NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Klávesnice Asus ROG Falchion, US černá

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Klávesnice Asus ROG Falchion, US černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Klávesnice Asus ROG Falchion, US černá Obsah českého návodu Klávesnice Asus ROG Falchion, US černá
 • Zařazení produktu: Klávesnice Asus
 • Značka: Asus
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Asus Klávesnice

Klávesnice Asus ROG Falchion, US černá Klávesnice Asus ROG Falchion, US černá Klávesnice Asus ROG Falchion, US černá
Návod k obsluze Klávesnice Asus ROG Falchion, US černá obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Asus a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Asus návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asus výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Asus ROG Falchion US, černá


Hráčům, kteří hledají výkonnou a zároveň kompaktní herní klávesnici jistě bude imponovat bezdrátová klávesnice Asus ROG Falchion v provedení 65 % standardní velikosti klávesnice s interaktivním dotykovým panelem, indikátorem stavu nabití baterie v reálném čase a inovativním oboustranným pouzdrem. Klávesy byly vyrobeny ze dvou vrstev odolného PBT a jsou vybaveny mechanickými spínači Cherry MX RGB – legendárními spínači, použitými v mnoha revolučních klávesnicích. Kromě klasického drátového připojení ji pak můžete připojit i bezdrátově pomocí technologie 2,4 GHz, přičemž vaše odezva zůstane minimalizována a bude činit 1 ms při jakémkoliv způsobu připojení. Na jedno nabití pak vydrží až 450 hodin provozu.
Milovníci podsvícení pak jistě uvítají přítomnost technologie Aura Sync, která rozsvítí vaši klávesnici rozličnými barevnými efekty a zároveň ji synchronizuje s ostatními periferiemi či komponenty využívajícími této technologie. Správná herní klávesnice se neobejde bez možnosti programovat jednotlivá tlačítka a vytváření maker, které navíc pohodlně uložíte do paměti klávesnice, přičemž jejich správa bude maximálně snadná s použitím rozšířeného softwaru Armoury Crate. Ke snadnému přenosu klávesnice přispěje stylové pouzdro z polykarbonátu. 

Klíčové vlastnosti:


 • Kvalitní spínače Cherry MX s RGB podsvícením
 • Připojení pomocí kabelu či bezdrátově s pomocí 2,4 GHz technologie
 • Programovatelné makro klávesy pro snadné ovládání
 • Výdrž baterie na jedno nabití až 450 hodin
 • 32 hodin použití po pouhých 30 minutách nabíjení
 • Luxusní RGB podsvícení pro dokonalý zážitek ze hry
 • 100% anti-ghosting pro každé zaznamenání stisku kláves bez vynechání

 
Výkonná bezdrátová klávesnice pro hráče v provedení 65 % velikosti standardní klávesnice s rychlou odezvou, dlouhou výdrží baterie na jedno nabití a podporou technologie Aura Sync.
 

65% provedení standardní klávesnice bez kompromisů


Zkušeným výrobcům herního hardwaru z týmu ROG se podařilo vytvořit klávesnici v 65% provedení bez kompromisů. Najdete zde jak šipky, tak i navigační klávesy – to vše při délce pouhých 306 mm. Klávesnice ROG Falchion vám tak poskytne všechny funkce standardní klávesnice a přitom nezabere tolik místa na desce stolu. 


Interaktivní dotykový panel pro dokonalý přehled o stavu nabití


Na levé straně klávesnice ROG Falchion se nachází inovativní dotykový panel, s jehož pomocí snadno upravíte hlasitost, vytvoříte. zkratky pro přepínání aplikací či je využijete místo klávesových zkratek pro kopírování a vložení. Rovněž lze panel naprogramovat jako makro klávesu a využít jej pro lepší ovládání vašich her. 


Dvě možnosti připojení a dlouhá výdrž baterie


Zařízení můžete připojit hned dvěma způsoby – buď klasicky USB kabelem či bezdrátově technologií 2,4 GHz. Odezva zůstane v obou případech stejná, takže přechodem na bezdrát reakční rychlost reakce na vaše příkazy nikterak neztratíte. Výdrž baterie až 450 hodin značí, že i s bezdrátovým způsobem připojení jste připraveni na dlouhá herní sezení bez kompromisů. 


Klávesy se dvěma vrstvami polymeru


Klávesy se dvěma vrstvami polymeru PBT značky ROG zajišťují jedinečný pocit při dotyku i dlouhodobou odolnost. Jsou středně velké a disponují kratším dříkem, který redukuje jejich kývání a zároveň zvyšuje pohodlnost během psaní i hraní. Jedinečný vzhled průsvitných kláves se stará o jedinečný vzhled a umožňuje klávesnici ROG Falchion využívat stálé osvětlení i typicky nezaměnitelný styl značky ROG. 


Rozsviťte svůj herní prostor díky technologii Aura Sync s podsvícením jednotlivých kláves


Jedinečná technologie podsvícení přináší celé spektrum barev a dynamických světelných efektů, navíc s individuálním RGB LED podsvícením jednotlivých kláves. Samozřejmostí je synchronizace s rozsáhlým ekosystémem Aura, takže pokud disponujete například myší, sluchátky či základní deskou s podporou této technologie, budete moci svou herní sestavu rozsvítit stylově a přesně tak, jak si sami přejete. 


Pouzdro klávesnice z polykarbonátu


Přenášejte svou klávesnici stylově! Ať už ji budete chtít ukázat na LAN party, či ji pouze uschovat před poškozením, využijte stylové polykarbonátové pouzdro, které klávesnici zajistí vynikající ochranu. Navíc jej lze položit pod klávesnici a používat společně s ní, což dodá RGB osvětlení pronikavý styl. 


Software Armoury Crate přizpůsobí klávesnici vašim potřebám


Pro všechna vaše nastavení je připraven software Armoury Crate, umožňující vám vyladit klávesnici Asus ROG Falchion přesně dle vašich potřeb – s jeho pomocí snadno vytvoříte profily, přizpůsobíte barvy a světelné efekty, namapujete si klávesy, zaznamenáte makra a pořešíte podsvícení klávesnice. Skuteční nadšenci pak mohou využít statistik využití hardwaru během hraní a vytvořit tak analýzu dat, která posune hraní na další úroveň.
KOMPAKTNÍ, BEZ KOMPROMISŮ
Bezdrátová mechanická klávesnice ROG Falchion je navržená tak, aby svým 65% provedením změnila způsob, jakým hrajete hry. Klávesnice disponuje interaktivním dotykovým panelem a inovativním oboustranným pouzdrem. Jde také o první klávesnici značky ROG s bezdrátovým osvětlením Aura Sync. Klávesy značky ROG jsou vyrobeny ze dvou odolných vrstev polybutylen-tereftalátu (PBT) a jsou vybaveny mechanickými spínači Cherry MX RGB vytvořenými v Německu. Zajistí vám přesný kontakt při stisknutí kláves. Klávesnice ROG Falchion využívá bezdrátové herní 2,4GHz připojení s 1ms odezvou. Na jedno nabití vydrží až 450 hodin.

65% PROVEDENÍ A MINIMALISTICKÉ NASTAVENÍ
Tým pod značkou ROG si dal za cíl vytvořit kompaktní klávesnici bez kompromisů. Podařilo se mu úžasným způsobem zakomponovat do 65% provedení klávesnice šipky i navigační klávesy. Délka pouhých 306 mm klávesnice ROG Falchion zabírá stejný prostor, jako 60 % standardní klávesnice. Poskytne vám všechny funkce normální klávesnice, ale nezabere vám tolik místa na stole.

INTERAKTIVNÍ DOTYKOVÝ PANEL
Na levé straně klávesnice ROG Falchion naleznete inovativní dotykový panel, přes který můžete pohodlně upravit hlasitost, vytvářet zkratky pro přepínání aplikací nebo jej můžete využít pro funkce kopírování a vložení. Můžete jej i naprogramovat jako makro klávesu a využít jej pro intuitivnější ovládání ve hrách.

DVĚ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ A AŽ 450HODINOVÁ VÝDRŽ BATERIE
Téměř nulová odezva 2,4GHz připojení a až 450hodinová výdrž baterie umožní hráčům stabilní a dlouhé používání této klávesnice, díky čemuž mohou prožívat ty nejlepší herní zážitky. Klávesnici lze také připojit pomocí USB konektoru.

KLÁVESY SE DVĚMA VRSTVAMI ODOLNÉHO POLYMERU PBT
Klávesy se dvěma vrstvami polymeru PBT značky ROG zajišťují unikátní a jedinečný pocit na dotek i jejich dlouhodobou odolnost. Provedení kláves bylo klávesnici uzpůsobeno, klávesy jsou středně velké a disponují kratším dříkem, který redukuje jejich kývání a zároveň zvyšuje pohodlnost při používání klávesnice. Přesný proces výroby a formování těchto kláves zajišťuje průsvitným klávesám* jedinečný vzhled a umožňuje klávesnici ROG Falchion využívat stálé osvětlení i typicky nezaměnitelný styl značky ROG.

POUZDRO KLÁVESNICE Z POLYKARBONÁTU
Až si budete chtít svou klávesnici ROG Falchion vzít na LAN párty nebo ji uschovat, můžete k tomu využít průhledné polykarbonátové pouzdro, které klávesnici zajistí vynikající ochranu. Pouzdro můžete dát i pod klávesnici a používat ji s ním, dodá RGB osvětlení pronikavý styl.

BEZDRÁTOVÉ RGB OSVĚTLENÍ JEDNOTLIVÝCH KLÁVES AURA SYNC
ROG Falchion je první klávesnicí, která se může pochlubit bezdrátovým RGB osvětlením Aura Sync. S RGB osvětlením Aura Sync budete mít na dosah celé barevné spektrum a řadu efektů dynamického osvětlení, takže si můžete klávesnici jedinečně přizpůsobit. Přizpůsobte si ji a nechte ji zazářit podle vašich představ.

SPÍNAČE CHERRY MX RGB
V klávesnici ROG Falchion naleznete spínače Cherry MX RGB, které hráčům a nadšencům poskytnou mechanickou přesnost. Špičkové německé spínače jsou známé pro zajištění optimální registrace stisku a odezvy při každém stisknutí klávesy.

RED:

 • Registrace stisku klávesy bez slyšitelného kliknutí
 • Klávesy lze stisknout plynule pomocí měkčí pružiny, která zajišťuje rychlou a přesnou registraci stisku
 • Registrace stisku klávesy: Po 45 silových gramech
 • Zdvih kláves: Celkem 4 mm, registrace stisku po 2 mm

SOFTWARE ARMOURY CRATE
Software Armoury Crate je nástroj, který byl navržen tak, aby vám poskytl centralizované nastavení podporovaných herních produktů a aby vám ulehčil přizpůsobení vzhledu i nastavení vašeho systému. V softwaru Armoury Crate můžete přes jediné intuitivní rozhraní nastavovat osvětlení RGB a efekty kompatibilních zařízení. Můžete je také synchronizovat pomocí softwaru Aura Sync a vytvořit si tak jednotné schéma osvětlení pro celý váš systém. Software Armoury Crate vám umožní upravovat uživatelské profily, přenastavovat klávesy, nahrávat makra, dokonce přes něj můžete sledovat statistiky hardwaru při hraní.

RYCHLÉ NABÍJENÍ
Po 30 minutách nabíjení můžete s vypnutým RGB osvětlením hrát až 32 hodin.

INTEGROVANÁ PAMĚŤ
Uložte si až šest profilů, včetně až pěti vlastních schémat a používejte je kdykoli a kdekoli.

TECHNOLOGIE 100% ANTI-GHOSTING A N-KEY ROLLOVER
Každé stisknutí klávesy bude přesně registrováno, bez ohledu na to, kolik kláves jste stiskli.

DOTYKOVÝ PANEL A UZAMKNUTÍ KLÁVESY WINDOWS
Jediným stiskem můžete deaktivovat dotykový panel i klávesu Windows, aby vás při hraní nic nerušilo.

UZAMKNUTÍ KLÁVESY FUNKCE
Můžete podle potřeby jednoduše přepínat mezi zadáváním čísel nebo znaků s klávesou Funkce (Fn).

NAHRÁVÁNÍ MAKER BĚHEM POUŽÍVÁNÍ
Nahrávejte makra během používání klávesnice a přiřaďte je k plně programovatelným klávesám.

Hmotnost: 520g (bez kabelu)
Rozměry: 305 X 101 X 38.5 mm
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Klávesnice Asus ROG Falchion, US černá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Klávesnice Asus ROG Falchion, US černá

Záruka 24 měsíců
Partnumber 90MP01Y0-BKUA00
Podrobnosti
Provedení
Podle způsobu propojení dvou a více elektronických zařízení rozlišujeme připojení metalickým kabelem a bezdrátové, které zpravidla nabízí vyšší uživatelský komfort díky absenci propojovacího kabelu. Bezdrátové připojení využívá komunikační technologie Bluetooth, přenos rádiovým signálem nebo pomocí infračerveného (IR) záření - Provedení
bezdrátové
Rozhraní
Charakterizuje způsob/typ připojení koncových zařízení, tiskáren, herních zařízení, USB flash disků, externích pevných disků k PC nebo notebooku - Rozhraní
2,4 GHz (bezdrátové), USB 2.0
Layout klávesnice
Popisuje rozložení znaků na klávesnici. Anglická klávesnice označovaná také jako QWERTY, česká klávesnice QWERTZ, případně slovenská varianta - Layout klávesnice
Anglický layout
Podsvícení klávesnice
Jednotlivé klávesy mohou být podsvíceny, vhodné do prostředí s menším dostatkem světla. U některých klávesnic lze také volit mezí několika barvami podsvícení - Podsvícení klávesnice
Ano
Další parametry
Typ klávesnice
Podle způsobu použití rozlišujeme několik typů klávesnic.
Standardní je vhodná pro běžnou kancelářskou práci a do domácnosti.
Multimediální klávesnice má navíc klávesy pro ovládání multimediálních přehrávačů instalovaných v PC/notebooku (přehrávání/zasavení přehrávání, přeskakovaní po skladbách, apod.)
Herní klávesnice využívá zpravidla prvky multimediální klávesnice a navíc disponuje dalšími programovatelnými klávesami, jimž je možné přiřadit funkcionality konkrétních aplikací instalovaných v PC/notebooku, případně herní funkce konkrétní počítačové hry.
Klávesnice ke Smart TV slouží pro ovládání funkcí chytrých televizí.
Tabletová klávesnice najde uplatnění při psaní delších textů na tabletu a využívání tabletu jako náhrady PC/notebooku.
Numerická klávesnice je ideálním doplňkem notebooků bez numerické klávesnice v případě práce s tabulkovými aplikacemi a aplikacemi zpracovávajícími velká množství číselných hodnot - Typ klávesnice
herní
Název spinačů Cherry MX Red
Typ spínačů mechanické
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Anti-ghosting Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 30.5 cm
Výška výrobku 3.9 cm
Hloubka výrobku 10.1 cm
Hmotnost výrobku 0.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 14.9 cm
Výška balení 6.5 cm
Hloubka balení 37.1 cm
Hmotnost balení 1.1 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 87 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Xiaomi redmi note 8 pro...
Projektor hitachi ed-x45n návod k obsluze ke stažení...
Foto Canon EOS 90D - tělo...
Nůžky na trávu FIELDMANN FZN 4101-A Prosím o návod k obsluze, koupeno před několika lety, návod ztracen, nejsem technický typ, vůbec tomu n...
Návod k obsluze Powerbank Swissten Black Core Slim 15000mAH...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

používateľská príručka
Autor: Eva Maněnová
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9 32
Dobrý deň, mán ten istý problém, ako p. Schniererová, zakúpila som si mobilný telefón REDMI9 a chcem poprosiť o zaslanie Príručky na obsluhu.Dakujem...
Zhasl displey.Nelze rožnout.
Autor: Ryšavý Zdeněk
Elektrická koloběžka City Boss GV 4
Displej nelze rožnout,nelze vypnout pohon,koloběžka se rozjede i z úplného klidu-nemusím se odrazit.Světla svítí,tahá normálně, najeto 123km. Děkuji za radu. Ryšavý Zdeněk. ...
obraz
Autor: peter
Dron YUNEEC Mantis Q černý
dobry den. po sparovani nevidim na mobile v aplikacii video, ale v galerii ho mam...
Dotas na MC9130uhdc
Autor: Jaroslav Uchytil
Satelitní přijímač Mascom MC9130UHDCI černý
Po kliknuti na hdmi už nereaguje co stim ....
dotaz
Autor: miloslav
DVD přehrávač Hyundai DV-2-H 478 DU
tento přístrj mám již více než 2 roky,2x byl poslán do servisu/ nepřehrává přepalované DVD/ kde nám napsali,že přístroj je v pořádku!je to vada,nebo ošklivá vlastnost??? Děkuji za odpověď .MílaR....

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gril Sencor SBG 6031SS
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gril-sencor-sbg-6031ss-65034-cesky-navod.pdf
Detail - Televize LG 43UN8100 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-lg-43un8100-cerna-53144-cesky-navod.pdf
Detail - Anténa pokojová Meliconi AT 52 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ antena-pokojova-meliconi-at-52-cerna-54310-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 10
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-10-128-gb-zeleny-66077-cesky-navod.pdf
Detail - Pračka se sušičkou Hoover H3DS4464TAMCE-S bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pracka-se-susickou-hoover-h3ds4464tamce-s-bila-59052-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021