NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
IP kamera Xiaomi Mi Home Security

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá Obsah českého návodu IP kamera Xiaomi Mi Home Security
 • Zařazení produktu: IP kamery Xiaomi
 • Značka: Xiaomi
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Xiaomi IP kamery

IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá
Návod k obsluze IP kamera Xiaomi Mi Home Security obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Xiaomi a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Xiaomi návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Xiaomi výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Mi Home Security Camera 360° - je opravdovou péčí pro váš domov
Kamera od Xiaomi využívá dvoumotorový krk, který umožňuje otáčení nahoru a dolů. 360 ° horizontální pozorovací úhel, 115 ° vertikální a širokoúhlý 100,4 °. Minimalizujte mrtvý úhel natáčení a dosáhněte panoramatického sledování.

Může být umístěna obráceně, nainstalujte ji do rohu vaší místnosti
Příslušenství pro montáž je dodáváno součástí, instalace je velmi jednoduchá. Lze vybrat několik druhů montáže, jako např. obrácení, postranní montáž, stůl, okenní parapet, noční stolek.

Detekce pohybu, mějte přehled o tom co se doma děje
Mějte zabezpečené různé sektory v různém časovém rozpětí, přizpůsobte čas a úhel sledování. Každý zaznamenaný pohyb je nahráván po dobu 10 sekund a následně obdržíte upozornění na váš mobilní telefon.

Nerušený režim nočního vidění, který chrání váš noční klid
Xiaomi Mi Home Security Camera 360° disponuje 10 940 nm IR přísvitem, spínačem automatického snímání IR-CUT a objektivem, který nabízí velmi tichý motor. Kamera tak dokáže velmi dobře zaznamenat pohyb i v úplné tmě. Díky tomuto se můžete těšit na rodinný klid a bezstarostný spánek.

Super bezdrátový signál zajišťuje jasné a hladké fotografie
Díky použití technologie z antény mobilního telefonu zajišťuje, že pohyb obrazu je hladký a při sledování záznamu na dálku nedochází k zamrzání videa. Nemusíte se tedy obávat problémů, které jsou spojené s propojením kamery a vašeho routeru. Kameru tedy můžete umístit opravdu kdekoliv ve vaší domácnosti a lze se snadno připojit bez pádu signálu.

Podpora zobrazení více zařízení online
Kamera Xiaomi podporuje chytré telefony, tablety a také televizory, které se dokáží vzdáleně připojit. Buďte připojeni odkudkoliv se vám zlíbí.

Tři způsoby ukládání dat, které poskytují vašemu domovu pocit zabezpečení
Samozřejmostí je možnost ukládání dat na paměťovou kartu microSD a automatické nahrávání smyček. Další možností je, nahrávat na vámi zvolený hard-disk ve vašem počítači, zálohovat data můžete klidně každý den. Poslední možností je ukládat nahrané záznamy na Cloud, který je velmi dobře chráněn díky trojité ochraně.

Sdílejte a zobrazte, stačí se rychle připojit k mobilní aplikaci
Není potřeba složité kabeláže, pouze tři kroky stačí k rychlému připojení vašeho chytrého telefonu a nastavení sdílení jedním kliknutím. Nyní může sledovat záznam více lidí současně.

Technické specifikace:

 • Typ: IP domácí otočná kamera
 • Rozlišení: 1280 x 720
 • Úhel záběru horizontálně: 360 °
 • Úhel záběru vertikálně: 115 °
 • Úhel objektivu: 100,4 °
 • Ohnisková vzdálenost: 2,8 mm
 • Konektivita: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n/ 2,4 GHz
 • Slot pro microSD: ANO (až 32GB MicroSDHC)
 • Kompatibilita: Android 4.0, iOS 7.0 a vyšší
 • Rozměry: 115 x 78 x 78 mm
 • Hmotnost: 239 g

Obsah balení:

 • Mi Home Security 360 °
 • Napájecí adaptér
 • Příslušenství pro upevnění na zeď
 • Uživatelský manuál
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme


Návod pro IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní.


NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%

Návod pro IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá je možné níže stáhnout, proto možnost nahrání není aktivní.

Stažení návodu

Návod k obsluze pro IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá je možné stáhnout ve formátu PDF na níže uvedeném odkaze.
Stáhnout PDF návod - IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bíláhttps://www.imore.cz/ post/ 1669-navod-k-pouziti-aneb-jak-pouzivat-externi-baterii-power-banku

Stáhnout PDF návod - IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bíláhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ip-kamera-xiaomi-mi-home-security-camera-360-720p-bila-28456-cesky-navod.pdf
(PDF file, 2.54 MB)

Stáhnout PDF návod - IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bíláhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ip-kamera-xiaomi-mi-home-security-camera-360-720p-bila-28456-cesky-navod.pdf
(PDF file, 2.54 MB)

Stáhnout PDF návod - IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bíláhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ip-kamera-xiaomi-mi-home-security-camera-360-720p-bila-28456-cesky-navod.pdf
(PDF file, 2.54 MB)

Stáhnout PDF návod - IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bíláhttps://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ ip-kamera-xiaomi-mi-home-security-camera-360-720p-bila-28456-cesky-navod.pdf
(PDF file, 2.54 MB)


Technické parametry

IP kamera Xiaomi Mi Home Security

Záruka 24 měsíců
Partnumber XIA000117
Další parametry
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použítí je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.)
">Použití
vnitřní
Napájení Adaptér
Max. rozlišení 1280 x 720 DPI
Typ záznamu Paměťová karta
Zorný úhel 360 °
Vestavěný mikrofon Ne
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
">Wi-Fi
Ano
Noční vidění Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ne
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Rozměry balení
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 9.0 cm
Hloubka balení 16.0 cm
Hmotnost balení 0.4 kg

Hodnocení

90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 56 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá

Předmět: kamera MI Home Security Camera 1080p(Magnetic Mount)
Datum: 15.12.2021 19:22:58Autor: Drahoslava Nováková
Dobrý den, prosím o pomoc. Zakoupila jsem si kameru na chalupu, nejsem žádný ajťák k této kameře není český návod, mohl by mi někdo poradit kde se dá stáhnout? Děkuji mnohokrát za odpověď.


Nováková d.
Odpovědět

Předmět: natáčení kamery
Datum: 07.12.2021 16:57:06Autor: Aleš Jirků
po odpojení kamery a opětovném připojení ke kameře je kamera nastavena rovně před sebe. nemůžu najít povel, kterým jí zakázat vrátit se do základní polohy po ukončení sledování
Odpovědět

Předmět: Obrácení obrazu kamery odpověď
Datum: 01.12.2021 22:48:00Autor: Markéta
Kliknout na aplikaci Mi Home, pak nahoře na pravé straně kliknout na 3 tečky pak na camera settings, pak image setting, pak rotate image a dole pod záznamem je tlačítko rotate a to vám obraz otočí.
Odpovědět

Předmět: Kamera - Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá
Datum: 18.11.2021 12:16:18Autor: Vladimír F. Šmíd
Problém s připojením k WiFi. Vyzkoušel jsem několik možností:
1) k mobilu Hotspot mobilní data /Funguje
2) k mobilu přes Tethering wifi sítě /Funguje
3/ k domácí WiFi síti se kamera nepřipojila/ Nefunguje

Zajímalo by mně, proč se ten přístroj nepřipojí, když síť se zobrazí? Děkuji za reakci.
Odpovědět

Předmět: Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p - převrácení obrazu
Datum: 05.11.2021 20:40:08Autor: Marek Čeřovský
Zdravím, otevřete si dotyčnou kameru, vpravo nahoře klikněte na tři tečky, pak hned na první položku "Camera settings" a dále na čtvrtou položku "Image settings" a poté na poslední položku "Rotate image". Zde dole na tlačítko "Rotate". Dále nesmíte zapomenou vpravo nahoře kliknout na zatržítko. Pak dvakrát klikneme vlevo nahoře na šipku zpět a nakonec vpravo nahoře na křížek. Tak přeji hodně štěstí. Marek
Odpovědět

