NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit Obsah českého návodu Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi
 • Zařazení produktu: IP kamery EZVIZ
 • Značka: EZVIZ
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis EZVIZ IP kamery

Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit
Návod k obsluze Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku EZVIZ a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální EZVIZ návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku EZVIZ výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit (2 + 1)


Pořiďte si sadu 2 venkovních bezdrátových kamer a základní stanice EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit (2 + 1). Díky snímači kamery 1/2,8" CMOS s rozlišením 3 Mpx je schopná snímat video v rozlišení 2304 × 1296 při 15 fps. Pro situace se zhoršenými světelnými podmínkami je tento přístroj vybaven IR přísvitem, který umožňuje osvětlení až do vzdálenosti 15 metrů. Kromě toho je také vybaven bílým LED přísvitem, který umožňuje pořizování barevných záznamů i v nočních podmínkách. Natočené záznamy můžete ukládat na microSD kartu s kapacitou až 512 GB nebo je přímo odesílat na cloudové úložiště.
Pro aktivní zastrašení potenciálních narušitelů je kamera vybavena stroboskopickým světlem a zvukovým alarmem. Díky propojení kamery s mobilním zařízením pomocí aplikace získáte pohodlný vzdálený přístup ke všem funkcím a možnostem. Jistě oceníte i rozpoznávání a sledování lidských postav (Auto-Tracking), možnost přizpůsobitelné oblasti detekce pohybu. Přímo v aplikaci máte také možnost pohodlně ovládat pohyb kamery s otáčením o až 340° horizontálně a až 80° vertikálně. Balení obsahuje 1 základnu, 2 kamery a potřebné doplňky.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Sada 2 venkovních bezdrátových kamer a základní stanice
 • Díky snímači kamery 1/2,8" CMOS s rozlišením 3 Mpx je schopná snímat video v rozlišení 2304 × 1296
 • Vybavena IR přísvitem, který umožňuje osvětlení až do vzdálenosti 15 metrů
 • LED přísvit umožňuje pořizování barevných záznamů i v nočních podmínkách
 • Komprese H.265/H.264 výrazně snižuje nároky na přenos dat a úložiště
 • Integrovaný reproduktor a mikrofon poskytují kvalitní oboustrannou komunikaci
 • Vybavena stroboskopickým světlem a zvukovým alarmem proti potenciálním narušitelům
 • Díky propojení kamery s mobilním zařízením pomocí aplikace pohodlný vzdálený přístup
EZVIZ HB3-B2
Sada 2 venkovních bezdrátových kamer a základní stanice představuje komplexní bezpečnostní systém k ochraně vašeho domova. Díky bezdrátovému připojení Wi-Fi HaLow nabízí robustnější připojení než většina ostatních domácích kamer. Wi-Fi HaLow pracuje v pásmu pod 1 GHz a snáz tak proniká stěnami i překážkami, má delší přenosový dosah a nižší spotřebu energie.

Venkovní bezdrátová IP kamera s PIR čidlem pro detekci pohybu nabízí snímač 1/2,8" CMOS s rozlišením 3 Mpx, který je schopný snímat video v rozlišení 2304 x 1296 při 15 fps. Pro případ zhoršených světelných podmínek je přítomen IR přísvit do vzdálenosti 15 m a bílý LED přísvit pro pořizování barevných záznamů v noci. Samozřejmostí je integrovaný reproduktor a mikrofon, který umožní kvalitní oboustrannou komunikaci. Aktivní zastrašení v podobě stroboskopického světla a zvukového alarmu pak varuje případné narušitele. Díky voděodolnému krytu dle IP65 nabízí jak vnitřní, tak i venkovní možnost použití. Napájení zajišťuje dobíjecí baterie s kapacitou 5200 mAh a výdrží až 120 dnů na jedno nabití. Kameru lze napájet také pomocí solárního panelu EZVIZ (není součástí balení).

Základní stanice je pro připojení k internetu vybavena konektorem RJ-45. Aplikace v mobilním zařízení poté umožní pohodlný vzdálený přístup, pořizování záznamů, fotografií nebo upozornění v případě detekce pohybu. Zajisté potěší také podpora hlasových asistentů Google Assistant a Amazon Alexa. Pro ukládání záznamů lze využít slot na microSD kartu o kapacitě až 256 GB, nebo cloudové úložiště (na základě předplatného). Komprese H.265 snižuje nároky na přenos dat a úložiště. Stanice je také vybavena vestavěnou sirénou. Sadu je navíc možné volitelně rozšířit až o další dvě kamery EZVIZ HB3 do celkového počtu čtyř kamer.

Obsah balení: 1x základna, 2x kamera, 1x napájecí adaptér pro základní stanici, USB kabel, ethernet kabel, 2x šroubovací základna, 2x montážní deska, 2x sada šroubů a 2x vrtací šablona.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Kamera
Snímací čip: 1/2,8" CMOS
Rozlišení snímače: 3,0 Mpx
Den/Noc: ano
Integrovaný IR přísvit: ano, do 15 m
Integrovaný LED přísvit: ano, do 15 m
Objektiv: f = 2,8 mm, pevný, úhel záběru diagonálně 131°, horizontálně 110°, vertikálně 58°
Maximální rozlišení: 2304 x 1296 při 15 fps
Rozhraní: Wi-Fi HaLow, microUSB (nabíjení)
Slot paměťových karet: ne
Stupeň krytí: IP65
Napájení: vestavěná baterie, 5200 mAh
Rozměry: 105,9 x 62,8 x 62,8 mm
Barva: bílá - černá

Základní stanice
Rozhraní: 1x RJ-45, Wi-Fi HaLow, micro SD slot
Napájení: DC 12 V/ 1 A (adaptér součástí balení)
Rozměry: 160 x 82 x 64 mm
Hmotnost: 208 g
Barva: bílá


Návod k obsluze Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 15 stránek, formát PDF, velikost souboru 2.05 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi HaLow Kit

Technické parametry

Kamerový systém EZVIZ HB3 2K Wi-Fi

Záruka 24 měsíců
Partnumber CS-HB3-B2
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ano
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ano
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek výrobce. Dostupnost asistentů je závislá na podporovaných jazycích a státech - Vlastní systém
Ano
Tuya
SMART systém pro chytrou domácnost, díky němuž můžete ovládat spotřebiče a zařízení ve vašem domově - Tuya
Ne
Další parametry
Typ kamerový systém
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující, v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použití je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.).
Použití
vnější
Napájení
Způsob, jakým dodáte zařízení potřebnou energii - Napájení
bateriové, adaptér
Max. rozlišení
Max. rozlišení udává v pixelech kvalitu zobrazení obsahu, jakou displej dokáže využít. Čím více pixelů, tím jemnější obraz se vám naskytne - Max. rozlišení
2304 × 1296 DPI
Typ záznamu paměťová karta, cloudové úložiště
Maximální velikost paměťové karty
Udává max. velikost paměťové karty, kterou je možné do telefonu vložit - Maximální velikost paměťové karty
256 GB
Zorný úhel 131 °
Vestavěný mikrofon Ano
Wi-Fi
Wi-Fi umožňuje připojení zařízení k internetové síti - Wi-Fi
Ano
Připojení
Udává typ zásuvky, do které je spotřebič či zařízení možné připojit - Připojení
Wi-Fi
Kompatibilní operační systémy
Systémy, které s daným zařízením nejlépe komunikují a jsou plně funkční - Kompatibilní operační systémy
Windows, Android, iOS
Noční vidění
Noční vidění udává schopnost zařízení zachytit obraz ve tmě nebo při nízkém osvětlení - Noční vidění
Ano
Pohybový senzor Ano
Motorizované otáčení
Motorizované otáčení / ovládání umožňuje nadálku ovládat kameru a měnit směr záběru kamery. Zpravidla se jedná o ovládání ve 2 osách, horizontální a vertikální. Umožňuje tak jednou kamerou pokrýt/monitorovat větší prostor pomocí menšího množství kamer - Motorizované otáčení
Ne
IP ochrana
1. číslice udává stupeň ochrany před nebezpečným dotykem a vniknutím cizích těles a prachu:IP0X – bez ochrany
IP1X – od ⌀ 5 cm (např. dlaň)
IP2X – od ⌀ 1,25 cm (např. prst)
IP3X – od ⌀ 0,25 cm (např. nástroj)
IP4X – od ⌀ 0,1 cm (např. drát)
IP5X – částečně prach a jakékoli tělesa
IP6X – úplně prach a jakékoli tělesa2. číslice udává stupeň ochrany před vniknutím vody:IPX0 – bez ochrany
IPX1 – kapky vody dopadající svisle
IPX2 – kapky vody dopadající do 15°
IPX3 - kapky vody dopadající do 60°
IPX4 - stříkající voda
IPX5 - tryskající voda
IPX6 - intenzivně tryskající voda
IPX7 - dočasné ponoření do vody
IPX8 - trvalé ponoření do vody
IPX9 - vyšší tlak a teplá voda
">IP ochrana
IP67
Aplikace v češtině Ano
Atrapa Ne
Základní sada Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 6.0 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hloubka výrobku 8.0 cm
Hmotnost výrobku 0.7 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.6 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 29.7 cm
Hmotnost balení 1.3 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 04 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

emos-kn-8501-54480...
Dobrý deň , potrebujem návod k mikrovlnej rúre STUDIO MD12434 . výrobca MEDION AG, 45307 Essen , najpelšie v slovenčine alebo češtine . Ďa...
Google pixel 8a...
Návod k obsluze vivo v 40 SE ...
...
Fotopast Colors camo, vyrobeno pro ČR a SR , česke menu . Bunaty Mimi FULL HD . 32 megapixelů. Bohužel jsme při stěhování ztratili návod ...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Zapomenuté heslo
Autor: neznámý
Mobilní telefon HONOR 90 Lite 5G
Jak mám odblokovat telefon, když jsem zapomněl heslo. ...
Stopky
Autor: neznámý
Chytré hodinky Xiaomi Redmi Watch 3
Hezký den. Kdo prosím v redmi watch 3 stopky budik......
Pártybox JBL 310
Autor: neznámý
Party reproduktor JBL PARTYBOX 310 černý
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se může pártybox JBL 310 připojit k televizi a jak? Děkuji za odpověď....
Dotaz
Autor: Martin
Ochlazovač vzduchu ETA Frost 2568 90000
Dobrý den , chci se zeptat proč když zapnu ochlazovač vzduchu tak hned se po zapnutí vypne děkuji za informaci. ...
fritovaci hrnec tefal versalio
Autor: ludmila
Fritéza Tefal Versalio De Luxe FR495070
cesky navod k obsluze a udrzby...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou