NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá Obsah českého návodu Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX
 • Zařazení produktu: Klávesnice Asus
 • Značka: Asus
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Asus Klávesnice

Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá
Návod k obsluze Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Asus a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Asus návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asus výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe (90MP02J0-BKUA01), černá


Zbožňujete počítačové hry a vaším oblíbeným žánrem jsou akční střílečky? Pokud ano, optická klávesnice ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe (90MP02J0-BKUA01) byla stvořena právě pro vás. Prostřednictvím svého promyšleného zpracování bez numerického bloku vám dá skvělou konkurenční výhodu, díky níž srazíte všechny virtuální nepřátele na kolena. Zásluhou optických mechanických spínačů ROG RX se můžete spolehnout na konzistentní úhozy bez kolísání a životnost až 100 milionů stisknutí. Zvětšená levá klávesa CTRL zase při herním zápalu zabraňuje nežádoucím stiskům jiných kláves. A dynamické RGB osvětlení Aura Sync dodává vašemu hraní neopakovatelnou atmosféru. Mezi přednosti této klávesnice pak patří i špičková odolnost, kterou zaručuje odolná konstrukce z hliníkové slitiny s pískovaným povrchem.
S počítačem či notebookem se dá tato klávesnice propojit hned třemi způsoby – buď můžete vsadit na rozhraní USB a klasické kabelové připojení, nebo si zvolit bezdrátovou konektivitu přes Bluetooth či frekvenci 2,4 GHz.

Mějte vše pod kontrolou


S touto herní klávesnicí máte ve svých rukou hraní, multimédia i vše ostatní. Můžete totiž počítat s podporou maker, s rychlým přepínáním mezi funkčními a mediálními klávesami či s praktickou klávesou Stealth, která vám zajistí okamžité soukromí – jejím stisknutím skryjete všechny aplikace a ztlumíte zvuk. Jistě navíc oceníte i odnímatelnou polstrovanou opěrku zápěstí (s magnetickým uchycením), která je zárukou perfektního pohodlí.


 

Klíčové vlastnosti:


 • Špičkové optické mechanické spínače ROG RX
 • Podpora maker, rychlé přepínání mezi funkčními a mediálními klávesami a klávesa Stealth pro okamžité zajištění soukromí
 • Zvětšená levá klávesa CTRL, která zabraňuje nežádoucím stiskům jiných kláves
 • 3 možnosti připojení (Bluetooth, frekvence 2,4 GHz, USB)
 • Magnetická opěrka zápěstí pro parádní pohodlí
 • Stylové osvětlení Aura Sync
 

Obsah balení:


 • Herní klávesnice ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe (90MP02J0-BKUA01)
 • Kabel (USB-C > USB-A)
 • Bezdrátový dongle (USB)
 • Bezdrátový prodlužovač dongle
 • Magnetická koženková opěrka zápěstí
 • Nálepka ROG
 • Záruční brožura
 • Průvodce rychlým startem
Bezdrátová herní klávesnice ROG Strix Scope RX TKL Deluxe pro FPS hráče se třemi režimy připojení, optomechanickými ROG RX spínači, širokou klávesou Ctrl, PBT klávesami, technologií Aura Sync RGB, magnetickou opěrkou zápěstí a tělem ze slitiny.

Tři režimy připojení: Pomocí Bluetooth® se můžete připojit a přepínat mezi třemi zařízeními najednou, v bezdrátovém RF 2,4GHz režimu si zahrajete až 76 hodin s nízkou latencí, nebo použijte standardní kabelové USB připojení.
Optomechanické spínače ROG RX: Spínače RX Red a RX Blue jsou vybaveny centralizovaným RGB osvětlením pro všestranné osvětlení kláves a poskytují konzistentní stisk kláves bez viklání s téměř okamžitou odezvou.
Připraveno pro FPS hraní: TKL provedení ponechává více místa pro ruku s myší a nabízí prodlouženou Ctrl klávesu, která se snadněji mačká.
Dvojité kryty ROG PBT kláves: Poskytují pohodlí při psaní i dlouhou životnost (materiál krytů kláves se může lišit v závislosti na regionu).
Připraveno na velkou zátěž: Odolná konstrukce z hliníkové slitiny s pískovanou povrchovou úpravou
Klávesa Stealth: Skryje všechny aplikace a ztlumí zvuk a zajistí okamžité soukromí.
Rychlý přepínač: Okamžité přepínání mezi funkčními a multimediálními klávesami
Magnetická opěrka zápěstí: Velká polstrovaná konstrukce zajišťuje pohodlí během herních maratonů.

S rychlou odezvou a konektivitou bude vítězství vaše
Získejte nad soupeři převahu díky dokonalé herní FPS klávesnici ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe. Tato kompaktní TKL klávesnice nabízí prodlouženou klávesu Ctrl i nebývalou všestrannost díky možnosti připojení ve třech režimech: pomocí kabelu, bezdrátového 2,4GHz RF připojení a Bluetooth® připojení. Exkluzivní optomechanické ROG RX spínače poskytují životnost 100 milionů stisků i konzistentní, okamžitý stisk kláves.

Všestranné připojení ve třech režimech
Režim RF 2,4GHz nabízí až 76 hodin stabilního hraní bez přerušení s téměř nulovou latencí, a to i při zapnutém RGB osvětlení. Alternativně můžete použít Bluetooth režim a připojit se až ke třem zařízením současně, nebo současně nabíjet i hrát v režimu kabelového USB připojení.

Optomechanické ROG RX spínače
Optomechanické spínače ROG RX Red a RX Blue nabízejí konzistentní stisk kláves bez viklání, s velmi rychlou 1ms odezvou a životností 100 milionů stisknutí. Tyto prémiové spínače nabízejí design s dutým čtvercovým dříkem a jsou vybaveny vestavěnými RGB LED diodami, které poskytují všestranné osvětlení jednotlivých kláves.

