NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá Obsah českého návodu Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou
 • Zařazení produktu: Klávesnice Logitech
 • Značka: Logitech
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Logitech Klávesnice

Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá
Návod k obsluze Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Logitech a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Logitech návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Logitech výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Logitech MX Keys + MX Palm Rest, šedá


Doplňte svůj pracovní prostor bezdrátovou klávesnicí Logitech MX Keys s podsvícením, která je speciálně navržená pro kreativce a kodéry. Ohromí vás svým funkčním a zároveň stylovým designem. Extra komfort vám zajistí opěrka zápěstí MX Palm Rest s paměťovou pěnou. Klávesnici dobijete prostřednictvím USB-C portu a pomocí Bluetooth rozhraní ji propojíte s jedním i více počítači.
Konstrukce kláves s americkým rozložením zaručuje, že bude každý stisk přesný a plynulý. Prohlubně v nízkoprofilových klávesách kopírují tvar konečků prstů, zaoblené okraje jim poskytnou hmatovou zpětnou vazbu. Jistý stisk podpoří matný potah nanesený na každou klávesu. Nebude vás rušit žádné cvakání, spínače jsou výjimečně tiché. Základna je tvořená kovovou deskou, která pevně drží na stole.
Inteligentní snímače pomáhají šetřit energii. Rozpoznají, když přiblížíte ruku ke klávesnici, a automaticky zapnou podsvícení. Jakmile odejdete od počítače, zase je vypnou. Intenzita podsvícení se sama přizpůsobí světelným podmínkám, případně si ji můžete nastavit ručně. Na jedno nabití klávesnice vydrží zhruba deset dní, při deaktivovaném podsvícení dokonce až pět měsíců.

Klíčové vlastnosti:


 • Nízkoprofilové klávesy v US rozložení
 • Bezdrátové Bluetooth rozhraní
 • Podsvícení s automatickou regulací jasu
 • Výdrž až 5 měsíců při vypnutém podsvícení
 • Dobíjení prostřednictvím USB-C konektoru
 • Odolná kovová základna
 • Opěrka zápěstí s paměťovou pěnou

Maximální efektivita a přitom dokonalý komfort.
 

Klávesy Perfect Stroke


Jedinečný design kláves Perfect Stroke vám umožní používat je intuitivně a bez námahy. Klávesy jsou citlivé a ihned reagují na vaše pokyny, takže psaní vám půjde ještě rychleji, aniž byste si namáhali prsty. Zaoblené rohy poskytují konečkům prstů zpětnou vazbu a matný potah je příjemný na dotyk. 

Komfort a špičková stabilita


Klávesnice má jedinečný design, jenž je určený pro všechny, kteří tráví u počítače podstatnou část dne. Skvěle se hodí domů i do kanceláře. Klávesy jsou mimořádně tiché a zajišťují precizní zpětnou vazbu, takže stisk ucítíte, ale neuslyšíte. Tělo je propojené s kovovou deskou, jež vytváří stabilní konstrukci a brání klouzání po stole. 

Chytré podsvícení


Inteligentní podsvícení dokáže automaticky rozpoznat vaši přítomnost. Když ke klávesnici přiložíte ruce, automaticky se rozsvítí, abyste na tlačítka přehledně viděli. Kdykoliv se pak vzdálíte, osvětlení se automaticky vypne, čímž se šetří baterie. 

Technologie Flow


Klávesnici MX Keys lze používat například v kombinaci s myší MX Master 3 i jinou vybavenou technologií Flow. Pak můžete začít psát na počítači a pouhým stiskem tlačítka se přepnout na váš tablet, telefon nebo další počítač. Logitech Flow navíc přináší možnost ovládání a sdílení souborů mezi počítači. 

Výdrž až 5 měsíců na nabití a dobíjení přes USB-C


Na plné nabití dokáže klávesnice pracovat až 5 měsíců s vypnutým podsvícením (se zapnutým cca 10 dní). Nabíjení pak probíhá moderně skrze port USB-C.
Seznamte se s MX Keys
Představujeme klávesnici MX Keys – klíč k dokonalému zvládnutí vašeho dalšího velkého projektu. Je to naše první klávesnice MX – navržená pro kreativní osoby a vyrobená pro kodéry. Budete moci dokonale zvládnout vše, na co jen pomyslíte.

