NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
IP kamera Vocolinc VC1 Opto

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze IP kamera Vocolinc VC1 Opto

Pro zvětšení klikněte na obrázek
IP kamera Vocolinc VC1 Opto Obsah českého návodu IP kamera Vocolinc VC1 Opto
 • Zařazení produktu: IP kamery Vocolinc
 • Značka: Vocolinc
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Vocolinc IP kamery

IP kamera Vocolinc VC1 Opto IP kamera Vocolinc VC1 Opto IP kamera Vocolinc VC1 Opto IP kamera Vocolinc VC1 Opto IP kamera Vocolinc VC1 Opto IP kamera Vocolinc VC1 Opto IP kamera Vocolinc VC1 Opto
Návod k obsluze IP kamera Vocolinc VC1 Opto obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Vocolinc a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Vocolinc návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Vocolinc výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Vocolinc VC1 Opto


Vnitřní Wi-Fi kamera VOCOlinc VC1 Opto pozvedne zabezpečení vašeho domova či kanceláře na novou úroveň. Pořizuje přitom videa ve Full HD kvalitě zásluhou širokoúhlého objektivu, navíc podporuje i obousměrnou komunikaci a k dispozici má skvělé aplikace VOCOlinc a Apple Domácnost (iOS).
Kamera je kompatibilní s Apple HomeKit i HomeKit Secure Video, přičemž záběry dokáže ukládat přímo do iCloudu, abyste k nim měli přístup odkudkoli. Nabízí i speciální režim soukromí, notifikace a další vychytávky, díky kterým posouvá zabezpečení ještě dále.
 

Klíčové vlastnosti:


 • Full HD záběry díky 3Mpx senzoru
 • Noční vidění na vzdálenost až 6 metrů
 • Obousměrná audio komunikace
 • Maximální důraz na vaše soukromí
 • Skvělé aplikace VOCOlinc a Apple Domácnost

Ohlídá domov i kancelář!
 

Vysoce kvalitní záběry


Kamera VC1 umožňuje horizontální natáčení v rozsahu 350° a vertikální rotaci v rozmezí 117°. Kvalitní záběrů je přitom docíleno díky 3Mpx Full HD senzoru s podporou snímkovací frekvence 30 FPS a záběrem 107°. 

Režim soukromí


Soukromí je pro značku prioritou. Proto kamera disponuje funkcí Privacy Mode dostupnou v aplikaci. Při její aktivaci se skloní čočku zcela dolů pro fyzické znemožnění záznamu. 

Prvek chytré domácnosti


Kameru lze plně začlenit do vaší chytré domácnosti a využívat i spouštěče akcí – například rozsvícení světel či aktivaci alarmu při detekci pohybu. Kromě toho se můžete těšit i na notifikace do vašeho iPhonu či Apple Watch. 

Noční vidění a obousměrné audio


Pro kameru není stopkou ani naprostá tma – vidí v ní na vzdálenost až 6 metrů. K dispozici je také obousměrná komunikace, takže můžete jejím prostřednictvím snadno vzdáleně komunikovat s členy domácnosti nebo kameru využít jako dětskou chůvičku. 

Podpora HomeKit Secure Video


Model VC1 podporuje systém HomeKit Secure Video pro bezpečný přístup k zařízení i záznamům odkudkoli. 

Maximální bezpečnost


Kamera nepotřebuje paměťové karty – všechny záznamy ukládá do bezpečí vašeho účtu na iCloudu, kde k nim máte přístup. 

Aplikace VOCOlinc a Apple Domácnost


K ovládání kamery a její správě můžete využít jak skvělou aplikací VOCOlinc, tak i Apple Domácnost, kde můžete mít pohromadě veškeré prvky vaší chytré domácnosti.
Smart HomeKit Indoor Camera VOCOlinc VC1 Opto dohlédne na domácnost ve dne i v noci

Pozvedněte bezpečnost své domácnosti na další úroveň s vnitřní Wi-Fi kamerou VOCOlinc VC1 Opto. Širokoúhlý objektiv dohlédne na vaše děti i domácí mazlíčky. Obousměrné audio, včetně vestavěného mikrofonu vám umožní také přímou komunikaci. Zasílá upozornění do aplikace VOCOlinc, nebo Domácnost (iOS).