Předmět: Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p
Datum: 05.11.2021 20:20:30Autor: Marek Čeřovský
Dobrý den, již několikrát jsem narazil zde i jinde na problém s připojením (načtením QR kodu) u této kamery. Sám jsem se potýkal se stejným problémem a podařilo se mi ho vyřešit. Samozřejmě to nemusí pomoci každému ale přesto se se svým návodem chci s vámi podělit. Vetšinou se mluvilo o opětovném připojení již používané kamery ale o tom více až za chvíli. Dle mého názoru jde o to, že kamera zůstala zazoomovaná, protože jak asi všichni víme pokud kamera funguje můžeme si obraz přitáhnout a toto zazoomování se resetem nenastaví na výchozí hodnotu a to je právě ten problém, protože kamera pak nedokáže načíst QR kod, který se zobrazí na displeji telefonu a který jí máme, dle návodu, ukázat ze vzdálenosti cca 15 cm a kamera se pak jeví jako nefunkční. Teď zpětná vsuvka, na tento problém jsem ale rovněž narazil u nové kamery. Sám jsem si koupit najednou tři tyto kamery a z toho u jedné se objevil ten samý problém, takže byla nejspíše zazoomovaná už z výroby, připadně při výstupní kontrole. Takže pokud někomu jeho kamera nefunguje hned od začátku tak může tento postup rovněž vyzkoušet. Postupoval jsem dle návodu až do bodu, kdy se mi na telefonu objevil QR kod, který jsem měl dát načíst kameře. V té chvíli jsem udělal screenshot displeje mobilu a tento jsem nahrál do fotek google. Můžeme tuto fotku samozřejmě poslat i emailem, bluetooth nebo jakkoliv jinak jak umíme. Princip je tuto fotografii QR kodu dostat na větší displej. Například větší telefon, tablet, noťas nebo monitor klasického PC. To byl i můj případ. Na svém PC jsem si otevřel v chrome fotky google a zde tento screenshot, tak aby byl cca ve velikosti 15 x 15 cm. Poté jsem opět resetoval kameru a postupoval podle návodu, s tím rozdílem, že až přišla ta část s QR kodem, jsem vzal kameru do ruky a z cca 0,5 metru jsem ji namířil na monitor s velkým QR kodem a stak se zázrak, téměř okamžitě se ozvalo pípnutí a hláška, že spojení bylo navázáno a kontrolka se rozsvítila modře. Na telefonu jsem zaškrtl, že spojení proběhlo, dále NEXT a pak proběhlo zaregistrování kamery na serveru, pojmenování atd. prostě standartní postup. Od té doby kamera funguje normálně jo a poté co jsem jí pustil a kouknul jsem na obraz, tak měla zoom 1.8....Všem hodně štěstí s tímto návodem a pokud pomůže, bude fajn když dáte vědet. Marek
Odpovědět

Předmět: Kamera - IP kamera Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá
Datum: 27.10.2021 10:37:39Autor: Daniela Burďáková
Vidím, že tu nikdo neodpovídá, takže se asi odpověď nedozvím.
Nejsou tu odpovědi ani na předchozí dotazy.
Poradí mi někdo prosíííímmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím, žádám Vás o radu, jak otočit obraz monitorování vzhůru nohama? Kameru jsme si nainstalovali na strop, a vše vidíme vzhůru nohama.
Moc děkuji za odpověď a radu.

Daniela
Odpovědět

Předmět: Kamera - Xiaomi Mi Home Security Camera 360° 720p bílá
Datum: 26.10.2021 14:36:57Autor: Daniela Burďáková
Prosím, žádám Vás o radu, jak otočit obraz monitorování vzhůru nohama? Kameru jsme si nainstalovali na strop, a vše vidíme vzhůru nohama.
Moc děkuji za odpověď a radu.

Daniela
Odpovědět

Předmět: Obrácení obrazu kamery
Datum: 25.10.2021 21:00:54Autor: Daniela Burďáková
Prosím, můžu poprosit o radu, jak otočit obraz monitorování vzhůru nohama? Kameru jsme si nainstalovali na strop, ale vše vidíme vzhůru nohama.
Moc děkuji za odpověď a radu.

Daniela
Odpovědět

Předmět: Obrácení obrazu
Datum: 20.09.2021 10:07:59Autor: Martin Škulavik
Dobrý den,přišel jste na to obrácení obrazu? Ja nevím jak.můžete poradit?
Odpovědět

Předmět: Mi home camera
Datum: 20.08.2021 10:09:39Autor: Cyro
Dobrý deň asi po roku mi prestala fungovať.Som resetoval a nedá sa sparovat z tel.Stale hlási Waiting for conection.Co mam robiť?Kód mi nacit vôbec nechce a stále bliká na oranžovo.
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 17.08.2021 19:40:01Autor: George Zigkopis
Má kamera fungovala bez problémů. Nyní když chci pozorovat kameru přes data tak se kamera snaží nabít, ale neukazuje. Přes WiFi funguje normálně.
Odpovědět

Předmět: Kamra přestala fungovat.
Datum: 09.07.2021 16:33:28Autor: Čestmír Kubíček
Na jeden den byl mimo síť mobilního operátora přes kterého mám vytvořenou wi-fi síť. Mám v bytě dvě kamery. Jedna začala fungovat normálně, ale ta druhá se stále nechce připojit. Několikrát jsem to restartoval a pořád dokola. Pořád to mluví dokola nějakou větu o připojení.
Odpovědět

Předmět: Hlasitost
Datum: 23.06.2021 19:39:18Autor: Jiřka
Dobrý den můžete mi poradit jak ztlumit hlasitost na kameře jestli to teda jde? Nikde jsem nenašla můžete poradit? Děkuji za info
Odpovědět

Předmět: Xiaomi 360
Datum: 03.06.2021 22:00:37Autor: Daniela
Dobry den,kamera prestala fungovat(fungovala bez problemov 1rok) nejde mi zobrazit QR kod v aplikacii,aby sa sparoval s kamerou. Ani po prihlaseni a odglaseni,po resetovani a skusania nacitania Qr kodu zo spodnej nalepky na kamere,proste nic nefinguje. Co s tym prosim? Dakujem velmi pekne.
Odpovědět

Předmět: Nefunguje kamera
Datum: 06.05.2021 06:24:23Autor: Milan Platko Ing.
Mám ten isty problem ako pár majiteľov predomnou.Po prvom prvom pripojení fungovala ako ma, ale po update prestala fungovať (nepripoji sa).QR kod zoskenuje a potom vypisuje aby som dal cameru bližšie k routeru alebo zvolil inu sieť. Kamera je asi 50 cm od routeru.
Odpovědět

Předmět: Nesepne / nereeaguje
Datum: 04.04.2021 10:13:53Autor: Josef
Dobrý den, kamera přešla do režimu offline a nyní nelze spustit. Po odpojení a připojení do sítě se nerozsvítí, po resetování tlačítkem se nic neděje. Co s tím? Děkuji.
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 21.03.2021 19:59:20Autor: Pavla
Dobrý den, kamera asi 3týdny fungovala a z ničeho nic nejde připojit na žádný telefon ( byla ve 3 ).
Odpovědět

Předmět: security-camera-360 dotaz
Datum: 21.02.2021 22:07:19Autor: Miloslav
Přestala po cca roce používání chodit. Nešla řipojit. Po resetování se mi nedaří připojit. Poradíte, prosím_
V telefonu instalace -program-zůstala,ale už se zkrátka nevede.
Děkuji moc za pmoc.
Odpovědět

Předmět: Pomoc
Datum: 20.01.2021 23:24:09Autor: Peter
Mne to iste sa atalo dnes ako si to opravil
Odpovědět

Předmět: IP kamera Xiaomi Mi Home Security
Datum: 31.12.2020 12:50:55Autor: Ctvrtlík Tomáš
Ahoj, Mam problem, dnes mi prisla kamera xiaomi mi home 360, podarilo sa mi ju pripojit, pekne fungovala, nabehl mi update, updatoval jsem a od té doby nereaguje, jen sviti oranzove svetlo.
Nereaguje ani na reset. Co dělat???
Odpovědět

Předmět: Obrácení obrazu.
Datum: 06.09.2020 09:10:34Autor: Pavel Straka
Dobrý den. Prosím o radu, jak se dá nastavit obrácení obrazu kamery, když je instalovaná kamera na strop.
Děkuji za odpověď.
Pavel
Odpovědět

Předmět: Kamera po update nereaguje
Datum: 18.08.2020 08:02:22Autor: Anna Uhurová
Dobrý den, mám stejný problém jako paní Soňa. Po update Mi home camera 360 mi přestala reagovat. Restart nejde, vypnutí ze sítě taky ne. Co mám ještě udělat?
Děkuji za info
Odpovědět

Předmět: Jak nastavit obrácený obraz u YI home camera
Datum: 04.08.2020 08:01:56Autor: Tomáš Kočí
Dobrý den, namontoval jsem kameru směrem dolů, ale v nastevení jsem nenalezl jak obrátit také obraz. můžete mi poradit?

Děkuji
Odpovědět

Předmět: HomeKit.
Datum: 02.06.2020 09:27:40Autor: Petr Svejda
Dobrý den, jde připojit více kamer a jak je to se spoluprací HomeKit Apple. Děkuji za odpovedˇ.
Odpovědět

Předmět: Kamera po update nereaguje
Datum: 08.04.2020 14:23:57Autor: Sona
Ahojte, Mam problem, dnes mi prisla kamera xiaomi mi home 360, podarilo sa mi ju pripojit, pekne fungovala, nabehol mi update, updatovala som a odvtedy nereaguje, iba svieti oranzove svetlo.
Nereaguje ani na reset. Co robit???

Dakujem za info
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

elektrický šicí stroj PRIVILEG Modell 5004...
Žádám o návod v češtině pro av akai AS110RA-320. Děkuji...
JVC UX-C25DAB...
Prosím o návod v češtině pro telefon DOOGEE S 97 pro...
Domácí pekárna Zelmer 43Z011 bílá....

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Ináč u-box A9
Autor: Marek
Multimediální centrum Umax U-Box A9 černý
Zdravím. U-box A9 sa automaticky zapne pri prepnutí na Tv. Je možné to niekde nastaviť? Ďakujem za odpoveď...
Dotaz
Autor: Karlos
AV Receiver AKAI AS110RA-320 černý
Má tento přístroj hodiny? Neboť v režimu standby blikají čárky a přístroj na nic nereaguje. Pokud hodiny má, tak jak se ladí. A kde mohu stáhnout návod k obsluze. Děkuji....
Dotaz
Autor: Karlos
AV Receiver AKAI AS110RA-320 černý
Má tento přístroj hodiny? Neboť v režimu standby blikají čárky a přístroj na nic nereaguje. Pokud hodiny má, tak jak se ladí. A kde mohu stáhnout návod k obsluze. Děkuji....
otázka na symboly o počasí na rádiu
Autor: Dušan
Internetový radiopřijímač Technaxx TX-153 černý
Čo znamenajú symboly na obrazovke o počasí, na rádiu Technaxx TX-153...
dotaz
Autor: Milada Wondrová
Tiskárna multifunkční Samsung SL- M2070W
Tiskárna Xpress M2070 začala pískat cca 4x až 5x po sobě v intervalu cca5min. Nyní píská po cca 12hod. (v noci ve 2:30hod a odpoledne ve 14:30. Pískání trvá cca 5min. Jak se to dá odstranit? Děkuji za radu...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Chytré hodinky Mobvoi TicWatch Pro 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-mobvoi-ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-79249-cesky-navod.pdf
Detail - Šicí stroj Toyota Necchi 215A
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sici-stroj-toyota-necchi-215a-6261-cesky-navod.pdf
Detail - Tiskárna laserová Canon i-SENSYS LBP621Cw
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-laserova-canon-i-sensys-lbp621cw-36717-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Samsung Galaxy A52s 5G
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-samsung-galaxy-a52s-5g-128gb-bily-74602-cesky-navod.pdf
Detail - Masážní přístroj NAIPO MGF-3600
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ masazni-pristroj-naipo-mgf-3600-68800-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2022