TKL provedení pro FPS hráče
Bezdrátová klávenice ROG Strix Scope RX TKL Deluxe nabízí kompaktní design, který na stole ponechává více místa pro pohyb myši – je tedy ideální pro "snipery" používající nízké nastavení citlivosti. Je také snadno skladná a přenosná, takže můžete dominovat jak doma, tak na LAN turnajích.

Řada Strix Scope Essentials
Klávesnice ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe disponuje všemi základními funkcemi řady Strix Scope.

Dvojité kryty PBT kláves
Dvojité ROG PBT kryty kláves poskytují jedinečný a prvotřídní pocit při psaní. Nabízejí také dlouhotrvající odolnost.

Průsvitné kryty kláves, vyrobené přesným procesem dvojitého lisování, nabízejí ROG logo, které zajišťuje konzistentní osvětlení i vzhled, tolik typický pro ROG svět.


Návod k obsluze Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 2 stránek, formát PDF, velikost souboru 6.99 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX TKL WIRELESS DELUXE - US černá

Technické parametry

Klávesnice Asus ROG STRIX SCOPE RX

Záruka 24 měsíců
Partnumber 90MP02J0-BKUA01
Podrobnosti
Připojení bezdrátové
Rozhraní
Charakterizuje způsob připojení koncových zařízení k jiným - Rozhraní
USB 2.0, Bluetooth, 2,4 GHz (bezdrátové)
Layout klávesnice
Popisuje rozložení znaků na klávesnici. Anglická klávesnice označovaná také jako QWERTY, česká klávesnice QWERTZ, případně slovenská varianta - Layout klávesnice
anglický layout
Podsvícení klávesnice
Jednotlivé klávesy mohou být podsvíceny, vhodné do prostředí s menším dostatkem světla. U některých klávesnic lze také volit mezí několika barvami podsvícení - Podsvícení klávesnice
Ano
Další parametry
Typ klávesnice
Podle způsobu použití rozlišujeme několik typů klávesnic.
Standardní je vhodná pro běžnou kancelářskou práci a do domácnosti.
Multimediální klávesnice má navíc klávesy pro ovládání multimediálních přehrávačů instalovaných v PC/notebooku (přehrávání/zasavení přehrávání, přeskakovaní po skladbách, apod.)
Herní klávesnice využívá zpravidla prvky multimediální klávesnice a navíc disponuje dalšími programovatelnými klávesami, jimž je možné přiřadit funkcionality konkrétních aplikací instalovaných v PC/notebooku, případně herní funkce konkrétní počítačové hry.
Klávesnice ke Smart TV slouží pro ovládání funkcí chytrých televizí.
Tabletová klávesnice najde uplatnění při psaní delších textů na tabletu a využívání tabletu jako náhrady PC/notebooku.
Numerická klávesnice je ideálním doplňkem notebooků bez numerické klávesnice v případě práce s tabulkovými aplikacemi a aplikacemi zpracovávajícími velká množství číselných hodnot - Typ klávesnice
herní, Tenkeyless
Název spinačů ROG RX RED
Typ spínačů mechanické
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Anti-ghosting
Anti-ghosting umožňuje přesně zaznamenat stisk více kláves současně, aniž by docházelo k nesprávné interpretaci nebo vynechání některých stisknutých kláves. Tato vlastnost je obzvláště užitečná při hraní her, kde můžete současně stisknout více kláves pro rychlé akce a přesnou odezvu - Anti-ghosting
Ano
Další vlastnosti opěrka zápěstí
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 35.6 cm
Výška výrobku 3.9 cm
Hloubka výrobku 13.6 cm
Hmotnost výrobku 0.9 kg
Rozměry balení
Šířka balení 9.0 cm
Výška balení 41.0 cm
Hloubka balení 22.1 cm
Hmotnost balení 1.5 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 67 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

ETA Twixer Typ 6011/00 220-240V~ 50/60Hz 1000 W seriál number: 1892306000959...
iRobot Roomba i3 (RVD-Y1)...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
HK1T Xtendlan BOX MULTIMEDIÁLNÍ CENTRUM 64 GB...
Vanová termobaterie Vittoria 72026...
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Přehrávání záznamu z kamery Mio MiVue 935W
Autor: JOSEF
Autokamera Mio MiVue 955W Dual černá
Dobrý den, poraďte mi prosím, jaký je nutný mít grafický program pro zobrazení tohoto videa z tímto vysokým rozlišením. Používám v počítači programy All Video Player a GOM Player. Záznam se přehrává skokově, trhavě, není plynulý. Diky. JOSEF ILL. ...
Zvonění
Autor: Vobornik
Mobilní telefon CPA Halo 11 černý
Mám cpa halo 21 jak ztlumit zvonění děkuji ...
Nabíjení z panelů
Autor: Jiří
Nabíjecí stanice EcoFlow DELTA Max
Dobrý den, vlastníme stanici delta max. Při nabíjení z panelu ukazuje nabíjecí hodnotu cca 300w po nějakém čase to přestane nabíjet touhle hodnotou a nabíjí jen cca 30-60w. Po odpojení a znovu zapojení panelu to zase nabíjí cca 300w, to trvá zase cca 3 hodiny a...
Návod k obsluze THINK PAD K NOTEBOOKU
Autor: Jaroslav
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
MANUÁL K NOTEBOOK THINK PAD...
Návod k obsluze THINK PAD K NOTEBOOKU
Autor: Jaroslav
Notebook Lenovo ThinkPad L14 Gen 3
MANUÁL K NOTEBOOK THINK TANK...Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou