NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Kamera iSmartAlarm SPOT

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Kamera iSmartAlarm SPOT

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Kamera iSmartAlarm SPOT Obsah českého návodu Kamera iSmartAlarm SPOT
  • Zařazení produktu: GSM alarmy iSmartAlarm
  • Značka: iSmartAlarm
  • Popis a obsah balení
  • Technické informace a základní nastavení
  • Často kladené otázky – FAQ
  • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
  • Autorizovaný servis iSmartAlarm GSM alarmy

Kamera iSmartAlarm SPOT Kamera iSmartAlarm SPOT Kamera iSmartAlarm SPOT Kamera iSmartAlarm SPOT Kamera iSmartAlarm SPOT Kamera iSmartAlarm SPOT Kamera iSmartAlarm SPOT
Návod k obsluze Kamera iSmartAlarm SPOT obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku iSmartAlarm a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální iSmartAlarm návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku iSmartAlarm výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Chytrá Wi-Fi kamera iSmartAlarm SPOT


Kompaktní kamera iSmartAlarm SPOT patří mezi špičku v oblasti chytrého zabezpečení domácnosti. Disponuje řadou inovativních funkcí jako souvislé nahrávání až 90 dní v kuse. Najdete zde i možnost sledovat živý přenos v HD rozlišení, ať jste v jiné místnosti, nebo na druhé straně světa. Kamera zvládne zpracovávat varovné signály z detektorů kouře a CO. Také vás upozorní na podezřelý pohyb nebo zvuk.

Perfektní přehled


Kameru můžete prostřednictvím flexibilní magnetické základny nainstalovat kdekoliv budete chtít. Ať už ji připevníte na zeď, nebo na poličku v obývací stěně, díky nastavení vámi požadovaného sledovacího úhlu, uvidíte všechno v okolí. Pořizovat lze i časosběrná videa. díky kterým uvidíte celý den v několika vteřinách. V mobilní aplikaci na obrazovce živého přenosu stisknete tlačítko pro zahájení, stejně video i ukončíte.
 
Kvalitní a praktická ochrana vašeho domku nebo bytu.
 

Snadná instalace


Instalaci zvládne každý sám. Jediné co potřebujete je Wi-Fi síť a aplikaci iSmartAlarm, kterou si stáhnete do chytrého zařízení se systémem iOS nebo Android. Chytrá kamera má miniaturní velikost, bude nenápadná na jakémkoliv místě ve vaší domácnosti. Můžete jí buď postavit na poličku nebo připevnit na zeď na kovovou podložku. Díky tomu, že základna kamery je magnetická, na podložku ji pouze položíte. Libovolně si pak nastavíte sklon kamery, aby zabírala požadované místo.

 


 


Možnost rozšíření


Pokud vlastníte základní sadu iSmartAlarm s centrální jednotkou CubeOne, tuto SPOT kameru si můžete přidat do vašeho systému jako další senzor. V aplikaci si vytvoříte uživatelský účet a následně lze přidávat nová zařízení, která budou poskytovat vaší domácnosti maximální bezpečí. Kamera sama o sobě ale funguje i zcela samostatně a můžou ji sledovat i další rodinní příslušníci. Pouze si stáhnou aplikaci a naskenují si QR kód z vašeho chytrého zařízení. Veškerý přenos kamer je zašifrovaný.

 


 


Kontrola ve dne i v noci


Díky úhlu záběru neuvěřitelných 130°, budete mít stále přehled o celé místnosti. Pokud máte více Spot kamer, jednoduše mezi nimi můžete v mobilní aplikaci přepínat. Digitální čtyřnásobný zoom umožňuje velké přiblížení, uvidíte každý kout v místnosti. Velkou výhodou je i vylepšené noční vidění s přísvitem infračervených diod. Kamera umožňuje i živé vysílání přes Wi-Fi v rozlišení 1280×720 px. V případě pomalejšího připojení lze kvalitu snížit na 600 px nebo 240 px.

 


 


Vestavěné senzory


Integrované senzory pohybu dosahují do dálky až 6 metrů. Vestavěný je i zvukový senzor. Pokaždé, když senzory zaznamenají podezřelý pohyb nebo zvuk, zapne se automaticky nahrávání obrazu na dobu 10 vteřin a přijde vám notifikace na mobilní zařízení nebo tablet. Nahrané video se uloží k vašemu účtu a kdykoliv se na ně můžete zpětně podívat. Vybrat si můžete ze tří různých stupňů citlivosti, aby se poplach nespouštěl běžným ruchem domácích mazlíčků.

 


 


Zvukové funkce


Sound Recognition funkce identifikuje zvuk, který je typický pro alarm čidel oxidu uhelnatého a kouře. I v tomto případě vám přijde oznámení a spustí se nahrávání. Kamera obsahuje jak reproduktor, tak i mikrofon, funguje tedy podobně jako vysílačka. Mikrofon zapnete stisknutím tlačítka mikrofonu na obrazovce živého vysílání kamery.

 


 


Kontinuální nahrávání


Ve spodní části kamery je slot pro nainstalování micro SD karty až do velikosti 64 GB. Když dojde k zaplnění kapacity, nová videa budou sama automaticky nahrazovat ta stará, nedojde tedy k ukončení záznamu. Karta v maximální velikosti zvládne pojmout až 10 dní záznamu v rozlišení 720 px. Pokud snížíte rozlišení na 600 px, natočí se na ní až 30 dní. Při rozlišení 240 px zachytí kamera záznam až tří měsíců. Záznam je rozdělen ve složkách po dnech a hodinách do minutových klipů, zpětné hledání událostí je tak velmi snadné.
Kompaktní kamera iSmartAlarm Spot nabízí veškeré funkce, které očekáváte od moderní bezpečnostní kamery, v nečekané kvalitě a úžasném balení. K tomu přidává skvělé inovativní funkce, které ji řadí ke špičce v oblasti chytrého zabezpečení domácnosti. Můžete živě sledovat ostrý HD obraz odkudkoliv ze světa ve dne i v noci a obousměrně komunikovat. Můžete souvisle nahrávat až 45 dní záznamu nebo zrekapitulovat celý den ve vteřinách díky funkci časosběru. Upozorní vás na podezřelý pohyb nebo zvuk a její vyladěný algoritmus rozezná i varovný signál kouřových čidel a detektorů CO. Flexibilní magnetická základna umožňují nastavení potřebného sledovacího úhlu a umístění na zeď nebo třeba poličku. Kameru iSmartAlarm Spot lze používat samostatně nebo integrovat do systému iSmartAlarm. A především funguje i bez měsíčních poplatků nebo smluv!
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Kamera iSmartAlarm SPOT v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Kamera iSmartAlarm SPOT

Záruka 24 měsíců
Partnumber 423898
Další parametry
Značka iSmartAlarm
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.0 cm
Výška balení 15.0 cm
Hloubka balení 15.0 cm
Hmotnost balení 0.3 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 41 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

měřák EU 6107 240PCS Dovozce :Glory of Spring s.r.o. země původu P.R.C. Jde o bezkontaktní měřák,,DIANGONG" YADITE 8848 Děkuji za pomoc....
TECHNICS 1060...
INDESIT BTW A51052...
Potřebuji návod na obsluhu sušičky prádla AEG, Mode T 59980, typ P502867. Děkuji...
NEW ONE AR380BT...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Sony KD-55XG8096
Autor: Petr
Televize Sony KD-55XG8096 černá
Dobry den když u televize nastavim obraz na standart asi za 5.minut se automaticky přepne do obrazu živy. Mužete mi poradit kde a jak to nastavit....
dotaz
Autor: štýbnar zdenek
Notebook Lenovo IdeaPad A145-15AST černý
prosím o vyjádření ke koupi noubuku lenovo.koupil jsem ho11.11.2020 a přitom záruka začala už v červnu 4.6.2020 jak je to možné? potom to už někdo koupil a vrátil.rád bych slyšel vyjadření od vás,než to pujdu reklamovat.a ten notes pořád blbne.děkuji štýb...
Tesla te-380 mini, nakoupený leden 2020
Autor: Honza
Set-top box Tesla TE-380 mini černý
Dobrý den, po zapnutí, svítí zelené ale nereaguje na ovladač ani se nezobrazuje na obrazovce. Předtím vše fungovalo. Zkontrolovány baterie...
Galerie
Autor: Martin Vanc
Mobilní telefon Motorola Moto E6s červený
Dobrý den,v telefonu Motorola e6s není galerie,vše se ukládá na google fotky.Jde galerii aktivovat?...
Robot Sencor STM 6350wh
Autor: Miloš Poláček
Kuchyňský robot Sencor STM 6350WH bílý
Vazeni, zakoupili jsme tento model robota. Po jednom pouziti (slehani bilku) jsme ho chteli pouzit podruhe, neda se spustit. Tedy problem, ktery zde reklamovalo nekolik dalsich stastnych uzivatelu. Chtel bych poznamenat, ze nevidim za posledni rok zadnou reakci techniku na tuto ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Sluchátka Niceboy HIVE černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sluchatka-niceboy-hive-cerna-1989-cesky-navod.pdf
Detail - Tiskárna inkoustová Canon PIXMA TS305 Wi-Fi
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ tiskarna-inkoustova-canon-pixma-ts305-wi-fi-19362-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Realme 6s černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-realme-6s-cerny-58956-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-9-pro-64-gb-sedy-50084-cesky-navod.pdf
Detail - Příslušenství pro holicí strojky Braun SmartCare
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prislusenstvi-pro-holici-strojky-braun-smartcare-center-55816-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020