NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá Obsah českého návodu IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá
 • Zařazení produktu: IP kamery TP-Link
 • Značka: TP-Link
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis TP-Link IP kamery

IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá
Návod k obsluze IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku TP-Link a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální TP-Link návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku TP-Link výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

TP-Link Tapo C220


Bezpečnostní kamera TP-Link Tapo C220 vám pohlídá domácnost, kdykoliv jste pryč. Natáčí obraz ve vysokém 2K rozlišení, abyste bez problémů zvládli rozeznat i ty nejdrobnější detaily. Speciální mechanismus umožňuje otáčení o plných 360°. Kamera umí sledovat pohyb, takže se jí žádný nezvaný host neschová. Záznam lze ukládat na microSD kartu, nebo si můžete zaplatit cloudové úložiště, abyste se k videu dostali, kdykoliv potřebujete. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru můžete přístroj používat pro obousměrnou komunikaci.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Výborná 2K kvalita obrazu nechá vyniknout detaily
 • Kamera vám hlídá majetek ve dne i v noci
 • Integrovaný mikrofon a reproduktor umožní obousměrnou komunikaci
 • Chytrá AI detekce dokáže rozpoznat a sledovat pohyb
 • Kameru lze otáčet o 360° a naklánět až o 114°

 
Bezpečnostní kamera vám ochrání dům proti zlodějům i výtržníkům.
 

2K rozlišení


Sledujte, co se u vás doma děje, když jste pryč. Kamera zaznamenává obraz uvnitř místnosti ve vysokém 2K QHD rozlišení, takže spolehlivě uvidíte každý detail čistě a jasně.
 


 


Chytrá AI detekce a oznámení


Speciální technologie umělé inteligence dokáže rozpoznat planý poplach od skutečného pohybu osob, domácích zvířat i vozidel. Zvládne zaznamenat dětský pláč, rozbití skla a další zvuky a zašle vám upozornění do telefonu, abyste ihned věděli, co se děje.
 


 


Detekce pohybu


Podle vlastních preferencí si v domácnosti můžete vybrat speciální zóny aktivit. V rámci těchto zón si individuálně nastavíte upozornění, jaká si přejete dostávat, aby kamera pracovala podle konkrétních potřeb svých uživatelů.
 


 


Velké zorné pole


Kameře neunikne žádný detail. Dokáže se otáčet dokola o úplných 360° a naklánět nahoru a dolů až o 114°. Díky širokému rozsahu pokrytí nevzniknou v žádné místnosti žádná hluchá místa, do kterých by kamera neviděla.
 


 


Přesné sledování pohybu


Kdykoliv kamera zaznamená pohyb, začne objekt automaticky sledovat po místnosti, dokud ho má v hledáčku. Vždy budete vědět, kudy člověk nebo zvíře šli.
 


 


Dvě možnosti ukládání záznamu


Podle vlastních preferencí si vyberte ze dvou možností, kam si přejete ukládat videozáznam. Kamera disponuje slotem pro microSD kartu, dovnitř můžete vložit karty s kapacitou do 512 GB. Pokud chcete mít k videu přístup odkudkoliv, můžete si koupit cloudové úložiště v rámci služby Tapo Care.
 


 


Obousměrná komunikace


Kamera má v sobě zabudovaný mikrofon i reproduktor. Můžete ji proto používat nejen pro sledování, ale také obousměrnou komunikaci, např. abyste se mohli na dálku bavit s dětmi nebo domácími mazlíčky.
 


 


Zóna soukromí


Chraňte své soukromí před zneužitím. Kamera vám umožní nastavit soukromé zóny, které se v záznamu neobjeví, aby nehrozilo jejich zneužití.
 


 


Sdílení přes Tapo


Milé a zábavné vzpomínky z kamery můžete snadno sdílet s rodinou a přáteli, Nenechte si ujít žádný kouzelný okamžik a vzpomínku toho, co za lumpárny vám doma provedou malé děti nebo domácí mazlíčci.
Domácí Wi-Fi kamera s vertikální a horizontální rotací

 • Vysoce kvalitní záznam videa: Zachyťte každý detail s křišťálově čistým rozlišením 2K 4MP QHD.
 • Široký rozsah pohybu: Horizontální rozsah 360° a vertikální rozsah 114° při otáčení a naklápění, což vám umožní pokrýt větší plochu.
 • Vylepšené noční vidění: Jasné vidění i za zhoršených světelných podmínek díky pokročilému nočnímu vidění, které zajišťuje viditelnost až 10 m.
 • Chytrá detekce a oznámení: Využijte inteligentní technologii AI, která detekuje relevantní události a posílá vám okamžitá upozornění.
 • Zvukový a světelný alarm: Zastrašte nevítané návštěvníky pomocí zvukového a světelného alarmu, který spustí efekty upoutávající pozornost.
 • Obousměrný zvuk: Umožňuje komunikaci v reálném čase pomocí integrovaného mikrofonu a reproduktoru.
 • Bezpečné ukládání: Ukládejte záznam přímo na kartu microSD s kapacitou až 512 GB, čímž zajistíte bezpečné a pohodlné ukládání (kartu microSD musíte zakoupit samostatně).
 • Bezdotykové ovládání: Zařízení můžete ovládat hlasem díky kompatibilitě s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa, a uvolnit si tak ruce pro jiné úkoly (dostupnost asistenta Google a Amazon Alexa se může lišit v závislosti na jazyce a zemi).

