NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Jogurtovač Kuvings Fermentor stříbrný stříbrný

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Jogurtovač Kuvings Fermentor stříbrný stříbrný

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Jogurtovač Kuvings Fermentor stříbrný stříbrný Obsah českého návodu Jogurtovač Kuvings Fermentor stříbrný stříbrný
 • Zařazení produktu: Jogurtovače Kuvings
 • Značka: Kuvings
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Kuvings Jogurtovače

Návod k obsluze Jogurtovač Kuvings Fermentor stříbrný stříbrný obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Kuvings a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Kuvings návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Kuvings výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Kuvings Fermentor – výrobník sýrů, jogurtovač, stříbrnáKvašení je od pradávna způsob, jak ze základních surovin získat mnohem lepší a hlavně zajímavější produkt. S pomocí látkové přeměny si můžete rozšířit své gurmánské zážitky (sýry, jogurty, zelenina, ocet) nebo vytvořit lahodné alkoholové nápoje (pivo, víno). Pokud svému tělu chcete dopřát zdravé produkty, tenhle přístroj z vás udělá experta na výrobu domácích jogurtů a sýrů během několika málo okamžiků.

Fermentor Kuvings vám s pomocí automatiky usnadní proces kvašení potravin a vy si tak i v domácích podmínkách ze základních surovin vyrobíte svůj vlastní čerstvý sýr, lahodný řecký jogurt nebo kvalitní ocet či ovocné víno. Stačí obstarat suroviny, zatímco vestavěná elektronika se postará o správnou teplotu i čas přípravy. Takto připravené potraviny jsou nejen mimořádně lahodné, ale také zdravé!Už nehledejte ten nejlepší řecký jogurt nebo čerstvý sýr – vyrobte si je!Řecký jogurt jako koncentrát zdravíJaké výhody má řecký jogurt? Především je jednou z pěti nejzdravějších potravin a jako takový je vhodný třeba pro sportovce nebo osoby oslabené nemocí. Jeho nízký obsah tuku a vysoký podíl bílkovin a vápníku oproti běžnému jogurtu udělají s vaším tělem divy. Jeho příprava je přitom s jogurtovačem Kuvings opravdu jednoduchá. Smícháte mléčnou bakterii s mlékem a na ovládacím panelu vyberete příslušnou volbu. O nic dalšího se starat nemusíte.

Čerstvý sýr, po kterém se bude olizovat celá rodinaSpolu s přístrojem dostanete také syřidlo Kuvings s jehož pomocí z mléka vytvoříte krásně nadýchaný domácí čerstvý sýr. Přidejte bylinky nebo smetanu a vytvořte třeba domácí "Cottage". Takto připravený produkt obsahuje sedmkrát více bílkovin a pětkrát více vápníku než mléko. Pro kosti a zdravý celkový růst dětí je to ideální svačinka. Stačí přidat zeleninu, ořechy a nebo dokonce ovoce a pochutná si celá vaše rodina.Ocet – "zázrak z přírody"Vyrobte si domácí ocet plný chuti a výživných látek. S Fermentorem je to snadné, z obyčejného octu v kombinaci s cukrem a ovocem či zeleninou vytvoříte lahodný základ pro studenou i teplou kuchyni. Ochucujte, konzervujte a nebo uzdravujte podle libosti.Naložte to zeleniněCelý rok si užívejte chuť sezónních potravin v podobě "čalamády", například jako přílohy k masu nebo prostě jen tak. Nyní můžete připravit kvašenou, kysanou nebo nakládanou zeleninu mnohem rychleji a v množství, které opravdu spotřebujete.

Ovocné víno na celý rokTak i na ten alkohol se nakonec dostalo. Ale nebojte, ovocné víno, které s pomocí tohoto přístroje připravíte, nemá nic společného s domácí slivovicí. I když tu si spolu s ovocem můžete samozřejmě do směsi také přidat, je to jen na vás jaký druh alkoholu použijete. Základem je však ovoce a víno z něj vytvořené vás v létě osvěží a v zimě krásně zahřeje.

Víno z rynglí probere z únavyTenhle svěží nápoj má lehce kyselou chuť a snadno ho vytvoříte ze zralých rynglí a trochy alkoholu. Aby byla zachována původní jedinečná chuť rynglí, použijte k výrobě vína nápoj sodžu. Ta chuť vás dostane z každého splínu.

Na výrobu potřebujete: 500 g rynglí 500 ml sodžu 250 g cukru

Postup: 1. Ryngle odpeckujte a důkladně opláchněte. 2. Cukr nechte rozpustit v sodžu či jiném 20% alkoholu a poté přidejte ryngle. 3. Sestavte nádobu s víkem a pomocí úchytu uzavřete otočením ve směru hodinových ručiček. Vložte nádobu dovnitř fermentoru. 4. Pro volbu "Nakládaná zelenina" stiskněte tlačítko Menu čtyřikrát. Časování se vypne po 3 sekundách a fermentování začíná. Po 72 hodinách bude proces fermentace ukončen.VÝROBNÍK SÝRU, JOGURTU A FERMENTOR KUVINGS je chytrý elektrický spotřebič, který usnadňuje a automatizuje proces fermentace / kvašení potravin.
Díky vestavěné elektronice, která hlídá správný čas i teplotu, je vše mimořádně snadné a bezobslužné.

Fermentor Kuvings je naprostou novinkou pro domácí gastronomii a přináší veškeré výhody fermentovaných potravin snadno a v nejpřirozenější formě až na váš stůl.
Veškeré použité materiály jsou schváleny pro použití s potravinami, plasty jsou BPA Free, ovládání je velmi intuitivní a čištění mimořádně snadné. Vyzkoušejte výrobník sýru, jogurtu a fermentor Kuvings ve své kuchyni a stane se z něj nový nepostradatelný člen vaší rodiny a preventivní domácí lékař, který díky zdravým potravinám plným přirozených kultur, živých enzymů a koncentrovaných výživných látek bude trvale pečovat o zdraví celé vaší rodiny.

Kvašení či fermentace je proces přeměny organických látek (nejčastěji sacharidů), při němž za účasti mikroorganismů a jejich enzymů vznikají jiné látky. Kvašení má zásadní význam pro potravinářství, ať se jedná o kvašení alkoholové, octové nebo mléčné, o kvašení těsta, piva, vína, jogurtu nebo sýra. Kromě toho se kvašením konzervují potraviny (kysané zelí, okurky atd.).

Domácí fermentované jídlo z čerstvých surovin je lahodné a mimořádně zdravé! Proč je nemít každý den? S výrobníkem sýru, jogurtu a fermentorem Kuvings vše připravíte jednoduše stiskem jediného tlačítka!

Součástí balení je:

 • 2x nádoba
 • 1x víko
 • 1x držadlo
 • 1x jemné síto
 • 1x víko přístroje
 • 1x balení Směsi pro přípravu čerstvého domácího sýru (6x10g)
 • návod v českém jazyce
 • kuchařka v českém jazyce


Návod k obsluze Jogurtovač Kuvings Fermentor stříbrný stříbrný

Stažení PDF návodu k obsluze pro Jogurtovač Kuvings Fermentor stříbrný stříbrný není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Jogurtovač Kuvings Fermentor stříbrný stříbrný

Záruka 24 měsíců
Partnumber 418736
Další parametry
Objem jogurtovače 2 l
Příkon jogurtovače 44 W
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 18.0 cm
Výška výrobku 20.0 cm
Hloubka výrobku 18.0 cm
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 32.0 cm
Výška balení 23.0 cm
Hloubka balení 20.0 cm
Hmotnost balení 2.4 kg

Hodnocení

60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3 z 5

Tento produkt už hodnotilo 29 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Jogurtovač Kuvings Fermentor stříbrný stříbrný

Předmět: volitelnost teploty
Datum: 14.02.2023 18:08:05Autor: neznámý
Dobrý den,
prosím o informaci, jestli je možné při výrobě jogurtu nastavit teplotu v rozmezí 37 - 38 stupňů C.
Děkuji za odpověď, L.Růžičková.
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Mám zájem o návod k obsluze myčky nádobí zn. BEKO BDIN38650C ...
Návod k obsluze myčky nádobí zn.beko ...
Word 2021 návod podrobný...
RADIOBUDÍK PHILIPS TAR3306 AR ...
Nejde mi nic ani multiplayer ...
Dobrý den,prosím o návod na autorádia Pioneer DEH-1500UB Ďakujem ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Přepínání zimní/ letí čas.
Autor: Josef
Autorádio s LCD KENWOOD DMX-5020BTS černé
Myslel jsem, že přepíná automaticky zimní/ letní čas a neděje se tak. Nejde nikde nastavit ani ručně. Zkoušel jsem tuto synchronizaci při více stanicích FM, bez úspěchu. Děkuji za radu....
Dotaz
Autor: Martina
Televize Sencor SLE 40FS600TCS černá
Dobrý den, proč nespustim na tv voyo když sama má Netflix a to je také aplikace ...
Sluchátka
Autor: neznámý
Sluchátka QCY T1C černá
Dobrý den, co mam dělat když jsem připojená na sluchátka ale vždy mi hraje jenom jedno buď levý nebo pravý ne hrajou prostě spolu co by měli ...
Xbox series x
Autor: neznámý
Mikrofon YENKEE YMC 1060 ALIEN
Dá sa napojiť tento mikrofón aj k Xbox series x?...
DOTAZ
Autor: KRISTINA
Televize Sencor SLE 43FS600TCS černá
Dobry den,zakoupila jsem tel. SENCOR SLE 43FS801TCSB205 a nejsem spokojená se zvukem. Hudba je příliš hlasitá a řeč není slyšet. Jde to prosím upravit? Děkuji,Kristina Čakurdová ...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2023

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou