|
Český návod k obsluze Kávovar Severin KA 4826 černý stříbrný Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Kávovar Severin KA 4826 černý stříbrný
- Zařazení produktu: Domácí kávovary Severin
- Značka: Severin
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Severin Domácí kávovary
|
Návod k obsluze Kávovar Severin KA 4826 černý stříbrný obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Severin a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Severin návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Severin výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuSeverin KA 4826, černá/stříbrná Patříte k lidem, co si neumí představit ráno bez šálku dobré kávy? Severin KA 4826 vám lahodnou voňavou kávu, se kterou vykročíte do nového dne, rád připraví. Na první pohled vás zaujme vysoce kvalitní a moderní nerezové provedení, díky kterému spolehlivě ozdobí každou kuchyňskou linku. Pochlubit se může ale také moderními funkcemi nebo rychlou a tichou přípravou. Díky kompaktním rozměrům ani nezabere tolik místa. Vhodný na doma i do kanceláře Kávovar s výkonem 1 000 W disponuje objemnou konvicí o kapacitě 1 l. Abyste si mohli opravdu pochutnat na šálku kávy takové, jakou máte nejraději, využijete nastavení síly kávy. K dispozici jsou 3 úrovně intenzity pro lepší chuť. Přístroj se jednoduše obsluhuje a snadno se čistí. Po uvaření kávy se automaticky vypne, můžete si být proto jistí bezpečností používání. Věřte, že se stanu vaším oblíbeným pomocníkem při přípravě kávy. Skleněná konvice Skleněný džbán s oboustrannou měrnou stupnicí ukazatele vody je vybaven ergonomickou rukojetí, která zabezpečí komfortní obsluhu. Snadná obsluha Oceníte přehledný LCD displej, který usnadní používání. Potěší vás funkce časovače nebo funkce automatického vypnutí. Výměnný filtr Při přípravě kávy se používá vyjímatelný výměnný filtr 1 × 4. Systém proti odkapávání Filtrační vložka s uzávěrem proti odkapávání a pro bezpečné vyjmutí nádoby i během přípravy je vhodná do myčky nádobí. Díky ní zůstane spotřebič neustále čistý, i když si konvici vyjmete a nalijete si šálek. Uskladnění kabelu Součástí kávovaru je integrovaný prostor pro uložení kabelu, aby vám nikde zbytečně nepřekážel. Díky možnosti výběru aroma si můžete vychutnat silnou ranní kávu, tak i slabou odpolední kávu. - Vysoce kvalitní provedení z nerezové oceli
- Skleněný džbán se stupnicí a ergonomickou rukojetí
- Digitální časovač
- Hodiny
- Vypnutí / zapnutí
- Odvápnění
- Rychlá a tichá příprava kávy
- Výměnný filtr 1 x 4
- Filtrační vložka vhodná do myčky nádobí s uzávěrem proti odkapávání pro bezpečné vyjmutí nádoby i během vaření
- Ukazatel hladiny vody, oboustranný dobře viditelný
- Automatické vypnutí
- Výkon 1000 W
|
Návod k obsluze Kávovar Severin KA 4826 černý stříbrnýStažení PDF návodu k obsluze pro Kávovar Severin KA 4826 černý stříbrný není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Kávovar Severin KA 4826 černý stříbrný| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Časovač/minutka | ano | Displej Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem - Displej | digitální | | Konvice | skleněná konvice | | Příkon kávovaru | 1000 W | | Filtr/1 | vyjímatelný filtr | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 26.0 cm | | Výška výrobku | 33.5 cm | | Hloubka výrobku | 23.0 cm | | Hmotnost výrobku | 2.1 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 26.0 cm | | Výška balení | 38.0 cm | | Hloubka balení | 29.5 cm | | Hmotnost balení | 2.7 kg |
Hodnocení100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 94 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
sluchátka JBL 520BT... Návod k použití Osobní váha CONCEPT VO-2870 ... Bosch classicxx5... mycí stroj Bohman iC Evo Lion... Prosím Vás o manuál k tv JVC Lt-49vu83L
Za odpoveď vopred ďakujem
Ivan... FEIYU SCORP 2 ...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
chybějící návod v češtině Autor: Blanka Indukční vařič KRAFT DELE KD4168 Vážení považuji za drzost nedodat návod v češtině a tady požadovat peníze za plnou verzi. Mohu Vás ubezpečit, že budu šířit Vaše "dobré jméno" dál. Očekávám plnou verzi do svého e-mailu. Možná byste rádi kontrolu svého podnikání že? Vaněčková... cistenie skla Autor: milan Trouba Mora VTS 546 DX Dobry den,potrebovali by sme vycistit sklo na dvierkach rury mora vt 546 dx. Mohli by ste nam ,prosim,poradit,ako sa da vytiahnut sklo z dvierok rury ?
Dakujem milan belas... dotaz Autor: Gabriela Radiopřijímač s DAB GoGEN DAB 300 dobrý den, jde vyměnit někde baterie do rádia? Prosím.... Dotaz prosim Autor: Jiří Meteorologická stanice EMOS E8466 černá stříbrná Dobrý den, mám již několik let meteor stanici Emos 8466 je to asi tři dny co se mi sami od sebe začali na displeji měnit barvy, i když jsem to restartoval a načetlo znova tak se to objevuje pořád do kola co prosím tím. Děkuji za Vaši odpověď
S pozdravem J. H. ... Kamera Autor: Michal IP kamera IMILAB Outdoor Security EC3 Dobrý deň.
Prosím vás o radu nejde mi spraviť posledný krok spárovať kameru(Imilab ec3 Lite) s Wifi neviete čo môže byť za problém? Ďakujem.
Beňo.... |
|