NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá Obsah českého návodu Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II
 • Zařazení produktu: Klávesnice Asus
 • Značka: Asus
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Asus Klávesnice

Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá
Návod k obsluze Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Asus a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Asus návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asus výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

ASUS ROG Strix Flare II Animate (90MP02E6-BKUA01), černá


Milujete PC hry a chtěli byste tento svůj koníček posunout do vyššího levelu? Pokud ano, mechanická klávesnice ASUS ROG Strix Flare II Animate (90MP02E6-BKUA01) byla stvořena právě pro vás. Prostřednictvím svého promyšleného zpracování vám dá skvělou konkurenční výhodu, díky níž srazíte všechny virtuální nepřátele na kolena. Zásluhou mechanických spínačů ROG NX se můžete spolehnout na brilantní přesnost. Odnímatelná opěrka zápěstí se zase postará o vaše perfektní pohodlí. A neopakovatelnou gamingovou atmosféru ještě podtrhne dynamické RGB osvětlení Aura Sync ve spolupráci s LED displejem AniMe Matrix, který umožňuje zobrazení přizpůsobitelných obrázků a animací.
S počítačem či notebookem se tato klávesnice propojuje prostřednictvím standardního rozhraní USB. K dispozici zde přitom máte i průchozí USB port, který můžete využít k připojení flashky či myši nebo k pohodlnému nabíjení mobilních zařízení.

Mějte vše ve svých rukou


S touto herní klávesnicí máte pod kontrolou hraní, multimédia i vše ostatní. Můžete totiž počítat s podporou maker, s funkcí Anti-Ghosting i třeba s vyhrazenými ovladači médií a hlasitosti – najdete je v levém horním rohu. Mechanické spínače se dají v případě potřeby vyměnit. A jistě oceníte i vestavěnou pěnu, která při vášnivém hraní účinně tlumí zvuk kláves.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Špičkové mechanické spínače ROG NX s možností výměny
 • Podpora maker i funkce Anti-Ghosting
 • Vyhrazené ovladače médií a hlasitosti (v levém horním rohu klávesnice)
 • Průchozí USB port pro nabíjení či připojení příslušenství
 • Odnímatelná opěrka zápěstí s difuzorem světla
 • Stylové osvětlení Aura Sync a LED displej AniMe Matrix s přizpůsobitelnými obrázky a animacemi
 

Obsah balení:


 • Herní klávesnice ASUS ROG Strix Flare II Animate (90MP02E6-BKUA01)
 • Opěrka zápěstí
 • Vytahovač kláves ROG
 • Vytahovač přepínačů ROG
 • Nálepka ROG
 • Průvodce rychlým startem
 • Záruční brožura
Herní mechanická klávesnice ROG Strix Flare II Animate s LED displejem AniMe Matrix™, frekvencí snímání 8000 Hz, mechanickými spínači ROG NX nebo Cherry MX, vyměnitelnými spínači, kovovými multimediálními ovládacími prvky a opěrkou zápěstí s efektem rozptylu světla.

LED displej AniMe Matrix™: Přizpůsobte si klávesnici podle svého a vyjádřete se jedinečným způsobem pomocí vlastních obrázků a animací.
Stylová a ergonomická: Odnímatelná opěrka zápěstí s efektem rozptylu světla.
Intuitivní ovládání: Speciální prvky pro ovládání médií a hlasitosti se nacházejí v levém horním rohu klávesnice.
Téměř okamžitá reakce: Až 8krát rychlejší než u jiných kvalitních herních klávesnic: frekvence snímání 8000 Hz zajišťuje dobu odezvy 0,125 ms.
K dispozici s mechanickými přepínači ROG NX: Lubrikovaný dřík pro hladké kliknutí, lubrikované pouzdro pro eliminaci rušivých zvuků, rychlá aktivace a silové křivky vyladěné ROG týmem pro jistý pocit ze stisku kláves s vysokou konzistencí.
Další informace o mechanických spínačích ROG NX
K dispozici s mechanickými spínači Cherry MX : mechanické spínače Cherry MX RGB německé výroby pro přesné ovládání.
Vyměnitelné spínače: Nainstalujte si vámi preferovaný typ spínače a získejte tak jedinečný vlastní styl.
Klávesy ROG PBT doubleshot: Odolné klávesy se středně vysokým profilem a kratšími dříky zvyšují stabilitu kláves a jsou opatřeny průsvitným nápisem ROG.
Další informace o sadě kláves ROG Doubleshot
ROG stabilizátor spínače: Speciálně navržen pro zajištění plynulého stisku kláves a stability u delších kláves.
Vylepšená akustika: Zabudovaná pěna tlumící hluk pomáhá pohlcovat zvuky a ozvěnu uvnitř klávesnice.
Praktické připojení: Port USB passthrough umožňuje snadné připojení k dalším zařízením

KLÁVESNICE, KTERÁ MÁ VŠE
Klávesnice ROG Strix Flare II Animate je dokonalá herní klávesnice, která zlepší váš požitek ze hraní. Nabízí řadu inovací, včetně přizpůsobitelného LED displeje AniMe Matrix™, vyměnitelných mechanických spínačů ROG NX nebo Cherry MX, kláves PBT Doubleshot, pěny tlumící hluk, frekvence snímání 8000 Hz, doby odezvy 0,125 ms, speciálních ovládacích prvků pro média a opěrky zápěstí s rozptylem světla.

LED DISPLEJ ANIME MATRIX™
Klávesnice ROG Strix Flare II Animate je vybavena LED displejem AniMe Matrix™ s 312 programovatelnými mini-LED diodami, které umožňují zobrazovat vlastní obrázky a animace, audio vizualizace, indikátory stavu systému nebo nastavení, jako jsou úrovně jasu a režimy RGB osvětlení klávesnice. Displej může také ukazovat výdrž baterie v notebooku, mailové notifikace, čas a datum.

STYLOVÁ A ERGONOMICKÁ
Odnímatelná opěrka zápěstí má zabudovaný světelný difuzér, který po připojení ke klávesnici svítí.

INTUITIVNÍ OVLÁDÁNÍ
Kovové klávesy pro ovládání médií jsou umístěny tak, abyste je měli na dosah ruky. Navíc je můžete naprogramovat do klávesových zkratek. Otáčením válečku můžete upravit hlasitost nebo ztlumit zvuk a páčkou zase přetáčet nebo přeskakovat skladby, pozastavit nebo přehrávat.

TÉMĚŘ OKAMŽITÁ ODEZVA
Vysokorychlostní USB mikroovladač zajišťuje snímací frekvenci 8000 Hz, která obnovuje příkaz až 8krát rychleji než konkurenční klávesnice, a zkracuje tak prodlevu z 1 milisekundy na pouhých 0,125 ms.

AURA SYNC ARMOURY CRATE
S technologií Aura Sync RGB máte k dispozici celé barevné spektrum a řadu dynamických světelných efektů. Individuálně podsvícené klávesy umožňují vytvořit klávesnici, která je naprosto jedinečná.


Návod k obsluze Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 6.09 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II ANIMATE - US černá

Technické parametry

Klávesnice Asus ROG STRIX FLARE II

Záruka 24 měsíců
Partnumber 90MP02E6-BKUA01
Podrobnosti
Připojení drátové
Rozhraní
Charakterizuje způsob připojení koncových zařízení k jiným - Rozhraní
USB 2.0
Layout klávesnice
Popisuje rozložení znaků na klávesnici. Anglická klávesnice označovaná také jako QWERTY, česká klávesnice QWERTZ, případně slovenská varianta - Layout klávesnice
anglický layout
Podsvícení klávesnice
Jednotlivé klávesy mohou být podsvíceny, vhodné do prostředí s menším dostatkem světla. U některých klávesnic lze také volit mezí několika barvami podsvícení - Podsvícení klávesnice
Ano
Další parametry
Typ klávesnice
Podle způsobu použití rozlišujeme několik typů klávesnic.
Standardní je vhodná pro běžnou kancelářskou práci a do domácnosti.
Multimediální klávesnice má navíc klávesy pro ovládání multimediálních přehrávačů instalovaných v PC/notebooku (přehrávání/zasavení přehrávání, přeskakovaní po skladbách, apod.)
Herní klávesnice využívá zpravidla prvky multimediální klávesnice a navíc disponuje dalšími programovatelnými klávesami, jimž je možné přiřadit funkcionality konkrétních aplikací instalovaných v PC/notebooku, případně herní funkce konkrétní počítačové hry.
Klávesnice ke Smart TV slouží pro ovládání funkcí chytrých televizí.
Tabletová klávesnice najde uplatnění při psaní delších textů na tabletu a využívání tabletu jako náhrady PC/notebooku.
Numerická klávesnice je ideálním doplňkem notebooků bez numerické klávesnice v případě práce s tabulkovými aplikacemi a aplikacemi zpracovávajícími velká množství číselných hodnot - Typ klávesnice
herní
Název spinačů ROG RX RED
Typ spínačů mechanické
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Anti-ghosting
Anti-ghosting umožňuje přesně zaznamenat stisk více kláves současně, aniž by docházelo k nesprávné interpretaci nebo vynechání některých stisknutých kláves. Tato vlastnost je obzvláště užitečná při hraní her, kde můžete současně stisknout více kláves pro rychlé akce a přesnou odezvu - Anti-ghosting
Ano
Další vlastnosti opěrka zápěstí, s displejem
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.5 cm
Výška výrobku 3.8 cm
Hloubka výrobku 16.5 cm
Hmotnost výrobku 1.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 26.0 cm
Hloubka balení 52.0 cm
Hmotnost balení 2.3 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 64 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

ETA Twixer Typ 6011/00 220-240V~ 50/60Hz 1000 W seriál number: 1892306000959...
iRobot Roomba i3 (RVD-Y1)...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
Vanová termobaterie Vittoria 72026...
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Přehrávání záznamu z kamery Mio MiVue 935W
Autor: JOSEF
Autokamera Mio MiVue 955W Dual černá
Dobrý den, poraďte mi prosím, jaký je nutný mít grafický program pro zobrazení tohoto videa z tímto vysokým rozlišením. Používám v počítači programy All Video Player a GOM Player. Záznam se přehrává skokově, trhavě, není plynulý. Diky. JOSEF ILL. ...
Zvonění
Autor: Vobornik
Mobilní telefon CPA Halo 11 černý
Mám cpa halo 21 jak ztlumit zvonění děkuji ...
Nabíjení z panelů
Autor: Jiří
Nabíjecí stanice EcoFlow DELTA Max
Dobrý den, vlastníme stanici delta max. Při nabíjení z panelu ukazuje nabíjecí hodnotu cca 300w po nějakém čase to přestane nabíjet touhle hodnotou a nabíjí jen cca 30-60w. Po odpojení a znovu zapojení panelu to zase nabíjí cca 300w, to trvá zase cca 3 hodiny a...
Návod k obsluze THINK PAD K NOTEBOOKU
Autor: Jaroslav
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
MANUÁL K NOTEBOOK THINK PAD...
Návod k obsluze THINK PAD K NOTEBOOKU
Autor: Jaroslav
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
MANUÁL K NOTEBOOK THINK TANK...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou