|
Český návod k obsluze Kabel Xtorm Xtreme USB-C PD, 1,5m černý oranžový Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Kabel Xtorm Xtreme USB-C PD, 1,5m
- Zařazení produktu: Kabely a redukce Xtorm
- Značka: Xtorm
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Xtorm Kabely a redukce
|
Návod k obsluze Kabel Xtorm Xtreme USB-C PD, 1,5m obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Xtorm a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Xtorm návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Xtorm výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuXtorm Xtreme USB-C PD, 1,5 m (CXX005) černá/oranžová Doživotní záruka, vysoká odolnost proti opotřebení, kompozitní materiály a nebo zesílené jádro. Ano, čtete správně vlastnosti „obyčejného“ nabíjecího kabelu. Xtorm Xtreme je ale už podle názvu tak trochu z jiného světa. Všechno, jenom ne obyčejný Opravdu odolný nabíjecí kabel, o který se nemusíte strachovat při každém vytahování ze zásuvky nebo hození do tašky plné věcí. Pokud něco takového zrovna hledáte, tak zůstaňte na drátě, výčet exkluzivních vlastností totiž zdaleka nekončí. Zesílené jádro spolu s hliníkem, nylonem a kevlarem mu dodává extrémní pevnost a odolnost i při obrovském zatížení. Jak obrovském? To správné číslo pro vyjádření této definice je sto: až 100 000 ohybů, až 100 kilogramů v tahu! Potřebujete snad ještě další argument pro jeho pořízení?
Klíčové vlastnosti: - Moderní materiály jako kevlar a nylon
- Vysoká odolnost v tahu i ohybu
- Neuvěřitelně ohebný konektor na obou stranách
Můžete se na něm třeba zhoupnout a pak si v klidu dobít mobil. Materiály budoucnosti Těžko uvěřit, co všechno výrobce použil při výrobě tohoto kabelu: 33 % hliníku, 54 % nylonového opletení a dokonce ze 13 % kevlarové vlákno DuPont™ zajistí ty nejlepší vlastnosti, jaké byste u kabelu nečekali, ale zcela určitě je oceníte každý den.
Extrémní odolnost Požadavky na co nejvyšší odolnost i v extrémních situacích byly do puntíku splněny. Z výsledku vám spadne brada, tenhle kabel totiž vydrží až 100 000 ohybů a dokonce byl otestován na tah silou až 100 kilogramů. Není tak s podivem, že na něj výrobce poskytuje dokonce doživotní záruku.
XFLEX Nylonem opletený kabel je vybaven na obou koncích speciálně vyvinutým konektorem a vyztužený zesíleným jádrem. Díky tomu je vysoce flexibilní a parádně pevný.
Neuvěřitelné detaily Dokonce i popruh, který drží kabel ve smotaném stavu, je maximálně odolný. A navíc i perfektně stylový. Tyto ultra silné kabely Xtorm jsou vyrobeny tak, aby vydržely – a nabízejí doživotní záruku. Každý detail je navržen tak, aby vydržel opotřebení způsobené intenzivním používáním. Je schopen odolat 100 000x ohybům a je testován na tah, aby unesl až 100 kg! Ultra pevné materiály Tento kabel je vyroben z vícevrstvého kompozitního materiálu se zesíleným jádrem, které mu dodává extra pevnost a odolnost. Každý detail tohoto kabelu je navržen tak, aby byl maximálně odolný, dokonce i přiložený kabelový popruh! Vyztužené materiály 33 % hliníku 54% nylonové opletení 13% DuPont™ Kevlar® vlákno Technologie XFLEX odolná proti ohybu Kabely Xtorm Xtreme jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby vydržely více než 100 000x ohyby. To je možné díky kombinaci funkcí nazývaných XFLEX. XFLEX kombinuje speciálně navržený konektor s opleteným nylonovým kabelem a zesíleným jádrem, díky čemuž je kabel flexibilní a extrémně pevný.
|
Návod k obsluze Kabel Xtorm Xtreme USB-C PD, 1,5m černý oranžovýStažení PDF návodu k obsluze pro Kabel Xtorm Xtreme USB-C PD, 1,5m černý oranžový není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Kabel Xtorm Xtreme USB-C PD, 1,5m| Záruka | 24 měsíců | | Partnumber | CXX005 | | Další parametry | | Typ kabelu | GSM | | Z konektoru | USB-C | | Do konektoru | USB-C | | Délka kabelu | 1.5 m | | Použití kabelu | PC, tablet, mobilní telefon | | Barva | černá, oranžová | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 7.2 cm | | Výška balení | 2.5 cm | | Hloubka balení | 20.7 cm | | Hmotnost balení | 0.1 kg |
Hodnocení80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 72 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Tablet Lenovo TB311FU Android 16... Profi care p c- LK 30 88... Mikrosystém Sencor SMC5700... 10028303 Skyscraper ice... ... Dobrý den, poptávám český návod k ELECTROLUX R290 přenosná klimatizace . Děkuji. L.Krobot...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
preskakuje kolecko Autor: neznámý Myš Canyon ACCEPTER GM-211 černá ahoj, da sa rozobrat a vycistit? zasekava kolcko, eslebo skor neprehadyuje ako ma, robi si co chce. Pod nalepkou nie je skrutka.... Nový komentář k Fritéza horkovzdušná Tefal EY101815 Easy Fry Compact černá Autor: Monika Fritéza horkovzdušná Tefal EY101815 Easy Fry Chci se zeptat jestli ty gumičky na tom košíku mají být a když se píše téměř bez oleje tak kolik oleje se tam může dát? Děkuji za odpověď ... Gorenje NRS9182VX Autor: Monika Americká lednice Gorenje NRS9182VX Inoxlook Dobrý den, lednička mi nenapouští vodu do výrobníku ledu ani mi nenačepuje vodu na pití.
Hadička ze zásobníku je průchozí. Co mohu udělat pro to, aby fungovala než zavolám servis? Děkuji za radu... Otazka ukotvenie stroja Autor: neznámý Kuchyňský robot KENWOOD Chef XL Titanium Prosim vás ako sa da to XL upevniť o pracovnu dosku lebo pri mieseni ho musim držať aby my neušiel k susedom... AL-KO DIVE 5500/3 Autor: Štefan Ponorné čerpadlo AL-KO DIVE 5500-3 Dobrý deň. Poraďte prosím aký problém sa mohol vyskytnúť s čerpadlom Alko DIVE 5500/ 3 keď prestalo ťahať vodu. Motor po zapnutí mírne hučí ale netočí sa ale nie je mechanicky zaseknutý.
Ďakujem
... |
|