NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá Obsah českého návodu Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ
 • Zařazení produktu: Klávesnice Asus
 • Značka: Asus
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Asus Klávesnice

Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá
Návod k obsluze Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Asus a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Asus návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Asus výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Asus TUF Gaming K3 CZ/SK, černá


Hráčům, kteří hledají způsob, jak dosáhnout výhody nad svou konkurencí, by neměla uniknout mechanická RGB klávesnice Asus TUF Gaming K3. Disponuje vysoce kvalitními mechanickými spínači Kailh Red s životností až 50 milionů stisků. Vašim dlaním poskytne vítanou úlevu široká opěrka zápěstí a v okamžicích, kdy budete mít klávesnici položenou na desce stolu pod úhlem a tedy podložku nebudete potřebovat, ji snadno odstraníte za pomocí integrovaných magnetů. Vždy si tak svůj herní prostor budete moci přizpůsobit přesně dle vašich požadavků a komfortně se připravit na nadcházející bitvy. Rovněž potěší i přítomnost vestavěného USB 2.0 portu, k němuž lze snadno připojit headset, myš nebo mobilní telefon a nabíjet jej během hraní či si vytunit herní prostor k absolutní dokonalosti.
V případech, kdy se stane nehoda s nevhodně položeným nápojem jistě přijde vhod odolnost proti prachu a vodě standardu IP56. Milovníci podsvícení pak jistě uvítají přítomnost technologie Aura Sync a pomocí RGB LED individuálně podsvícených kláves. Možnosti přizpůsobení jsou pak v podstatě neomezené – od změn barvy podsvícení až po nastavení barevných přechodů a rozličných efektů. Správná herní klávesnice se neobejde bez možnosti programovat jednotlivá tlačítka a vytváření maker, která navíc pohodlně uložíte do paměti klávesnice, přičemž jejich správa bude maximálně snadná s použitím softwaru Armoury Crate. 

Klíčové vlastnosti:


 • Mechanické spínače Kailh Red s minimální životností 50 milionů stisků
 • Mediální a programovatelné makro klávesy pro snadné ovládání
 • 8 plně programovatelných tlačítek
 • Pohodlné použití díky ergonomické opěrce zápěstí
 • Luxusní RGB podsvícení pro dokonalý zážitek ze hry
 • 100% anti-ghosting pro každé zaznamenání stisku kláves bez vynechání

 
Mechanická klávesnice pro hráče přinášející rychlou odezvu, ergonomickou opěrku zápěstí a podporu technologie Aura Sync.
 

Mechanické spínače s dlouhou výdrží vám pomohou ovládnout bojiště


Asus TUF Gaming K3 využívá služeb mechanických spínačů s životností až 50 milionů kliknutí, technologiemi 100% anti-ghosting a n-key rollover. S jejich pomocí tak nebude žádný problém ani libovolná kombinace tlačítek naráz a všechny vaše pokyny budou vždy zaznamenány. 


USB port pro snadné připojení periferií


Pokud rádi udržujete svůj pracovní prostor v elegantním stylu či se neradi ohýbáte k počítači, můžete využít vestavěný USB 2.0 port, k němuž snadno přímo připojíte headset, myš nebo například mobilní telefon, který budete moci nabíjet přímo během hraní. 


Robustní design který vydrží


Klávesnice Asus TUF Gaming K3 se může pochlubit robustní konstrukcí s použitím hliníkové slitiny. Ta jí rovněž přidává dostatečnou váhu, takže zůstane na svém místě i v případě náročnějších bojů. Kompaktní a bezrámečkový design pak zajistí, že každá z kláves bude vždy ve vašem dosahu. 


Zápěstí jako v bavlnce s ergonomickou opěrkou


Bolesti předejde ergonomická opěrka zápěstí pro pohodlí a přirozené držení vašeho těla i během dlouhých herních seancí. Silné magnety ji udržují na místě a rovněž umožní ji rychle oddělit v případech, kdy ji zrovna nebudete potřebovat. 


Rozsviťte svůj herní prostor díky technologii Aura Sync


Jedinečná technologie podsvícení přináší celé spektrum barev a dynamických světelných efektů, navíc s individuálním RGB LED podsvícením jednotlivých kláves. Samozřejmostí je synchronizace s rozsáhlým ekosystémem Aura, takže pokud disponujete například myší, sluchátky či základní deskou s podporou této technologie, budete moci svou herní sestavu rozsvítit stylově a přesně tak, jak si sami přejete. 


Software Armoury Crate přizpůsobí klávesnici vašim potřebám


Pro všechna vaše nastavení je připraven software Armoury Crate, umožňující vám vyladit klávesnici Asus TUF Gaming K3 přesně dle vašich potřeb – s jeho pomocí snadno vytvoříte profily, přizpůsobíte barvy a světelné efekty, namapujete si klávesy, zaznamenáte makra a pořešíte podsvícení klávesnice. Skuteční nadšenci pak mohou využít statistik využití hardwaru během hraní a vytvořit tak analýzu dat, která posune hraní na další úroveň.
Mechanická RGB klávesnice ASUS TUF Gaming K3 s funkcí N-key rollover, se samostatnými mediálními klávesami, průchodkou USB 2.0, horním krytem z hliníkové slitiny, opěrkou zápěstí, osmi programovatelnými makro klávesami a osvětlením Aura Sync

 • Mechanická RGB klávesnice s životností 50 milionů stisknutí kláves pro dlouhodobý výkon
 • 100% anti-ghosting s technologií N-key rollover (NKRO) pro citlivý a spolehlivý výkon s klikacími, hmatovými nebo lineárními spínači
 • Snadno použitelné samostatné klávesy pro okamžité ovládání mediálních funkcí
 • Průchodka USB 2.0 pro rychlé připojení běžných zařízení, jako je myš nebo flash disk, nebo pro nabíjení smartphonů či tabletů
 • Odolný horní kryt z hliníkové slitiny pro dlouhodobé používání
 • Osm plně programovatelných kláves pro okamžité mapování maker a ukládání profilů do integrované paměti
 • Individuálně podsvícené klávesy s technologií Aura Sync RGB LED pro neomezené možnosti přizpůsobení

Technické parametry

 • Konektivita: USB 2.0
 • Velikost: plná
 • Layout: CZ/SK
 • Rychlost hlášení USB: 1 000 Hz
 • OS: Windows® 10
 • Software: Armoury Crate
 • Rozměry klávesnice 438,7 x 130,9 x 38,75 mm
 • Opěrka zápěstí: 438,7 x 76,95 x 10,75 mm
 • Barva: gun metal gray

Obsah balení
herní klávesnice TUF Gaming K3 x1
opěrka zápěstí TUF x1
záruční list x1
průvodce rychlým spuštěním x1
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ SK černá v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Klávesnice Asus TUF Gaming K3, CZ

Záruka 24 měsíců
Partnumber 90MP01Q0-BKZA00
Podrobnosti
Provedení
Podle způsobu propojení dvou a více elektronických zařízení rozlišujeme připojení metalickým kabelem a bezdrátové, které zpravidla nabízí vyšší uživatelský komfort díky absenci propojovacího kabelu. Bezdrátové připojení využívá komunikační technologie Bluetooth, přenos rádiovým signálem nebo pomocí infračerveného (IR) záření - Provedení
kabelové
Rozhraní
Charakterizuje způsob/typ připojení koncových zařízení, tiskáren, herních zařízení, USB flash disků, externích pevných disků k PC nebo notebooku - Rozhraní
USB 2.0
Layout klávesnice
Popisuje rozložení znaků na klávesnici. Anglická klávesnice označovaná také jako QWERTY, česká klávesnice QWERTZ, případně slovenská varianta - Layout klávesnice
Český / Slovenský layout
Podsvícení klávesnice
Jednotlivé klávesy mohou být podsvíceny, vhodné do prostředí s menším dostatkem světla. U některých klávesnic lze také volit mezí několika barvami podsvícení - Podsvícení klávesnice
Ano
Další parametry
Typ klávesnice
Podle způsobu použití rozlišujeme několik typů klávesnic.
Standardní je vhodná pro běžnou kancelářskou práci a do domácnosti.
Multimediální klávesnice má navíc klávesy pro ovládání multimediálních přehrávačů instalovaných v PC/notebooku (přehrávání/zasavení přehrávání, přeskakovaní po skladbách, apod.)
Herní klávesnice využívá zpravidla prvky multimediální klávesnice a navíc disponuje dalšími programovatelnými klávesami, jimž je možné přiřadit funkcionality konkrétních aplikací instalovaných v PC/notebooku, případně herní funkce konkrétní počítačové hry.
Klávesnice ke Smart TV slouží pro ovládání funkcí chytrých televizí.
Tabletová klávesnice najde uplatnění při psaní delších textů na tabletu a využívání tabletu jako náhrady PC/notebooku.
Numerická klávesnice je ideálním doplňkem notebooků bez numerické klávesnice v případě práce s tabulkovými aplikacemi a aplikacemi zpracovávajícími velká množství číselných hodnot - Typ klávesnice
herní
Název spinačů není uvedeno
Typ spínačů membránové
Typ kláves vysokoprofilové (klasické)
Anti-ghosting Ano
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 43.9 cm
Výška výrobku 3.9 cm
Hloubka výrobku 13.1 cm
Hmotnost výrobku 1.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.6 cm
Výška balení 7.0 cm
Hloubka balení 47.9 cm
Hmotnost balení 1.7 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 84 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Práčka Bosch WLG20260BY, slim 5kg Prosim o návod na obsluhu...
Xiaomi redmi note 8 pro...
Projektor hitachi ed-x45n návod k obsluze ke stažení...
Foto Canon EOS 90D - tělo...
Nůžky na trávu FIELDMANN FZN 4101-A Prosím o návod k obsluze, koupeno před několika lety, návod ztracen, nejsem technický typ, vůbec tomu n...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Mikrofon
Autor: Pavel
Headset Razer Kraken X Lite černý
Dobrý den, koupil jsem si sluchátka s mikrofonem ( Razer X lite Kraken ) , vzhledem k tomu, že má jeden kontektor, jde mi pouze jedna varianta - zvuk / mikrofon, nejde obojí. Prosím o radu jak jedním konektorem zapojit obojí, nebo to řeší pouze rozdvojka ? předem děk...
MediaBox QX4
Autor: Zdenek
Multimediální centrum Tesla MediaBox QX4 černý
Dobrý den, lze přehrávat hudbu z ext. disku / 24bit/ 96 kHz / Flac ? Děkuji ...
používateľská príručka
Autor: Eva Maněnová
Mobilní telefon Xiaomi Redmi 9 32
Dobrý deň, mán ten istý problém, ako p. Schniererová, zakúpila som si mobilný telefón REDMI9 a chcem poprosiť o zaslanie Príručky na obsluhu.Dakujem...
Zhasl displey.Nelze rožnout.
Autor: Ryšavý Zdeněk
Elektrická koloběžka City Boss GV 4
Displej nelze rožnout,nelze vypnout pohon,koloběžka se rozjede i z úplného klidu-nemusím se odrazit.Světla svítí,tahá normálně, najeto 123km. Děkuji za radu. Ryšavý Zdeněk. ...
obraz
Autor: peter
Dron YUNEEC Mantis Q černý
dobry den. po sparovani nevidim na mobile v aplikacii video, ale v galerii ho mam...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Gril Sencor SBG 6031SS
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ gril-sencor-sbg-6031ss-65034-cesky-navod.pdf
Detail - Televize LG 43UN8100 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ televize-lg-43un8100-cerna-53144-cesky-navod.pdf
Detail - Anténa pokojová Meliconi AT 52 černá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ antena-pokojova-meliconi-at-52-cerna-54310-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 10
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-note-10-128-gb-zeleny-66077-cesky-navod.pdf
Detail - Pračka se sušičkou Hoover H3DS4464TAMCE-S bílá
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ pracka-se-susickou-hoover-h3ds4464tamce-s-bila-59052-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Jak přeložit PDF do češtiny Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2021