|
Český návod k obsluze Kladivo Bosch GSH 5 CE, 0611321000 Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Kladivo Bosch GSH 5 CE, 0611321000
- Zařazení produktu: Kladiva Bosch
- Značka: Bosch
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Návod k obsluze
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis Bosch Kladiva
|
Návod k obsluze Kladivo Bosch GSH 5 CE, 0611321000 obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku Bosch a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální Bosch návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Bosch výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuKladivo Bosch GSH 5 CE- GSH 5 CE je sekací kladivo s SDS MAX.
- Jedná se o specialistu na sekání se systémem řízení vibrací Vibration Control.
- Nejvyšší úběrový výkon v této třídě zajišťuje intenzita příklepu 8,3 J.
- Vibration Control 8 m/s2 zajišťuje pohodlnou práci uživatele i při časově náročných aplikacích.
- Dlouhá životnost i při nejnáročnějším použití díky robustnímu kovovému krytu.
Příslušenství:- Přídavná rukojeť
- Tuba s mazacím tukem
- Utěrka na nářadí
- Špičák 400 mm
- Příruční kufr
Odkaz na stránku výrobce - BOSGSH5CEPRO (Návod k použití CZ, 7.31 MB)
|
Návod k obsluze Kladivo Bosch GSH 5 CE, 0611321000
Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze.
Jedná se o zkrácenou verzi. Informace o souboru: 143 stránek, formát PDF, velikost souboru 7.66 MB Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku: Objednávka návodu k obsluze Kladivo Bosch GSH 5 CE, 0611321000Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.
Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Kladivo Bosch GSH 5 CE, 0611321000
Technické parametry Kladivo Bosch GSH 5 CE, 0611321000| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | Napájení Způsob, jakým dodáte zařízení potřebnou energii - Napájení | síťové (230 V) | Příkon Udává hodnotu elektrické energie, kterou přístroj spotřebuje za jednu hodinu - Příkon | 1150 W | | Typ kladiva | bourací, sekací | Upínání Způsob upínání nástavců, vrtáků, brusných papírů a jiného příslušenství k zařízení. Každé zařízení má určitý typ upínání, které musí sedět s upínacím typem příslušenství - Upínání | SDS Max | Typ příklepu Pneumatický příklep je mnohem účinnější, vyvíjí násobně větší sílu. Zařízení díky němu zvládne zpracovat i tvrdší materiál bez nejmenší námahy. Mechanický příklep je méně výkonný, proto je práce časově náročnější. Není vhodný na zpracování extra pevných materiálů, ale pouze na lehčí práce - Typ příklepu | pneumatický | Síla úderu Síla úderu v joulech znázorňuje, jakou sílu vyvine zařízení na jeden úder. Zařízení s nižší silou úderu jsou vhodná pro lehčí bourací práce, zařízení s vyšší silou úderu zvládnou i velmi náročné bourací práce - Síla úderu | 8,3 J | Kufr Do kufru se vejde nejen zařízení, ale také jeho příslušenství. Tak můžete celou výbavu snadno přesouvat i na jiná místa, zároveň ji budete mít pěkně pohromadě - Kufr | Ano | | Hmotnost | 6.2 kg | | Možnost využití | profesionální | Typ elektromotoru Typ elektromotoru může být uhlíkový a bezuhlíkový. Je to důležitý parametr, protože bezuhlíkový motor je šetrnější, tišší, lehčí a má delší životnost. Uhlíkový motor má nižší účinnost a potřebuje pravidelnou údržbu - Typ elektromotoru | uhlíkový | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 10.5 cm | | Výška výrobku | 23.5 cm | | Hloubka výrobku | 48.0 cm | | Hmotnost výrobku | 6.2 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 37.0 cm | | Výška balení | 14.0 cm | | Hloubka balení | 49.5 cm | | Hmotnost balení | 7.0 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 13 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Dobrý den, dostala jsem varnou desku AEG Modell: 65320 K-mn ale bez návodu a potřebovala bych ho. Předem děkuji Vejlupková ... Rohnson Typ R-9412... Klimatizace argo kary... ulefone amor 25tpro5g256gb8gb ds eu thermal... Hodonky Watch 10... prosím o návod na mikrowlnku MORA VMT 542 X
a troubu MORA VT 538 MX
dekuji Sovová...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Gorenje NRS9182VX Autor: Monika Americká lednice Gorenje NRS9182VX Inoxlook Dobrý den, lednička mi nenapouští vodu do výrobníku ledu ani mi nenačepuje vodu na pití.
Hadička ze zásobníku je průchozí. Co mohu udělat pro to, aby fungovala než zavolám servis? Děkuji za radu... Otazka ukotvenie stroja Autor: neznámý Kuchyňský robot KENWOOD Chef XL Titanium Prosim vás ako sa da to XL upevniť o pracovnu dosku lebo pri mieseni ho musim držať aby my neušiel k susedom... AL-KO DIVE 5500/3 Autor: Štefan Ponorné čerpadlo AL-KO DIVE 5500-3 Dobrý deň. Poraďte prosím aký problém sa mohol vyskytnúť s čerpadlom Alko DIVE 5500/ 3 keď prestalo ťahať vodu. Motor po zapnutí mírne hučí ale netočí sa ale nie je mechanicky zaseknutý.
Ďakujem
... Zmrzlinovač Autor: Božena Zmrzlinovač Belineli SBL-1802 Návod nie je v českom alebo v slovenskom jazyku. Je len v angličtine. Dala som to do prekladala Google. V skratene- doba používania 15-30 minút. Zmes musí byť v tekutej forme (tuhá/ tuhšia sa nepremieša)
Pozor - nesmú sa používať na vyškriabanie zmrzliny ostr... Dotaz na Singer Serenade 660L Autor: Eliška Šicí stroj Serenade 660L Hezký den, koupila jsem si nový stroj Singer Serenade 660L. Po pár ušitích se mi začalo dít, že se sekne a vyvlíkne se nit z jehly a já musím přestat a znovu navlikat...ušije max 15 cm délky. Vyměnila jsem jehlu a bylo to lepší, ale přijde mi jako by na něco na... |
|