Produkt je kompatibilní s Apple HomeKit, HomeKit Secure Video. Záznam ve vysokém rozlišení se ukládá na váš iCloud, kamera je proto určena primárně pro uživatele Apple zařízení (iPhone, iPad) a pro plné využit je zapotřebí domácí centrum (HomePod, AppleTV či iPad).

Má oko všude
Kamera VC1 je vybavena objektivem, který umožňuje horizontální natáčení v rozsahu 350° a vertikální rotaci v rozmezí 117°. Video senzor s rozlišením 3MPx zajistí kvalitní HD video záznam i streamování obrazu. Zorný úhel kamery je 107° a snímková frekvence je 30 fps.

Režim soukromí
Na vašem soukromí nám záleží. Kamera disponuje praktickou funkcí Privacy Mode, která je dostupná v aplikaci VOCOlinc. Její aktivace skloní čočku zcela dolů a fyzicky znemožní snímat obraz.

Spouštěč dalších akcí v rámci chytré domácnosti
Kromě toho, že zkontroluje, zda se dítě vrátilo ze školy i jestli pes netropí neplechu, ji využijete také jako spouštěč akcí v rámci homekitového ekosystému, například rozsvícení světel či zapnutí alarmu při zaznamenání pohybu. Navíc, získáváte upozornění do svého iPhonu či Apple Watch o detekovaném pohybu.

Noční vidění & obousměrné audio
Ohlídá vás také v noci díky funkci nočního vidění s dosvitem až 6 metrů. VC1 disponuje díky integrovanému mikrofonu obousměrnou komunikací. Uslyšíte na dálku, co se v domě děje a zároveň skrze aplikaci komunikujete s členy domácnosti. Může tak suplovat například dětskou chůvičku.

Podpora HomeKit Secure Video
VC1 podporuje jablečný systém HomeKit Secure Video a dává vám tak bezpečný přístup k zařízení i záznamům odkudkoli. V aplikaci Domácnost můžete sledovat všechny aktivity, umožňuje také rozpoznávání obličeje podle otagovaných fotek, pozná zvířata i auto. Pro plné využití této služby doporučujeme mít nainstalovaný iOS 13.2 nebo novější, aktivní domácí centrum na iPadu, HomePodu, nebo Apple TV a podporovaný tarif úložiště na iCloudu, kam se všechny záznamy ukládají – veškerá komunikace tak probíhá v rámci Apple ekosystému.

Maximální bezpečnost při ukládání záznamů
Nepotřebujete žádnou SD kartu. Všechny HD záznamy se v 10sekundových klipech po dobu 10 dnů ukládají zašifrované do bezpečí vašeho iCloudu. Pro ukládání záznamů proto potřebujete 200GB tarif úložiště na iCloudu pro jednu kameru a 2TB tarif pro dvě až pět kamer.

Aplikace VOCOlinc umožňuje

 • přiřazení k jednotlivým místnostem
 • automatizace
 • denní rutiny
 • časové rozvrhy zapnutí/vypnutí
 • režim pro soukromí (sklonění čočky dolů)
 • horizontální/vertikální pohyb kamery
 • noční režim
 • nastavení mikrofonu, reproduktoru
 • režim proti blikání (při svícení LED zářivkami)
 • streamování obrazu v HD kvalitě
 • vertikální otočení obrazu o 180° (např. při uchycení do doku)

Aplikace Domácnost (iOS) vám umožňuje

 • přiřazení k jednotlivým místnostem
 • tvorba scén a automatizací
 • nastavení nočního režimu
 • live stream kamery
 • ukládání záznamů na iCloud po dobu 10 dní (je nutný 200GB tarif)
 • rozpoznávání lidí, zvířat a aut
 • rozpoznávání obličejů na základě otagovaných kontaktů
 • ovládání a přístup na dálku

Požadavky pro plné využití služby HomeKit Secure Video

 • iPhone, iPad nebo iPod touch s iOS 13.2 nebo novějším
 • Aplikace Domácnost nastavená na iPhonu, iPadu nebo iPodu Touch pod Apple ID, které používáte s iCloudem.
 • Domácí centrum nastavené na iPadu, HomePodu nebo Apple TV.
 • Podporovaný tarif úložiště na iCloudu. (Pokud chcete nahrávat video, potřebujete 200GB tarif úložiště na iCloudu pro jednu kameru a 2TB tarif pro max. pět kamer.)

Balení obsahuje

 • kamera pro vnitřní použití
 • USB-C - USB-A napájecí kabel (délka 2m)
 • adaptér s evropskou koncovkou
 • montážní dok pro uchycení kamery


Návod k obsluze IP kamera Vocolinc VC1 Opto

Stažení PDF návodu k obsluze pro IP kamera Vocolinc VC1 Opto není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

IP kamera Vocolinc VC1 Opto

Záruka 24 měsíců
Partnumber VC1
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Reaguje na hlasové povely a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je označení pro systém, jež umožňuje sjednocení všech zařízení chytré domácnosti do jedné aplikace. Výsledkem je pak jednoduchá obsluha. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ano
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta. Můžete se s ním setkat v mobilních telefonech, televizích nebo třeba soundbarech. Dostupnost asistentů se odvíjí od podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Tuya
Tuya je platforma, která posouvá smart home o další krok kupředu. Byla navržena, aby poskytla efektivní řízení jednotlivých chytrých zařízení, což v sobě zahrnuje i monitoring aktuální spotřeby, plnou automatizaci, zajištění bezpečného uložiště a mnoho dalšího. Tuya se zároveň stále vyvíjí a rozšiřuje své působení - Tuya
Ne
Další parametry
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použítí je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.)
Použití
vnitřní
Napájení adaptér
Max. rozlišení 1920 × 1080 DPI
Typ záznamu cloudové úložiště
Zorný úhel 107 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ano
Připojení Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy iOS
Noční vidění Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ano
Atrapa Ne
Funkce (Typ) kamera
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 12.7 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 12.1 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

20% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 1 z 5

Tento produkt už hodnotilo 1 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Delonghi Plnoautomatický kávovar ECAM13.123.B,bílá...
Dobry den prajem, obraciam sa na vas s prosbou o pomoc. Potreboval by som navod ku: AV Receiver Denon AVR-X1400H pokial mozno v slovenskom al...
Návod na cyklo computer C210...
Eta horkovzdušná fritéza 471290010 Černá ...
automatická pračka Candy Grand elektrocomet SCI MOD: 61 5180 D-16 s N: 3100 1653 0713 0170 Type FCE 2 SrL Brucherio Italy...
Sada kufrů tectake návod jak nastavit kód zamku...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Konfigurovat a spravovat tlačítka rychlé volby telefonu
Autor: neznámý
Mobilní telefon myPhone Halo C Senior
Dobrý den , prosím jak nastavit tlačítko rychle volby. Děkuji za odpověď . ...
Svieti mi výkričník na skutru racceway 21 a keď Svieti tak mi nejde
Autor: Jozef
Elektroskútr RACCEWAY City 21, 20 Ah
Zdravím chcel som sa spýtať svie ty mu na elektro skuter Raccway 21 výkričník a keď svieti tak mi to nejde čo to môže byť ...
Nabíječka pro LAMAX / Taps 1 (True wireless earphones )
Autor: František
Sluchátka LAMAX Taps1 černá
Mám sluchátka LAMAX Taps 1 v nabíjecím pouzdru s připojovacím kabílkem. Sluchátka jsou vybitá a nevím jak je nabít, nabíječku nemám. Prosím o radu jak sluchátka uvést do provozu. Děkuji ! ...
Dotaz
Autor: Jarmila
Tiskárna multifunkční Samsung SL-C480
Dobrý den, prosím, co znamená :Pripravit novou zobraz. jednotku děkuji...
dotaz
Autor: Ivo
Mobilní telefon Honor 50 Lite -
Neustále se mi na dispeji objevuje naskenovaný štítek, aniž by to chtěl. Jak se toto dá upravit, aby se svévolně toto nedělo, popř. k čemu lze využít naskenování štítku. Děkuji za odpověď....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou