NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý Obsah českého návodu Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W
 • Zařazení produktu: Kombinované sporáky Amica
 • Značka: Amica
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Návod k obsluze
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Amica Kombinované sporáky

Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý
Návod k obsluze Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Amica a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Amica návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Amica výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Vsaďte na kombinaci plynu a elektriky

Stejně jako bývá centrem bytu či domu kuchyně, bývá středem kuchyně sporák. Sporákem většina výrobců označuje samostatně stojící spotřebič, jehož součástí je trouba a varná deska. Pokud právě vybíráte nejlepší variantu kombinovaného sporáku, rozhodněte se pro Amica SHM 51084DA W v bílém provedení a vyvedeném designu. Tento kombinovaný sporák spojuje veškeré výhody snadno regulovatelných plynových hořáků a elektrické trouby pro bezstarostné pečení a vaření. Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W, šíře 50 cm disponuje maximálním příkonem 3,3 kW a řadí se do energetické třídy A.


Vaření Vám usnadní plynové hořáky

Plynová varná deska Vám slibuje rychlý ohřev! Výhodou plynového sporáku je u plotýnek nejen jejich rychlost, ale i dobrá regulovatelnost a úspora tepelné energie. Hořáky dosahují okamžitě potřebnou intenzitu ohřevu a po vypnutí neuniká zbytkové teplo, jako je tomu u elektrických plotýnek. K zajištění stability poslouží dva kvalitní litinové rošty kolem hořáků. Plynová varná deska je vybavena automatickým zapalováním přímo v knoflíku, kdy jeho stlačením a otočením zapálíte hořák bez použití sirek nebo jiného otevřeného ohně. Nechybí ani praktický poklop pro zaklopení varných zón.


Vaření s Amicou je ECOnomičtější

Sporák Amica je vybaven čtyřmi plynovými hořáky se systémem OptiGas. Podstatou použití úsporných trysek se systémem OptiGas ja taková volba výkonu hořáků, aby se velikost koruny plamene přizpůsobila k velikosti hrnců, jež jsou součástí typických prodávaných kompletů. Při použití typických hrnců s průměry 120 – 140 mm pro malý hořák, 160 – 200 mm pro středně velký hořák a 220 – 240 mm pro velký hořák bylo získáno díky tryskám systému OptiGas zvýšení tepelné účinnosti a tím snížení spotřeby plynu až o 12 %.


Bezpečnost na prvním místě

Důležitým měřítkem při výběru je v neposlední řadě i bezpečnost, zejména dětí. Oprávněný strach v tomto směru vyvolávají zastaralé varianty plynových sporáků. Pokud u nich zhasne plamen přetečením hrnce či průvanem, plyn dále uniká. Tohle ovšem není případ moderního kombinovaného sporáku Amica, který je vybaven bezpečnostními pojistky hořáků. Ty samy zastaví přívod plynu, jakmile plamen zhasne. Také trouba myslí na bezpečí Vašich dětí. Její dvířka jsou vyrobena z trojitého skla, které chrání Vaše děti před popálením.


Bohatá výbava za skvělou cenu

Kombinovaný sporák Amica je vybaven ovládacím panelem, který disponuje otočným knoflíkem pro volbu funkce trouby, dalším otočným knoflíkem pro regulaci teploty a 4 samostatnými otočnými knoflíky pro ovládání čtyř plynových hořáků. Kontrolní lampičky signalizují sepnutí termostatu a provoz sporáku. Sporák Amica je řízen elektronickou jednotkou s digitálním programátorem typu Ta a přehledném LCD displejem.

Součástí sporáku Amica je grilovací rošt, který lze využít i jako mřížka na sušení, hluboký pečící plech vhodný na maso a mělký pečící plech pro přípravu pečiva. Plechy pak můžete uložit do praktického výsuvného úložného prostoru.

Multifunkční trouba

Multifunkční elektrická trouba o objemu 66 l nabízí 10 funkcí pro pečení a pyšní se super rychlým ohřevem, kdy za 4 minuty a 30 sekund jídlo dosáhne 150 stupňů Celsia. K dispozici je otočný rožeň, který je ideální pro přípravu drůbeže. Trouba je vybavena bočními závěsnými lišty na vsunutí roštu a plechů. Díky lehce čistitelnému smaltu uvnitř trouby Vám půjde čištění od ruky. Osvětlení vnitřku trouby je samozřejmostí.

Trouba je vybavena kromě spodního (1300 W) a horního (900 W) topného tělesa i zadním kruhovým topným tělesem (2000 W) umístěným u ventilátoru. Společně s ventilátorem umožňuje rovnoměrné proudění horkého vzduchu o stejné teplotě v celé troubě. Tím sníží možnost připálení pokrmu nebo jeho vysušení. Výhoda spočívá také v pečení ve více vrstvách současně. Je možné péct zároveň sladké pečivo a kuře, aniž by od sebe pokrmy načichly.

Komfort pečení s elektrickou troubou

Tato moderní pečicí trouba nabízí celou škálu rozmanitých způsobů, jak připravovat pokrmy. Pod pojmem „pečení“ se tak skrývá řada různých programů, počínaje samostatným ohřevem spodního tělesa pro ohřívání a pomalou přípravu pokrmů, přes klasické pečení ohřevem spodního a horního topného tělesa, multifunkční gril, horký vzduch na rovnoměrné pečení, přípravu pizzy až po rozmrazování.Kombinovaný sporák, šíře 50 cm

Kombinovaný sporák Amica v bílém provedení s grilem, kruhovým tělesem, ventilátorem, otočným rožněm a skleněným krytem. Energetická třída A-20 %, vodící lišty, elektronické knoflíkové ovládání, displej, bezpečnostní pojistky hořáků a OptiGas.

 • Barva Bílá
 • Plynová varná deska
 • Digitální displej / Typ programátoru Ta
 • Elektrická trouba multifunkční
 • Počet funkcí trouby 10
 • Super rychlý ohřev 150 °C za 4 min. 30 s.
 • Boční závěsné lišty plechů
 • Lehce čistitelný smalt uvnitř trouby
 • Otočný rožeň
 • Počet skel dveří trouby 3
 • Výsuvný odkládací prostor
 • Objem trouby 65 l
 • Gril 1500 W
 • Horní topné těleso 900 W
 • Spodní topné těleso 1100 W
 • Zadní kruhové topné těleso 2000 W
 • Poklop desky
 • 2 samostatné stabilní LITINOVÉ rošty
 • Bezpečnostní pojistky hořáků
 • Elektronické zapalování v každém knoflíku
 • Malý hořák 4 cm (0,65 kW) – 1x
 • Střední hořák 6,5 cm (1,4 kW) – 2x
 • Velký hořák 9 cm (2,4 kW) – 1x
 • Systém – ECO provoz
 • Hluboký pečicí plech – 1x
 • Mělký pečicí plech – 1x
 • Rošt – 1x
 • Příkon 3,3 kW
 • Rozměry (v x š x h) cm 85 x 50 x 60


Návod k obsluze Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý

Níže je zobrazen náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Jedná se o zkrácenou verzi.
Informace o souboru: 84 stránek, formát PDF, velikost souboru 1.38 MB
Pokud máte zájem o přístup k celému návodu, přejděte prosím na stránku:

Objednávka návodu k obsluze Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý

Po dokončení objednávky se symbolickým poplatkem Vám bude zaslán odkaz pro zobrazení úplného návodu na Vaši emailovou adresu. Zároveň si můžete návod stáhnout (uložit) do svého počítače.

Náhled *.pdf souboru s návodem k obsluze. Zobrazit celý návod k obsluze Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý

Technické parametry

Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W

Záruka 24 měsíců
Konstrukce
Typ volně stojící
Objem 65 l
Zóny
Počet varných zón - Plynové hořáky 4
Funkce
Časovač/minutka ano
Pojistka plynových hořáků
Bezpečnostní pojistka kontroluje pomocí termočlánku nechtěné uhašení plynu - Pojistka plynových hořáků
Ano
Gril/infragril
Prostor trouby je vybaven grilovací spirálou - Gril/infragril
Ano
Horký vzduch Ano
Otočný gril Ano
Počet programů 10
Displej
Displej Vás informuje o nastavení přístroje - např.: času, teploty, případně dalších informacích - a to číselně, symboly funkcí nebo textem - Displej
digitální
Zapalování hořáků
U plynových sporáků a plynových varných desek může být velmi pohodlná funkce automatického nebo elektrického zapalování. U elektrického zapalování (zvláštním tlačítkem) - k zapálení musíte jednou rukou pouštět plyn a druhou rukou cvakat tlačítko pro zapalování. U automatického zapalování stačí otočit ovládacím knoflíkem na spouštění plynu a automaticky se hořák zapálí. Modely bez této možnosti se zapalují klasickým způsobem - Zapalování hořáků
elektrické integrované v knoflíku
Kruhové těleso
Kruhové těleso
Označuje přítomnost kruhového tělesa, které je montováno okolo ventilátoru. Použitím této kombinace dosáhneme efekt horkovzdušné trouby, ten nám umožňuje lépe připravovat některé druhy pokrmů (například zákusky) neboť po celém prostoru trouby je teplota ideálně stejnoměrná - Kruhové těleso
Ano
Energetické vlastnosti
Energetická třída
Zařazení výrobku do energetické třídy slouží k rychlé informaci o energetických vlastnostech výrobku. Označuje se písmeny A - G, přičemž A (A+/A++/A+++) značí nejmenší energetickou náročnost spotřebiče. Informace je zobrazena také graficky na energetickém štítku spotřebiče - Energetická třída
A
Spotřeba energie
Označuje spotřebu při normalizovaném cyklu/provozu v plné zátěži spotřebiče. Skutečnou spotřebu pak ovlivní stupeň použití - Spotřeba energie
0.99 kWh
Celkový příkon 3.3 kW
Doplňující vlastnosti
Osvětlení ano
Výsuv plechů bezpečnostní / drátěné závěsy
Ovládání
Typ ovládání
Typ ovládání určuje způsob, jakým se zařízením budete manipulovat. Elektronické ovládání spoléhá na tlačítka a elektroniku, mechanické na ruční spínače, otočné regulátory a páky - Ovládání
mechanické-knoflíkové
Čištění trouby
Čištění trouby může být manuální, případně se nabízejí další technické prvky, které usnadní čištění vnitřního prostoru a ušetří váš čas i námahu - Čištění trouby
hladký smalt
Příklop s příklopem
Odkládací plocha Ano
Další parametry
Trysky na propan-butan v balení Ano
Rozšířená záruka
Prodloužená záruka je bezplatný servis a to i po skončení zákonné záruční lhůty. Její rozsah je přesně definován v záručních podmínkách. Záruku lze v případě potřeby uplatnit na základě klasického nebo speciálního záručního listu, který je přiložen v každém balení nebo po registraci výrobku na stránkách výrobce (záleží na konkrétní značce) - Rozšířená záruka
-
Šířka sporáku 50
Barva sporáku Bílá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 50.0 cm
Výška výrobku 85.0 cm
Hloubka výrobku 60.0 cm
Hmotnost výrobku 41.0 kg
Rozměry balení
Šířka balení 53.5 cm
Výška balení 97.5 cm
Hloubka balení 68.0 cm
Hmotnost balení 45.0 kg