Pohodlí za pozoruhodné stability
Pište s jistotou na klávesnici vytvořené pro oporu, stabilitu a přesnost.
Zvýšená stabilita kláves snižuje hlučnost a optimalizuje odezvu, díky čemuž každý stisk ucítíte, avšak neuslyšíte. Celé tělo klávesnice MX Keys je spojeno jedinou kovovou deskou – výsledkem je pozoruhodně stabilní konstrukce, která nikdy neklouže po stole.

Inteligentní podsvícení. Nyní chytřejší.
Snímače přiblížení detekují přítomnost vašich rukou a podsvítí klávesnici v okamžik přiblížení prstů. Podsvícené klávesy po odchodu od stolu poté samy zhasnou – šetří tak energii na okamžiky plné inspirace.

Intenzita podsvícení se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám nebo ji lze nastavit ručně.

Více počítačů, jedna klávesnice MX Keys
Klávesnici MX Keys můžete používat společně s myší MX Master 3 – nebo jinou myší s podporou technologie Flow – mezi více počítači, což vám umožní psát na více zařízeních v jednom plynulém prostředí.
Přenášejte soubory, dokumenty a obrázky mezi počítači a operačními systémy Mac a Windows

Dobíjení pomocí USB-C
Energie klávesnice MX Keys vystačí při plném nabití až na 10 dní – nebo až na 5 měsíců s vypnutým podsvícením. Pro dobíjení energie využijte nabíjecí kabel USB-C.

Technologie Easy-switch
Klávesnici můžete spárovat až se třemi zařízeními a přepínat mezi nimi stiskem tlačítka Easy-Switch™. Používejte jednu klávesnici MX Keys se svým notebookem, stolním počítačem nebo tabletem.

Šetrné balení
Veškeré papírové balení klávesnice MX Keys disponuje certifikátem FSC® a je vyrobeno ze směsi materiálů z FSC certifikovaných lesů, recyklovaných materiálů a jiných řízených zdrojů. Použili jsme o 97 % méně plastu, což má za následek 64% snížení uhlíkové stopy balení v porovnání s předchozím modelem.

Podpora více operačních systémů
Klávesnice MX Keys je kompatibilní s operačními systémy Windows, Mac, Linux, iOS a Android™.

Technické specifikace:

 • Snímače přiblížení rukou pro aktivaci podsvícení
 • Čidlo okolního osvětlení pro regulaci jasu podsvícení
 • Dobíjení pomocí USB-C Úplné nabití vystačí na 10 dní – nebo na 5 měsíců s vypnutým podsvícením2
 • Vypínač zap/vyp
 • Indikátory klávesy Caps lock a baterie
 • Kompatibilní s myšmi s funkcí Logitech Flow

Systémové požadavky:
Připojení k internetu pro stažení softwaru
Software Logitech Options pro systém macOS a Windows.
Port USB nebo zařízení kompatibilní s technologií Bluetooth® low energy s podporou klávesnice
Přijímač USB:
Windows® 7 a vyšší, macOS 10.11 a vyšší, Linux®,1 Android 6 nebo novější
Bluetooth:
Windows 8 a vyšší, macOS 10.12 a vyšší, Linux,1 iOS 9 nebo novější, Android 6 nebo novější

Duální připojení:

 • Připojení pomocí přiloženého přijímače USB nebo technologie Bluetooth low energy
 • Klávesy Easy-switch pro připojení až ke třem zařízením a snadné přepínání mezi nimi
 • Dosah bezdrátového připojení 10 metrů3

ROZMĚRY

Klávesnice MX Keys:
Výška x šířka x hloubka:
131,63 mm x 430,2 mm x 20,5 mm
Hmotnost: 810 g

Přijímač USB:
Výška x šířka x hloubka:
18,4 mm x 14,4 mm x 6,6 mm

Opěrka zápěstí:
Výška x šířka x hloubka:
64 mm x 420 mm x 8 mm

Obsah balení:

 • MX Keys Plus Klávesnice
 • Opěrka zápěstí
 • Přijímač Unifying
 • Nabíjecí kabel USB-C (USB-A do USB-C)
 • Uživatelská dokumentace


Návod k obsluze Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá

Stažení PDF návodu k obsluze pro Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá není v současné době možné. Soubor není připraven.


Technické parametry

Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou

Záruka 24 měsíců
Partnumber 920-009416
Podrobnosti
Provedení
Podle způsobu propojení dvou a více elektronických zařízení rozlišujeme připojení metalickým kabelem a bezdrátové, které zpravidla nabízí vyšší uživatelský komfort díky absenci propojovacího kabelu. Bezdrátové připojení využívá komunikační technologie Bluetooth, přenos rádiovým signálem nebo pomocí infračerveného (IR) záření - Provedení
bezdrátové
Rozhraní
Charakterizuje způsob/typ připojení koncových zařízení, tiskáren, herních zařízení, USB flash disků, externích pevných disků k PC nebo notebooku - Rozhraní
2,4 GHz (bezdrátové), Bluetooth
Layout klávesnice
Popisuje rozložení znaků na klávesnici. Anglická klávesnice označovaná také jako QWERTY, česká klávesnice QWERTZ, případně slovenská varianta - Layout klávesnice
Anglický layout
Podsvícení klávesnice
Jednotlivé klávesy mohou být podsvíceny, vhodné do prostředí s menším dostatkem světla. U některých klávesnic lze také volit mezí několika barvami podsvícení - Podsvícení klávesnice
Ano
Další parametry
Typ klávesnice
Podle způsobu použití rozlišujeme několik typů klávesnic.
Standardní je vhodná pro běžnou kancelářskou práci a do domácnosti.
Multimediální klávesnice má navíc klávesy pro ovládání multimediálních přehrávačů instalovaných v PC/notebooku (přehrávání/zasavení přehrávání, přeskakovaní po skladbách, apod.)
Herní klávesnice využívá zpravidla prvky multimediální klávesnice a navíc disponuje dalšími programovatelnými klávesami, jimž je možné přiřadit funkcionality konkrétních aplikací instalovaných v PC/notebooku, případně herní funkce konkrétní počítačové hry.
Klávesnice ke Smart TV slouží pro ovládání funkcí chytrých televizí.
Tabletová klávesnice najde uplatnění při psaní delších textů na tabletu a využívání tabletu jako náhrady PC/notebooku.
Numerická klávesnice je ideálním doplňkem notebooků bez numerické klávesnice v případě práce s tabulkovými aplikacemi a aplikacemi zpracovávajícími velká množství číselných hodnot - Typ klávesnice
standardní
Název spinačů není uvedeno
Typ spínačů membránové
Typ kláves chiclet
Anti-ghosting Ano
Rozměry výrobku
Rozměry balení
Šířka balení 15.4 cm
Výška balení 4.5 cm
Hloubka balení 45.5 cm
Hmotnost balení 1.4 kg

Hodnocení

80% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 4 z 5

Tento produkt už hodnotilo 77 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Klávesnice Logitech MX Keys s opěrkou zápěstí, US šedá

Předmět: jaký Software Logitech pro MX KEYS S
Datum: 20.06.2024 00:43:36Autor: neznámý
Dobrý večer, mam nainstalovaný na nojbuku linux - ubuntu 22 a co mam nainstalovt ke klávesnici MX KEYS S předem děkuji můj meil: vaclavpm@seznam.cz
Odpovědět

Předmět: klávesa F2 a jiné funkční klávesy F
Datum: 16.04.2024 09:59:53Autor: Josef
Jakým tlačítkem nebo jejich kombinací uvedu do chodu klávesy F - nutně pořebuji F2.
Díky za informaci Josef
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Dobrý den,sháním návod k pračce LG F7020QD.Děkuji za zprávu....
Telefon Uleway model G 380D. Prosím o návod v češtině ...
SSS 6202 Hype S...
Americká lednice hisence RS711N4WCE...
Smart TV TCL 50 C61B...
INTEX PureSpa TM SB-H20 výřivka...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

Návod
Autor: Emil
Písková filtrace Marimex ProStar 4 pro
Návod zapojení pro star4filtrace...
Sůl
Autor: neznámý
Myčka nádobí Electrolux ESM48210SW bílá
Dobrý den, zapomněla jsem do zásobníku na sůl před prvním použitím nalít vodu. Co teď s tím? Jeho velký problém? Děkuji za odpověď. Marcela ...
Montáž
Autor: JAROŠ
Odsavač par Fagor 3AF3-645N černý
Nabízíte návod k výrobku, ten nepotřebuji ale návod k instalaci....
Montáž
Autor: JAROŠ
Odsavač par Fagor 3AF3-645N černý
Nikde se neuvádí jak nainstalovat do vestavné skřínky. Jsem docela zručný ale tuto digestoř přidělat je velký problém. Přidelat na zed ano, ale do skřínky nelze. Raději kouipit jiný výrobek....
Nadenie stanic.
Autor: neznámý
Internetový radiopřijímač s DAB Roadstar IR-390
Nemôžem uložit FM stanice.0 Dík....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou