klarstein AirVital Heißluftfritteuse 1300W" a nyní přístroj nefunguje. Displej se rozsvítí jen na jednu, dvě sekundy a hned...
Problem s obrazovkou.
Autor: Marek
Monitor ViewSonic VX3258-2KPC-MHD
Dobrý.. Po zapnuri mnitora mi ide len zvuk a a obrazovka je akoby len podsvietená. Da sa tenro peoblem vyriesit? Dakujem....
Návod k šicímu stroji Medion MD 10964
Autor: Jiří Nikl
Šic stroj Medion MD 18205
Prosím o návod (manuál) k šicímu stroji Medion MD 10964 nebo k podobnému typu. Děkuji i za typ kde sehnat-stáhnout. J.Nikl....
Komentář
Autor: Petr Ježek
Tiskárna multifunkční Brother DCP-T510W
Mám jej čtyři roky. Černobílý tisk je dobrý, barevný pouze průměrný a po delším použití inkostových patron vytváří příčné světlé pruhy, což může souviset s nesynchronizací podavače s nastavením tiskových trysek. To vše by měl řešit servisní z...
na displeji svítí L
Autor: Lenka Mončeková
Sklokeramická varná deska Candy CH 64
Dobrý den, mám od včera ten samý problém jako paní Vacková - na všech 4 ploténkách svítí velké L a nejdou zapnout. prosím o radu, jak varnou desku znovu zprovoznit. Děkuji Lenka Mončeková...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2022

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou