|
Český návod k obsluze Kastrol Belis LUX 20 cm, 2,3 l Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Kastrol Belis LUX 20 cm, 2,3
- Zařazení produktu: Hrnce Belis
- Značka: Belis
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Belis Hrnce
|
Návod k obsluze Kastrol Belis LUX 20 cm, 2,3 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Belis a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Belis návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Belis výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuSmaltovaný kastrol s poklicí LUX 20 cm, objem 2,3 l- Tento druh hrnců a rendlíků je vyráběn firmou BELIS již více než 20 let.
- Jak již sám název napovídá, jde o výjimečný výrobek v sortimentu smaltovaného nádobí.
- Při jeho výrobě se používají osvědčené postupy a jen ten nejlepší materiál, což je zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti výrobků. Uvnitř výrobku je nanesen speciální modrý smalt, který zaručuje jedinečné vlastnosti při přípravě pokrmů.
- Nedoporučujeme mýt v myčce. Může dojít k zešednutí vnějšího smaltu, což ale nemá vliv na funkčnost výrobku.
- Ze smaltu se v průběhu vaření (pečení) neuvolňují žádné toxické látky, proto si jídlo zachová všechny svoje přírodní aroma.
- Smaltované nádobí je zdravotně nezávadné a je tou nejlepší volbou pro přípravu jídla nebo nápojů.
Rozměry:- průměr nádoby 20 cm
- průměr s okrajem 22 cm
- max. rozměr s uchy 29 cm
- průměr dna 16 cm
- výška 9,5 cm
- objem 2,3 l
|
Návod k obsluze Kastrol Belis LUX 20 cm, 2,3 lStažení PDF návodu k obsluze pro Kastrol Belis LUX 20 cm, 2,3 l není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Kastrol Belis LUX 20 cm, 2,3| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Objem | do 5 l | | Poklice | Ano | | Mytí v myčce | Ne | | Vnější povrch | smalt | | Vnitřní povrch | smalt | | Druh ohřevu | sklokeramika, litina, indukce, trouba, elektrika, plyn | | Průměr hrnce | 20 cm | Barva Vyjadřuje barvu výrobku, barvu uvádíme podle toho, která barva na výrobku převládá a je dominantní - Barva | černá | | Druh | kastrol | | Odjímatelná rukojeť | Ne | | Tělo hrnce | ocel, smalt | | Vhodné do trouby | Ano | | Rozměry výrobku | | Rozměry balení | | Šířka balení | 20.0 cm | | Výška balení | 9.5 cm | | Hloubka balení | 29.0 cm | | Hmotnost balení | 1.9 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 44 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
tv držák Hama XL 220838... Výrobník ledu HZB-12/B(dodán pouze německý návod)... WGAIRFLEX9... KITCHEN ROBOT by Starlyf manual... Dobrý den prosím o manuál k myčce nádobí hoover H-DISH 500... MS09AH.N40 (AMNH09G4L0)
...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
tv GOGEN Autor: IVETA Televize GoGen TVH32E384WEB po určité době se vypne zvuk po vypnuti tv zvuk opět jde ale popřad se to opakuje ... Dotaz Autor: Marcel Ventilátor Rovus Ventus Jak nastavím nižší teplotu, třeba na 16°. Děkuji za odpověď. ... Prosím o radu, jak odstranit sedačku, abych se dostal k baterii... Autor: Martin Elektrické autíčko Buddy Toys BEC 8110 Prosím moc o radu, jak se dostat u Modelu BEC 8110 k baterii? Netuším, jak zdemontovat sedačku jezdce, abych se bez poničení skeletu autíčka dostal k baterii a mohl jí případně vyměnit.
Prosím o pomoc nebo o nějaký schématický manuál co a kde se má odšrou... Dotaz Autor: Šašinka Vířivka Intex 28430 PureSpa Plus Bubble Dobrý den. Koupili jsem vířivku Intex Pure Spa. Je zde filtr S2, který je umístěn vně vířivky. Velmi špatně ale filtruje, nehledě k tomu, že mřížka ve vířivce, kterou proudí voda ven k filtru se častěji zanese a snižuje účinnost. Velmi špatné řešení. ... Dotaz Autor: Ondřej Vířivka MSpa Tekapo C-TE061 Po zapojení do zásuvky ovladač nereaguje, displej nesvítí. Včera fungovala a dnes tento problém. ... |
|