|
Český návod k obsluze Kladivo vrtací HIKOKI DH24PMHW1Z Pro zvětšení klikněte na obrázek
Obsah českého návodu Kladivo vrtací HIKOKI DH24PMHW1Z
- Zařazení produktu: Kladiva HIKOKI
- Značka: HIKOKI
- Popis a obsah balení
- Technické informace a základní nastavení
- Často kladené otázky – FAQ
- Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
- Autorizovaný servis HIKOKI Kladiva
|
Návod k obsluze Kladivo vrtací HIKOKI DH24PMHW1Z obsahuje základní pokyny,
které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod.
Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními.
Návod je nedílnou součástí výrobku HIKOKI a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem.
Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu
zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty.
Stáhněte si oficiální HIKOKI návod,
v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.
A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku HIKOKI výrazně zkracujete jeho životnost!
|
Popis produktuKladivo vrtací HIKOKI DH24PMHW1Z ( 730W )- Vrtací kladivo se třemi funkcemi: vrtání / vrtání s příklepem / sekání
- Zařízení je vybaveno výměnným sklíčidlem SDS Plus - rychloupínací sklíčidlo
- Díky novému modernímu designu je zařízení odolnější, rychlejší a pokročilejší než předchozí generace
- Byl vylepšen mechanismus uchycení rukojeti, zvětšena plocha sražení drážek, díky čemuž máme lepší přenos příklepové práce na vrtačku
- Model má ve své kategorii jeden z nejkompaktnějších rozměrů, díky čemuž je velmi šikovný a pohodlný na práci
|
Návod k obsluze Kladivo vrtací HIKOKI DH24PMHW1ZStažení PDF návodu k obsluze pro Kladivo vrtací HIKOKI DH24PMHW1Z není v současné době možné. Soubor není připraven.
Technické parametry Kladivo vrtací HIKOKI DH24PMHW1Z| Záruka | 24 měsíců | | Další parametry | | Napájení | síťové (230 V) | | Příkon | 730 W | | Typ kladiva | sekací, vrtací | | Upínání | SDS Plus | | Síla úderu | 2,7 J | | Kufr | Ne | | Hmotnost | 3 kg | | Aku systém | žádný | | Možnost využití | profesionální | | Typ elektromotoru | uhlíkový | | Rozměry výrobku | | Šířka výrobku | 8.3 cm | | Výška výrobku | 19.9 cm | | Hloubka výrobku | 38.2 cm | | Hmotnost výrobku | 3.0 kg | | Rozměry balení | | Šířka balení | 39.5 cm | | Výška balení | 10.5 cm | | Hloubka balení | 29.5 cm | | Hmotnost balení | 4.9 kg |
Hodnocení90% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?

Tento produkt už hodnotilo 66 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.
Diskuze
Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti.
Využijte naši moderovanou diskuzi.
Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.
Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek
Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:
|
|
|
| Žádost o návod |
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:
Rohnson Typ R-9412... Klimatizace argo kary... ulefone amor 25tpro5g256gb8gb ds eu thermal... Hodonky Watch 10... prosím o návod na mikrowlnku MORA VMT 542 X
a troubu MORA VT 538 MX
dekuji Sovová... Thomson WS202T...
|
| Diskuze |
Poslední příspěvky v diskuzi:
Otazka ukotvenie stroja Autor: neznámý Kuchyňský robot KENWOOD Chef XL Titanium Prosim vás ako sa da to XL upevniť o pracovnu dosku lebo pri mieseni ho musim držať aby my neušiel k susedom... AL-KO DIVE 5500/3 Autor: Štefan Ponorné čerpadlo AL-KO DIVE 5500-3 Dobrý deň. Poraďte prosím aký problém sa mohol vyskytnúť s čerpadlom Alko DIVE 5500/ 3 keď prestalo ťahať vodu. Motor po zapnutí mírne hučí ale netočí sa ale nie je mechanicky zaseknutý.
Ďakujem
... Zmrzlinovač Autor: Božena Zmrzlinovač Belineli SBL-1802 Návod nie je v českom alebo v slovenskom jazyku. Je len v angličtine. Dala som to do prekladala Google. V skratene- doba používania 15-30 minút. Zmes musí byť v tekutej forme (tuhá/ tuhšia sa nepremieša)
Pozor - nesmú sa používať na vyškriabanie zmrzliny ostr... Dotaz na Singer Serenade 660L Autor: Eliška Šicí stroj Serenade 660L Hezký den, koupila jsem si nový stroj Singer Serenade 660L. Po pár ušitích se mi začalo dít, že se sekne a vyvlíkne se nit z jehly a já musím přestat a znovu navlikat...ušije max 15 cm délky. Vyměnila jsem jehlu a bylo to lepší, ale přijde mi jako by na něco na... Údržba Autor: Ľubomír Drtič zahradního odpadu Bosch AXT 25 Ako demontovať a brúsiť pracovný kotúč?
Za vašu odpoveď ďakujem.... |
|