NÁVOD K OBSLUZE v PDF | U nás naleznete český návod! Návody pro všechny značky
Návod k obsluze

Návod k obsluze
Kompletní sada Xiaomi Xiaomi Smart Sensor

Český návod k obsluze v PDF formátu ke stažení

Český návod k obsluze Kompletní sada Xiaomi Xiaomi Smart Sensor Set

Pro zvětšení klikněte na obrázek
Kompletní sada Xiaomi Xiaomi Smart Sensor Set Obsah českého návodu Kompletní sada Xiaomi Xiaomi Smart Sensor
 • Zařazení produktu: Kompletní sady Xiaomi
 • Značka: Xiaomi
 • Popis a obsah balení
 • Technické informace a základní nastavení
 • Často kladené otázky – FAQ
 • Jak vyřešit problém (nelze zapnout, nereaguje, píše chybu, co dělat když...)
 • Autorizovaný servis Xiaomi Kompletní sady

Návod k obsluze Kompletní sada Xiaomi Xiaomi Smart Sensor obsahuje základní pokyny, které je třeba respektovat. Před uvedením do provozu si pozorně přečtěte tento návod. Dodržujte všechny bezpečnostní a výstražné pokyny a řiďte se uvedenými doporučeními. Návod je nedílnou součástí výrobku Xiaomi a v případě jeho prodeje nebo přemístění by měl být předán společně s výrobkem. Dodržování tohoto návodu k použití je bezpodmínečným předpokladem pro ochranu zdraví osob a pro uznání odpovědnosti výrobce za případné vady výrobku v průběhu záruční lhůty. Stáhněte si oficiální Xiaomi návod, v němž naleznete pokyny k instalaci, použití, údržbě i servisu vašeho výrobku.

A nezapomeňte – nevhodným používáním výrobku Xiaomi výrazně zkracujete jeho životnost!Popis produktu

Xiaomi Smart Sensor Set

Ochraňte svou domácnost proti zlodějům a jiným nevítaným hostům. Mějte jistotu, že i v době, kdy jste mimo domov, jsou vaši nejbližší i samotný majetek v bezpečí. Pořiďte si sadu bezpečnostního systému Xiaomi Smart Sensor Set, ve které najdete řídicí jednotku a pět periferií. Sada nabízí kompletní zabezpečení celého objektu.


Bohatá nabídka

Řídicí jednotka je základ, bez kterého by jednotlivé senzory nemohly fungovat. Balení dále obsahuje bezdrátový switch, abyste měli jistotu, že zabezpečení funguje zcela bezdrátově. Po následném připojení do aplikace budete mít maximální přehled o tom, co se doma odehrává. V sadě nechybí ani senzory dveří a oken a senzory pohybu. Kdykoliv systém detekuje neobvyklé dění, bude vás přes aplikaci informovat. Připojte zařízení ke své domácí Wi-Fi a spárujte jej před prvním použitím s telefonem přes aplikaci Mi Home.


Šikovná funkčnost

Při zaznamenání pohybu se na řídící jednotce rozsvítí světlo. Pokud dojde k narušení dveří či oken, přístroj spustí alarm a odešle upozornění do vašeho telefonu. Mi Home vám umožní univerzální nastavení – např. ke každému senzoru si můžete zvolit vlastní zvuk alarmu. Kdykoliv se pak ozve, ihned budete vědět, kde je problém. Samotnou řídicí jednotku lze využít i jako budík či lampičku, stačí si pouze vybrat z nabídky barev a intenzity jasu. Samozřejmostí je i vypnutí svícení na dálku nebo nastavení odloženého zapnutí/vypnutí.

Nekupujte si senzory do vaší chytré domácnosti každý zvlášť, využijte výhodné nabídky a kupte si jich rovnou celý set, který nabízí společnost Xiaomi. Obsahuje kompletní sadu senzorů pro zabezpečení domu či bytu a automatizaci mnoha domácích procesů. Naleznete zde řídící jednotku společně se senzory dveří a oken, teploty a vlhkosti, pohybu, dále chytrou zásuvku a bezdrátové ovladače v podobě klasického switche i chytré kostky. Senzory lze samozřejmě propojit s aplikací Mi Home a mít tak přehled o tom, co se děje doma, i když jste na druhém konci světa. Navíc jsou všechna zařízení provedena v moderním minimalistickém designu a čistě bílé barvě, díky čemuž skvěle zapadnou do každého interiéru.

Hlava celé chytré domácnosti
To je řídící jednotka alias Gateway, ke které můžete připojit všechny senzory ze sady, ale i jiné Xiaomi senzory a chytrá zařízení, která najdete u nás v nabídce. Jednotlivé senzory neustále komunikují s řídící jednotkou (přes Wi-Fi/ZigBee) a odesílají aktuální stav, ten zjistíte po zapnutí aplikace Mi Home. Při poklesu/vzrůstu teploty nebo vlhkosti může jednotka spustit alarm nebo odeslat notifikaci do vašeho telefonu. Stejně tak senzory pohybu či dveří spustí alarm nebo rozsvítí světlo na řídící jednotce při zaznamenání pohybu. Pro každý senzor si můžete vybrat vlastní zvuk alarmu, proto snadno zjistíte, co se děje, aniž byste museli otvírat aplikaci.

Jednotku můžete také využívat například jako lampičku do dětských pokojů a můžete si nastavit barvu světla či jas. Svícení lze na dálku zapnout či vypnout, nebo nastavit čas vypnutí a zapnutí. Dále můžete jednotku využívat místo budíku nebo rádia (pouze čínské kanály).

Senzor dveří a oken
Jednoduchý přístroj, který umístíte na dveře nebo okno. Není potřeba žádná složitá instalace, obě části senzoru pouze přilepíte na požadované místo a spojíte s řídící jednotkou. K aktivaci dojde pohybem či porušením prostoru ve sledované oblasti. Přes aplikaci si pak nastavíte, co se po aktivaci má stát (spuštění alarmu, reakce jiných chytrých zařízení…).

Senzor pohybu
Malé, přenosné zařízení, které detekuje pohyb osob a domácích mazlíčků. Jako u ostatních senzorů i zde lze po propojení s řídící jednotkou nastavit různé akce, které nastanou při aktivaci senzoru.

Senzor teploty a vlhkosti
Šikovné čidlo, které umí změřit teplotu v místnosti s přesností 0,3 °C a relativní vlhkost vzduchu s přesností 3 %. Přístroj umístíte na libovolné místo ve vaší domácnosti a propojíte s řídící jednotkou. Poté můžete v aplikaci nadefinovat akci, která se má stát, když naměřené hodnoty překročí určitou mez.

Chytrá zásuvka
Skvělá vychytávka, díky které můžete dálkově ovládat téměř jakékoliv elektrické zařízení. Jednoduše vypnete přes Mi Home přívod energie do nepotřebných zařízení, když zrovna nejste doma. Navíc zásuvka umožňuje monitorovat přehled o spotřebě energie pro příslušné domácí spotřebiče.

Chytrá kostka
Inovativní způsob pro ovládání chytré domácnosti. Už není třeba odemykat smartphone a složitě hledat nastavení té či oné komponenty. Stačí vzít do ruky provést s ní určitý pohyb a prvek chytré domácnosti automaticky zareaguje, podle předdefinovaných pravidel.

Bezdrátový switch
Další možnost, jak pohodlně ovládat chytrou domácnost. Jednoduše ovladač spárujete s aplikací, nastavíte požadované akce (spustit alarm, zapnout klimatizaci…) a poté už jen ovládáte prostým dotykem prstu.

Vlastnosti:

 • Kompletní zabezpečení a automatizace vaší domácnosti
 • Sada řídící jednotky a 6 periferií
 • Senzory pro detekce dění v domácnosti
 • Chytrá zásuvka optimalizuje spotřebu elektřiny
 • Inovativní ovladače
 • Pohodlné ovládání přes mobilní aplikaci
 • Provedení v moderním designu

Kompatibilita:
Konektivita: Wi-Fi, ZigBee
Další vlastnosti: Kompatibilní s aplikací Mi Home (Android i iOS)
Nahrání návodu

Máte návod k obsluze pro Kompletní sada Xiaomi Xiaomi Smart Sensor Set v elektronické podobě? Pošlete nám jej, prosím, a pomozte rozšířit naši knihovnu návodů. Děkujeme i za ostatní uživatele.

Pro nahrání návodu je zapotřebí ověření, zda-li nejste robot. Poté se Vám zobrazí tlačítko "Nahrát odkaz" nebo "Nahrát soubor".
Nahrát PDF návod Nahrát DOC návod
Zde vložte odkaz na návod k obsluze tohoto produktu:
Nevkládejte zde nesmysly, jen platný odkaz vedoucí na NÁVOD k obsluze. Děkujeme

NEBO

Zde vložte soubor s návodem k obsluze tohoto produktu:
(60MB max; Povolené formáty: pdf, docx)
Nevkládejte zde životopisy, faktury aj. nesmysly, nýbrž NÁVOD k obsluze. Děkujeme

0%


Technické parametry

Kompletní sada Xiaomi Xiaomi Smart Sensor

Záruka 24 měsíců
Partnumber 17587
Další parametry
Kompatibilní s Univerzální
Použití monitoring, zabezpečení
Komunikační technologie WiFi
Možnost rozšíření o další komponenty Ano
Rozměry výrobku
Hmotnost výrobku 1.5 kg
Rozměry balení
Šířka balení 20.0 cm
Výška balení 30.0 cm
Hloubka balení 10.0 cm
Hmotnost balení 1.5 kg

Hodnocení

70% uživatelů tento produkt doporučuje ostatním. Jak jste na tom Vy?
Hodnocení: 3.5 z 5

Tento produkt už hodnotilo 11 majitelů. Přidejte i Vaše hodnocení a zkušenosti s výrobkem.

Diskuze

Diskuze Zeptejte se našich techniků, máte-li problémy s nastavením, nebo jste narazili v návodu na nejasnosti. Využijte naši moderovanou diskuzi. Diskuze je veřejná a slouží i ostatním návštěvníkům našich stránek, kteří se potýkají s podobnými problémy.

Diskuze je zatím prázdná - vložte první příspěvek

Vložit nový příspěvek / Dotaz / Komentář:

Položky označené * je nutné vyplnit.
Váš email nebude zobrazen. Nezapomeňte je vyplnit v případě, že chcete obdržet odpověď na Váš dotaz/příspěvek.
Zpracování osobních údajů v souladu s GDPR


Žádost o návod
Nenašli jste návod, který hledáte? Dejte nám vědět a my se pokusíme chybějící návod doplnit:

Hledám návod / Žádost o návod

Vaše nejnovější žádosti o návod:

Plantronics Voyager 5200 hledám návod-děkuji!...
Multifunkční tiskárna Brother DCP 7030...
Samsung galaxy a50 dual...
Hori Racing Wheel Apex - bezdrátový PS4 manual...
Handsfree Jabra Talk 5...

Jste-li spokojeni, podpořte nás zasláním libovolné částky na účet Fio 2501624072/2010.
Příspěvek použijeme na rozvoj těchto stránek. Děkujeme!
QR platba

Diskuze
Poslední příspěvky v diskuzi:

sluchátkový výstup
Autor: Mirek Picek
Televize JVC LT-43VU63L černá
Zdravím, potřebuji info zda je možné zasunutím konektoru přes sluchátkový výstup pro sluchátka seniora nevypnout reproduktory TV pro ostatní sledující Díky...
Režim klient
Autor: Marquis
Router Mercusys MW301R bílý
Dobrý den, umí toto zařízení fungovat na portu wifi jako klient a na LAN portech poskytovat signál pro třeba počítač? Díky za odpopvěď.. ...
Ovládací prstenec
Autor: Peter Kalafut
Mikrovlnná trouba Bosch BFL634GS1 nerez
Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o radu, pretože mi prestali fungovať na mikrovlnke aj trúbe ovládacie prstence. Pri nastavovaní hodnoty reagujú slabo, veľmi pomaly. Je potreba ich nejako vyčistiľ a keď áno, tak ako? Ďakujem za radu S pozdravom Peter...
Dotaz
Autor: Jiří
Chytré hodinky Honor Watch Magic černý
Jak vypnout hlasového asistenta u těchto hodinek. Docela to při aktivitě otravuje. Děkuji...
Klávesnice Connect IT Battle Rainbow, CZ černá
Autor: Petra Holická
Klávesnice Connect IT Battle Rainbow, CZ
Klávesnice Connect IT Battle Rainbow, CZ černá Dobrý den, mám s klávesnicí malý problém. Nejspíše děti na ní něco asi zmáčkli a mám přehozené ovládání.. 4 abecední klávesy A,S,D,W mám prohozeny s klávesami šipek (nahoru, dolů, vpravo, vlevo) .Takže ...

PDF návody
Knihovnu průběžně doplňujeme. Naposledy přidané návody ke stažení:

Detail - Žehlička Sencor SSI 5421 TQ
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ zehlicka-sencor-ssi-5421-tq-22299-cesky-navod.pdf
Detail - Handsfree Huawei BH99B-R černé
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ handsfree-huawei-bh99b-r-cerne-4002-cesky-navod.pdf
Detail - Indukční varná deska Mora VDIT 656
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ indukcni-varna-deska-mora-vdit-656-x-cerna-26796-cesky-navod.pdf
Detail - Mobilní telefon Xiaomi Redmi 6A Dual
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ mobilni-telefon-xiaomi-redmi-6a-dual-sim-16-gb-cerny-23298-cesky-navod.pdf
Detail - Přenosný reproduktor JBL GO černý
https://www.navod-k-obsluze.cz/ upload/ prenosny-reproduktor-jbl-go-cerny-4595-cesky-navod.pdf


Co o nás říkají naši uživatelé:

Martina Lošáková: "U Vás jsem konečně našla návod, který jsem nikde nemohla najít! Naprostá spokojenost!"

Mojmír Pala: "Váš web mi hodně pomohl, protože návod nebyl k výrobku přiložen. Děkuji mnohokrát."

Jana Kelnarová: "Děkuji za tyto stránky! Díky vašemu návodu jsem opět zprovoznila svou myčku."

Prohlížejte návody k obsluze v češtine v naší online knihovně, manuály a příručky k obsluze ke stažení ve formátu PDF. Databáze s návody je neustále aktualizována a doplňována o nové výrobky. Sháníte návod? Požádejte nás!
NAVOD-K-OBSLUZE.cz
Podpořte nás DMCA Sitemap.xml © 2020