Obrazový snímač: 1/3”
Rozlišení: 2K 4MP QHD (2560 x 1440 px)
Objektiv: Ohnisková vzdálenost: 4,0 mm ± 5 %, F/NO: 2,0 ± 10 %
Rozsah otáčení/naklánění: 360° Vodorovně, 114° Svisle
Noční vidění: 850nm IR LED noční vidění až do vzdálenosti 30 stop
Snímková frekvence: 2560×1440@30fps
Komprese videa: H.264
Audio komunikace: Obousměrný zvuk
Audio vstup a výstup: Vestavěný mikrofon a reproduktor


Návod k obsluze IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 67 stránek, formát PDF, velikost souboru 3.51 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá

Technické parametry

IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá

Záruka 24 měsíců
Partnumber Tapo C220
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ne
Další parametry
Typ bezpečnostní IP kamera
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující, v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použití je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.).
Použití
vnitřní
Napájení
Způsob, jakým dodáte zařízení potřebnou energii - Napájení
adaptér
Max. rozlišení
Max. rozlišení udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Max. rozlišení
2560 × 1440 DPI
Typ záznamu cloudové úložiště, paměťová karta
Maximální velikost paměťové karty
Udává max. velikost paměťové karty, kterou je možné do telefonu vložit - Maximální velikost paměťové karty
512 GB
Zorný úhel 36 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy
Systémy, které s daným zařízením nejlépe komunikují a jsou plně funkční - Kompatibilní operační systémy
iOS, Android
Noční vidění
Noční vidění udává schopnost zařízení zachytit obraz ve tmě nebo při nízkém osvětlení - Noční vidění
Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ano
Aplikace v češtině Ano
Smart IP kamera Ano
Atrapa Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 8.5 cm
Výška výrobku 11.2 cm
Hloubka výrobku 8.7 cm
Hmotnost výrobku 0.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 16.8 cm
Výška balení 11.5 cm
Hloubka balení 19.2 cm
Hmotnost balení 0.5 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 65 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k IP kamera TP-Link Tapo C220 bílá

Předmět: Otočení obrazu
Datum: 13.02.2024 08:55:34Autor: neznámý
V aplikaci u kamery je v pravém horním rohu takový šestiuhelník (nastavení zařízení). Klikni (tapni) na "Video a zobrazení" a tam je položka "Obrátit obraz". A je to
Odpovědět

Předmět: Kamera C220
Datum: 01.02.2024 16:33:15Autor: neznámý
V návode je montáž na strop. No nikde nie je ako otočiť obraz o 180. Ani v aplikácii táto možnosť nie je. Nikde nieje upozornenie !! Je to chyba. No u mňa problém. Idem vrátiť kamery
Odpovědět

Předmět: Dotaz.
Datum: 15.01.2024 16:36:18Autor: neznámý
Zdravím,
přišřouboval jsem cameru Tapo 220 na strop (to znamená vzhůru nohama)
ale tím pádem mám obraz také vzhůru nohama.
Dá se ten obraz nějak otočit?? Bez otočení celé kamery??
Předen dík za odpověď.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

CARNEO W100...
Zavážecí rybářská loď. - GPS loď D16B 500m RC. (KIK zavážecí rybářská loď KX6689)...
Dobrý deň. Nutne by som potreboval návod k obsluhe sušičky BEKO EDS 74251 CPS 1W, k výrobku bol priložený iba manuál v anglickom a madarskom ...
IPhone Apple 13 256GB ...
SILVERCREST® Kuchyňské rádio DAB+ prosím o návod děkují moc....
Tp link RE 330...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

JBL cinema sb170
Autor: Hana
Soundbar JBL SB 170 černý
Dobrý den. Mám stejný problém s blikající červenou kontrolkou a zvuk nejede. Děkuji....
Redmi A2 mobil modry 3 GB RAM 64 GB ROM
Autor: Ludmila
Mobilní telefon Xiaomi Redmi A2 3
Dobrý den zablokoval se mi mobil, nemohu najit PUK. Poslaly by jste mi číslo desetmístní kod. Děkuji Reiterová...
Zvuky
Autor: Eva
Pračka Samsung WW90TA046AE LE bílá
Dobry den, chtěla bych se zeptat, jak vypnout zvuky po doprani cyklu. Děkuji....
Tovární nastavení
Autor: Jana
Satelitní přijímač GoSat GS7010 HDi černý
Potřebovala bych poradit jak provést u satelitu gosat tovární nastavení u důvodu přeladění programů na Skylinku děkuji ...
Dotaz
Autor: Libuše
Espresso Sencor SES 7018BK
Ako sa nastavuje síla kávy ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou