NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Kamerový systém Vivotek NVR ND9312 bílý

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Kamerový systém Vivotek NVR ND9312 bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Kamerový systém Vivotek NVR ND9312 bílý Obsah českého návodu Kamerový systém Vivotek NVR ND9312 bílý
 • Zařazení produktu: Zabezpečovací kamery Vivotek
 • Značka: Vivotek
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Vivotek Zabezpečovací kamery

Návod k obsluze Kamerový systém Vivotek NVR ND9312 bílý obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Vivotek a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Vivotek návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Vivotek výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Vivotek NVR ND9312


Udržujte si přehled o tom, co se děje okolo vašeho domu nebo firemní budovy. Pořiďte si k bezpečnostním kamerám nahrávací jednotku Vivotek NVR ND9312, ke které lze připojit až osm kamer. Obraz z nich lze sledovat živě na připojeném monitoru, nebo si ho můžete pustit ze záznamu, který se ukládá na 6TB HDD jednotku. K jednotce připojíte monitor přes HDMI, konektor podporuje přenos signálu ve špičkovém 4K UHD rozlišení, aby vám neunikly žádné detaily.

Snadné nastavení a správa


Do telefonu si stáhněte aplikaci VIVOCloud, pomocí které můžete celý systém snadno nastavit a posléze také spravovat. To vše zvládnete také z kteréhokoliv počítače přes internetový portál. Aby se na úložiště vešlo co nejvíce záznamu, dochází k jeho kompresi na H.265, která ušetří místo, aniž byste přišli o důležité detaily. Provoz kamerového systému je pohodlný a bezpečný, proti virovým útokům jej brání zabezpečení Trend Micro IoT Security.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Možnost připojení až osmi IP kamer
 • Podpora rozlišení až 4K pro zachycení přesných detailů
 • SATA HDD s kapacitou 6 TB pro uložení záznamu
 • Snadná a pohodlná správa přes prohlížeč nebo aplikaci
 • Bezpečné používání díky pokročilému zabezpečení proti virům
NVR, 8 kanálů, 4K UHD (max 48Mpbs), 1x HDD (až 6TB), desktopové provedení, 2x USB, 1xHDMI (až 4K), inteligentní hledání v záznamech, VAST licecne v ceně

Klíčové vlastnosti:
H.265 kompresní technologie
Až 8 kanálů pro vstup z IP kamer
HDMI video výstup s rozlišením až 4K
1 x 3.5″ SATA HDD
Až 8Mpx Live-view a přehrávání
Trend Micro IoT Security zabezpečení nejen proti virovým útokům
VIVOCloud aplikace a internetový portál pro nepřetržitý dohled – snadné propojení s IP kamerami a rychlé automatické nastavení
Okamžité narovnání obrazu z Fish-eye kamer pro živý náhled i zpětné přehrávání
Podpora prohlížečů: IE, Chrome a Firefox na Windows i macOS platformě
Kompaktní provedení a elegantní design bez větráku

Hlavní výhody:
Lepší kvalita videa při nižší spotřebě datového toku

Díky kompresi H.265 a Smart Stream technologii od VIVOTEKU nejen že dokáže toto NVR poskytnout video ve vysoké kvalitě, ale zároveň výrazně snižuje spotřebu datového toku a šetří nahrávací kapacitu záznamového zařízení ve srovnání se standardem H.264.

4K video-vstup z IP kamer a 4K lokální video-výstup
Díky 4K video-vstupu z IP kamer a 4K lokálnímu video-výstupu mohou záznamová zařízení od VIVOTEKU poskytnout uživatelům video v extra HD rozlišení, které zajistí, že jim neunikne žádný důležitý detail jak při video monitoringu, tak v kamerovém záznamu.

Narovnání obrazu z Fisheye kamer
NVR od VIVOTEKU umožňují zobrazit naráz jak živý náhled, tak i přehrávání z téže fisheye kamery. Zároveň poskytují několik možností narovnání obrazu z fisheye kamer, včetně 1O, 1P, 1R, 1O3R, 1O8R, což umožňuje uživatelům monitoring veškerých rohů a detailní obraz pro dokonalý kamerový dohled.

Nově s podporou prohlížečů Chrome & Firefox
Podpora webových prohlížečů umožňuje uživatelům přímé zobrazení a nastavování nejen v IE, ale nově také v Chromu a Firefoxu jak pro Windows, tak i pro macOS.
ND9312 podpora Chrome a Firefox

Trend Micro IoT Security
Ve spolupráci s leaderem v oblasti kyberbezpečnosti se VIVOTEK soustředí na vytvoření IP produktů a softwaru, které splňují průmyslové protokoly a neustále vyvíjí ochranu za účelem zvýšení zabezpečení vůči kyberútokům. Tím, že si zvolíte VIVOTEK, zajistíte si nejen produkty vysoké kvality, ale také bezpečnější síťové prostředí.
VIVOTEK NVR Trend Micro IoT Security

VIVOCloud App & Portál
VIVOCloud aplikace zdarma umožňuje efektivní přístup z přenosných zařízení. Nejnovější technologie P2P dále zjednodušuje vzdálený přístup. Stačí jen oskenovat QR-kód a nainstalovat aplikaci a uživatel může okamžitě sledovat živý stream nebo přehrávat záznam odkudkoli a kdykoli s využitím intuitivního rozhraní. Díky funkci Push notifikací se uživatel ihned dozví na svém mobilním zařízení s Androidem nebo iOS o jakékoli podezřelé aktivitě a může si vše vzdáleně zkontrolovat.

Snadný přístup ke kamerám a rychlé automatické nastavení
Aby mohli uživatelé nastavit systém maximálně intuitivně, umožňuje NVR nalézt a připojit kamery bez zadávání zbytečně dlouhých kódů. Automatický setup wizard pohodlně nastaví centrální konfiguraci, za účelem zkrácení času potřebného pro připojení na pouhé 2 minuty.

NVR Alarmový vstup
Ne

NVR Alarmový výstup
Ne

NVR Audio vstup
Ne

NVR Audio výstup
1

Maximální datový tok z kamer
48Mbps

Maximální datový tok přehrávání záznamu
40Mpbs

Display Port výstup
Ne

DVI výstup
Ne

Rozhraní eSATA
Ne

Maximální kapacita jednotlivých HDD
6TB

Počet pevných disků
1

HDMI výstup
1

Počet kamer při synchronním přehrávání
4

Počet kamer v živém zobrazení
8

Počet kanálů (kamer)
8

Podporovaná komprese videa
H.264, H.265, MJPEG

Síťové rozhraní
10/100Mbps

Maximální rozlišení záznamu
8Mpix/4KUHD

Maximální rozlišení video výstupu
8Mpix/4K UHD

Mobilní klient
Ano

Napájení z el. sítě
12VDC

Maximální výstupní výkon PoE napájení
Ne

Norma výstupního PoE napájení
Ne

Počet výstupů PoE napájení
Ne

Provedení
Desktop

RAID
Ne

Redundantní napájecí zdroj
Ne

Rozhraní RS-232
Ne

Rozhraní RS-485
Ne

Rozhraní USB 2.0
1

Rozhraní USB 3.0
Ne

VGA výstup
1

Webový klient
Ano

Záruka
24 měsíců
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Kamerový systém Vivotek NVR ND9312 bílý v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Kamerový systém Vivotek NVR ND9312 bílý

Záruka 24 měsíců
Partnumber ND9312
SMART Integrace do systému
Amazon Alexa
Alexa je virtuální asistentka od společnosti Amazon. Můžete ji jednoduše ovládat hlasem, stačí mít chytrý reproduktor Amazon Echo nebo speciální aplikaci. Alexa reaguje na hlasové povely – dohledává například informace na internetu, zajistí běžné denní úkoly, jako je nastavení budíku nebo založení schůzky, a může ovládat i spotřebiče v rámci chytré domácnosti. S její pomocí tak třeba zapnete vysavač nebo rozsvítíte světla. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Amazon Alexa
Ne
Apple HomeKit
Apple HomeKit je otevřený protokol od společnosti Apple. V iOS zařízeních ho reprezentuje aplikace Domácnost. Má za úkol sjednotit všechna příslušenství chytré domácnosti do jedné přehledné aplikace a usnadnit tak uživateli ovládání své domácnosti. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Apple HomeKit
Ne
Google Home
Google Home je hlasově ovládaný systém osobního asistenta v podobě chytrých reproduktorů vhodných pro domácnost i firemní prostředí. Mimo podoby chytrého reproduktoru se můžete s asistentem setkat ještě v mobilních telefonech/aplikacích. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Google Home
Ne
Vlastní systém
Vlastní systém je otevřený protokol (aplikace) vyvinutý přímo výrobcem daného výrobku pro bezdrátovou komunikaci v systémech domácí automatizace. Aplikace se stáhne z marketu mobilních aplikací (App Store/Android Market) většinou zdarma nebo z internetových stránek Výrobce. Aplikace poskytuje všechny potřebné funkce pro ovládání osvětlení, rolet a spotřebičů, nastavení teplot a časů pro vytápění včetně vzdáleného dohledu nad domem nebo bytem. Dostupnost asistentů je závislá dle podporovaných jazyků a států - Vlastní systém
Ano
Další parametry
Použití
Pro volbu IP kamery je rozhodující v jakém prostředí bude provozována.
IP kamera pro vnější použití je odolná proti povětrnostním vlivům a má větší rozsah pracovních teplot, aby spolehlivě zvládala své funkce za všech klimatických podmínek.
Kamera pro vnitřní použítí je vhodná do prostředí se stabilním klimatem a suchým prostředím (do domácnosti, kanceláře, komerčních prostor, skladů, apod.)
Použití
vnitřní
Napájení Adaptér
Wi-Fi
Tento parametr udává, jestli je součástí produktu přímé připojení k síti přes WiFi.
Díky technologii WiFi se dnes můžete připojit k internetu prakticky kdekoliv ať už doma, v restauraci nebo na jiných místech.
Wi-Fi zařízení jsou dnes prakticky ve všech přenosných počítačích a i v některých mobilních telefonech.
Wi-Fi
Ne
Připojení LAN
Atrapa Ne
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.8 cm
Výška výrobku 4.7 cm
Hloubka výrobku 20.0 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 22.5 cm
Výška balení 10.5 cm
Hloubka balení 24.2 cm
Hmotnost balení 1.2 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 47 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Zoom B1 Four/B1X Four (multi-effects processor)...
IMMAX COBRA LED stolní lampička s bezdrátovým nabíjením ...
Teploměr na maso Nedis kath 106 si...
Návod k použití jsem s telefonem obdržel, ale je příliš stručný. Nemohu nastavit, jakým způsobem se ukládají odeslané zprávy. Nastavil ...
vestavná trouba BOSHRA574BSO...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz
Autor: jakub
Monitor AOC C24G2AE BK
Zdravím, chci se zeptat jak se u monitoru AOC C24G2AE vypínají zadní reproduktory, díky ...
Kontrolka
Autor: Petra
Vysavač tyčový Bosch Readyy'y BBH218LTD hnědý
Dobry den Mam vysavac Bosh ready 2in1 no poslednej dobe mi pri vysavani blika kontrolka striedavo cervrna a modra . Chcem sa opytat co by to mohlo byt. Dakujem prkny den ...
Sáni
Autor: Jana
Víceúčelový vysavač Einhell TC-VC 1812 S
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,po výměně sáčku vysavač nevysava nečistoty. Tah má ale nevtahne to nečistoty...
Aplikace
Autor: Lukáš
Outdoorová kamera Niceboy VEGA X Play
Nejde zpustit v aplikaci...
Dolby atmos
Autor: Igor Hruška
Soundbar Hisense HS312 černý
Dobrý den, zakoupil jsem si soundbar Hisense Hs312 a momentálně se mi nedaří ho propojit s xiaomi mi smart projector přes hdmi kabel, abych mohl zprovoznit dolby atmos. Přes Bluetooth soundbar běží, ale potřeboval bych poradit, abych nastartoval právě dolby atmos, kv...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Notebook HP 255 G7 stříbrný
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ notebook-hp-255-g7-stribrny-48563-cesky-navod.pdf
Detail - Digitální fotoaparát Fujifilm X-E3 XF18-55 mm
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ digitalni-fotoaparat-fujifilm-x-e3-xf18-55-mm-stribrny-62953-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Nokia G20 modrý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-nokia-g20-modry-71383-cesky-navod.pdf
Detail - Chytré hodinky Mobvoi TicWatch Pro 3
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ chytre-hodinky-mobvoi-ticwatch-pro-3-ultra-gps-cerne-79249-cesky-navod.pdf
Detail - Šicí stroj Toyota Necchi 215A
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ sici-stroj-toyota-necchi-215a-6261-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2022