Hodnocení

100% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 8 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Nový komentář k Kombinovaný sporák Amica SHM 51084DA W bílý

Předmět: dvířka na sporáku Amica
Datum: 16.05.2024 07:58:21Autor: Alena
Dobrý den.
Rozebrala jsem dvířka na sporáku Amica . Vyčistila jsem skla a nejde my to nasadit.
Je možno poslat návod.
Odpovědět

Předmět: Dotaz
Datum: 07.05.2024 13:07:24Autor: neznámý
Nikde nemohu najít návod na rozebrání dvířek trouby abych mohla vyčistit skla. Je to kombinovaný sporák, hořáky ply trouba elektro.
Děkuji MM
Odpovědět

Předmět: Nejde ovládat u trouby regulátor teploty
Datum: 02.04.2023 11:10:01Autor: Pavel
U trouby mi nejede regulátor teploty, jede naplno, nejde ztlumit
Rád bych si opravil sám
Odpovědět

Předmět: Vyčištění dvířek u kombinovaném sporáku Amica
Datum: 13.01.2022 17:47:00Autor: Jana
Dobrý den, chtěla bych vyčistit dvířka u kombinovaného sporáku Amica mezi skly!
Nahoře plyn, dole elektřina.
Nepřišla jsem jak lze dvířka rozebrat! Děkuji Jana Semerádová
Odpovědět

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte jej vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:
Hledám návod / Žádost o návod
Vaše nejnovější žádosti o návod:

Pioneer VSX-528 český návod...
Infinix hot 40 pro ...
Dobrý den! Prosím o zaslání návodu k ovládání pro- FUJIFILM i ta WIDE 300 - Jde o instantní fotoaparát. Mockrát Děkuji! S pozdravem Jiří...
AV receiver DENON AVR-S670H - český návod...
Manželka potřebuje český návod na žehličku Elektrolux,typ PRA-L-01,model E6SI1-2MN Děkuji a ochotu Zelenka Jan...
Dobrý deň Hľadám návod na Laser BRIGSTREN 00018763D ďakujem prajem pekný deň s pozdravom Obecajčík...

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

dotaz jak odstranit červený zameček
Autor: Karel
Holicí strojek Braun Series 9 PRO
Dobry den,mam dotaz jak odstranit červený zameček, strojek nelze zapnout prosim o postup jak zprovoznit strojek Děkuji....
Ovladače pro mac.os 15
Autor: František
Tiskárna laserová HP LaserJet 107a
Dobrý den. Zakoupil jsem tiskarnu hp 107a Bohužel mi na mém iMAC nejde tiskárnu zprovoznit. Potřeboval bych balíček ovladačů pro os.mac 15 Předem děkuji za pomoc...
Český navod k obsluze
Autor: Hana
Pračka Hoover H-WASH 500 HWP 49AMBCR
Žádám o bezplatné zaslání ceskeho návodu k obsluze automat.pracky,ktery má být součástí každého výrobků. Pračka Hoover H-WASH 500 HWP. Děkuji...
Dotaz
Autor: Libuše
Espresso Sencor SES 7018BK
Ve funkcích kávovaru je uvedeno, že lze nastavit sílu kávy. Nevím jak. Poraďte. Děkuji ...
Jan Štípek
Autor: Jan
Akumulátor Einhell 18V 3,0 Ah Power
Dobrý den mám Akumulátor Einhell Power X-Change Li-ion 18V 3,0Ah 45.113.41 a při nabíjení blikají obě kontrolky červená a zelená a baterie nejde nabít dá se s tím něco dělat nebo musím koupit nové děkuji za radu J.Š....Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz | Jak přeložit PDF do češtiny | Kontakt | DMCA © 2024

Platební brána ComGate VISA Mastercard Česko platí kartou