|
Český návod k obsluze Kabel EMOS HDMI HDMI mini, 1,5m, High speed, v1.3 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Kabel EMOS HDMI HDMI mini, 1,5m,
- Zařazení produktu: HDMI kabely EMOS
- Značka: EMOS
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis EMOS HDMI kabely
|
Návod k obsluze Kabel EMOS HDMI HDMI mini, 1,5m, obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku EMOS a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální EMOS návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku EMOS výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuEMOS kabel, HDMI/mini HDMI Kabel od společnosti EMOS využijete k propojení široké škály zařízení. Hodí se skvěle např. k připojení přístrojů k televizoru nebo monitoru. Má délku 1,5 metru, takže umožní pohodlnou a bezpečnou manipulaci se zařízeními na obou stranách. Disponuje HDMI konektorem na jedné straně a mini HDMI konektorem na druhé straně. Kabel je vyrobený ve kvalitním provedení. Je plně stíněný a podporuje přenos 3D obrazu.Vysokorychlostní HDMI kabel - HDMI A vidlice - HDMI C vidlice (19pin)
- Délka 1,5m
- Full HD 1080p
- 3D kompatibilní
- Propustnost: 10,2 Gb/s
- Audio Return Channel
- Plně stíněný kabel
|
Návod k obsluze Kabel EMOS HDMI HDMI mini, 1,5m, High speed, v1.3Stažení PDF návodu k obsluze pro Kabel EMOS HDMI HDMI mini, 1,5m, High speed, v1.3 není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Kabel EMOS HDMI HDMI mini, 1,5m,| Záruka | 24 měsíců | | Partnumber | SB1101 | | Další parametry | | Typ kabelu | Video, Audio | | Délka kabelu | 1.5 m | | Verze HDMI | 1.3 | | Použití | Blu-ray, PC, televizor, DVD, satelit | | Z konektoru | HDMI mini, HDMI | | Do konektoru | HDMI, HDMI mini | | Rozměry výrobku | | Hmotnost výrobku | 0.1 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 10.5 cm | | Výška balení | 4.5 cm | | Hloubka balení | 24.5 cm | | Hmotnost balení | 0.1 kg |
Hodnocení60% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 49 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Meteostanice TFA 35.1170.01... Steinborg 4Schlitz toaster SB-2080... Tristar pd-9052 Raclettegrill... Dobrý den, potřebovala bych návod k obsluze pro ultrazvukový zvlhčovač Avair Ultra3. Děkuji... iPhone A1429... Scholl Velvet smooth PRO...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Blikající přední světla ale auto nereaguje. Autor: Pavel RC auto Rastar Lamborghini Huracán STO Dobrý den, syn včera dostal k Vánocům RV auto Lamborghini Huracán STO.
Dal jsem do něj nové baterie a vše fungovalo...druhý den chtěl opět jezdit ale autu blikají přední světla a nereaguje na ovládání...nevíte prosím co by mohla být příčina?... Fiskrars Autor: Milan Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Mila Renato , U nas jsme meli stejny problem a rada je jednoduchá: ZABER ????????
“Kroutive” pohyby a kovou část uplne vyndat a pak opět zandat obráceně aby stojan stal ... Gramofon Autor: neznámý Gramofon Lenco LBT-188 černý hnědý Dobrý den, proč nám nejde připojit gramofon a bedýnku přes bluetooth. Vůbec se nám nedaří spárovat.Děkuji ... Výměna hlav Autor: Soňa Zastřihovač vlasů ETA Austin 8345 90000 Dobrý den, partnerovi jsem koupila strojek k Vánocům a nejdou vyměnit a zacvaknout zpět ty hlavy - nástavce. Jak na to prosím? K čemu by pak takový dárek měl, když to nemůže ani vyzkoušet? ... Fiskars Edge Autor: Renáta Sada kuchyňských nožů Fiskars Edge 5 Nedá sa nám zložiť stojan na nože, chceme ho postaviť na linku ale nerezové nožičky ktoré sú na čiernom podstavci sa nedajú nastaviť a silou to nechceme pokaziť. Poprosím ako ich treba vysunúť aby bol. Toho stojan na nože.Dakujem za odpoveď ... |
|